45545
  • Orbancapitan
    #40138
    figyelj új játékos már nem igen van pc-n max visszatérő akinek majdnem minden item meg van én ebből indultam ki
  • Plata
    #40137
    Nem kell mk15 fölé menni,teszem azt be tesznek a T6 bázisba olyan cuccokat amik egyszerűen többet tudnak.
  • Kotomicuki
    #40136
    De akkor csinálniuk kéne olyat is, amihez azok a még jobb cuccok kellenének, mert már most is elég az alap (epic) Mk. XV, nem ösztönöz semmi sem a "drágára", lobi-sra.
    Ezt meg nem fogják bevállalni az alapjárat alá vitt "fordulatszámukkal", amikor örülnünk kell annak is, hogy a szerverek nem omlanak össze a már 1000x összezagyvált kódtól.
  • Plata
    #40135
    Ha a zen storeban nyomnak le árazást a zen ára nem fog le csökkenni,inkább mégjobban eldurvulni.
    Inkább legyen flota bázis upgrade,T5-ről menjen T6-ra,mindent upgradelnek már,karit hajót egyéb szart akkor a bázisban miért nincs továb fejlesztés?
    Csak dilis projectekkel és marha jó upgradelt cuccokkal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.15. 07:59:56
  • Orbancapitan
    #40134
    InkÁbb nyomjanak egy 90% le értékelés a zen storeba 3-4 hétig(van olyan player aki rá harap és hülyeségedre tölti a dili/zenjét) kapcsolják ki a buyoutot a mudd marketet(vagy tegyék át ezeket dili fizetésre) és legyen milimáris legendary hajó (legyen egy legendary hajó ára mondjuk 8k-9k) féláron vagy 75% leértékeléssel külön v párosával mivel úgy sincs annyi zen már a stoba napokig tart át váltatni és szerintem már kevesebb a plata féle grindelős player....
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.10.15. 04:57:36
  • Plata
    #40133
    Doffosnak örülök.
    Klingon bázissal azért nem haladok mert nincs kedvem egyedül minden projectbe bepakolni 154 doffot vagy boffot.
    200+k fleet dili van a klingon kariknál,úgy hogy már több millát elvertem díszítő projectekre,azokba csak dili kell.
  • gunji
    #40132
    Legfeljebb holnap* meglesem, aztán kiderül. De az agyatlan rohanást nem szeretem, ahol a kiírt szöveget végigolvasni sem lehet.

    Amúgy az éji Ten Forwardból pár érdekesség:
    - elismerték, hogy az endeavor tokenek kivétele nem segített a dili árfolyamán;
    - a repus cuccokra le akarják majd tiltani a re-eng-et;
    - a flottás projektekből ki akarják szedni a doffokat, helyettük dilit kellene majd betölteni;
    - átalakítják a craftolást is, csak a nagy spagetti kódhalom miatt lassú és nehéz;
    - a doffos küldetéseket módosítgatni szeretnék, de az is nehéz (mióta senki nem ért hozzá :);
    - ha cserélnék a grafikus engine-t, akkor majd' a teljes játékot újra kellene írni az alapoktól, ami évekig tartana (ezt eddig is tudtuk), de addig nem jönne új content és ez szerintük nem érné meg;
    - meg sokmindenhasonló

    Szerk: * vagy mégsem, mert holnap délután megint leállás (talán a szkafandereket javították - akkor mégis bug volt?)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.14. 22:43:12
  • Plata
    #40131
    Csapatban nem vészes csöppet sem.
  • gunji
    #40130
    Olvastam, hogy egész borzalmas ez az eventes küldetés. Hajlanék arra, hogy kihagyjam, de cuki az az old one, vagy hogyhívják. Néztem videót szóló futamról, próbáltam, de reménytelen (eng-gel), mert az egyik nagy teremben mindig respawnolnak a csontvázak, hiába ölöm le őket. Így meg minek?
    Ha letelik a bünti, megpróbálom teamben. Aztán lehet, hogy leszek olyan hülye és ráköltöm a dilimet a buyoutra.
  • gunji
    #40129
    Hétfő este hétig 20%-os lobi leárazás van. Kéne vennem még egy olyan kézi fézerágyut
  • gunji
    #40128
    Csak a végén adják a petet a pálcával együtt, 14-szer kell menni értük. Ahogy olvasom, nagy sikert nem aratott ez a küldi, meg hosszúnak is tűnik
    Itt egy videó hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=v-bK_UvmfoM
    A reddit alapján ezt kellene csinálni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - első rész: megölni a csontvázakat, amik csak gyertyafényben sebezhetők
    - második rész: véletlenszerű szobába kerülve kell valamiket tenni :D
    - harmadik rész: a boszikat kell megölni miután elpusztítottunk valami lebegő fejet
    forrás: https://old.reddit.com/r/sto/comments/q7fa7k/can_someone_explain_what_was_happening_in_the_new/
  • Plata
    #40127
    Hát én ezt az eventet nem vágom.
    Nem kaptam petet.
    Igaz azt se tom mit kéne csinálni.
  • gunji
    #40126
    Hogy vissza is tértek a Blue Originnel. (Ma, 13-án én tuti nem indultam volna el :)
  • Plata
    #40125
    Miért volt sikeres?
  • gunji
    #40124
    Egyik se :(
    Viszont az új event ad olyan kis kék izé lényt non-combat petként. Most mondja valaki, hogy nem olvassák a Crypticnél e fórumot

