45172
  • gunji
    #39525
    Dede. KL az ügyfélszolis, aki beadja, miért is jó nekünk, ha a főnökék (André) elcseszik a játékot
    Most visszacserélhetnék őket a régiekre

    #39523: Nem, ez csak ilyen achievement
    Jobbulást. És már jól vagy? Minden rendben?
  • Chak
    #39524
    Nem az Andre ürge a fejes? Kael max egy káposzta.
  • Chak
    #39523
    Adnak érte valamit? Utoljára amit elkaptam az a covid volt. Inkább nem kísértem a sorsot.
  • Orbancapitan
    #39522
    chak te eddig hol voltál? mióta kael a fejes azóta az űr orkok viszik 100% ork 0% skill
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.06.30. 15:24:14
  • gunji
    #39521
    Nem. Némely fórumokon szokás elkapni egy kerek számú postot, mint a 40k. ;)
  • Chak
    #39520
    Szereted ha 40k?
    Csak az űr orkok el ne vigyenek haha
  • gunji
    #39519
    Hát..., pár embert igazán át(vissza)vehettek volna a STO-hoz, hátha azok jobban ki tudják bogozni a spagettit. Annyi a pozitívum benne (azon kívül, hogy a STO még áll), hogy a arcgames.com-on elköltött pénz visszafizetik (nyilván a béta állapot miatt).

    #39517: De nemsokára 40000! xD
    #39513: Szeretnék STO-mozis tematikájú karaktert, ahhoz kell a ruci ;)
  • Plata
    #39518
    Igen,nekem is mindig ezt csinálja.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 12:25:34
  • Chak
    #39517
    Igen ez a nyomi teló szerkesztő itt rém amatőr.
  • Plata
    #39516
    Látom a szerkesztés neked is vicces dolgot művel.
    Ha jól tudom az a Magic Legends túlságosan a költésre ment rá,vagyis hogy költs pénzt.Azért nem volt népszerű.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 12:15:10
  • Chak
    #39515
    Ha már a céges party-k. Cryptic tegnap jelentette be, hogy az open beta állapotban lévő Magic: Legends új játékára nyom egy shift + Delete. Meglepő volt meg kell hagyni. A kövi party már biztosan nem lesz oly vidám.

    Most olvastam, hogy 44 Cryptices ma már a munkanélküli segélyért áll sorba.
  • Chak
    #39514
    Ha már a céges party-k. Cryptic tegnap jelentette be, hogy az open beta állapotban lévő Magic: Legends új játékára nyom egy shift + Delete. Meglepő volt meg kell hagyni. A kövi party már biztosan nem lesz oly vidám.
  • Plata
    #39513
    A ruhák bénák.
    Fed karira rakható csak.
    És olyan mosott szar kinézetűek.
    Device vicces.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 00:37:57
  • gunji
    #39512
    De, van több is, csak érdekelnének a rucik is, amik itt acc-wide, lobinél meg nem.
  • Plata
    #39511
    Nincs T6 starship kuponod?
    Ha már nem lesz újdonság megveheted a hajókat abból is.
  • gunji
    #39510
    Szerintem csak skinek, nem valódi pajzsok.

    #39506: Mondjuk várható volt, hogy lejjebb megy. Délben tettem ki egy nagyobb összeget 500-on, meg szeretném venni a genezis packot.
  • Plata
    #39509
    Mondjuk ha valaki minden pajzsot be akar gyűjteni minden karinak az durva dili.
  • Plata
    #39508
    Nem ártana valami komolyabb is,mondjuk T6 flotta bázis.
  • gunji
    #39507
    Ha darabonként és karakterenként gondolták, akkor annak tűnik.
  • Plata
    #39506
    Nono,van ott már 498-ért is.
    Nekem ne pajzs kell,adják vissza a Ningtao kinézetet a B'rel-nek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.29. 20:58:40
  • lammaer
    #39505
    Kis lépés az embernek, nagy lépés....:)

