1917
  • Kywy2
    #1917
    A lépegetőt hogy lehet építeni?
  • lammaer
    #1916
    akyyy, de komolyan, minek erolteted a dolgot? Annyi mas jatek van, ha meg idod sincs, akkor ne ilyesmivel jattsz, hanem mondjuk CS-vel, arra beugorhat az ember egy fel orara is.

    Ha az elozo nem tetszett, ez se fog. Mas mint az Xcom.
  • Lammer
    #1915
    "amásik fos vót, :( "

    -bena vagy
    -nem neked valo

    :D

    szerintem meg egesz haMgulatos vót :p
  • akyyy
    #1914
    ha nem fagy le, meg nem nehéz, nem csitelek:D nincs rá időm, gyorsan végigviszem, amugyis amásik fos vót, :(
  • Lammer
    #1913
    persze, hogy ezt is vegigcsiiiteld?,,,, :DDDD
  • akyyy
    #1912
    Most ez magyarul is lehet kapn vagy csak angolul? nem lehet letölteni valahol magyar fájlokat? nemtudom mennyi meg hogy milyne game:) nem ismerme, látatlanba meg nem igazán akarok megvenni ha nem muszj:D
  • Druzsba #1911
    Elég rág játszottam vele, de valami olyasmi rémlik, hogy össze kell szerelni egy űrrepülőt és megtámadni az aszteroidát, ami a Föld körül kering.
  • papcsi21
    #1910
    Egy kis segitség kellene! Az összes területet amit lehetett elfoglaltam (egyet hagytam a kultisoknak), nincs mit kutatni-gyártani, az embereim 23-24. szintüek (olvastam itt hogy 14.szintel már kiakasztották) és csak küldetés küldetés hátán és nem történik semmi! Probáltam elöretekerni az időt de visszafoglalták a területeket és elfogytak az anyagaim pedig 180 ezer volt a legelsöböl, és semmit nem adott be! Megvan az ürjármü(spaceship)is de nem tudom felszerelni mert nincs mit kutatni-gyártani. A fegyverek között van egy tárgy (wargot-cultist code) amivel nem tudok mit kezdeni! Valaki tudna segiteni hogyan kellene tovább menni?
  • Heuro #1909
    Ja!
    A kézikönyvet leszedtem innen, már az is nagy segítség! köszi!
  • Heuro #1908
    Tegnap a Tescoban megakadt a szemem rajta, 1.990,-ért.
    Jó is lenne, de nekem is segítene, ha magyarítani tudnám.
    Kicsit sok ennyi angol szöveg nekem.
    Kézikönyve csak 4 oldal, főleg ilyenekkel van tele:
    "Ne játssz hosszú ideig, mert epilepsziás leszel!" ... meg ilyenek
    Szóval nagy segítség lenne a magyar nyelvi fájlok közzététele.
    Lenne erre mód?

    Aftershock? - megvan még?
  • hyster
    #1907
    Na Ja olyannak én is nagyon örülnék
  • [IceTea]
    #1906
    Eltudnád küldeni Localization mappába lévő filéket ? :) plíííííííííííííz
  • Aftershock
    #1905
    Én megvettem magyarul igaz csak a feliratok magyarok a beszéd csak az angol
  • Fenrir
    #1904
    Úgy tudom, hogy megjelent magyarul is, ergó kéne lennie magyar verziónak is.
  • shadar619
    #1903
    Tudtok a jatekhoz valamilyen magyarositast? vagy vki eltudna küldeni a magyar file-kat ha igen akkor priviben adok e-mail címet.
  • soulhunter
    #1902
    1. anyag: 15714
    2. anyag: 7801
    3. anyag: 9716

    de ez a kezdő provincia dolog................
    1 csomo bázist nem tok vele összekötni,csak ugye köztesen
    tehát pl. elfoglalok 1 bázisnak valo helyet,ami australiaban van,akkor azt kb. oroszországival v afrikaival tom összekötni, a kezdő europaival nem :)
    de ha csak ennyi,akkor minden köztes területet elfoglalok :)
    mondjuk ugy nehéz lesz,h állandoan irtanom kell a piros területeket,amiket "véletlenül" a bázisaim vannak...
    aztán ugye akkor ugrottak a "track"-ok,és szép pirosak lesznek...
    aztán akárh pörgetem az időt, nem tom őket ujra felépiteni...
    tényleg megérné elolvasni a kézikönyvet? - tehát ilyesmi kérdéseimre választ kapnék belőle,v ez csak amolyan "how to" könyvecske,h pl. h kell célozni, miket lehet tréningelni az embereken, stb stb???

    most épp csak 1 piros terület van,de arra hiába nyomok mission gombot...

