2389
Sudden Strike mindörökké
  • tigger
    #187
    Igen!
    Először kell a sudden 2.
    Ami jobb esetben 2.0-ás.
    Aztán keresd meg ezt: SUE_II_PATCH_20to22
    Utánna jön az RWM 6.5.És kész!
    Multiplay!
    Real Warfare Mod . Egyfajta modja a sudden játszásnak!
    De ezt Axon jobban tudja!


  • wanteed
    #186
    letöltöttem az RWM6.5-t
    ehhez kell a sudden 2?
    kezdő vok, nem értem a rövidítéseket...
  • tigger
    #185
    Axon melyik modvan vannak magyar tankok?
    Jah és maus van valamelyik modban? szted?
    Köszi a linket! Letöltöttem !Nagyon nagy!
    Thks!
    Forever sudden!!!

  • tigger
    #184
    Axon -wanted!

    Nem baj nekem megvan a resource én tudok csatlakozni csak kreálj!
    Sud 2-öt kellene sürgősen beszerezned!!!
    Felrakjam?
    Ird az időpontot!
    De axon az rwm 6.5 lerakja a multimod switcherjét 1.03-at de még is más!
    Egyszerűbb jobb és azonnal csatlakozható!
  • Axon
    #183
    Látlak a multi listában honved néven. Csatlakozni nem tudtam.
  • Axon
    #182
    Wanteed azt írta vagy 40-50 beírással ezelőtt, hogy neki nincs meg a sud2, csak a resource war.
    Ha indít egy multit akkor azt te is fogod látni mivel a multimodswitcher ugyanabban a listában mutatja az összes megkezdett multit.
  • tigger
    #181
    Dem egint az LRM-el csináld! OK?
  • tigger
    #180
    Wanteed!
    Hagyd a turoba a resource-t mert azzal SOHA nem fogsz multizni!
    Mondom mégegyszer:MINDENKI az RWM6.5-el multizik!
    Ha mapot akarsz szerkeszteni akkor is legjobb sztem ha az RWM map editorát használod. Sudden 2-öt pakold fel aztán az rwm-et és go!

    BASSZ WANTED Látlak! A Multi s-en de már leléptél!
    Irod hogy gyertek jáccani!
    Kreálj megint irj egy időpontot és ott leszek!
    Látod csak sikerül!
    Ird meg hány orakkor és megyek!

    Tigg

  • Axon
    #179
    Kikapcsolták a www.wirsindklasse.de szervert. Nekem is ezt írja ki. Gondolom majd bekapcsolják és akkor működni fog.
  • Axon
    #178
    Ha ezután egy másik pályát akarsz szerkeszteni. Akkor csinálj a maps.src mappában egy új alkönyvtárat map.001 néven és ebbe mentsd.

    Fontos!
    Ezzel csak pályát szerkesztesz. Ezekkel még nem lehet játszani. Külön küldetést kell szerkesztened, ahol a saját map-jeidet felhasználhatod. Akár több küldetés is játszódhat ugyanazon a map-on.

    Ha elmentetted a map-ot, akkor bármikor újra megnyithatod a mapeditorral. A felső sorban van egy olyan menüpont, hogy Misson. Na ennek a menünek az első sora a New mission. Ezzel tudsz küldetést szerkeszteni és ilyenkor már az egységeket (tankok, katonák) is lepakolhatod.
  • Axon
    #177
    A Sudden Strike - Resource War mappában van egy run mappa és abban egy editor nevű. na ebbe az editor nevűbe hozz létre egy maps.src mappát, majd ebben pedig egy map.000 nevűt. Most már el tudod menteni a pályát.
  • wanteed
    #176
    Page cannot be found - http://www.wirsindklasse.de/ip/

    You may type the URL that you are looking for in the box below
    or just enter keywords to search the web.

    Ezt meg, amikor a multimods-el a sima rw-t választom, multipayer-t nyomok.
    van 5leted?
  • wanteed
    #175
    Cannot create directory:
    maps.src\map.000\
    MAP HAS NOT BEEN SAVED!

