45291
  • gunji
    #39684
    Bent is hagyhatnák, hamarabb le lehetne érni a Földtől a Nukarához

    Szerk: a buyout miatt tették vissza, sokak nem tudták befejezni a hajó farmolását.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.03. 19:53:45
  • Plata
    #39683
    Nekem meg újra van rizsa transwarp.
  • Orbancapitan
    #39682
    HŰŰŰŰŰ srácok most az űr pahvo-n olyan nagy lag volt hogy képkockáként csináltam mindent és a számláló is vissza vissza ugrált
  • gunji
    #39681
    Kár, hogy az elachi haverok elég uncsik Risán, szörfözhetnének, vagy repkedhetnének ők is, vagy valami hasonló
  • gunji
    #39680
    Bréking: A tánc végül időben befejeződött, a powerboardon és a biathlonon nem lehetett elindulni, viszont lement egy teljes pót-lolnut-vadászat
  • gunji
    #39679
    Meanwhile somewhere on Risa: last dance... forever
  • lammaer
    #39678
    Olyan ez a pack mint az Omega búcsúkoncert.. egy időben minden évben volt utolsó koncertjük...
  • Plata
    #39677
    Ühüm.
  • gunji
    #39676
    Á, ha jó látom, ebben benne van a soha többé nem kapható tizedik évfordulós pakk is
  • Plata
    #39675
    40%-os legendary sale van.
  • Daeus89
    #39674
    Prostik tenyésztése aszem ott a népeség nagy része az . Amugy nem lenne rosz dolog amiker irtál de kriptikröl bészéllünk akik ujat nem de régit szeretik át szkinezni (galaxy 978264397123674913972497. Változata vagy coni ugye) ök ehez már nagy uj dolgokat nem fognak csinálni max 1-2 instanszolt epizód meg "szuper t6x legendar galaxy androméda refit 32.c mw warship".

    Amugy most ugye a 32. századi hajókat szorja ki promo/box ba az szép ugye no de ott van a uss nog azaz az "eisenberg class" ki szerint lesz ez a hajó promociós vagy boxos ? tekintve hogy ugye ez Aron Eisenberg tiszteletére készült. kiváncsi vagyok hogy ha kiteszik promoba menyire szedik szét kriptiket
  • gunji
    #39673
    Hát, megint előbb kezdték a leállást.
    Amúgy csatlakoznék a korábbiakhoz: lehet, hogy csak nekem volt peches időszakom, de idén elég gyengus lett a Risa event. Túl rövid ez a 30 nap, főleg ha van mellette meló/család/stb. Korábban a hat hétnél volt egy pihenés/nyaralás feelingje (-> roleplaying), kiálltál valamelyik karival a tengerpartra vagy egy bungaló tetejére, s fújta a ventillátor rád a levegőt a nagy melegben, az olyan volt, mintha tényleg ott lettél volna Risán. Vagy esetleg egy éjszakai térképen, gyönyörű hely volt. Most meg darálja az ember a versenyszámokat egymás után, hogy meglegyen az évek óta hiányzó egy szem madár vagy majom, de sokadszorra se ad olyat, mint ami kellene. És aztán az ember rájön, hogy már csak egy-két nap, így nem is érdemes elindítani a költést. Vagy eszébe jut, hogy ebben az évben sem épített egy homokvárat se, vagy Pavellel sem bújócskázott és mindig utolsó nap próbálja ki az új fürdőrucikat. És persze talán jövőre. Akkor talán majd sikerül megtalálni az egyensúlyt. Már ha sikerül megérni. Reméljük.

