26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • atomline
    #26268
    Hello! a kérdésem a következő lenne. felraktam cod2-t, indul fps rendben, minden beállitás fasza. minden korrektül müködik. azonban, a pingem 100+. se torrent, se semmi nem fut, kiprobáltam mindent ami netet eszik kinyomtam, a pingem mégis 100 förlött van, olykor elkapja egy roham és 700ra ugrál. mondanom sem kell hogy igy teljesen élvezhetetlen az online játék, és nincs semmi ötletem hogy mivel küszöbölhetném ki ezt az igencsak kellemetlen problémát! valakinek valami tipp? megköszönném! sziasztok!
  • starpee
    #26267
    Sziasztok!az lenne a problémám hogy feltelepítette ma cod2t és egyszerűen nem akar elindulni.Win7em van és ilyen hibaüzenettel dob ki:Create2DTexture( $floatz, 1024, 768, 0, 114 ) failed: 8876086c = Invalid call
    A videókártyámhoz(geforce 7000m) friss driver van de sehogy se akar jo lenni.pedig vmi videókártya gond lehet. amiko XPm volt akkor ment a játék ugyhogy nem értem mi lehet....
    Segítségeteket előre is köszi
  • asde3
    #26266
    Sziasztok. Cod1,+UO, sikeresen felkerült. Megy rendesen. Gondoltam kicsit gamelek multiba cod2-vel. Ugy tudom régen ment a gépemen. Most nem indul el DirectX problémával. Indításkor írja ki.
    ____

    (DirectX)(r) encountered an unrecoverable error.
    Check the directx faq for possilbe soulitons
    _____
    videokarim: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family

    probáltam frissíteni videokari drive-ét + directxet is de semmi

    Valaki ha tudna segíteni bármiben,megköszönném. Szép napot.
  • gabeszka2000
    #26265
    Sziasztok!
    Megvásároltam a COD Deluxe Edition lemezeit,és kezdeném az Offensive-t telepíteni,és ezt a hibát dobja ki:



    Van valakinek ötlete,hogy mi produkálja ezt az anomáliát?

    Üdv!
  • DUGACS
    #26264
    Valakia írjon már hogy tudo mmeg csin mert ugyan azt írja mint Wolf24-nek :S vki vmi ötlet hogy lehet meg csin?
  • kicsiszabi
    #26263
    Sziasztok! Felraktam újra a CoD 2-t és a multival szeretnék játszani. Felraktam az 1.3-as patchet, pb-t lefrissítettem. Az a probléma hogy az Xfire nem talál szervereket a játékhoz, és ha a cosolba másolom be a szerver ip-t és úgy próbálok csatlakozni akkor az "Awaiting connection"-nál nem megy tovább csak ott számol a végtelenségig. Újraraktam az xfire-t és a játékot is, de ugyanez megy... Ha valaki tud segíteni kérem írjon. Köszönöm :)
  • Wolf24
    #26262
    Ja és azt írja, hogy a Windows/Installer mappában hiányolja a cod2.msi-t,de nem találok ilyen mappát.
  • Wolf24
    #26261
    Hali Nem sikerül telepíteni a cod2-t egyáltalán letörölni sem tudom .1316-os hibaszámmal kilép a törlésből, Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baj?
  • Gomber
    #26260
    már rájöttem :D
  • Gomber
    #26259
    Üdv, valaki tudna arra megoldást hogy tüntessem el CoD2ben a "You killed xyz" szöveget? cg_draw2d nem jó mivel akkor a Killek után észlelhető 4es kereszt is eltűnik... valaki segíthetne. Kösz
  • zola575
    #26258
    egy kérdésem lenne srácok: gamerangeren lehetséges összehozni egy szobát/szervert vhogy hogy acsak az tudjon játszani aki belép szobába? ha igen ezt hogy lehet megoldani?
  • balazs201
    #26257
    2007es cb account eladó 1 regelt cd kulccsal.
  • zsidro
    #26256
    Hali!! nekem ez a problemam:CoD2MP_s.exe has stopped working
    Valaki tud segiteni?thx
  • BIZ0906
    #26255
    Yeah!
  • Feccho86
    #26254
    Sziasztok, vki akár privibe, akár ide küldjön már nekem egy COD 2 Deviance 1.3 patch letöltő működőképes linket!!
    THKS