    Az ár sztem túlzás, ennyiért akkor legyen account unlock, vagy legyen olcsóbb.
    szerk: Bár ahogy elnézem a redditen mindenki boldog, akkor én is :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.29. 21:01:20
  • lammaer
    #39504
    Végetért az apokalipszis, van vagy 150K zen az exchangen.
  • Plata
    #39503
    Srácok,nektek is megjelent egy rahedli starship trait?
    Most vettem észre hogy 13 starship trait dobozom van.
  • Plata
    #39502
    Ez nekik dili sink?
    OMG
  • Orbancapitan
    #39501
    hát a bethesda más tészta volt a microsoft előtt de most hogy mondod todd vaughn-on az e3-on látszott h milyen jó bulik vannak azóta....
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.06.29. 00:05:36
  • Chak
    #39500
    Hmm, most hogy mondod, a Bethesdánál is jóféle party-k lehetnek..
  • Orbancapitan
    #39499
    De a Fallout shelter más fajta játék nem egyen rangú a stoval viszont egy új grafikai motorhoz teljesen a nulláról kéne indulni amit a jelenlegi gárdával lehetetlen még a spagettitelenités is nincs rá jó képesített ember szóval teljesen új gárda kéne új vezető devvel csak hát ugye a pw kinai cég amig megy a profit hozzájuk addig minden jó. (lehet bulizni meg prostizni bármikor.....)
  • Plata
    #39498
    A STT-nél ez úgy van minél tovább tud a hajód kint maradni az űrben felfedezni annál jobb cuccot hoz.
    Nos nekem a rekord asszem 22 óra.
    De úgy hogy a hajómat vagy négyszer feltámasztottam mert elfogyott a dilije.
    Minél jobb hajó és legénység kell.
    Nekem egy nem rossz 7/9 csillagos terran hajóm a legjobb.
    Lassan gyülik az upgrade.
    Ha vennék fizetős hajót akkor párszáz dolcsiból lehetne olyan amiből nem vagy kva lassan fogy a dili.
    No meg full legendary legénység kellene és akkor olyan jutalmat hozna hogy ketté álna a fülem.
    Van crew feneráló gép is persze.
    Random crew-et csinål pénzért meg valami vacakért ami ritkån esik küldiben.
    Asszem van 3 ilyen vackom.
    De 1 rare crewhez kell asszem 22 milla credit.
    Asszem van tán 2 millám.
    Na persze dollárért bármit lehet.
    Ha van 1 csillagos creere vagy 50-60 dolcsid.
    Na persze ha csinálsz ötöt akkor be lehet olvasztani 1 ötcsilkagossá.
  • Plata
    #39497
    Ha egy legénységi tag eléri max szintet és megkapja a végső szinten is geart és eléri a max csillagot akkor Immortalized crew lesz belőle.
    Nekem ilyen csak rate és uncommon van több évi játékkal.
    Meg talán very rare,de az nem biztos.
    Fejből nem tom.
    De versenyeken kb szart sem érnek,legendary kapásból vagy tízszer erősebb.
    Sima játékosnak 30 vagy 35 crew lehet.
    Nekem asszem 105 van.De az is lófing.
    Sok küldihez olyan trait kellene amit több évi játékkal sem láttam.
    Természetesen egy 80-100 dolcsiból talán megkapnám.
  • lammaer
    #39496
    Én a Star Trek Fleet Commandot tologattam egy picit mobilon (pontosabban PCn egy android emuval, de ez csak technikai differencia). Az is szeret a pénztárcában turkálni, és elég egykaptafa játék - a szokásos kezdj el csinálni valamit, de azsokáig tart, viszont ha fizetsz kész lesz hamar...

    Én más mobilos játékot még nem is nagyon láttam, ahol ne ez ment volna mindig... mint régebben awebes játékoknál, mindig ugyanaz a nóta...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.28. 16:35:32
  • Plata
    #39495
    Vip ranggal is csak asszem 70-es legendary Picard jött össze.Talån kétcsillagos.
    Boosterrel sem találok hozzá upgrade-t.
    Na persze játék felajánlja hogy szintenként asszem 39 dolcsiért felhúzhatom.Na meg csillagot is húzhatom x dollárért.
  • Plata
    #39494
    Star Trek Timelines.
    Mobilos és steames játék.
    F2p.
    Elvileg.
    Azonban százszor pénzéhesebb mint STO.
    És az arcodba is tolja.
    A F2P kb olyan mintha a STO-ban a F2P játékos max mehetne kb 20-as szintig és naponta vagy 500 dilit olvaszthatna be.
    No meg max lehetne zöld gearje.
    Vip accountal is max akkor érsz valamit ha havi szintet bele tolsz több száz dollárt szerintem.
    Pvp-ről meg versenyeken ne is álmodj hogy jó helyezést érsz el mert itt teljesen p2w van.
    Rengeteg pénzért egyből max szintű és max csillagos legendary legénységed lehet,pénz nélkül jó ha a legendary legénységi ragod 2 vagy 3 csillagos lesz meg jó esetben fél év alatt vagy 80-90 szintű.100-as szinthez legendary legénységnek kurva nehéz összeszedni upgrade-t.
    Főleg hogy most nerfelték és sima játékos már csak napi 1-et állíthat elő.
  • Plata
    #39493
    Star Trek Timelines.
    Mobilos és steames játék.
    F2p.
    Elvileg.
    Azonban százszor pénzéhesebb mint STO.
    És az arcodba is tolja.
    A F2P kb olyan mintha a STO-ban a F2P játékos max mehetne kb 20-as szintig és naponta vagy 500 dilit olvaszthatna be.
    No meg max lehetne zöld gearje.
    Vip accountal is max akkor érsz valamit ha havi szintet bele tolsz több száz dollárt szerintem.
    Pvp-ről meg versenyeken ne is álmodj hogy jó helyezést érsz el mert itt teljesen p2w van.
  • Daeus89
    #39492
    azért jó látni hogy platán kivül más is látja hogy valami nem kóser a játék háza táján! Amúgy van másik st mobilos game mint a shelter st command vagy mi a tetü meg még 1 van azoknak érdekelne a bevétele ! Van olyan tippem hogy agyon verik ennek a játéknak az éves bevételét. Kotomicuki a jpgtulajdonos már rég hegeszti a játékot amit gondolsz! nem fognak egy épülö univerzumot égetni egy STO val :D Régi motor elavult gépek/rendszerek( szaggat a játék a dev gépén meg lagol) az hogy a régi 2-3 havonta egy friss kontentböl mostanra lett egy 4 havi ujrakeverés és hasonlók gáz.

