242
Port Royal, az Űrben :)))
  • JethroHUN
    #242
    Horribilis a javítási költsége a moduloknak, ez így játszhatatlan...
  • BewK
    #241



  • totya4
    #240
    Kár hogy csak részleges, sok helyen teljesen angol szöveg van.
  • BewK
    #239
  • Jakuza001
    #238
    A 2. resz magyaritasa

    http://srclan.org/forum/index.php?topic=3753.0
  • nokibo
    #237
    Tudja valaki mennyi "robotos" küldetés van?14-et már megcsináltam.Köszike
  • Vass Gábor
    #236
    Ennek lesz folytatása is?
  • Kommunista
    #235
    Javítok:1.702 verzió. A magyar patch pedig 1.701.
  • Kommunista
    #234
    Ez ok csak nekem így nem működik... Ha ez fontos 1.72 verzió a játék.
    Már mind a 3 oldalt átolvastam, de nem jövök rá a megoldásra. Azt amúgy, hogy értitek, hogy crackelni? A rendes játékhoz nincs is crack.
    Amikor átállítom a Hungarianra nem megy. Kidob a Windosba. Akkor is ez van amikor meghalok és utána állítom át magyarra. Kidob.
    ÜdV:Kommunista
  • Gabesssz
    #233
    Csak a 213-as kommentig kéne visszaolvasnod. Egy magyar patchet kell feltelepíteni manjd valamit beírni .
  • Kommunista
    #232
    Ha valakinek nem tiszta a SP1-ről beszélek.
  • Kommunista
    #231
    Sziasztok!
    Már előbb is írtam, de úgy látszik nem nagyon vettétek észre a kérdésemet.
    Én megvettem a játékot, de nem magyar. Hogy lehetne "megcsinálni", hogy magyar legyen? Please, Help!!
  • Dns5000
    #230
    omfg
    leszedem a rebootot
    kilep 3mp után allítgatom a felbontást ugyanaz codecpack nincs fent
    á biztos szar verzió leszedek még egyet az is ugyan azt csinálja
    hmm lehet addon és kell az alap 2.
    leszedem az alap 2.ot ez megy reboot nem
    hmm
    kiprobálom win7 alatt
    Alap nem megy
    Reboot megy :P
  • Sunsetjoy
    #229
    Hát igen bakker, annyi van belőle, mint a nemtudommi... na egy kis leírás, hogy világosabb legyen a helyzet...

    Eleinte ugye volt az orosz verzió (2004.11), amely 1.1-es patchel kezdődött. Ez az egyik verzió, ami eljutott 1.8.1-es patchig.
    Na de az 1c company (orosz kiadó) aki nem akarta nagyon kiadni a stardock kiadónak az angol kiadást az US-en kívül, de megoldották neten át.
    Az Elemental games (játékkészítő) mióta feloszlott, egy része a Katauri Interactive nével nyomul tovább (pl. Kings bounty új:)
    az eredeti kiadásnál volt starforce, de mióta a stardock/cinemaware adta ki, abba nincs ilyen védelem. nem kér kódot a 2cd-s verzió, stb.

    Utána jöttek az európai kiadások, amelyeket már angol nyelv révén nem patcheltek tovább 1.3-nál.

    1dvd skandináv: 2005.05.30
    1dvd angol: 2005.06.17

    Aztán csak megoldották amerikát is:

    1dvd amerikai: 2005.09.13 (Excalibur kiadó)
    2cd amerikai: 2006.03.16 (Cinemaware kiadó, tartalmazza az első részt, meg van benne poszter is)

    Volt egy olyan jellegű közép-európai is, amelyet a lengyel Cenega forgalmazott, tőlük vette át a magyar kézikönyvvel árusított verziónak a SevenM.

    Közép-európai: 2006.01.19

    Tehát ezek mind 1.3-ig jutottak el, kivéve az orosz verziót, ami 1.8.1-ig.
    Na most van ugyebár a Reboot, amit Reloadednek is neveznek:) Azt pedig angolul adta ki az eredeti kiadó utódja, a Katauri interactive 2007.09.07-én.
    Tartalmaz 5 új szöveges küldetést, 27 új bolygócsatát, 10 új hiperűrcsatát, 50 új kormányzati missziót. Új feleszerelést, elején kiválaszható játékmódokat: szöveges, vagy bolygófelszíni csatásat.
    Plusz ugyebár ez tekinthető az orosz verzióba belenyomott 1.3 óta történt javításokat is használó verziónak. Végülis az eredeti, csak szuperpatchelve van, és angolul. Sajna ezt jelen helyzetben nem tudom fordítani :S :S :S


    Amit én fordítok, az elvileg egy dopeman-féle amerikai warez volt, de most már féligmeddig átálltam az eredetire, de ezeket próbálom monitorozni, vannak érdekességek a verziók között fordítás szempontból is...

