3677
  • Omlás
    #439
    ejj ejj igazad van ejnye bajnye gyerekek ménem olvastok figyelmesebben ....
  • M@TriX
    #438
    ezért dolgozom én, hogy el se olvassátok? :( ;)
    "Megjelent egy klip is, ami új, de nagyobbrészt régebbi videókból van összevágva ízlésesen."
  • Omlás
    #437
    Jah ez a régi videók összemixelt változata! Sajna eléggé nagy a csand a Game körül de kitudja mi sül ki belőle :)!Senki nemtudja jelenleg hogy néz ki a game. :) :((
  • Omlás
    #436
    Az hogy új kocsik nálad mit takar ??? Mert szerintem ezt a gamét nem kellene "elrontani" azzal hogy mindenféle japcsi autócsodát beleszerkesztenek!Nem véletlen Lada Racing Club a game címe ebbe nem fogunk több millás csodagépekkel száguldozni (igaz nekem pl többet jelent a garázsban álló jókis 2105 mint egy akármien japán csoda :) )!! Végreeeeeee! Arra ott lesz az NFS Most Wanted :)!
    Lada 4evaaaaaaaaa!
  • streeter
    #435
    A videó 2. fele már egyszer bemutatásra került egyszer nem? Nekem legalább is meg volt a drift a water meg az épületek rész is, sőt még erdő is.

    Remélem jó lesz a game. A kocsi számomram ég olyan mint ha szappanon csúszkálna.
  • grebber
    #434
    4 cd-s és DVD-s verzió lesz hm remélem nem lesz remélem nem lesz raklap fos.
  • streeter
    #433
    Na az jó lenne ha decemberbe kijönne meg ha lenne online multi is. Abbany reménykedem hogy majd moddolható lesz mert akkor majd mennek bele az új kocsik is
  • bld
    #432
    elolvastam a cikket nyugi még akkor, íram is(400as);)
    csak úgy emléxem h nm sok jót írtál a vid.-ról: ))
    amúgy remélem a tuningot nm tudják le ilyen koncepció vackokkal, szal lesznek külön alkatrészek felnik, iylesmik meg persze festés is...
  • M@TriX
    #431
    hát azért nem fogok kapitális betűkkel irkálni, én szeretem a félmondatokban elrejtett lényeges információkat ;)
    olvass! nem olyan hosszú :)
  • M@TriX
    #430
    egy félszóból következtettem az orosz FAQ-ból, hogy lesz multiplayer, és kész. több infó erről incs, de kétlem, hogy Split Screen lenne, szóval lehet reménykedni online vagy min LAN partikban. majd meglátjuk...
  • bld
    #429
    lusti ovltam meg nm hittem benne: ))
    szal mostanra érett meg de lehet h nm reklámoztad be elég jól
  • Zetorg
    #428
    online lehetőségekről lehet valamit tudni? :)
  • M@TriX
    #427
    amit a cikkbe belinkeltem azt nem szedted le? ejnye bejnye ;)
  • M@TriX
    #426
    14-et írnak, ami ügye én találtam egy orosz oldalon ;)
    a képekkel egyetemben...

    a videó gondolom az amit be is linkeltem itt az SGn a cikkbe
  • Istencsászár
    #425
    nemrossz, autos játék lévén elég szép a környezet és a város, több ingame kocsis jelenetet vártam a videjóban
  • bld
    #424
    hát a vízeffekt tényleg elég szégyentelenre sikerült, a fűnek a színe kcist rikítós de sztem azt csak nm hagyják így... sajnos tényleg kevés az ingame de valóban bíztató a drift promó, bár lehetett volna benne pár jó nagy kereszt vmi hosszabb kanyarban nm csak ez a rükis pötyögés de jól mozog a kocsi
  • reménytelen
    #423
    Az autók nem rosszak, csak a város néz ki gagyin. Ez saját vélemény.
  • bld
    #422
    thx most töltöm a videót
  • zolo
    #421
    Nah.HSW-n megjelent a hír-miszerint hivatalosan dec.24-én jelenik meg a játék.Van 4 új kép meg egy videó.Nem sok ingame van benne,de amennyi van aszerint elég jól fog kinézni.Ez saját vélemény.