    De hogy ne legyek ennyire szentimentális (-> szánalmas), lehetne bővíteni a palettát:
    - két/három új színösszeállítású madár és majom,
    - új fajta állatkák tenyésztése (pl. helyi gyíkféle, vagy nem tudom mik élnek még Risán),
    - új versenyek: víz alatti úszás, gyöngygyűjtés (hasonlóan a hor'ghan-hoz),
    - új küldetések: a DS9/TNG epizódokhoz hasonló ismételhető küldetések (pl időjárás-szabályzó javítása),
    - achievementekhez: hegymászás, túrázás, növények/állatok gyűjtése,
    - a régészkedést is áttervezném, hogy valódi megtartható tárgyakat vagy jutalmakat lehessen szerezni,
    - plusz: még nagyobb térkép, teljes social hubbal, választhatóan éjszakai vagy nappali környezettel,
    - meg hasonlók.
  • gunji
    #39672
    Meg egy STO2-re is. (Összehasonlításul az EA szerint ennyibe került a SWTOR fejlesztése anno, cikk) Szóval nem hiszem.
  • Plata
    #39671
    Mai Peccs:
    General:
    Updated some internal data so that all Federation captains may commission the Tilly Promotional Holographic Bridge Officer.
    FED Players that already received it, but are not DSC-Fed, may reclaim it from the Zen Store to get a new working version of the Holographic Bridge Officer.
    Resolved an issue that was preventing the Promotional version of the Risian Vulcanology Kit Frame from being upgradeable.
    Resolved an issue in the “Console – Universal – Crystal Prism” that was incorrectly stating it can be boosted by Crystal Prisms created by teammates.
    This is a text change only.
  • Orbancapitan
    #39670
    ha igaz az állítás
  • Orbancapitan
    #39669
    annyi pénzből telne patrick stewart-ra is és Kate Mulgrew-re is akár shatnerre is v karl urban-ékra
  • lammaer
    #39668
    Ez az oknyomozás igen derék volt :)
  • gunji
    #39667
    Igen, abból nagyjából ezret számoltam a Risára.

    Szerk: ja és a 2,5 milliós LTS-számot sem értem, főleg, hogy az elmúlt kettő évben egymillió új előfizetőjük lett -> csupán ez 200 milla $ lenne
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.07.28. 22:18:57
  • Plata
    #39666
    Nézd meg mennyi rizsa van.
  • gunji
    #39665
    Délután benéztem pár helyre: First City-ESD-DS9-Risa kb. 1500 lehetett, plusz akik épp máshol voltak (pc-n), így tippre pár ezer lehet (nyári hétköznap délután).
    Igazatok van, bonyolultabb okai vannak ennek, minthogy pár Crosis szünetet tartana. :) Mindenesetre nem használ a sok leértékelés a zen árfolyamnak.
    Én 30k-ra tippelem a romulán packot (bár kinézem belőlük a hatvanat is, de nem hiszem, hogy bevállalnák a parasztlázadást).
  • Plata
    #39664
    Szerintem is az a baj hogy a dilithiumot nincs mire elkölteni.
    Ma már nem a flottás konzolok a legjobbak.
    Ne felejtsük el,régen a zenes és lobis konzolok nem uni konzolok voltak,hanem csak az adott hajóhoz voltak jók,másikra nem lehetett át tenni.
    Most annyi zenes lobis konzol van ami jobb mint a flottás mint a fene,na és mostmár ezek is univerzálisak,teheted bármire.Vagyis nem kell venni flottást,mert a zenes jobb és az is betehető helyette.
    Nem kell dilit a flották fejlesztésébe sem,mert a legtöbb flotta maxos,vagy közel maxos,vagy nem ad olyan cuccot ami miatt érdemes lenne fejleszteni.
    Viszont vannak elmebetegek akik sokat költenek a játékra tényleg,máskor volt az az idiióta aki több ezer főnixet nyitott ki,le videózta,az is zenből vette,vagyis vett sok zent váltotta dilire és abból főnixet.
    De ma már főnixet sem éri meg anyira,mert van jobb választás zenért.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.28. 18:30:57
  • lammaer
    #39663
    Speciel én is túlzónak találom ezt a 100Ks becslést, szerintem sincs annyi, csak hát mivel nincs más infó....

    Vegyük mondjuk napi 1K játékost.. még akkor is kevésnek érezném hogy ezt egy maroknyi "kőgazdag" tartsa el, aki ha elmegy nyaralni vagy megunja a játékot akkor beomlik tőle az STO.