    Jah és sikeres volt Kirk kapitány útja
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.13. 18:16:58
  • Plata
    #40123
    Tholianok,de a játékost is megnézheted.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.13. 18:08:28
  • gunji
    #40122
    A játékosok vagy a tholianok?
  • Plata
    #40121
    Nézd meg hogy tűzoltókészüléktől meghalnak-e.
  • gunji
    #40120
    Majdnem: Nukarán nem kell szkafandert húzni, automatikusan bekapcsolódik egy, ha lesugárzol, még akkor is, ha normál armor van rajtad.
    Most próbálgattuk.

    Szerk: falnak is mennék :D
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.13. 17:58:37
  • Plata
    #40119
    De ha be mész akkor meghalsz és resetelik az accod.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.13. 17:46:43
  • gunji
    #40118
    Zöld a lámpa és be is enged a szerver
  • Plata
    #40117
    De van valahol TS vagy díszkord.
    Játékban van STF cset,vagyis mostmá TFO cset.
    Meg egyéb lehetőség.
  • gunji
    #40116
    Igen, elvileg 14-19 óra közöttre írták ki, általában ilyenkor a szervereken hardveres karbantartást végeznek. Volt olyan, hogy előbb végeztek, de sokszor volt olyan, hogy tovább tartott, előre sajna nem lehet tudni.

    Van még egy hasonló jellegű fórum a prohardveren. Újabbról nem tudok, a szervezéses rlsze talán inkább játékon belül történik.
  • stdust
    #40115
    Amúgy nincs valami ennél a fórumnál modernebb STO community? Messenger, vagy csoport, izé, volt valami STF szervezős, na az vajon megvan még? Vagy már kihalt STO? :)
  • stdust
    #40114
    Ez a nem lesz szerver mit takar? Mármint melóban nem látom a launchert, 14.00 és 19:00 magyar idő szerint? Vagy 15-20? Csak hogy túlórázzak-e ma, előre is köszi :P
  • Orbancapitan
    #40113
    ja és milyen újabb bugok jönnek be pl hajó karakter eltünés és boff eltünés a traitek mellett...
  • Chak
    #40112
    Lehet h már utána sem.

    Ban plz
  • Plata
    #40111
    Holnap egész este nem lesz szeró.
    "Star Trek Online will join the rest of Cryptic's catalog in having extended maintenance this Wednesday, October 13th. The maintenance will begin at 5am PT, and run until 10am PT."
  • gunji
    #40110
    Köszi. Aztán lehet, hogy csak most vettem észre (vagy nem :), mert közben alt+tab-oltam, aztán olyankor néha világosabb lesz a játék.
  • Orbancapitan
    #40109
    elvileg mióta be jött az új árnyékolás
  • gunji
    #40108
    Remélem szerdán sikeresen repül és ellövi az űrben a 'space... the final frontier' mondókát

    Amúgy másik topikban most találkoztam az új 4. évados DSC előzetessel: link
    Hát őőőő.... Nem valószínű, hogy a kedvencem lesz. Viszont jöhet megint két (vagy több) új egyenruha
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.11. 23:20:23
  • Plata
    #40107
    ÓÓÓ,az nem a tej út,csak Kirk kapitány kiöntötte a tejbegrízt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.11. 23:05:48
  • gunji
    #40106
    Íme:
  • Plata
    #40105
    Ez nekem új.
  • gunji
    #40104
    És egyben a következő nagy nerf lehetséges főszereplője.

    Szerk: a Naprendszerben (Sol) a Föld mellett mióta látszik a Tejút?
    Amúgy szép látvány
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.11. 22:37:12
  • Chak
    #40103
    Lower decks sorozatból való. Phaser ágyú, a lobi storeban elérhető.
  • lammaer
    #40102
    Ez milyen puska?
  • Orbancapitan
    #40101
    az utóbbi tervben volt federáció vs romulán sztori száll de s4-s5-nél a PW kukáztatta
  • Plata
    #40100
    Nem lenne rossz.
  • gunji
    #40099
    Erre fel lehetne húzni egy ENT-témájú kieget (mint a TOS-é volt), hamár úgy is felmerült a sorozat folytatása. Ha mégsem kap zöld lámpát, akkor megnéznék egy jó kis storyarcot a földi-romulán háborúról még a 2150-es évekből