    Dili/zen meg azóta van padlón hogy azok az okosok benerfelték az admiralitit ha az nincs jóval több player lenne !!!4
  • Kotomicuki
    #39491
    Az egész (tér(-idő)-)látásmódjukon kéne változtatni - az egyre ferengi-bb hozzáállásukról nem is beszélve!
    Ha már újrakódolják (se keret, se ember és pláne az akarat hiányzik a részükről ehhez), akkor már egy újabb, részletesebb grafikai motor is elkélne - bár, licencelni is lehetne ilyesmit és akkor "olcsóbb" a mutatvány - , legalább kontinensenkénti szerverekkel - az eu-t, csakúgy, mint más, "prominens" játékokban, csak a németek elvinnék a hátukon.
    Ha olyan játék, mint a Fallout Shelter dollár 100 milliót fölött tud termelni - és legfeljebb csak 3 dologra költhetsz benne, amiben a "szokásos" cicoma bent sincs - , akkor egy (végre) "normális" ST ne tudna ennyit a konyhára hozni - mán, ha meglépik a játékosok felé a könnyítéseket (helyi szerver, gyors-gombok - elvenni az MMO túlzottan penetráns és hányingerkeltő MMO ízét - , stb.)!
    De ehelyett ez a cég is a saját és termékének sírásója jelenleg, sajnos! Még vegetál egy darabig, amíg a jogtulajok pénzéhsége nagyobb nem lesz a bevételeinél, aztán jön a kas(s)zás...
  • Orbancapitan
    #39490
    az oké csak vhogy resetelni kéne ugye már a kód nagyon spagetti és kb ez egy tőzsde összeomlásnak minősül
  • Plata
    #39489
    De nem tudnak leállni,jön legendary hajó,meg egyéb szar.
  • Orbancapitan
    #39488
    nem most az a probléma hogy dilli fölösleg van a játékba és nem zen ha jönne egy holding nem oldaná meg a zen hiányt inkább a fölösleges dilit nyomná én azt csinálnám a cryptic helyébe hogy pár hétig 80%-90%-os leárazásokat nyomatnék a store-ban amig ki nem találjuk hogy hogyan inditsuk újra a tőzsdét mivel a régi devek gondoltak anno az egyensúlyra némileg de most ezek több zen nyelőt tettek be félév alatt mint másfél év alatt a régi devek tartalomból
  • lammaer
    #39487
    Hmmm....
    " F2p ha kiesik akkor a fizető is kiesik."

    Szerintem ez nem ilyen evidens... az STO alapvetően szóló játék, több játékosra nincs annyia szükség mint mondjuk a WOT esetében, mert ez nem kompetitív játék.
    Ott ugye kell a sok ember hogy a csaták pörögjenek, itt meg csak az STF-ekhez kell ember, de oda is elég 5, tehát jóval nagyobb populációvesztés kell hogy a fizetővendég megérezze az ingyenélők hiányát.
    Amióta van a random STF, ezt még jobban el tudják rejteni (nem random szinte alig indul)


    De amúgy én se értem miért nem tömik ki a dili storet hasznos dolgokkal...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.28. 12:58:22
  • lammaer
    #39486
    Ja hogy ott már meg is van emelve? Vmiért úgy rémlett hogy ott évek óta capen van, de ugyanúgy 500on....