    szal ez a zöld-négyzet-épitési terület-épités nélkül bakidolog mi lehet???
    áhhh, ugy érzem,ez nagyon nem az én játékom :)
    még "defense" épületeim sincsenek,pedig kutatnék ész nélkül mindent,ha tnék épitkezni,h mindenféle laborokat levágjak :)

    de még1x el nem kezdeném...
    emléxem az 1. cultist küldetésre...
    csupa alap gagyi fegyver,mindenhova shotgunnal mentem,h sporoljak M4-es, AK47-es,és SR-32 sniper lőszerekkel :)
    na,ott rájöttem,mi a lényege a fekvésnek,és a gugolásnak :)

    nah, csak az afterlight miatt tettem fel,h "edzek" rá 1 kicsit, de ezexerint ez nagyon nem fog nekem összejönni :(
  • BBalee
    #1901
    Gyártás:
    Ugyan úgy kell gyártani, mint kutatni. Csak nem a Research, hanem a Manufacture gombot kell megnyomni, majd ott kell kiválasztani az ordnance factorit a lőszergyártáshoz, de ezt csak akkor tudod ha a megfelelő kutatás is megvan hozzá (tálán a firearms kell neki)

    Építkezés:
    Ez fura...
    Biztos, hogy van elég nyersanyagod?
    Össze van kötve a kezdő provinciával?
  • soulhunter
    #1900
    annyit ir ki hozzá,h a "knowledge requied 0"
    ha jol sejtem,ahhoz elég a nagy semmi,de a factory mellé letettem 1 schoolt (kl 1) + college-t (kl 2) = kl 3 :)
    ehelyett van már olyan bázisom,ahol a knowledge 5 (a jet repulsion lab miatt :)
    összesen 8 bázisom van összekötve,abbol végre ttam épiteni az 1ikre ma 1 ordnance factoryt :)
    melléje már semmit... h mé???
    1ik épülethez se irja ki,h "build"

    aztán van olyan bázisom,ahol van olyan zöld területkijelölés, mégse tok épiteni,csak váltogatni a zöld épitési terület kijelölését a bázis határain belül, de build felirat nuki...

    komolyan mondom, baromira nem vágom a játékot,és még 1x nem akarom előlről kezdeni :D már igyis most kezdtem 2.ra,mire rájöttem,h az embereket milyen 3 dologra érdemes kiképezni
    (pl. ha snipert akarok,akkor azt ne gunman-nek tanitsam,hanem még scoutnak + medikusnak,v esetleg rangernek (ha közelharcra kerülne a sor)) :)


    amugy a wargot scanner mire jo?
    mer oké,h nagyon szép az a fehér "erőtér",ami kijön az embertől,deh nem látja a falon tul,h van-e vki,az tuti,pedig elvileg ez lenne a célja (már ha a falon tuli terület ugye a hatáskörébe esik)


  • lee56
    #1899
    A mutánsok? Mármint a cultistákra gondolsz, azokkal nincs diplomácia, nincs béééke, csak haláááál :)

    Diplomácia a nyersanyagcserék miatt meg csak a játék elején kellhet, később ugyis dugig leszel mindenből, ha jól csinálod.

    Ha 2 vagy több labort/gyárat épitesz logikusan megnő a fejlesztés/gyártás gyorsasága.

    A bázisaidat össze kell hogy kössed egymással, ezekszerint csak 4 bázisod van összekötve, mert csak akkor tudsz épitkezni, nemárt ha kitapasztalod hogy müködik az uthálózat, nekem pl minuszba ment az idegen nyersanyagaim száma mire rájöttem hogy nem kell mindenhova utat csinálni, elég egy gerinchálózat ami csak a bázisaidat köti össze :)

    Ahogy általában mindennel a játékban, először ki kell fejlesztened valamit, hogy uj épületeket/gyárakat építhess, igy valami kell az ordinance factoryhoz is (azt má nemtom mi :) )

    Remélem meg tudtam válaszolni a gagyi kérdéseidet :))
  • soulhunter
    #1898
    nah, volna 1 kérdésem :)
    nagyon gagyi kérdés lesz,de muszáj feltennem
    szal anno baromira nem jött be,mer 1700as procis gépen elég szépen szaggatott :)
    namost a kézikönyvet nem akarom átnyálazni,ezért gyorsan a kérdésre térek...
    most előszedtem,hátha jutok vele vmire :)

    az első wargot támadást sikeresen elháritottam szin 3as sniperrekkel + 3as scout-okkal :)
    a kérdés:
    HOGYAN KELL GYÁRTANI???

    csak azé kérdem,mer minden lőszerre kiirja,h "our ordnance factory can manufacture this........" (nemtom pontosan)
    szal tnék gyártani pl. AK47es lőszert,de az ordnance factoryra menve semmi nem jelenik meg :(
    sima alap golyoállo sityakot + mellényt bezzeg tok gyártani... (a másik gyárban) :)

    előre is köszi a segitséget

    ja,és van még 1 kérdésem:
    van 1 rahedli bázispontom
    van mégtöbb nyersanyagom :)
    van,amiből több,mint 15000 :)
    miért nem tok épiteni azokon a bázisokon,amiket összekötöttem???
    van kb 15 a listában, abbol 4re ttam csak épitkezni :(