    Néhány kép, hogy milyen verziók vannak:) Szedjétek ki a felesleges szóközöket.

    2 cd-s amerikai verzió ajándékokkal:
    h t t p://www.gametab.com/images/ss/pc/4998/box-l.jpg]

    Európai dvd-s verzió (ebből lett a magyar is):
    h t t p://www.gameexplorers.gr/primgs/507_Space_Rangers_2_jpg_b85a6fdb3544e79b4601f41aca491485.jpg

    Valami angolféle excaliburos (alcím nélkül, látjátok?):
    h t t p://www.contactsales.co.uk/vault/SpaceRangers/SpaceRangersBoxLow.jpg

    SR2 Reload/Reboot/v2.0/whatever-they-are-calling-it :)
    h t t p://www.gamemag.ro/images/games/small/space-rangers-2-reboot.jpg


    Remélem, hogy valamennyire tisztába raktam a képet a nem is annyira egyszerű kiadások, verziók, satöbbi mikéntjéről. Szó mi szó, kellett egy kicsit kutatnom anno nekem is, hogy mi merre, hogy hány méter. A játék indulásakor láthatjátok, hogy elvileg melyik verzió lehet, a kiadó szempontjából, hiszen látható a logója, vagy elején a videó. A verziók között még a manual.exe is különbözik amúgy...
  • Denyy
    #228
    Majd ha irtál felsorolommár h mieneket látam és töltöttem le
    de nem mindegyiknek vn értelme mert van pl a rebbot valojában mikor véeg ér az intro akor azt mutatja h Rise of Dominators nem tom h vágod miröl bezsélek tehát ittm ár miidnent öszekevertekXd sajnea na de sikerült rájönöm meg hát oanok vanak benne változtatvah csak a küldetések letek mások amugy meg semit ne mváltoztattak rajta de amit reboot néven ÁRULNAK neten és boltba az se rosz föleg h kitaláltak benne ujjab dolgokat most had nem soroljam majd ha kéed talán :P:D
  • Denyy
    #227
    sunsetjoy meik második részt forditod :D mert ha ugy nézed kiadtak egyrahedlit már énse tudom meik nek mia neve XD
  • Sunsetjoy
    #226
    Szerintem látatlanban a codec pack lehetett. Pl. a PGA Tour 2008 játék memory errorral képes kidobálni, ha az ffdshow kodekben nem tiltom le, hogy alkalmazza magát.
    Amúgy én csinálom a második rész magyarítását többekkel egyetemben. Sajna az van, hogy pl. a dopeman féle crackelt verzióval "fagy" a fordítás, eredetivel működik. A fordítás még erősen pre-beta verzióban van, kb. 30%-os. Akit érdekel bővebben, és nem talált rá még arra a helyre a neten, ahol letölthető, az csak kérdezzen :D
  • lammaer
    #225
    Melyik volt a megoldas? Codec pakk leszedes?
  • akimarad
    #224
    uhhhh...... köszi sikerült örök hála :D:D:D:D:D:D
  • akimarad
    #223
    köszi megpróbálom :D
  • lammaer
    #222
    Én speciel ilyenkor valamiféle video codec gondra gyanakodnék - gondolom nem játszódnak le az induló videók (intro, céges logók stb).

    Havan fenn valami mega-giga codec pack (ami felrakott neked kismillió video lejátszó codecet, az xvidtől kezdve a HP fényképező gépek videó lejátszásához valókig) akkor gyaluld le azt, reinstall a játéknak és hátha.

