26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #26348
    Sajna a sebbzési rendszerben akadnak hibák volt amikor 2 csipába nem haltam de mg-t is éltem már túl :D
  • geridoss
    #26347
    Hogy tudok map packot létrehozni? Elég csak a mapokat egy iwd fájlba másolni, és azt feltölteni a szerverre, vagy van valami más módja?
  • csuszi
    #26346
    ja...waron belőttem riflevel utána rögtön colt és nem halt meg.
    csak nem értem, nem túntek csalónak, sokat játszottunk már ellenük.
    de ennek annak kell lennie. utánanéztem, 90 a legkisebb rifle sebzés. 10 a legkisebb colt sebzés. ebből jön a kötelező kill. van demo, visszanéztem, pedig ez történt.
  • ffxi
    #26345
    Bolt-Rifle után ha csak rátüsszetenek már ki kell dőlnie.
  • csuszi
    #26344
    jól emlékszem, hogy egy rifle akárhogy talál el, utána a kp fél seccel szintén akárhogy talál el no way hogy túlélje?
  • kifliboy
    #26343
    hello, gyere és próbáld ki a Kyra játékszerver bázis Cod2 szerverét.
    A szerveren folyamtos admin felügyelet van.
    nincs shotgun és sniper limit.
    a pályafüstöt eltávolítottuk.
    TDM és SD gametype.
    klasszikus mapok.
    killcam bekapcsolva.
    ip:193.68.51.251:28960
    www.kyra-server.hu
    TGF:on
    team speak3 szerverünkön állandó elérhetőség:217.13.107.84
  • Man19
    #26342
    Sziasztok!

    Segítsetek nekem légyszi, az lenne a problémám, hogy az Admin módban kéne lenni olyannak, hogy kasztrendszer (medic/enginer,spy,stb...), be van kapcsolva a kasztrendszer a játékban, de mégse látszik belőle semmi...
  • zico87
    #26341
    ellenőrízni kell hogy fut-e a pnkbstra.exe a szervízeknél ha nem automatikusra kell rakni.
  • BIZ0906
    #26340
    Win8 alatt nem is lesz még jó mivel még kereskedelmi forgalomban nem kapható. Ugyan ez volt a Win7nél is. Úgyhogy Win8 alatt nem fog CoDozni
  • Papa01 #26339
    Frissítve lett... és nem jó továbbra sem.
  • V43 1105
    #26338
    Nem ártana lefrissíteni a PB-t ..
  • Papa01 #26337
    Sziasztok!
    Erre van valami tippetek? A cimbora W8-at tett fel. És mindig kivágja a PB.



    Köszi a válaszokat!
  • madmanic
    #26336
    esélyes, h igen.

    Másik szoftverrel is próbáld meg ami nagyon meghajtja a kártyát, ha akkor is csinálja, akkor biztosan kártya gond lesz.
  • qhul18
    #26335
    Üdv!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy játszok a Cod2 ( Call of Duty 2 ) -vel, eredeti ok minden. Windows 7 op-m van, ok minden. Fel megyek a szerverre játszani és amikor játszok egyszer csak lila a kép, vagy kék, vagy eltűnik.. Vagy érdekes képi jelek vannak. :S Diretx9-be.

    Diretx7-be pedig ugyan az.
    Arra gondoltam melege van a gépnek és oldalát le veszem, majd magam mellé teszem. Talán jobban szellőzik. Igy csak d7-be volt jó.

    A VGA-m kezd meghalni ?
    Legyen szíves hozzá értő emberek, ember írjon.
    Mert fontos nagyon!

    Giforca 9800GT 1GB os a vgam..

    Eddig ilyen soha nem volt.


    Windows xp-nél is ilyen a helyzet..

  • gg123456
    #26334
    sziasztok.
    olyan problémám lenne hogy mikor telepíteni szeretném a patchet ezt írja ki:"the detected version of call of duty 2 is current or more up-to-date than this patch"
    remélem tudtok segíteni...előre is köszönöm.
  • Cicaaa
    #26333
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy amikor futtatnám az Xfire-t, csak egy fekete négyzet jelenik meg a helyén...
    Win7 Home Premiumom van 64-bit.
    (tűzfalnál kivételként szerepel, kompatibilitást is próbáltam, akkor nincs feketeség,de ugyanúgy nem válaszol)