    hsw.hu
  • Hunter of Deer
    #420
    Szerintem hanyagold ezeket a hsz-okat! Mert nem sok értelme van néha annak amit beírsz!
  • DEXTER92
    #419
    Ez a game szerintem azért jó lenne sima midtown féle gamenek, vagy esetleg lenne verseny mellett olyan is...
  • DEXTER92
    #418
    Azon a belsőn még finomítani kell ;)
  • bld
    #417
    figy dex, az egy dolog h fiatal vagy és tájékozatlan. ez idáig ok. sőt teljesen normális, de olvasni azért tudsz :)
    egyébként csak nekd csak most: a játék orosz, az h egy kocsi jó-e vagy sem az relatív, te már sajna kiestél sztem abból a korosztályból akik még éltek ladával a fenekük alatt. a játék majd decemberben fog kijönni(remélhetőleg/leghamarabb) és csak ladák leszenk benne(ill. még néhány utcai kocsi a forgalomban)
  • Duddits
    #416
    Fiacskám!
    - Olvass már vissza!
  • Slayerboy
    #415
    Hm.. Úgyvolt nem lestz belső nézet, de ezek szerint mégis.Remélem jó lesz a játék és nem kell benne csalódnunk.
  • Zetorg
    #414
    1 hozzászólst sem tudtok visszaolvasni? :@
  • DEXTER92
    #413
    Hapsikáim!
    Ez game:
    - Orosz-amerikai?
    - Jó?
    - Jó kocsik wannak benne?
    - Wagy ez egy game átírva? :)
  • targa6269
    #412
    Sziasztok!

    Ezt a játékot honnan lehet megszerezni? Nem hallotam még róla, csak most láttam véletlenül, de nagyon érdekel.
  • bld
    #411
    elvileg zseptemberben keleltt volna kijönnie... hát ki tudja bár nm tom nekm ez a dec.14 simának tűnik de mégm indenképpen karácsony előtt
  • M@TriX
    #410
    ;)
  • Hunter of Deer
    #409
    #399-es hsz és már ki is tárgyaltuk!
  • _Neo
    #408
    Olvastátok a cikket? Hogy-hogy nem pörgött fel a fórum? :D Mindegy... megvan a decemberi programunk. Vajon mennyit fog csúszni? Szép ajándék lenne a fa alá :D
  • bld
    #407
    ja az elég jó lenne ha azok a mutatók mutatnának is vmit ha már ott vannak: )
    csak az irányítás és a fizika legyen nagyon jó és a kód ennyi ha ezt nm baszsák el onnan már nm érdekel h hány kilóméter van fotorealisztikusan lemodellezve moszkváról..
  • M@TriX
    #406
    hát így képeről nem tűnik statikusnak, bár nem a valós sebességet mutatja de lehet ki lesz ez hozva, mert ahhoz képest egész szépen meg van csinálva nagy nénaság lenne, hogy ilyen kidolgozás mellett ne működjön :)
  • Duddits
    #405
    Azért remélem a km/h órát megcsinálják rendesen és belső nézetbe nem szorulunk a virtuális km/h órára.
  • M@TriX
    #404
    jah azt én is észrevttem, kissé béna textúrát nyomattak oda tisztán látni, hogy mekkora kockákból épül fel ;) bár egy kis blur aztán jó lesz az
  • bld
    #403
    htá a grafika eddig nem túl szép ezt nem vitatom, pl akeréknyom az nagyon gáz ennél még za is jobba lenne ha csak szimplán sötétebb lenne.. a többivel énis egyetértek
  • M@TriX
    #402
    jah, végével egyet értek, amúgy lehet ezeket a nemhivatalos képeket gyengébb gépen készítették és ennyi, de majd meglátjuk, mert a hangulat lesz a lényeg meg a fizika,
  • Omlás
    #401
    hmm mit ne mondjak kiváncsi vok mi sül ki belőle.Mondjuk ahogy olvastam ezek nem hivatalossan kzzétett képek szal lehetnek valami régebbi verziós képek is.Ha mégsem akkor erősen félek attól hogy decemberig ez nem sokat fog javulni és az egész game hamar a süllyesztőbe kerül amit naon nem szeretnék!Nem igazán a gefika érdekel de a hangulathoz kell hogy ne legyen naon gáz !Az irányítás és a fizikát ne szúrják el akkor talán nem lessz gond :)!
  • bld
    #400
    thx most olvasom is: )