    Inkább reálisnak tartom azt az egyszerű okot, hogy mivel nincs a rendszerben szükség dilithiumra, a megvásárolt zent a játékosbázis nem váltja dilithiumra.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 18:21:56
  • Plata
    #39662
    Én ma is admiztam.
    Keveset hoz de hoz.
    Sok kicsi is jó.
    Admi héten sok jön.
    Múltkor vettem egy adag zent,így még van 164k,remélem tévedsz és a mostani pack nem lesz olyan drága.
    Jó lenne ha 150k felül maradna a zenem.
    Egyébkén fleet diliből rengeteg jött.
    Nagyon sok millió fleet dilit be tettem.
    Ferengi és klingon admit tolom.
  • gunji
    #39661
    Inkább utóbbi, részben chaten elhangzottak alapján, de lehet, h tévedés. A 200k-s becsült napi játékosszámot nem tartom reálisnak, ahhoz kevés instance van szerintem. De ha mégis igaz lenne, s ebből csak minden ezredik játékos megvenné a hajópakkokat, latinumból építenék a főhadiszállást a cégnek.
  • Daeus89
    #39660
    nem kell . nagyon sok olyan játékos volt mint én vagy platac akik kifarmolták a zent admival én még nerf elött 1-5 ével meguntam és befejezetem de pl plata nem. felhalmozott 100k zent ilyenböl volt sok csak ugye ez elfogyott mer gyakorlatba minden dili/zen kiment most elég csak a mudos pakkokra gondolni 120k és le vagy nullázva. nem csak az a baj hogy kevés a kinálat de a kereslet is sajnos.
  • lammaer
    #39659
    " mert több kőgazdag fickó elment."

    Ezt kicsit furcsállom.... néhány játékoson múlik az hogy egy becslések szerint 100K körüli aktiv játékoslétszámú MMO él vagy hal? van erről vmi konkrét infó vagy csak mindeki erre a következtetésre jutott abból hogy jelenleg a zen kereslet nagyobb mint a kínálat?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 16:23:10
  • Plata
    #39658
    Nem hiszem hogy 10-ért 60k-t kérnének.Max 45k.
    Négy szárnyas egy rakás szár.
    A többi ajó külsejét nem újítottáék fel,vagyis valszeg nem jönnek.
  • Daeus89
    #39657
    5tac +1 mw /a maradék meg mind 1 mekora kiosztás mer nem érdekel lehet 5/3/3 vagy más a tac a lényeg . Van simi van didi van d7 mer az kell van a szétválasztható nagy 4 szárnyas van a valdor beteszik a 2 roma boxosat is a nagy bányász hajót meg talán végre nero hajóját jah meg a vulkán scout veselt azt pá 60k
  • Plata
    #39656
    5sci hogy legyen hova tenni a flottás sci konzolokat és két univerzális,ha MW.
    5+1/x/x azt hogy?
    Nézd 10 hajót akkor sem szednek össze,ha lesz 4-5 akkor sem lesz 60k.
  • Daeus89
    #39655
    oszt az minek ? a legtöbb sci kopnzol amit használsz az sima uni legyen jó kis 5+1/x/x konzolos hajócska mw vel sci pfuu bakker minek ez olyan mint a tank :D nem 2 hajó lesz ! úgy be tesznek megint hitvány ladikokat
  • Plata
    #39654
    Nem hiszem hogy 60k lenne két hajó.
    Nekem sci kiosztású mw/temporal scimitar kellene.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.28. 14:20:06
  • Daeus89
    #39653
    Simi jöhet bár nem lesz olyan mint amit én akarnék 2 hangjára mW pilóta dolgokkal 5/3 . A didi csak kinézetre op de sose fogott meg a 4/4 és engem kiosztás. Amúgy ahogy őket ismerem csomagba jön az első legendás romulan birodalmi csomag 60k zenért
  • Plata
    #39652
    Jön a legendary simi és didi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.27. 22:51:19
  • gunji
    #39651
    Egy bizonyos keletről származó óramárka, aminek reklámja itt balra terpeszkedett.
    És igen, ennyire nincs zen a játékban, részben a sok dili miatt, részben, mert több kőgazdag fickó elment.
  • Plata
    #39650
    Igen.
  • Daeus89
    #39649
    Az miaz a "nyúlavej" ? nem beszélek bordori nyelven.

    Ma akartam venni zent mivel ez a lobis taliga bejön de 3 óra volt amig lehetet venni enyire nincs zen a játékba ?
  • Orbancapitan
    #39648
    igen
  • Plata
    #39647
    Valami lobis hajó?
    Bocs nem olvastam el csak láttam.
    link.
  • Plata
    #39646
    Most sem százas,de valamivel jobb.
    És az a cseszett nyúlavej reklám sincs már itt.
  • gunji
    #39645
    (Na, működik a reply :)
    Ha 'Defense of Pahvo' event kezdődik most, akkor a zen buyout option-nál miért a 'To Hell with Honor' eventet lehet kivásárolni?