3677
  • Amse
    #28
    Külföldi fórumon olvastam, hogy realisztikus fizika, törések és tuningolás lesz benne.A demó novemberben jön, a full meg 2005-ben.
    Inkább bekopizok 1 kommentet.

    -Lada Racing Club" - is the unique project ever developed in the former USSR.
    The full scale of the LADA cars: starting with the first model VAZ-2101 "Kopeyka" and finishing with the newest design Lada "Revolution".
    The developers promise the realistic physics and photoauthentic streets. On the virtual roads of Moscow and other cities in Russia the player will be making the career of the race driver taking lace in the different championships and fulfilling a lot of missions.
    The game's features: the realistic physics; car models, created with the help of original drafts (with the support of the AVTOVAZ company); the car's tuning; the true streets of the real cities; photo textures; street-racing; drag-racing; pursuits.

    Valaki fordírsa le please!(Nagyjából értem, csak lehet rosszul)
  • Amse
    #27
    Ezek érdekes képek:

  • Amse
    #26
    Találtam 1 oldalt ahol a szimulátorok közé van sorolva, de vannak mellette olyan játékok is amiket nem neveznék annak.Remélem ez azért majd az lesz.
  • karikusz
    #25
    :DD
  • Random_
    #24
    Nem kell ide NFSU2! Ez nekem tökéletes lesz ha arcade ha szim akkor is!
  • dikki*yysw
    #23
    Mekkora király kocsik :)
  • BaLeeX
    #22
    Ja ilyen kocsim van csak bordó a színe.
  • BaLeeX
    #21
    A http://www.autosjatekok.hu/ címen van egy csomó ScreenShot!
  • Shodan
    #20
    Hát ez nagyon durva!!!
  • karikusz
    #19
    nem gyengén brutálul néz ki...
  • karikusz
    #18
    Erre gondolsz?

  • BaLeeX
    #17
    Baze ez qrva jó!

    Mikor jön a game arról nincs hír?
  • Vlala #16
    Nem csoda, hogy megtetszett... HA csak gyönyörködni léehet benne (irányíthatatlan lesz, bár ezt nem hiszem) akkor is kipróbálnám, a képek alapján.

    Moast már majd minden autótípusnak van saját játéka.
    Magyar programozók, csináljunk már egy Suzukisat! (sorry, ez offocska volt)

  • Random_
    #15
    Ez szerintem szebb lesz!
    Remélem valami Street Legal féle móka lesz nagyon szeretnék ladát tuningolni az elmúlt évig az volt a családi autó! :)
    Bár én egy típust nem látok ami a kedvencem a dupla kerek lámpást.

    Haverék nyomját a sufni tuningot és van falun kívűl egy pályájuk 6 ladával ott nyomulnak minden héten.
  • karikusz
    #14
    nagyyon felkapott lett a lada, mert készül a moskow rush is, és ott is ladával kell csapatni a kanyarokat...:)
  • Gibro
    #13
    Jeahh mikor jelenik meg???
  • Amse
    #12
    Hohha!Találtam nem olvasható szavakat.
    Global Illumination
    HDR - high dynamic range
    ArtyShock Engine
  • dashed_
    #11

    nezem a videket..
  • Hmuda
    #10
    Én csak a farolós videóknál néztem, hogy kicsit jobban ki kellene dölniük, de csak ennyi.
  • Carlos
    #9
    Nincs baj a fizikéjukkal!
  • Amse
    #8
    Keresgéltem és külföldi fórumokon annyit sikerült kideríteni, hogy lesz street race, drag és pursuite.Azt nem tudják, hogy arcade v. simulator lesz-e.
  • Hmuda
    #7
    A videók nagyon ütnek! A víz valami eszméletlenül jól néz ki, és a kocsi kidolgozása is elég pofás (már csak rendes fizikát kellene alárakni).
  • Hentes Bill #6
    mikor? :)
  • Carlos
    #5
    Süti...
  • Szabyka
    #4
    No fene ....
  • Amse
    #3
    Van 1-2 videó is az oldalon.
    Orosz nyelven van, de alul a linkek angol címre vannak irányítva így ki lehet bogarászni mi hova mutat.
    Videók
  • Amse
    #2
    Pár kép ízelitőnek.







  • Amse
    #1
    Hsw-n találtam a linket és nagyon megtetszett a játék.