    Illetve még egy: Guitar Hero 3-nál jártam úgy, hogy a játék csak akkor indult el, ha a desktopot 1024x768ra és 60 Hzre állitottam. Bármilyen más nagyobb felbontás vagy frekvncia esetén, a játék elindulása után csak villant egy feketét és kidobott az asztalra megint...
  • akimarad
    #221
    jah azt elfelejtettem monfdani hogy amikor elindítom még átáll a felbontás a játékéra
  • akimarad
    #220
    megvan a rise of the dominators is de az is ezt csinálja
  • akimarad
    #219
    Hello
    letöltöttem ma a space rangers 2 rebootot...
    moun-->telepít-->crackel-->indit(ha el is indulna)merthogy csak egy fekete képernyő jön be az is csak kb 2-3 mp-re
    több féle crackel is próbáltam akkor is ez lett az eredmény. ha meg nem crackelem akkor meg a starforcés védelembe botlok ami meg kéri a cd key-t….
    plz segítsen aki tud!!
  • Kommunista
    #218
    Honnan lehet letölteni a magyarítást sp1-hez.(Nekem eredeti a játék)
  • Narandil
    #217
    hát... nem tudom, de ahhoz nem találtam crack-t... szóval szerintem lehet, hogy anélkül is menni fog... ha nem, akkor próbáld meg ezzel a crack-el...
  • EnxTheOne
    #216
    KÖszi! És ami #213-ban volt, letöltöttem a patch-et, azzal is müködik?
  • Narandil
    #215
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_space_rangers.shtml

    Az 1.0-hoz itt van.
  • EnxTheOne
    #214
    Sziasztok! Sajnos nem találok crack-et a sp1-hez Már kerestem mindenhol. Valaki tudna nekem segiteni?
  • spydee
    #213
    Hellokamóka! Aki magyarul akarja játszani a Space Rangers 1-et:
    leírták már elöttem, de legalább nem kell átnyálazni a 3 oldalt.
    feltelepítés után(tört verzio)patch-elni:
    pcdome
    majd a game könyvtárban(c:\Program Files\Space Rangers\)install.txt-et megnyitod.
    majd ennél a résznél beírsz:

    Lang ~{
    Eng=English,Eng
    Fr=French,Fr
    Rus=Russian,Rus
    Hun=Hungarian,Hun részt beírod ide!
    }
    elmented.
    ezután crack-eled. menüben átállítod hungarian-ra nyelv et és enjoy!!
  • Nagyi90
    #212
    meg nemtudom már ki kérdezte miért lép ki az első rész...nos van 3 file amit be kell illeszteni a mappába és ha meghalsz v végigviszed a játékot akkor egy kis szöveg fogad(halálkor h kártérítést fizettek családodnak, game végén meg attól függ h milyen befejezési lehetőséget választasz a végén...gondolom tudjátok milyen 3 lehetőség van)
  • Nagyi90
    #211
    szevasztok..lenne egy kérdésem..most a space rangers-höz v a space rangers 2 höz találtatok magyarítást?
  • Drex
    #210
    hali
  • Gaby19
    #209
    Sziasztok tudna valaki nekem segiteni?Megvettem a Space Rangers2:Rise Of The Dominators-t.De angol,egy mukkot se értek belöle,Mert a 1sö része az magyarul volt meg....Meg én nem angolt,hanem németet tanultam,abbol is éretségiztem..na de most nem ez a téma..nekem valami magyarositó kéne,vagy nyelvi fájlok magyarul..aki tud segiteni irjon puszika [email protected] elöre is köszönöm sok puszi
  • eclipse05
    #208
    Üdv! akinek megvan magyarul,küldje el nekem legyen szives a file jait(cfg mappa hun és main +cache data)! köszönöm! de nem vagyok biztos benne hogy ezekkel magyar lesz..:(
    [email protected]
  • Spaceman
    #207
    A hibás magyarítás miatt lép ki, de ez könnyen javítható.
    1. Állítsd át a nyelvet angolra és indíts egy új játékot.
    2. Halj meg. Angolul korrekten kiírja hogy meghaltál stb.
    3. Állítsd vissza magyarra, most már magyarul is hibátlan lesz.
    Nekem legalábbis ez a módszer bevált az 1.7-es PCGAMES verziónál.
  • latnok
    #206
    bocsi...hogy csak most írok...szal valamelyik PCguruban volt magyarul...nekem legalábbis onnan van meg
  • gyongyosi5
    #205
    Ahha értem akkor nem nemkem volt meg rosszúl a játék. ASmugy szerintem igy is élvezhető a Space Rangers 2 hogy nem magyar én simán elboldugolok vele jó némely helyeken küldiket kicsit nehéz megérteni de valahogy rájövök azokra is.
  • zbundy
    #204
    Jó vagy! De én csak akkor veszem meg eredetiben, ha találok egyszer hozzá magyarosítást! Addig jó lesz ez a tört verzió!
    Egyébként ez a játék hibája, (mármint az egynek) hogy kilép az asztalra a végén! De azt hiszem írták is a gamestarban, hogy ez lesz! És hogy nekik is ez volt!
  • gyongyosi5
    #203
    Mefrendeltem a SP 2-öt és ma jött meg