    Már bekerestem a k...a eget is...
  • Greag
    #26253
    thx, egy próbát ez is megér
  • Hecker007
    #26252
    driver és directx9 amit érdemes frissíteni, mikroszoft oldaláról töltsétek le a DX webes installját az a legjobb, felteszi a régebbi dolgokat is, a játékot meg próbáljátok indítani safe-módban ezek után az kinullázza az összes beállítást és utána mehet normál módban a játék, anno a cod1-nél nekem ez a megoldás működött
  • Greag
    #26251
    2 hónapja frissített vga drivert a srác. De hát ez x éves game, tehát nem hiszem, hogy vadiúj drivert kérne.
  • bujcsik555
    #26250
    driverek rendben vannak?
  • Greag
    #26249
    Sziasztok!
    Egyik Barátommal gondoltuk nosztalgiázunk kicsit. Leporoltuk a Cod 2-t.
    Az a probléma, hogy a gépén ahogy bejön a map, minden fekete lesz, hang van, de nem látni semmit, csak a kiírások jelennek meg neki, hogy ki lőtte le stb.
    A többi 3D-s game jól működik a gépen, csak a cod 2 nem se multiba se sp-be.
    Win 7 oprendszer, geforce 9500Gt 2 magos AMD procija van.
    Legyen szíves valaki ha sejti a megoldást, írjon pár sort. Köszi.
  • Gibor
    #26248
    Füstöt, pam moddal a legegyszerübb... vagy a nosmoke modot megkeresed és feltöltöd a main illetve mod mappádba. Valószínüleg valamit rosszul másoltál, illetve nem szimplán újraindítani kel la szervert hanem leállítani és indítani.
  • zsoca94
    #26247
    Hello!
    Valaki tudna nekem segíteni abba ,hogy van egy szeróm és bigjump módot szeretnék feltölteni rá.
    Az megvan ,hogy csináltam egy Bigjump nevű mappát oda ahol a main mappa van és feltöltöttem FTP egy bigjump módot, felmentem webadminra fs_game résznél kiválasztottam a Bigjumpot felmentem a szeróra és semmi.Mi a teendő ekkor?ja és még annyit ,hogy a füstöt ,hgy kell kiszedni?lécci segítsetek fontos lenne
  • Gomber
    #26246
    első cod2 animációm. Check wipido.com/video/49f56BD7y2b9
  • byzhouse
    #26245
    nem sokat változott a CoD grafja...
  • hungary27
    #26244

  • koppi2
    #26243
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D
    Szerver kell irjon ram : msn: [email protected] HIDD EL MEG ERI ha lagg menteset-es olcsot szeretnel !!! :D

    vagy www.fullgamehosting.com
  • Cat 02 #26242
    MP szerver, gyakran van fent rcon ^^
  • Hecker007
    #26241
    Ez tényleg szánalom, sajna mára már nem nagyon van olyan CoD2 szerver amin lehetne úgy játszani hogy ne legyen rajta csaló, pedig az összes CoD közül ennek meg az első részeknek volt igazán jó multi része szerintem, de a sok szánalom noob elcseszi mert nem tud veszíteni.

    ui.: bocsi csak ezen kicsit kiakadtam és ki kellett adnom magamból :)
  • tomo05
    #26240
    Most találtam!... Én is hallottam már ezt erről a szeróról... :(
  • Skorzeny8814
    #26239
    Sziasztok!

    Szeretném átírni a feliratokat, idézeteket (amik akkor jelennek meg ha meghalsz, vagy kijársz egy pályát). Meg tudja valaki mondani, hogy tehetném ezt meg?
  • Epidemicc
    #26238
    királyság megvan sikerült belőnöm a fényeket..most pl. nem akar a PS om dds-be menteni .. az install napján engedte másnap nem..nemtok rákattintani a save-ra..meg 2d-re sem..tanács??
  • Epidemicc
    #26237
    :( Az M betű csak egy Map info..az N betű az Entity..ott lehet megadni dolgokat...mondjuk más mapokból szedtem átt fényeket de akkor is sötét és csak egy kicsi fény van ott..
  • Gibor
    #26236
    Nem, bekell állítani egy fő fényforrást... Már nem nagyon emlékszem, de azthiszem hogy M betü és ott valahol, ha feltenném megtudnám mondani, de íg necces :) De elég nehéz a semmiből beállítani egy tökéletes fényforrást, mivel elég sok beállítani való van.
  • Epidemicc
    #26235
    Jobb klikk light erre gondoltál??
  • lolSL
    #26234
    tettél bele fényforrásokat? light entity
  • Epidemicc
    #26233
    Üdv..Én egy kis segítséget kérnék a Call Of Duty 2 Mod Tools-hoz..Készítettem egy mapot a COD2 felismeri és be is tölti csak az a kis bibi van, hogy zéró fény van a mapon belül...Tudna ebben segíteni nekem valaki??PLZ...
  • csibe70
    #26232
    Helló srácok a minap néztem a bratyommal az elit alakulatott és mondtam neki hogy a cod 2 játékból rengeteg mindent tettek bele néhány filmbe rain stb nemm találom azota azt a linket ahol ezt 1x olvastam miszerint ritka,hogy elöbb játék majd film inkább fordítva szokott lenni ha valakinek lenne infója erröl azt tegye már be ide köszönettel egy régi cod-os!!
  • ffxi
    #26231
    Clans.hu-nál van valaki? Lehet lecserélni a TS2-t TS3-ra? Kinek kell szólni? És többlet ráfizetés megilyesmi lesznek?
  • janika73
    #26230
    Üdv ismét sikerült megszereznem a cod2 de amikor feltelepítettem ezt írja:ERROR DE DIRECTX:Direct x ha encontrado un error irrecuperable consulta la lista de preguntas frecuentes de direct x (R)para encontrar posibles soluliones.!Már másik direct x ttetem fel lecseréltem a hangkártyát de csak ezt irja mi a baj,mi kell neki még:( ?köszönöm a segítséget
  • janika73
    #26229
    na most néztem át a bolt honlapját nincsen sajna:(:(