237
Nem a paródiák, az igaziak!
  • Zoe99
    #237
    Én szeretem a Kör-t.Szamara tök cukker,közben mindenki bántja.Jó kislány ő,csak mindenki bántja. xD A Freddy vs. Jasont nem néztem végig,mert barátnőm rágta a fülemet a darccal.Ami kész parodi,az a sikoly.Egyáltalán nem nevezném horrorfilmnek.Halálra röhögtem magam,mert ilyen béna gyilkosokat még nem látott a világ.Amikor pedig megláttam Zsani reakcióját leestem a kanapéról.Emlékszem ötödikben ,,horrormaratont" tartottunk,és Tündi elmesélte azt a filmet amit a multkor látot. ,,A kisgatyás szaladgált a kszával,és mindenkinek levágta a fejét" Ez nem kapcsolódik annyira a filmekhez,de olvastunk a neten is történeteket.Mint például: egy fiú naplójából... (üzenem Mr.Octopusnak még mindig élek,és megvan az összes ujjam.)Ezen is irtó sokat röhögtünk. ,,Jaj,de kedves kis polip vagy te!"
    A baba...És a baba hármat mutat.A fél osztálynak van porcelánbabája otthon,így sikeresen rájuk hoztuk a frászt.
    Van egy történet ami így fejeződik be: ,,-Szeretlek!-mondtam,és kettécsaptam a fejét" Azóta is ezen a mondaton röhögök. Minden horrorban van valami vicces.Mondjuk lehet,csak azért,mert ezeken nőttem fel apám jóvoltából.Mondjuk ő mindig azt mondja gonosz vagyok...én mindig a szörnynek drukkolok.Tiszteletem a Drakula2-nek.Nem mintha durva lenne,ezt se sorolnám a horror témakörbe.A végén a vámpír kinyírja azt a rohadt papot...^^Elolvastam a Törjön ki a frász! ismertetőjét,le kell tölteni,az ismertetője szerint humoros...
  • andromed
    #236
    A kör egy nagy rakás szaaaaaaaar!
    A Freddy vs. Jason felénél, szétröhögtem magam. Főleg az első csávó pofázott a Jasonnak, hogy ez nem egy haloween parti, és nincs meghívója, és erre Jason meg hirtelen 180 fokban megfordította a fejét. A másik csávónak volt fáklyája oszt úgy próbálta kinyírni Jasont. XDD

    A Kia is vicces volt (természetesen a Freddy vs. Jasonban), mielőtt megdögölt volna.

    Ja, és ezt se feledjük ki, amikor Kia nézte a katalógust, és az újságból kijött Freddy, és ez a "Fogtam egy nózit" beszóláson halálra röhögtem magam. XDDD ikszdééé.....

    Egyáltalán nem durva a film, csak az volt benne a durva, hogy azt hittem hogy egy kicsit durvább lesz a film.
    A Szanatórium rohadt durva film, túl sok benne az síkitás, amitől kifolyik a fülem :DDD
  • vigyori14
    #235
    üdv.
    lehet nemidetartozik de keresek egy régi horror filmet, tk ból vettük ki még anno, de nemtudom a cimét már, de a tartalmát leirom amire emlékszek belőle, hátha tudtok segiteni.
    volt egy ház, ahova uj lakók, ilyen nagy kastélyszerű ház volt, de ugyemlékszem egy városban volt. a lakók találtak egy nagy ládát, rá volt irva h: ne nyisd ki mert megbánod. ők persze kinyitották volt benne egy csomó boszorkánycucc. meg még vmi, amiből kiengedtek 3 boszorkányt. valami tőr el lehetett megölni őket, a lakók kitették a kandaló tetejére disznek a tőrt. majd elkezdtek a boszorkányok, gyilkolni, jöttek a viharfelhők, villámlott, meg minden, valami szomszéd jött látogatóba, aztis kinyirták.
    mikor rájöttek h a tőrel lehet megszabadulni tőlük, a tőr eltünt.
    enyire emlékszek kb a filmből, ha valaki látta, és tudja a cimét irja le lécci.
    köszi előre is.
  • Bokafix2
    #234
    A szörny 2.

