3866


Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!
  • Tufa16
    #381
    Ime az RX8am. Milyen?


  • XeeN
    #380
    Íme a járgányom. "Élőben" jobban néz ki.

  • CSOCSO
    #379
    250? 240 esetleg 280
  • CSOCSO
    #378






  • Shongi
    #377
    Az mennyi pontban kifejezve?
  • Maksi
    #376
    Kb 55% környékén a játékban, azt-n jön a Nissan SX 250, meg a Mazda RX-7.
  • Shongi
    #375
    De jó, akkor addig maradjak a Civiknél, vagy belefér 3 tuning a pénzbe???
  • Maksi
    #374
    Kinek mennyi volt a legtöbb pontja DRIFT-ben?
    Volt már valakinek DRIFT KING minősítése, mint nekem? :D
  • rezsofiz
    #373
    Sztem a game végefele, mert az már olyasmi nagyágyú mint a Skyline szal olyan 75 % sztem de nem biztos ez csakk tipp..
  • Shongi
    #372
    Nem tudjátok, hogy az RX8-at kb mikor lehet elérni?
  • Tufa16
    #371
    Én Subaru párti vagyok... az a hang... 2,70valamennyi alatt 60mph-on és a 360km/h-s végsebesség is elég csábító! :)
  • Maksi
    #370
    Kevesen szeretik az Audi A3-at, pedig hálás kis jószág...

  • Shongi
    #369
    Hát nem tom, de ahogy megnéztem az A3-nak jobbak a képességei, persze azt se szeretm, alapból undorodok az Audik és Mercedeszektől, de ezzel senkit se akarok megsérteni:)
  • rezsofiz
    #368
    És a paraméterei se rosszak ^.^
  • rezsofiz
    #367
    Mert jól néz ki.
    ^.^
  • Shongi
    #366
    Mért van majdnem mindenkinek TT*je?
  • Intimrush
    #365
    Nekem a net megy csak a lan nem.Ha vkit érdekel a net akkor tegye a következökez:
    1 Rakd fel az Nfst ugy hogy nem krekeled
    2 Töltsd le a patch
    3 Töltsle az www.megagames.com rol az 1.1 eng kracket és másold be
  • Tufa16
    #364
    azért ez érthetőbben jobb lenne
  • ZsirosKenyer
    #363
    de vhogy lehet..nem tudom elmagyarazni..nyomogasd az entert az ikonokon es vhogy osszejon :D
  • rezsofiz
    #362
  • Hmuda
    #361
    Neten próbáltad vagy helyi hálózaton? Neten nem fog menni, mivel a LAN az Local Area Network, tehát helyi hálózat.
  • báttyó02
    #360
    324 re valaki !!!
  • Tufa16
    #359
    ez engem is érdekel... tuning autót akarok, nem reklámtáblát...
  • Intimrush
    #358
    Hogy kell lanba nyomni?Kell hozzá vmi?Amikor Lanba megyek csinálok servert és a másik gép csatlakozásánál connecting to lobby felirat megy és nem történik semmi.
  • Hmuda
    #357
    Közben kipróbáltam élesben is a TT-met (eddig csak az URL teszt pályán próbáltam) és tud fordulni rendesen de gyarkran kipördül és ez enyhén nehezíti a kezelését. Akkár már tényleg egy Eclipse.
  • CSOCSO
    #356
    hulye kerdes: nem lehet a feliratokat valahogyan removolni?????
    minden.. a corollatol elkezdve a hulye twin camos feliratot is..
  • CSOCSO
    #355
    tiszta kocsogseg hogy mindig fel kell tenned minden uj szarsagot a kocsidra azert mert csak akkor kapsz pontot az auto szepsegre.. es mivan ha nekem egy auto nem tetszik a sok csicsaszarsaggal????????
    pl nekem ez a segg ugy tetszik ahogy van... kicsit olyan ferraris az egesz es a hatuljat tuti nem akarom majd cserelni...

  • YOsh
    #354
    Venni kell rá új gumikat meg féket,pro kategoriásat és utána menni fog mint a szélvész.Az eljén nekem is nehezen vette a kanyarokat,de utána viszont huhhúúúú
  • Tufa16
    #353
    majd még mutogatok ótókat... van még egy pár szépség... :)
  • BlackWolf
    #352
    en
    fel is tettem valaki ftp.jere a mentesem streeter vagy ki kerdezd ot meg1szer nemtoltok fel 20megat
  • rezsofiz
    #351
    Na ez igen!!
  • rezsofiz
    #350
    Hát remélem is: )
  • rezsofiz
    #349
    A fordulása tényleg érdekes. De a gyorsulása az eléggé baró. Nekem bejön legalábbis.
  • Morphin
    #348
    Nem adna nekem valaki egy save-t.Nem akarom leversenyezni a fél életem.Engem inkább az autók meg a tuningolás érdekelne de így uncsi.Vitte már végig valaki????
  • Tufa16
    #347
    kiversenyeztem magam akart lenni :)
  • Tufa16
    #346
    az enyim is minden részében fullos, bár én már versenyeztem magam, szal inkább csak ilyen just4fun szinten jáccok véle... jeep-el rohangálok orbaszájba! :D
  • sorted
    #345
    én most perpill ezekkel nyomom:



  • báttyó02
    #344
    Mondjuk ez a TT jól megy,és naem szarakodik kanyarba
  • Tufa16
    #343
    ja amugy nem látszanak jól a felnik, de azok bizony spinner felnik a javából! ;)
  • Tufa16
    #342
    Cép? :)