237
Nem a paródiák, az igaziak!
  • fifi
    #37
    Ez német film, tahát inkább 10márka :)
    Egyébként láttad már? Mert én mind a kettőt és sztem ez egyáltalán nem horror, hanem maximálisan elgondolkodtató művészfilm...
  • fifi
    #36
    Ajánlom a Juon sorozatot. Elég tetemes horrorgyűjteményem van de az a 99%-át übereli!
  • Glpetyus
    #35
    Szégyenkezem helyetted :D
  • Glpetyus
    #34
    Baszós zombi film?
  • DJ Skyline
    #33
    én the thing néven csak egy sz.gépes gammát ismerek!:DD
  • FREAK
    #32
  • Glpetyus
    #31
    Mer még kiZSgyerek vagy
  • Glpetyus
    #30
    Ehhh...ez számomra beleillik eme topikba :))
  • FREAK
    #29
    jó film, 10 dollárba sem kerülhetett elkészíteni, de ez előnyére válik :D
  • DJ Skyline
    #28
    nem is azt mondtam hogy horror...csak hogy látta e valaki...abban az "izgalmas" jelenet az úszó fej a mocsárban...

    a the thing az nem is film!:DDD vagy csak én nem ismerem:DD
  • FREAK
    #27
    NEKROMANTIK
  • Glpetyus
    #26
    Azmiaz? :)
  • Glpetyus
    #25
    Cápaember olyan messze van a horrortól,mint te a szépségtől
    13 kisértet nekem ne nem jött be...A R.E. jó ,bár asse' horror szvsz

    Ami még jó horror = THE THING
  • FREAK
    #24
    a horrorok királya a Nekromantik, na abban van minden, ami betegnek számít :D
  • DJ Skyline
    #23
    nekem amik hát mondjuk nézhetőek meg néha para az a :
    13 kísértet
    Ház a kísértet hegyen...
    Többire meg én sem emlékszem...:)
    csak részleteket láttam belőlük..pl a szellemhajóból mikor a csaj fennakad a kampón,vagy min...a körből amikor a csaj kimászik a tv-ből...a massza az rulz:DD resident evilt nem láttam de annyira nem is izgat...

    Cápaembert látta valaki?:DD
  • Glpetyus
    #22
    Egyébként vannak még ennél is ócskább horrorok,de ezeknek még a címét sem jegyzem meg :)
  • DJ Skyline
    #21
    lol...mondjuk tényleg nem volt valami izgalom...
  • Glpetyus
    #20
    heh,én csak félig láttam :C
    Elaludtam rajta olyan izgi volt
  • DJ Skyline
    #19
    ja a végén egy nagy tartály kocsival vagy mivel nyírják ki...meg azok a gumi babák mikor már eszi őket...wááhááá...:))))
  • DJ Skyline
    #18
    én nem nagyon nézek horrorokat de amiket eddig láttam azok közül a #10-ben említett massza viszi a pálmát..:)
  • Glpetyus
    #17
    Múltkor volt a TV2-őn :)
    Mekkora állatság :D
    Jaj,jaj jön a MASSZA :D
  • Glpetyus
    #16
    Ami számomra nevetséges =
    Sikoly
    Tudom mit tettél...
    Végső állomás
    plusz az összes b-kateg. horrorok 99%-a nem jön be...
    Amin utoljára "fostam" = Ördögűző,Ómen...meg talán az Ideglelés mert egyedűl néztem vaksötétben :P
  • Glpetyus
    #15
    Pontosan!
  • FREAK
    #14
    ezt max utólag ráfogták, emlékezz a reklámokra: "Wes Craven a RETTEGÉS MESTERE!"

    komolynak indult az, csak többen röhögték ki, mint ahányan rosszul lettek rajta
  • DJ Skyline
    #13
    szerintem a ház a kísértet hegyen nem olyan vészes...inkább a szellem hajó...az nekem nem tetszett...
  • LezLee
    #12
    Csak úgy szólok, hogy a Sikoly (meg a többi rész) egyértelműen horrorparódiának készült, nem véletlenül van benne annyi poén. Azt a filmet semmiképpen sem szabad komolyan venni, de mint horrorparódia mindenképpen a legjobbak között van, de csak szigorúan az 1. rész, mert a többi enyhén szólva is gyenge.
  • Davidus
    #11
    Az tényleg nevetséges!:D
  • DJ Skyline
    #10
    A massza
  • FREAK
    #9
    "Most őszintén! Te láttál már félelmetes horrorfilmet?"