    Editornál ezt írja ki 2,5 óra munka után :(((((((((((((((((
  • Axon
    #174
    Elvileg az RWM az az eredeti Resource War. Ezzel tudod magát az alapjátékot indítani.
    Pályákat az editor menüponttal tudsz szerkeszteni. Viszont az elég bonyolult és nagyon időigényes.

    A http://www.sudden-strike-maps.de oldalon van egy download menüpont baloldalon. Ha erre rákattintasz, akkor megjelenik egy csomó menü középen. Itt fel van sorolva majdnem az összes mod, plusz az alapjáték első és második része, stb. Valamelyikre rákattintva, kijön egy oldal, ahol választhatsz a multi, vagy a single pályák között. Single-re kattintva kiadja a pályákat. Rengeteg van némelyik modhoz, de főleg az ealapjátékhoz. Viszont a Resource War-hoz még csak egyetlen pálya van fent. Legalább is amikor utoljára néztem még 1 volt. Később azért lesz több is, mivel egy igazán jó pálya elkészítéséhez nagyon sok idő kell.
  • Axon
    #173
    Nekem is leesett az állam
  • wanteed
    #172
    http://www.sudden-strike-maps.de
    ezen az oldalon nincs.
    ha jó, honnan tudom megszerezni?
    bocs,h darabos vok :D
  • wanteed
    #171
    RWM mod jó a RWhez?
  • wanteed
    #170
    Hali!
    LRM moddal megy a multi, de alig vannak :(
    RWM az mi?
    Hogy tok pályát csinálni?
    előre is köszi a választ!
    ja, és ha van kedvetek, játszhatnánk együtt egyet!
    vmikor hétvégén!
  • tigger
    #169
    Apám ez teljesen uj skin!
    Nagyon kafa!Nagyon tetszik!Thanks!
    Tépek is a linkre és dobom fel!
    De király!
  • Axon
    #168
    Sajnos kicsit elmosódnak ezek a képek. Mondanom sem kell, hogy a monitoron penge éles minden. Vannak még álcázóhállók és vannak csak a csövekre rakott álcázó hállók.
    Baromira jól néznek ki. sajnos ezek a képek nem igazán adják vissza, viszont ízelítőnek elegendők.

    Mára ennyi. Rohanok!
  • Axon
    #167
    Na itt van két kép bár közel sem teljes az arzenál.




    Jöjjön egy nyálcsorgatós



    Némelyik olyan mint egy gyeptégla :-)
  • Axon
    #166
    Az sww a Hidden Stroke-hoz kiadott mod.
    Két modott adtak ki a Hidden Stroke-hoz az UCM-et és az SWW-t.
    A letöltés nem egyszerű. Amit adtam linket onnan (elvileg) letölthető mindkettő.
    http://www.jeux-strategie.com/sudden/article.asp?numero_article=857

    Ha nem akkor próbálj rákeresni a neten.
  • tigger
    #165
    Egy álcázóshálós képet lécci!
    Had élvezkedjek!
  • tigger
    #164
    Sww-n vannak álcázóhálók is?Nagyon nagy!!!!
    Amugy az sww melyik mod?
    Honnnan tudnám letölteni ?
    A képek nagyon nagyok!
    Ismételni tudlak:no coment!
    Csak anyit axon hogy sajnos MINDENKI az rwm 6.5-játszik tehát csak is azzal fog tudni szinte multizni!Nagyon ritka a más moddal valo multi.
    Pedig néztem.

  • Axon
    #163
    Egyébként a mod, a telepítés után több (pontosan 3) bejegyzést is tesz a multimodswitcherbe. Ezek szerint jó a mod a sud2-höz. Jó a mod a RW-hoz és jó a mod a RW+LRM párosához is. Ez utóbbi igazán érdekes számomra. Amikor "megmodolok" egy már "megmodolt" játékot. Hmmm..... elgondolkoztató. Majd kipróbálom.
  • Axon
    #162
    Most mondhatnám azt, hogy no comment.
    A képek önmagukért beszélnek. Szép terepfestésű tankok. Gyönyörűek.
    Bár nem hagy nyugodni a kétely, hogy én ezt már láttam valahol. Az RWM 6.5-ös mod-ban pontosan ilyen festésű tankok vannak.
    Mindegy, ettől még nagyon tetszik. Igaz, hogy a mod még csak a 0.4-es verziónál jár, de ahogy nézem az eddigi munkatempót, gőzerővel dolgoznak rajta.
  • Axon
    #161
    Képek a Resource War kiegészítve a LessIs Mod-al.




