3866


Ha képet teszel be az NE legyen 800x600- nál nagyobb és jpg, vagy gif formátumban rakd be!
  • DIESEL DOG #3866
  • bepe79
    #3865
    Sziasztok !

    Nem egy mai játék a Need for Speed: Underground 2, de szerintem mind a mai napig örökzöld. :)
    Egyrészt azért, mert bármilyen konfigon elfut ma már (akár egy gagyi laptop gagyi, integrált videókártyájával is), másfelől pedig azért, mert MOD-dolható, sokan kísérleteztek már vele, és találtam most egy viszonylag stabil megoldást:

    http://nfshungary.hu/lexikon.php?cikkid=2548

    Több autó is létezik, amit be lehet rakni, amivel lehet moddolni, itt van pl. egy Suzuki Swift 1.6:

    http://www.nfshungary.hu/letoltes/suzuki_swift_1_6

    (a letöltéshez regisztrálni kell, és be kell, hogy légy jelentkezve)



    A kép nem az enyém, és az iromány sem, de gondoltam, itt is érdekelhet sk embert!

    Én visszateszem most a gépemre, mert újra jó szorakozást nyújthat, ezek a régi játékok a moddolás után érnek be szerintem, és úgy válnak 1000%-osan élvezhetőekké. Legalábbis én így látom.



    Üdv:Bepe
  • DIESEL DOG #3864
    Sziasztok! Látom régen volt itt mocorgás, hát ha nem bánjátok akkor rakok fel néhány képet a vasaimról... :)

    Honda Civic:



    Nissan (nismo) Skyline:



    Nissan 240SX:



    Nissan (nismo) 350Z:



    Toyota Celica:



    A sok képért elnézést! :)
  • bency
    #3863
    Itt is pusztulas!
  • belapeter
    #3862
    Nemlehet!
    Elkúrták a készítők.
    (én úgy tudom)
  • petruccibeni
    #3861
    Mit kell csinálnom h a karrier modban megkapjam a széles kasztnit? :D
  • Szecska17
    #3860
    nézd meg hány csillagos a kocsid és tuningold a következőig nekem is ez volt, fesd át vagy tegyél rá új kasztnit vagy mindegy csak legyen több csilagod és tovább fog engedni
  • Aquir
    #3859
    ha nem hívtak sehova, nem kell a garázsodba vagy más helyre elmenni akkor nincs ötletem
  • pugi8
    #3858
    Sziasztok, én most tolom a játékot, de lenne egy kis problem.
    A játéknak kb. a 80%-ánál lehetek, van 4 autóm, és legutóbb a Sparco nevű szponzornál voltam(vagyis még mindig ott vagyok).
    Szal minden versenyt megcsináltam, ami a térképen volt, és amit megtaláltam, az eldugottak közül, és versenyeztem az ellenfél autóival, és már azok is eltűntek. De viszont van olyan rész a térképen, ami még le van zárva.
    És SEMMI, nem kapok új szponzort.Kérlek titeket, hogy segítsen minnél s
    hamarabb, hogy hogyan tudnák új szponzort kapni.
    Előre is köszi.
    Üdv.: Gábor
  • krisz940122
    #3857
    helló.azt szeretném kérdezni hogy hogy tudok multizni????lécci segítsetek mert fontos lenne.előre is köszi
  • belapeter
    #3856
    Igen.:
    GNHZ-X77Q-3CJ5-XS9M-RLD0
  • Saku
    #3855
    sziasztok
    valaki tudna segíteni aban hogy mi a telepítőkódja
  • garrone
    #3854
    de amugy egy mazda mx-5-ös de van több is
  • garrone
    #3853
    nem birom levágni 20kb-ra
  • garrone
    #3852
    ennnél szerintem alig van jobb:[IMG]C:\Documents and Settings\B\Asztal\saját cocc hee\Képek\mx-5 ..bmp[/IMG]
  • garrone
    #3851
    na
  • dud271
    #3850
    valaki nem tud olyan kódod ami a kulsőt és a teljesítményt növeli
  • Aquir
    #3849
    Nekem ez volt az első autóm :P :)
    Van ennél jobb kocsi? Mert nagyon jó a kezelhetősége, és amikkel én végigvittem azoknak meg nem nagyon





  • Aquir
    #3848
    katt katt
  • nfsu2online
    #3847
    nfsu2 online!!!!!!!!!! KATT KATT KATT KATT
  • allock #3846
    uh, azért nemgondoltam volna h ennyire rossz lesz a kép :(
  • allock #3845
    hi
    (kép minősége nem az igazi mert gifben van, mindegyik gif 3 képet tartalmaz)

    Skyline

    RX8

    MX5

    MUSTANG GT
  • geri777
    #3844
    valki adna nekem egy linbket ami felnyit mindent mert mar 5 fejezet elején vok full tunningal de alig van festés cuc matrica kasztni lécives adjatok egy linket
  • zvaragabor
    #3843
    törölt hozzászólás
  • zvaragabor
    #3842
    törölt hozzászólás
  • zvaragabor
    #3841
    Újabb 4 kerekűek:

    Mustang
  • daf xf
    #3840
    Ja, de átakarom narancsra festeni aztis.
  • Danman
    #3839
    nem rossz nem rossz de a visszapillantó direkt lett kék?:P
  • daf xf
    #3838
    Ideis felrakom:):
  • Danman
    #3837
    Nem rossz, de én a helyedben másik hoodot raknék rá, bár ez csak magánvélemény( személyszerint utálom az alucuccokat)
  • zvaragabor
    #3836
    Amikor feltöltesz egy képet egy direkt képfeltöltésre készitett veboldalra, ott több módon is megadják a kép linkjét. Fórumokhoz, logonak, weboldalra, simán, stb. És van ojan is, hogy igy beaggya ha belinkeled egy fórumba.
  • Dudu Tekh
    #3835
    Igen de lenneb a DANMAN GTOja es skylineja jo grafikaju, ezt hogy csinalta?????
  • Szabi1991
    #3834
    vagy előfizetsz a vip jogokra..
  • zvaragabor
    #3833
    "Meg valahogy it" <-ezt ne nézd, véletlen irtam
  • zvaragabor
    #3832
    Hát elsősorban a játékban fullra veszed a grafikát, másodsorban én nem ide töltöttem fel, hanem egy kifejezetten képek feltöltéséhez való weboldalra, ahol nincs korlátozva annyira a feltölthető kép mérete, így nem kell lebutítani azt, tehát egy másik weboldalról linkelem be ide. Jah, és én nem a windows paint-jével csináltam a képet, hanem egy komolyabb képszerkesztővel, mert a paint által csinált kép kicsit gyengébb minöségü, amivel én csinálom, az meg fullra azt adja vissza, mint ami a game közben volt. Meg valahogy it
  • Dudu Tekh
    #3831
    Hogy kell jo grafikaval a kepet feltolteni??????
    FONTOS!!!!
    koszi
  • zvaragabor
    #3830
    Francba, nem is azzal a Hood-dal akartam megcsinálni.
    Hanem ezzel:
    elölről,oldalról
    hátulról meg ugyanúgy néz ki.
  • zvaragabor
    #3829
    Újabb verda:

    lancer előről

    hátulról
    oldalról
  • zvaragabor
    #3828
    A peugeot teccik. Először aszittem hogy egy másik kocsi. nem ismertem fel:)
  • Danman
    #3827
    törölt hozzászólás