3866


Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!
  • streeter
    #221
    És melyik versenyek után kapod???
  • Robox
    #220
  • rezsofiz
    #219
  • BlackWolf
    #218


    :)
  • Hmuda
    #217
    Nemtom mennyi ment el rá, de mindig beszereztem az aktuális legújabb cumókat rá.
  • Robox
    #216
    na megvan!!
  • Zsolo007
    #215
    Honnan tudom hány %-nál járok??
  • BlackWolf
    #214
    de versenyek utan kaőod meg csak azt szamoltam nekem meddig tartott odaig eljutni ,hogy ilyen verdakkal toljam :)
  • Zsolo007
    #213
    És tényleg lehet forgatni a kocsit a garázsban? :) Szeretnék néhány jó screenshoto csinálni :)
  • Zsolo007
    #212
    Szasztok! HA felrakom az 1.1-es patchot lehet nyomni neten? vagy kér cd kulcsot?
  • gercse
    #211
    elyej=Melyek
  • gercse
    #210
    és elyej azok pontosabban?(ezekröl tudok:2 audi,mustang,valami egyterü,rx-8.meg hummer amit itt láttam,) többi?
  • jimmyjoint
    #209
    Az előző részből az összes, plusz 10, ha jól tudom.
  • gercse
    #208
    bocs hogy ilyen láma kérdéssel idejövök,de az elözö részhez képest hány új kocsi van?vagy melyik nincs eseetleg.(mert hétfön lesz meg elvileg)
  • jimmyjoint
    #207
  • Robox
    #206
    Mennyi dellát költötél már rá ? Mert én még csak a 300 dijazásunál tartok! 2000 az már szép suma egy versenyért!Nekem is kell ilyen szépp auto!
  • jimmyjoint
    #205
    Hogyan lehet a garázsban elforgatni az autót? Vagy ezt a lehetőséget a 2-be nem rakták bele?
  • streeter
    #204
    MOst akkor nem a versenyeken kell nyerni hanem bizonyos sátékóraszám után jönnek a kocsik???
  • zolle
    #203
    Wide Body kitről tud vki vmit? Mikor lesz?
  • Hmuda
    #202
    Én ebben a részben nem sok értelmét láttam eddig a csillagoknak, max annyi, hogy akkor jönnek az újságfotósok, ami csak mellékkeresetnek jó. Én abszolút a kinézetre gyúrok.

    (Pláne ha azt is hozzávesszük, hogy ahhol én vagyok ott már 2000 körüliek a versenyek dijazásai és abból aztán tudok mindent finanszírozni, nem szorulok rá az újságokra meg a DVD tokokra)
  • BlackWolf
    #201
    hat cép ezaz, hogy en nem a szepsegre torekszek hanem mindenbol megvan az ultrabrutal 10csillag oszt szvsz na majd ha aludtam akkor csinalok szepet is :)
  • Hmuda
    #200
    Alakulgat a Nissanom:




    Illetve egy Eclipse csak úgy hirtelen.

  • BlackWolf
    #199
    uzemel az
  • BlackWolf
    #198
    hat nemtudom en olyan 15-20 oranyi jatekidonel tartok most jott meg a skylineom a tt meg mar vagy 5-6 oranal volt :)
  • BránerMaister
    #197
  • BránerMaister
    #196
    amugy jo akoocsi:)
  • BránerMaister
    #195
    hol lehet be tenni képet az iaro nem üzemel!
  • BránerMaister
    #194
    ha szabad kérdeznem már miert is ne? akkor az lenne a kérdikor fognak bejönni a carier modban ezek a csodák én még csak itt járok:
    (de ez nekem most az ideáll...)
  • BlackWolf
    #193
    cép :)
  • streeter
    #192
    Elkészült az én "csodám" is.



  • BlackWolf
    #191
    csa :)
  • ricsi1
    #190
    csá dra'ko: :)
  • BlackWolf
    #189
    vegre!!!!! itt az en kicsi gyermekem

  • clio1616v
    #188
    [IMG]http://clio.uw.hu/speed2 2004-11-12 23-06-51-57.jpg[/IMG]
  • ricsi1
    #187
    szte ez inkább ide ilik,mint a rendes under2 topikba,ezért ide írom...
    Van egy Focusom,kicsit tuningolva(mint 1. auto) ,és egy újabb hundayem,de nem tudom melyiket használjam...
    a focusnak jobb a teljesítménye EDDIG többet a fokuszt meddig ehet tuninglni?Ha a hunday-t feltunindolom,jobb lesz mint a fokusz,ill van -e értelme minden új kocsit tuningolni,mivel úgyse vihetem át a másik kocsira?
    előre is köszi
  • ScoobyDoo
    #186
    kis popóm
  • báttyó02
    #185

  • YOsh
    #184
    thx
  • uHs Gerzson
    #183
    sehogy mivel séria autot veszel a kereskedésben
  • báttyó02
    #182
    Sehogy,me ha ujjat veszel,akkor annál az autónál alapról kezded a tuningot.