  • Axon
    #160
    Látszik, hogy néhány tanknak egészen más a formája. Teljesen új értékeket kaptak és némelyik tank mással van helyettesítve.
  • Axon
    #159
    Képek a Resource War, kiegészítve az LRM moddal.




  • Axon
    #158
    Eredeti képek a Resource War-ból.




  • Axon
    #157
    Na kipróbáltam a LessIs Mod-ot.
    Jöjjön egy kis összehasonlítás a véleményem előtt.
  • Axon
    #156
    Sikerült kipróbálnom a Hidden Stroke mindkét modját.
    Bár az UCM-mel van némi gond, az SWW simán működik. Nagyon szép. Vannak tankok, amelyeken álcázó háló, sőt, álcázó növényzet is van rakva.
  • Axon
    #155
    Közben egy hír.
    A Resource War német verziójához kiadták az 1.1-es patch-et. Remélem az angolhoz is lesz.
  • Axon
    #154
    Mindjárt kipróbálom és mesélek.
  • Axon
    #153
    Nem muszály a multizáshoz az eredeti sud2.
    Az RW-vel is tudsz multizni. Simán ráklikkelsz a menüben a multiplayer menüpontra. Azután pedig klikk a Join -ra. Ekkor megjelenik a játékok listája. Jobb a helyzet, ha felpakolod a Multimod switchert. Ennek van saját multiplayer menüpontja és az összes játékot mutatja, sokkal többet mint maga a játék multiplayer menüpontja.
    Itt kiválasztod a modok közül az other menüpontot és ott látod a játékok listáját. Amelyik mellett RW van az a Resource War játék. Itt próbálkozhatsz jelentkezni a játékra ha még nem kezdték el.
    Ha nem találnál játékot amihez csatlakozhatsz, akkor indíts egyet magad.
    Multiplayer menüpont, aztán pedig create. Választasz pályát, meg ilyesmik. Aztán szépen vársz, hogy jelentkezzenek.
  • tigger
    #152
    Megint én.
    Várom az élménybeszámolód a Lessls More-ról .Milyen?
  • tigger
    #151
    Basszus kurva keményen nyomják a multit!
    Nem egy gyaloggalopp!
    Párszor leizzadok egy party közbeen az tuti! De a flak-ok sokszor megmentenek.Az a drága 88 mm-es és persze a drága koenigtiger hogy a panther V-ről ne is beszéljek.
    Az a kua kv-5-ös ruszki tankot rühellem nagyon .Egy párszor már megfingatott néhány "hadosztályomat".
    Szolj ha majd nyomjunk egy proba csatlakozást!
  • tigger
    #150
    wanteed!

    Az ugy nem lesz jó,hiszen kell hozzá a sudden 2 alap cd.
    Axon szerinted müxik majd wantednek az rwm ha a sudden final-ra rakja fel? Mert ha igen akkor tudok egy oldalt ahol a sudden finalt letöltheted. A sudden mappába installálod simán az rwm-et utánna:
    nézd neg a dec 03 12*54-es irásomat ott leirtam részletesen.
    Semmi más progi nem kell csak a sudden 2 és az rwm6.5.Ennyi!
    Aztán fight!!!!!
  • wanteed
    #149
    Hali!
    El tudnátok magyarázni,h hogyan tudok neten játszani másokkal, milyen progi kell hozzá, és,h azt honnan tudom letölteni.
    (ja, és RWm van csak, sudden2 nincs meg)
  • Axon
    #148
    Ok! Rendben.