    Na, az egy röhejesen vicces film. Pedig a legnagyobb vicc benne az, hogy tök komoly horrorfilmnek van bemutatva, mégis lehetne akár Ben Stiller, vagy Will Ferrell is a főszereplője, mert inkább a vígjátékok vonalát követi.

    Amikor pl. egy varacskos disznót kikötnek a hajó elé, amivel el akarják kapni a krokodilt, és ahogy ott himbálózik a víz felett menet közben, hát azon szakadni lehet.

    Ja és annál a jelenetnél, mikor a kroki benyomja az orrát a sátorba, ahol az egyik vadász pofa alszik, az meg álmában rugdossa a krokodil orrát... Emberek nézzétek meg ezt a filmet, garantáltan rekeszizom gyulladást kaptok.

  • TomDantes
    #233
    na, azon el is aludtam. Ritkán alszom el filmem ,de ezen, mint a huzat...
  • Zillo
    #232
    ja meg még asilent hill.életemben az egyetlen olyan horror amin szétröhögtem magam.hihetetlenül fos.mintha vm gyér fantáziával rendelkezö 5 eves kisgyerek talalta volna ki
  • Zillo
    #231
    A black sheep avagy abirkák támadnak na azaz igazán vicces...
  • TomDantes
    #230
    De nagyon látványos. amikor az izé lézer ágyúval mai már 1939-ben is bénán nézett ki lőnek...olyan faszán nyírják ki az embereket.
    De tényleg látványos, látványosan vicces, és gagyi.
  • TomDantes
    #229
    Lehet hogy ne, rossz az Átok de nekem nem jön be ez a stílus.
    A Gyilkos robtokon legalább szórakoztam de az Átok unalmas volt.
    Nekem za átok olyan mint a Freddy Kruger filmek. Na azokon se tudok megijedni. Csak untat, de lehet bennem van a hiba.
  • nothes
    #228
    3/10 ??? 0/10 max. Az nem film, hanem csak valami izé, amit filmkockákra vettek.
    "Inkább csak látványosan harcolnak mint észszerűen. "
    Ne má! :)
  • stargatelost
    #227
    a második részben kiderül miért ezt csinálják a szellemek (pl a hörgés)
    nem rossz az sztem :)
  • stargatelost
    #226
    csak egy tíz percet néztem belőle, nem az egészet, de az is elég volt :D
    de ahogy így leírtad lehet megérte volna megnézni az egészet, amekkora gagyiságok és klisék vannak benne :)
  • TomDantes
    #225
    amúgy múltkor néztem az Átok c. filmet. Nem tetszett. Nemhogy nvetséges, szánalmas volt. Lehet hogy valakinek be jön ez a stílus, de nekem nem
    A földön kuszmálkodó reumás giliszta szerű izé a rém benne? Ami reszelős hangos serceg, vagy mit csinál? Hűha! Időnként meg egy kiskölyök akinek olyan a szája mint egy denevérbarlang bejárata.
    No meg a nagy le leplezés, hogy miért van az átok.Hú micsoda csel. Aztán a bűvészkedés az idővel, hogy most ott van ,de nincs ott de csak szellem, ugyan már!
    Lehet hogy nem nekem való ez a stílus, de néha sírva nevttem ezen az árok rossz filmen.
  • TomDantes
    #224
    igen ez az a film.

    Írtam is róla anno:

    "Nos akkor a tegnap esti csoda, a Támadás a gyilkos robotok ellen.

