45291
  • Orbancapitan
    #39764
    akk minimum 20-an vannak....
  • gunji
    #39763
    "It's highly unlikely there will ever be a full new faction ... in the game. With the size of the team ..."
    Shame :(

    Forrás: reddit
  • gunji
    #39762
    A hosszú hétvégénkre dupla xp eventet is kaptunk a red alert mellé, jövő keddig tart
  • gunji
    #39761
    Respect érte, hogy nem úgy javítják a 3 vs 4 romi doff pack hibáját, hogy átírják a képen a négyest hármasra
    Biztos elnéztek valamit

    Bár a két hajó slotot is adhatták volna dobozolva, hogy azzal a karakterrel vehessük fel, akinek szüksége van rá. Így viszont ott ül feleslegesen egy másikon
  • Orbancapitan
    #39760
    elképzelhető h lesz eltűnő trait bug
  • Plata
    #39759
    Mai frisítés:
    General:
    Resolved an issue where the Legendary ROmulan Bundle only granted 3 Romulan Duty Officer Packs.
    You will be able to claim the fourth in the Promotions Tab.
    Improved unlock functionality for all Account Unlock Starship Traits associated with Legendary Starships, so that they will unlock more reliably and promptly
    Resolved an issue that was causing "Rapid-Emitter Armaments" to trigger from non-Bridge Officer versions of Tractor Beam, such as the Multi-Target Tractor Arrays console.
    Resolved an issue that was causing the Legendary D'Deridex to be unable to equip certain equipment which should be allowed to all Warbirds.
  • Plata
    #39758
    Ilyen szép bugokat csinál a Didi trait.
    Link.
  • gunji
    #39757
    Érthetetlen, hogy miért indul el advanced/elite szinten
  • Plata
    #39756
    Szia,láttam.
    Bár én nem igazán értek a karikhoz.
    Ha csak nem tolvajt akarsz csinálni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.13. 20:25:40
  • gunji
    #39755
    Hétkor aktív lett a Hearts & Minds ('available' fül).
  • Orbancapitan
    #39754
    küldtem sg-n privit.
  • Plata
    #39753
    Meg lehet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.13. 17:21:04
  • gunji
    #39752
    A chaten azt írták, hogy biztos kirúgták azt az egyetlen embert, aki tudta, hogy kell elindítani
  • Plata
    #39751
    Figy,lehet nem tudják hogy milyen nap van.
  • gunji
    #39750
    13-a péntek van, de nincs Hearts & Minds. Kevés az az ötven dr. Sibak doff
  • Plata
    #39749
    Jah ha már bannolás.
    Az új D'deridex trait össze akad Multi-Target Tractor Arrays-el.
    Ha bent van a trait és aktiválod a konzolt elszabadul a pokol és a hajód kismillió torpedót lő ki egyszerre több célra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.12. 22:58:46
  • Plata
    #39748
    4 dof packot ír de csak 3 van.

    A ruhákat már megkaptuk ingyen giveaway alatt.

