237
Nem a paródiák, az igaziak!
  • DJ Skyline
    #77
    WÁÁHÁÁ...yeeeee... The Blob...
  • Aramir
    #76
    Könyvben sokkal jobb volt, mint filmen.
  • Glpetyus
    #75
  • Aramir
    #74
    Szvsz te kevered a Horrorra Akadva sorozattal
    Méghogy a Sikoly horrorparódia :P Egy klisséhalmaz az egész film, és mégcsak nemis vicces.
  • ALCATELGOD
    #73
    Zsákútca.... Öcsém az nagyon szar film, de jót lehet rajta nevetni, mikor a nő kiszáll a kocsiból és utána az agyát vakargatja...
  • fifi
    #72
    Sztem a Hellraiser-ekre gondol...
  • Glpetyus
    #71
  • Z
    #70
    Rám azért volt olyan nagy hatással a "The Thing", mert elég fiatalon láttam...azóta minden kutyával nagyon óvatosan bánok... :DDDDDDDDD
  • Glpetyus
    #69
    Ehh...biztos "sirály" :D
  • DJ Skyline
    #68
    tudom hogy van...benn ragadnak valahol...ennyit tudok és ott agyalnak hogy jussanak ki...olyan mint a Ház a kísértet hegyen...keressük a kiutat...
  • Z
    #67
    Ha az első hiperszar, akkor milyen lehet a második??? :DDDDDDDDDDD
  • Glpetyus
    #66
    Van olyan :D

    1. rész= Kocka
    2. = HiperKocka :D
  • Z
    #65
    Eh, Rémálom, tényleg...

    A kocka...LOL! Amúgy az is hiperszar! :DDDDDD
  • DJ Skyline
    #64
    hmmm...fredy volt a Rémálom az Elm utcában vagy mi is...Kocka forgatós...A kocka... nem nem tudom melyik volt az...
  • Z
    #63
    Így van! Az nagyon kemény film. :)

    És a Freddy Kruegeres (remélem nem basztam el...hehe) sorozat? Az sem volt valami nagy szám.

    Volt még egy jó horror. Abban egy kockát kellett forgatni, és kinyílt valami kapu. Talán Kísértetház volt a címe. Nem emlékszem.
  • Glpetyus
    #62
    Magyar címe = A valami
    Amúgy amennyire én tudom,még nem adták ki DVD-n,...ennek tudható be,hogy csak "VHS-RIP" változatot lehet leszedni :)
    (én is azt szedtem sajna)

    A falu megvan,de még nem láttam,...az nem horror egyébbiránt
    AVP =egy kalap szar
    (szvsz)
  • CSOCSO
    #61
    a hullajo az meredk de nagyon:))))
  • DJ Skyline
    #60
    Fault = Falu..
  • DJ Skyline
    #59
    DC++-on se sokat találtam...Magyar címe van?Vagy anno is így ment mindenhol hogy "The Thing"...

    Télleg' Fault látta valaki?
    Alien vs Predátor?
  • Glpetyus
    #58
    LOL
    Talán azért,mer' az TÉNYLEG horror-paródia nem?
    (amúgy nekem sem teccett',végig sem néztem)
  • Glpetyus
    #57
    Jól teszed de inkább vedd ki TK-ból minthogy letöltsd,mert a magyar warezen tudtommal csak egy qrva szar minőségü változat van :/
  • Stann
    #56
    Hali!

    Szerintetek a sikoly vicc?

    Nézzétek meg a Hullajót! Na, az télleg egy vicc! Az volt talán a "legfurább" horrorfilm, amit láttam(Peter Jackson rendezte)!
  • DJ Skyline
    #55
    én is megnézném..mivel játszani már játszottam vele most kíváncsi vagyok a filmre is...
  • Chaos Mad
    #54
    ott a pont :)
  • Chaos Mad
    #53
    nincs mek :)
  • FREAK
    #52
    láttam

    abban egyetértünk, hogy művészfilm, de az egyetlen, amin elgondolkodtam utána, az az volt, hogy - idézek a South Parkból - "What's wrong with german people?????" :D
  • Tatyla
    #51
    Ha látni akartok egy rossz horrorfilmet nézétek meg a a Zsákutcát! Egy kalap szar az egész! Egy nagyrakás fosószilvával egyenlö!
  • DJ Skyline
    #50
    biztos nincs meg neki!:))
  • Glpetyus
    #49
    És,mi tart vissza? :)
  • Glpetyus
    #48
    hmmm...így jobban belegondolva a Magasfeszültség közel sem volt olyan rossz,mint az utóbbi idők legtöbbje :)
  • csabawarchief
    #47
    "A massza" az egy vicc volt :D
  • Chaos Mad
    #46
    a The Thinget megnézném (1982), Carpenter rulla :)
  • Davidus
    #45
    Candyman
    The Ting
    It

    Nálam ez a horror top3
    Nevetséges annyi van hogy nem is írok toplistát:P
  • Alien!
    #44
    Resident Evil...okádék...Holtak Hajnala...nevetséges,amilyen jól indul az eleje,olyan ratyi lesz a közepétől...
  • fifi
    #43
    Sztem a Magasfeszültség és a Cabin fever jó volt.
  • Glpetyus
    #42


    Közben eszembe jutott még pár mostanában látott "jó" film =

    Cabin Fever
    Undead
    Magasfeszültség
  • fifi
    #41
    Nemrég néztem meg a The Redneck zombies című förvedményt...
    [a cím mindent elárul]
    Jól szórakoztam...
  • Aspyrin
    #40
    The thing.. ha jól emléxem valamikor 89' környékén láttam videón, asszem az film, amikor lepottyan egy idegen űrhajó valamelyik sarkvidéken aztán megtalálják és vmi vírusféle megfertő mindent.
  • Ottto
    #39
    Én nem szoktam komolyabban röhögni horrofilmnézés közben csak egyszerűen nevetségesnek találom ha baromságokkal tömik tele. Ez azért is lehet mert még nem láttam a régi klasszikusokat (sajnos :C )
    A 13 szellem pl igen szar volt. Annyi hogy véres, de semmiképp nemm ilyesztő. Röhej.
    A félelem.com-ról meg inkább semmmi.
    A massza. Igen azt hiszem erre a filmre rávágnám hogy nevetséges, mert tökre röhögtem mikor egy 5-6 méter magas trutymmó feleszi a várost :DDDDDDDDD
  • Dynamic
    #38
    Nevetséges az összes tinihorror.Ezeken annyira sem lehet félni, mint a batárok közt aktuális epizódján.