    Nos már eleve jó, mert H.G.Wells, Világok harcából kölcsön vett és kcsit felturbózott robotokról van szó.
    Már a kezdés is fenomenális, in medias res egyből üldöz pár tudóst meg katonát egy robot.
    Persze a katonáknak még egy vacak géppisztolyuk sincs, csupán pisztolyuk van és furcsa módon mondjuk egy Abrams tank helyett egy civil kocsival menekülnek,(hogy miért nincs egy titkos katonai projektnél valami komolyabb fegyver? az rejtély) na szóval ők el is hullanak.
    Utánna egy repülőn kiszabadul Dr.Octopus a Pókemberból vagyis én azt hittem de nem ez csak a robot volt ismét de hogy hogy került a repülőre meg hogy hová vitték? Az ismét csak kérdéses.
    Persze a robot feltámad és a gép lezuhan.
    Természetesn elküldik macsó komandósokat hogy kerresék meg Mikorbit, és persze pont a feltaláló tudós lánya megy velük. (persze a felataló az a gépen volt és kinyiffant)

    Természtesen az USA hadserge mondjuk a USS. Abraham Lincoln hordozó helyett csupán egy tucat macsó komandóst vet be
    Nos a robotok amúgy legyőzhetetlenek, mert gyolyóállók , inteligensek, tele vanak lézerrel, (naná, majd víz ágyú lesz bennük) és persze csak egy bizonyos kisérltei lézer ágyú bigyusszal lehet ki lőni őket.
    Arra azért kiváncsi lennék mivel üzemelnek a robotok? Gondolom nem dízel üzeműek, akkor aksi van bennük, vagy nap elem vagy mi a szösztől működnek folytamosan?
    Ja persze biztos Duracel elem van bennük az 3X tovább tart.

    Ja Igen, közben elfelejtetem hogy a szigetre érkeznek még egy bűnöző a nője a helikpoter pilóta meg egy zsák pénz. A pilóta jó képű a bűnöző nem a csaj meg egyre jobban utálja a seggfej bűnözőt...vagyis közhely, közhely, közhely.

    a robotok innteligenciája. Nos ilyen hülye robotokat se láttam még. Inteligens szuper fegyverek mi? Gondolom akkor ilyen esetben a robotnak a lehető leghatékonyabb ezközt kéne bevetni az emberek ellen, de itt egy fenét! Inkább csak látványosan harcolnak mint észszerűen.

    Hát ha értékelnem kéne akkor 3/10"


  • stargatelost
    #223
    asszem ez az ami ment nyáron a tv-ben, pont odakapcsoltam, tényleg hihetetlenül gyagyi volt :D :D
  • TomDantes
    #222
    Na, akkor mondok egyet: Támadás a Gyilkos robotok szigete ellen.
    Nekem ez a kedvencem. Hihetetlen!!!! Elképesztően gagyi!
    Azok ar obotok, baromi nevetségesek voltak.
  • fifi
    #221
    fogadjunk, hogy a remaket nézted meg a Ködből...
  • erik10
    #220
    Köd...Nagyon szar egy film...Hogyha egyáltalán horror...

    Jahh különben a fűrész 2 jó,bár vannak benne ilyenek amiket felsoroltál,de attól ég jó!
  • Tetsuo
    #219
    Fűrész 2: A sorozatgyilkos fickót elfogják a zsaruk, de ő diktál nekik, h már csak 4óra meg csinálják amit mond, különben nem monja el..
    LOL ekkora ostobaságot!
    Meg mondja h ő rákos, ezért nem tudnak neki fájdalmat okozni.. hát ez is LOL. Meg h pont akkor és pont ott. Pedig ez az alapja az egész sztorinak és már itt elbszták.
    Meg a több1000 ilyen gagyi fasságok, ami a Motelben is volt haha mekkora szar az is, a rendező még nálam is jobban utálja Szlovákiát. :)
  • Z
    #218
    Nem értetted félre, valóban a trógerségre utal.
    Csak az épp egy vicces része volt a filmnek.
  • fifi
    #217
    de vicces volt...