    Egyébként elég szép.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.12. 22:46:56
  • gunji
    #39747
    A bannolásokról a játékon belül a NoP Public Service csatornán olvastam, meg igen, a redditen lehet olvasgatni jó infókat a játékról.
  • gunji
    #39746
    Ténylegesen mi van a csomagban?
    A kép/szöveg szerint kell lennie:
    - 2 db hajó
    - 3 db romulán/reman ruci
    - 2 db hajóslot
    - 2 db T6-X token
    - 1 db T6 hajó 100% kupon
    - 3 vagy 4 db doff-pakk
  • Plata
    #39745
    Storeban nem jól van be téve az új bundle.
    Csalóka a kép,a képen több a cucc mint amit valójában kapsz.
  • Plata
    #39744
    Bugos a legendary Didi.
    Nem megy rá a kedvenc konzolom,aszondja hogy a konzol csak romulán hajókra jó.
  • Plata
    #39743
    20% ship sale.
    Liiiink,
  • Plata
    #39742
    Én meg minden félét.Néha még sima dps cseten is jókat lehet hallani.
  • Orbancapitan
    #39741
    Én az ingame-be lévő reddit csetetet szoktam nézni
  • Plata
    #39740
    Úgy nézem a scimin erősítettek.
    Buffolták a hangárt is,meg a T5 konzolokat,kíváncsi vagyok mekkora így vajon a Thalaron sebzése.
  • Plata
    #39739
    Mai frissítés:
    General:
    Playable Scimitar Updates:
    Romulan Drone Ships:
    Improved Multi Spectral Emitter’s ability to differentiate between certain enemies.
    Malem Support Frigates can now be equipped on all Scimitar Dreadnought Warbird, if owned.
    They still require the purchase of a Ra'nodaire Support Carrier Warbird to purchase.
    Increased the amount of Secondary Shields granted by Console – Universal – Secondary Shields.
    Greatly increased the damage dealt by Thalaron Pulse.
    Removed starship class equip restrictions from Console - Universal - Molecular Phase Inversion Field and Console - Universal - Molecular Cohesion Nullifier.
    Addressed an issue that could, in rare cases, cause the TFO “Azure Nebula Rescue”, to stop spawning ships to rescue.
    Added additional optimizations to improve performance while the Zen Store is open.
    Resolved erroneous text indicating that the Undine Kiwavi Bio-Cruiser [T6] could be found in the Event Campaign premium ship pack, or the Infinity Lock Box ship pack.
    These now correctly list the Undine Cheirax Bio-Warship [T6] instead.
    Updated descriptions on Lobi Crystal activation ability, to more accurately reflect modern terminology.
  • Plata
    #39738
    Én általában a csetről szedem a híreket.
    Annyi cset van mint a fene,sokszor hülyeségeket is híresztelnek,de legtöbbször értelmeset.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.12. 14:09:30
  • stdust
    #39737
    Én meg hirtelen azt hittem más játékra mutat a már vagy 10 éve nem használt könyvjelzőm. WoW-ot én is leoffoltam pár hete, de ha ESO-ban kattintgat valaki, és némi segítségre szorul meglátjuk mit tehetek.
    Igazából itt annyit akartam kérdezni hogy az ilyen STO-ban hírértékű történéseket (itt visszaolvasva), banhadjárat, dili-piac, etc.? Valami Reddit fórum?
    Ja, Stardust voltam (elég ritkán jelenek meg itt).
  • Plata
    #39736
    Na igen régen egy küldi két óra volt és 3 contrabandba került.
  • lammaer
    #39735
    Kár hogy a contrabandolás se a régi már...
  • Plata
    #39734
    Ma az eventet klingon karival és carrierrel toltam le meg slaverekkel.Egész jól szedték a contrabandot.
  • Plata
    #39733
    Van Star Trek Vr játék,csak szár.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.11. 09:18:13
  • gunji
    #39732
    Na igen, a speckó Kael-féle Red Alert: augusztus 17 és 24 között kell tízszer teljesíteni.
  • gunji
    #39731
    Igen, ez még így is hatalmas terület, hogy csak az alfa és béta kvadránst mutatja, nagy kihasználatlan történeti potenciállal. Azért a filmekből és sorozatokból sok hely beugrik. Kár, hogy nincs több bolygó/csillagbázis, amire le lehetne szállni, vagy kikötni ott. Tegnap azon gondolkodtam a térképet nézegetve, hogy mennyi lehetőség lenne egy ilyen Star Trek alapú VR-játékban.
  • Plata
    #39730
    Red alert event jön.
    Link.
  • Plata
    #39729
    Hát jó ha a térkép egy százaléka rémlik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.11. 07:46:17
  • gunji
    #39728
    Egy jó kis csillagtérkép a redditről:

    Forrás: [Fan Content] Map of the Prime Universe circa the STO timeline
  • gunji
    #39727
    Akkor dobogós lehetett a vagyont tekintve Kár, hogy abbahagyta és nem tud már visszanézni a játékba. Kiváncsi lennék, mennyit tudna ütni mostanság.
  • Plata
    #39726
    Annyi szerintem Raul-nak is volt 4-5 éve.Már mint Lobi.
    Én szerencsére tisztességesen farmoltam,nem félek hogy bántanának miatta.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.10. 21:12:01
  • gunji
    #39725
    Az 1600 főnix az csomagban véve 64 millió dilinek néz ki - ha jól számolok. Hát őőő izé... ez egy fajta li'l dil' sink

    A napokban volt erről szó a chaten, hogy pénzügyileg nem éri meg boxot nyitogatni, anélkül, hogy a hátteret ismernénk. Crosis például ismerheti, elmondása szerint 176 ezer lobi kristálya van
    Meg mostanában bannoltak pár nagyágyút, akik úgymond elég kreatívan gyűjtögették a dilithiumot, s amivel elég jelentős mennyiség került pályán kívülre.