    és még 1 kérdés :)
    ha 2 medical labort épitek,akkor felgyorsul a medical research,v inkább ne pazaroljam épitkezésre a nyersanyagokat,hanem osszam szét a diplomácia érdekében??? :)

    jaaaaa,és még 1 kérdés:
    a mutánsokkal mi a rákot kezdjek???
    ha irtom őket,ha nem,akkor se megy lejjebb az a szint, ha küldök nekik anyagot,akkor se megy feljebb

    asszem igy hirtelen csak ennyi :)
  • Agamemnon
    #1897
    ja, tényleg nem lehetett állítgatni a felbontást. legalább, most már az Afterlight-ban lehet.
  • Lammer
    #1896
    semmit... az eddigi megjelent ufok csak 1024*768ban futnak, ONLY! ~~
  • Ranger23
    #1895
    Kicsit morcos vagyok!
    Feltettem az 1.2 pachet és nem akar 1200x1024-es felbontásba kapcsolni!
    Ez normális vagy valamit még csinálnom kell?
  • Ranger23
    #1894
    Köszönöm!
    Itt 2 filet lehet leszedni az egyiket tudomis hova kell másolni a másikat nem. Elindítom a játékot és hivatkozások vannak a szövegek helyén.
    Nílván valamit elrontok:)
  • Fenrir
    #1893
    Esetleg nézd meg itt.
  • Ranger23
    #1892
    Sziasztok!
    Míg ki nem adják az Afterlightet addig gondoltam előveszem az Aftershockot.
    Látom van hozzá 1.2 pach.
    Van e hozzá magyarosítás? Én még az elsők közt vettem meg és angol verziom van. Olvasni ilyen sokat nem akarok:)
  • Lammer
    #1891
    koszonom kolega, majdnem :P
    szerettem volna ravilagitani az en problemamra, hogyha atommod el van durvitva a karakter es meg plusz egy beultetes meg egy mod meg megmeg... and so on, akkor lehet a szazalekoknal "tulcsordul" a program es 0ra hozza a vegeredmenyt...
    elkepzelheto... :P
  • lee56
    #1890
    Lammer kolega arra szeretett volna rámutatni, hogy mivel ő modokat pakolt fel a gaméhoz, az néha ilyen fura problémákat produkált, és szerinte lehetséges, hogy ez nálad is igy lehet, csak ő egy picit szükszavu :)

    Ha mégse modoltál akkor meg lehet szimplán tul messziről próbáltad, dobókés meg csillag eléggé közelharc fegyverek.
  • geCCo33
    #1889
    nem ertem mi koze van a 1836-os hozzaszolasnak ahhoz hogy a dobokest miert nem akarja hasznalni
  • Lammer
    #1888
    #1836
    -.-
  • geCCo33
    #1887
    a commandosom nem akarja eldobni sem a dobokesz sem a csillagot, 0% ot ir talalati eselynek
    de miert?
  • Agamemnon69
    #1886
    És már tíz nap sincs vissza a megjelenésig!!!
  • Fenrir
    #1885
    Nekem kellemes csalódás volt az Afterlight, rosszabbra számítottam. Barbie design meg csak a 3d arcok miatt lehet, de szerintem az sem vészes mert nem nevetségesen gyerekesek.
  • Agamemnon69
    #1884
    Nem erőszak, ha nem, akkor nem. :-)
  • Lammer
    #1883
    ez ok, de ezeket az ujitasokat benyomhattak volna egy pecccsbe is az AShez :P
    kosz de barbi strat nem kell... :CCCCCCCCCCCcccccc
  • Fenrir
    #1882
    Röhögni fogsz, de a harc és a játékmenet egy az egyben az Aftershock-é, nem olyan dark hangulat, de szerintem tökéletesen passzol a Marshoz. Én személy szerint nagyon várom az Afterlight-ot mert nagyon sok olyan újítás van benne ami sokkal komplexebbé teszi a játékot (pl ha a felszínen harcolsz és megsérül az embered akkor a vérzés mellett még a páncélruha is kiszakadhat ahonnan szökik a levegő és páncéljavító felszerelést csak technikus tud használni).
  • Cash23
    #1881
    Köszi meg keresem és a folytatást csak a megjelenésük szerint gondoltam
  • Agamemnon
    #1880
    Egy cracket keress hozzá, és akkor nem kell hozzá a cd, és még sokkal gyorsabb is lesz a mentés/töltésed.

    Telepítsd fel az 1.2-es patch-t, és keresd meg hozzá a cracket. A file neve, UFO.exe (rld-ufoa.rar).

    Amúgy bár az Aftershock elődje az Afterlight-nak, mégis egy időben játszódnak, csak más helyszínen. Szóval a sztori nem feltétlenül folytatása...
  • Cash23
    #1879
    Hello tudna valaki segíteni most szereztem meg a starforce-os verziót de nem tudom elindítani pedig használom a sfnightmare-t de mindig azt írja ki hogy nem jó próbáljam meg újra vagy valami ilyesmi de most hogy már itt az újabb jó lenne ezt is végig vinni mint az elődjét elöre is kösz.
  • Lammer
    #1878
    nem XD
    en inkabb a "konkurenciara" vagyok raizgulva... :D
    na! minimum olyannak kene lennie a hangulatnak! regi szepidok :C