    Félelmetes... Rossz szó. Félelmetes egy feléd tartó dühös román parasztsereg lehet szerintem, egy film inkább idegtépő, para... Ilyen viszonz van, persze idegrendszer-függő. Nálam a túlvilág témát boncolgató filmek tartozhatnak ide, fontos, hogy a film ne mutasson meg semmit, mert állítom, hogy az emebr attól fél igazán, amit elképzel, nem egy gumiszörnytől vagy kisminkelt statisztától.

    Filmek, amiktől "ideges" :) lettem: Másvilág, Temetetlen múlt, Blair With Project és gumiszörnyes kategóriában Aliens.

    Hirtelen ennyi ugrik be.
  • HoTDoG
    #8
    Az Élőhalottak éjszakája...
  • _Vegeta_
    #7
    Na megin ki leszek atkozva innet, de Dawn of the dead remake.
    'Maybe they are coming for us..' mondattol meg mais rohogogorcsot kapok. :)
  • Tetsuo
    #6
    A rekviem egy álomért'-et nemrég láttam a történet nagyon megmondós akrat lenni, nem szeretem az ilyen filmeket de az amcsiknak ez kell. A kamera ill a szürrealitás nagyon jól meg volt csinálva (a rendező v az operatőr nagyon ott van, még sokra fogja vinni szvsz).
    Amúgy az télleg nem horror :) hogy jön ide?
  • Kandurex
    #5
    Szerintem az OMEN filmeknél kezdődik az a szó, hogy horror-
  • Aramir
    #4
    Hát ez olyan dolog, hogy kiskoromban a Szörnyecskéken is összefostam magam, de mamár csak mosolygok ezeken.
    A Sikolyt meg végigröhögtem, mert a mindig a paródia jutott rólla eszembe :P Illetve végig előre lehetett tudni, hogy mi fog történni, annyira klissékre épült :(
    A Tudom mit tettélen meg egyszer ilyedtem meg, mert szar volt a film, untam, aztán hirtelen történt valami a filmben, ami nagy zajjal járt :D
  • Devla
    #3
    A Sikoly es a Tudom mit mindketto vicc. Regen voltak igazan durva horrorfilmek: Kedvencek temetoje, Osztondijjal a pokolba. Ide sorolnam meg a Rekviem egy Alomert c. filmet is, nem horror de meg mindig felek tole :) Szerintem ha lattatok ezeket, foleg az utolso kettot nem nagyon nevetgeltetek rajta. Meg emlitesre melto az Egyenesen At is, attol se tudtam aludni egy darabig :)
  • Tetsuo
    #2
    Most őszintén! Te láttál már félelmetes horrorfilmet?
    Az ember nem tudja beleélni magát olyan filmbe ami egetverő baromságokra épül s nem az a célja hogy nevetséges legyen -bár ezt éri el- hanem h növelje az adrenalinszintedet.
    SzVSz 3féle horrorfilm van:
    --A legtöbb-ben jön a műzombi meg az emberevő paradicsom! LOL
    --Másik típus amikor nem látsz semmit, nem értesz semmit csak azt tudod h félni kell (barátnőd oda se mer nézni).
    --Meg van olyan amikor a főhős(nő) agyament baromságokat csinál egész film alatt (pl nem a rendőrséget hívja v átmegy a szomszédhoz, hanem bezárkózik a pincébe meg mittomén) Te teljesen mást csinálnál a helyében, néha még Lmegy de ez van egész film alatt.

    "A kör"-ön pl elsőre nem értettem semmit, másodszor Laludtam. Szvsz a világ 1ik legszarabb filmje (tele fizikai és logikai képtelenségekkel, gyenge színészi játékkal, béna forgatókönyvvel, de az alaptörténet is űbergagyi). Ennél má csak az a film volt szarabb amikor az operatőr egy kézikamerával rohangált az erdőben fény, exponálás nélkül zagyva hangok.

    Ami kivétel lehet az néhány "sci-fi horror" ha horror egyáltalán, pl az Alien (első rész) az a fent említett egyik típusba sem tartozik.

    Ti hogy látjátok?
  • Hentes Bill #1
    sikoly sorozat, tudom mit..., félelem.com, ház a kísértet hegyen, bár ezek csak vicces filmek, mint horror :P