    VALAMI TIPP?
  • cspedro
    #26332
    cső én tok egy csomót :D vagyis nem mindig az a map van de van rajta! pl.:91.82.84.213:28979 had ajánljak még botzombi szervert 2 nap és nyílik ! jó kis szeró 84.0.154.76:28960
  • szabii98
    #26331
    Hali
    Vannak még olyan szerók ahol a gob pályákat nyomatják?(gob_rats, rats2,kitchen, bath room stb...)
    Azok jó pályák voltak..Azthiszem volt egy német szeró ahol ezek a mappok voltak de nemtudom már a nevét :S meg magyar is volt , valami pirates:D
  • dinkadin
    #26330
    Error 1324: The Folder Path Contains an Invalid Character !!! ezt kapom telepítésnél és törlésnélis a call of duty 2 telepítésénél... Ennek az előzménye az ,hogy a cod2 mappájába telepítettem a cod4-et , az előbb említett játék hibátlanúl ment... de a 2 meghalt ezzel a error ablakkal
    Az uninstallnál is ezt írta ki ezért töröltem ( a jól bevált delete gombbal) , azthittem a probléma megoldódik , de Installnál ugyanezt kiírta . Minden eredeti cd-mmel kipróbáltam hasonló problémák miatt nem sikerült .
    Egy úgynevezett Revo-unistaller-rel végleg letöröltem a maradék mentések stb, de semmi.Registry-t is töröltem semmi , netről is lekaptam de ua A gépet nem szeretném újra rakni: Segítségeteket várnék
    Előre is köszönöm
  • zico87
    #26329
    .NET Framework-t töltsd le és telepítsd fel
  • solch
    #26328
    az lenn e a problémám, hoyg elakarok indítani egy programot de ezt írja ki:The application failed to initalize properly (0xc0000135).Click on OK to terminate the application.

  • madmanic
    #26327
    nincs mit
  • hungary27
    #26326
    Eredetit nem tudsz másolni.
  • solch
    #26325
    húúúúú...nagyon köszi,sokat segítettél, még egyet ha kérdezhetnék jó lenne, lehet,hogy hülye kérdés de hogy tudom kiírni a cod2 dvd-re?
  • madmanic
    #26324
    regcleaner nevű progit telepítsd, és uninstall valamint a mappa törlése után ennek a segítségével tudod törölni a cod bejegyéseit.

    Utána fel tudod tenni újra.
  • solch
    #26323
    és nem tudom így se törölni...
  • solch
    #26322
    közben észrevettem hogy valami G meghajtón van,nem tudom hogy,hogy került oda
  • solch
    #26321
    már kitöröltem de nem jó:(
  • hungary27
    #26320
    Sajátgépből is töröld a mappát.
  • solch
    #26319
    Sziasztok!Egyszer ügyetlenkedtem a cod2 letörlésével,letöröltem és utána próbáltam felrakni és az észlelte a gép, hogy már föl van rakva.Mivel tudnám leszedni, hogy ne észlelje és utána feltudjam rakni?8revo uninstallerel se megy):(
  • Sóschips
    #26318
    Meglett a hiba,egy cfg csere kellett és minden jó:D
  • Sóschips
    #26317
    de akkor pár hónappal ezelőtt miért volt jó?..most meg mindegyik szerveren ezt csinálja:s
  • gosumofo
    #26316
    a letöltéseknek csak 1 része megy webes címről, ha közvetlen a serverről tölti az olyan lassú, hogy ne lagoljanak a játékosok.
  • Sóschips
    #26315
    ugyan az a helyzet..már mindent próbáltam és semmi:|
  • cody1994
    #26314
    Ruter resi vagy net resi? :D
  • Sóschips
    #26313
    Hello!
    Valaki tudna nekem segíteni?..eredeti játék meg minden,és fogja magát és nem tölti multiba rendesen a módot.Az elsőt még faszán gyorsan,de mikor elér a végére,pl 24mega,akkor a letöltés számoló egyesével számol vissza fele,a következő módot meg már csak 6-7kB-al szedi:|..egyik ismerős azt mondta telepítsem újból,megtettem,de úgy sem jó.Esetleg valakinek valami ötlet?
  • Panzeradler #26312
    Videokártya driver vagy directx frissítésre tippelnék.
  • Helpxx
    #26311
    szevasztok segítséget szeretnék kérni letöltöttem a játékot eddig működött rendesen de újra kellet telepíteni a gépet és most mikor telepíteném fel ezt írja ki lécci tudnátok valami tippet írni mit kell tenni előre is köszi.
    Couldn't find library MSVCR80.dll (required by C:\PROGRA~1\COMMON~1\MICROS~1\OFFICE12\MSOXMLMF.DLL)
    Please ensure that it is installed
  • Vackor1024
    #26310
    Mit ír ki ? PnkBstrA ?
  • ffxi
    #26309
    Kérhetunk 1 hiba szöveget vagy PRTSCREEN-t?