    viszont akkor biztosan én értelmeztem félre a topikot, mert úgy gondoltam, a "nevetséges" a film trógerségére utalna...
    na mindegy...
  • Z
    #216
    Tényleg...az nagyon tetszett...mármint nem, mint nő. :DDDDDDD
  • Z
    #215
    Semmi borzongás nem volt abban, hogy megnéztem. Egy-két túlerőltetett jelenet. Savköpő szörnyek. Ha becsukják a szájukat, akkor nem akarnak belemászni, továbbállnak az újszülött kis szörnyikék. Nincs mobil, amin pl segítségek hívnának. A végén egy nyomorult kézigránát az utolsó mentsvár, aztán miután füstbe megy a gránátozás, hirtelen pont a rendőr fickó keze ügyébe kerül egy gázpalack. Jó, lehet, hogy szőrszálhasogató vagyok. Egyszer azért meg lehet nézni, nem annyira gáz.

    OFF: ami mestermunka: John Carpenter - The thing
  • Seth
    #214
    szerinted az a hatalmasra felhízlalt csaj nem volt vicces?? :D
  • NeoMaN
    #213
    sztem az összes horror elég vicces....
    :)
  • fifi
    #212
    a Slitherben mi volt a gáz??? sztem korrekt kis film volt...
  • Z
    #211
    Anaconda 2
    Jeepers Creepers
    The slither
  • laslandes
    #210
    Halálos árnyak :-C
  • Pretorianus
    #209
    magam is írogatok, ezért tudom hogy könnyű olyan témában írni ahol semmilyen kötöttséged nincs, akármit írhatsz, akárhogy csűrheted-csavarhatod a storyt, minden belefér. /egyébként Star Wars rajongó vagyok, úgyhogy Georgie kivétel/
  • Dying Soul
    #208
    The 8th Plague

    dejótnevettem
  • reanimator
    #207
    "aki horror történeteket ír az egy tehetségtelen barom, mert olyanokról ír amikről tudjuk, hogy nem léteznek"

    Akkor George Lucas is tehetségtelen mert a Star Wars sem létezik,sőt Peter Jackson is mert Gyűrűk Ura sem valós.Ergo a te logikád mentén haladva csak a World Trade Center filmek jók amik megtörténtek a valóságban meg a romantikus filmek ,mert ugye szerelem van az életben.Miért kéne az életet másolni a filmekben?
    Utálod a horror filmeket látszik de attól még ne nézd le a horror rajongókat.Hidd el nekem az általad megvetett horror film rajongók között bőségesen van tőled és a hozzád hasonlóképpen gondolkodóknál jóval kreatívabb emberek.
    Én sem nézem le a Hollywood rajongókat.




  • fifi
    #206
    és ki akar "értelmiséginek" látszani?
  • Pretorianus
    #205
    köszönöm. szeretem amikor értelmiséginek akar valaki látszani, ezért bizonyos filmekről azt írja, hogy: "mögöttes mondanivaló" meg "kultfilm" aki horror történeteket ír az egy tehetségtelen barom, mert olyanokról ír amikről tudjuk, hogy nem léteznek.
  • fifi
    #204
  • Pretorianus
    #203
    az összes az !!!
  • Mincsi
    #202
    horrornak írták és mondják, de télleg nem az..
    jó, oké, h elszigetelődik ,meg minden, vágom én..csak nem jön be nekem ez story egyáltalán..ennyi.
  • Harly18
    #201
    A falu egy tipikusan olyan film volt, ami elsőre nem alkotott egy teljes egészet, de átgondolva minden a helyén volt. Kicsit vontatott volt itt ott és előfordult párszor, hogy azt kérdeztem magamtól, hogy meddig tart még ez, de ha végignézi az ember, akkor rájön, hogy nem rossz film ez, sőt....
  • Hajnalcat
    #200
    A Falu egyáltalán nem volt nevetséges. Csak nem láttad át a mondanivalóját, azért tartottad annak. Egyébként meg tényleg nem horrorfilm, messze van tőle, nevezzük inkább thrillernek.
  • fifi
    #199
    az szerinted horror volt?
  • Mincsi
    #198
    nevetséges horrorfilmek? sztem egy nagy vicc volt a Falu...most komolyan ez egy nagy baromság..