1917
  • Fenrir
    #1877
    Próbáld ki, ez parancs!!!
  • Agamemnon69
    #1876
    Nem az egyáltalán. Szerintem egyáltaáln nem tűnik ki a játékból az, ami a képeken olyan átütő volt. A hangulata - már ami egy demóból megállapítható- tiszta Aftershock.
    Van benne jópár újítás.

    Mindössze 400 Mb-t kell letölteni, szerintem egy próbát mindenképp megér.
  • Lammer
    #1875
    nemnemnem nemerdekel ^^
    majd referalj mennyire barbidizajn
  • Agamemnon69
    #1874
    Kiadták az Afterlight demóját.
  • lee56
    #1873
    Jah, azért majd a játékmenet/élmény lesz a döntő nálam is, és próbálok a képekre nem gondolni :)
  • Fenrir
    #1872
    Majd meglátjuk...
  • Lammer
    #1871
    'hatnemtom'... nekem mar annyira szanalmas az afterlight stilusa, dizajnja, hangulata(nincs) hogy en mar nem fogom kitolni azt a reszt...
    (nekem ufoktolparazos, sotetebb, vilagvege hangulatos legyen a ZUFO :D)

    szerintem evvel nem leszek egyedul... :C
  • Agamemnon69
    #1870
    Az aftershock ideje alatt, emberek egy csoportja elmenekült, hogy megpróbáljon megtelepedni egy új bolygón. A Marson. Némi probléma után, annyi energiájuk, készletük, vagy akármijük maradt, hogy egy 20 embert ellátó bázist tudtak létrehozni. Ez a 20 ember fogja meghódítani a Marsot, beleértve a kutatást, gyártást, harcot... mindent.
  • geCCo33
    #1869
    hat veget ert...

    tudja vki hogy hogyan tortenetileg hogy csatlakozik majd az afterlight?
  • lee56
    #1868
    Csak pörögjön (csak pörögés pörögéspörög :))
  • Fenrir
    #1867
    Pörgesd az időt...
  • geCCo33
    #1866
    felrobbantottam a hajo...
    de most nincs semmi... visszakerultem a foldre...
    kikiserletezni sincs mit...
    mit kell csinalni?
  • Agamemnon
    #1865
    Azt nem tudtam, hogy szét is lehet lőni... Én mindig gránátvetővel lőttem őket.

    BBalee, igen, új logo. UFO: Afterlight. :-)
  • BBalee
    #1864
    Új logo! :)
  • BBalee
    #1863
    Ment, de az uninstall után a regedittel még ki kellet pucolni a bentfelejtett bej1zéseket különben nem rakta fel a patchet. Sajnos az uninstall se tökéletes.
    Szét is lehet lőni azokat az energia micsodákat, csak sokat kell adni :)
  • Agamemnon
    #1862
    A gránát, illetve gránátvető is megteszi. Amit el kell pusztítani, oda úgysem tudsz odamenni, és felrobbantani...
  • geCCo33
    #1861
    hat ize... nekem is kifagy... :(
    de vmi bombakat kene elhelyezni es azt nem hoztam magammal, vagy a granat is megteszi?
    neked akkor uninst utan ment?
  • BBalee
    #1860
    Legalább te visszatudod tölteni, nekem örökké kifagyott amikor az 1. küldit befejeztem az agyahajón. Mire végre működött egy uninstall után, már nem mertem újra betölteni és több fegyvert/lőszert hozni, inkább wargot fegyverekkel oldottam meg, a két technikusom egészen jól tudta kezelni. A snipernek meg nem kell sok lőszer. :)
  • geCCo33
    #1859
    remek...
    megtamadtam az anyahajot, de nem ertettem miert kene annyi toltenyt meg embert vinni...
    mar ertem... persze most tolthetem vissza hogy vigyek eleg loszert meg embert...
  • BBalee
    #1858
    Én nemárt infra érzékelőt sem beszerezni, azokkal könnyebb kiszúrni.
    Nélküle nemegyzer az orrom előtt jelentek meg. :)
  • BBalee
    #1857
    Gondolom a felhőre gondolsz, azt a Confusion projektorral -2. szintű psyco- le lehet bénítani. Legjobban a warp technolódia sebzi.
    Ha még nincs, akkor csinálj küldiket a Retikulanok ellen. Nekik a játék ezen fázisában már biztosan van. Később sajátot is lehet csinálni.
  • geCCo33
    #1856
    oooo a kutya mindenit akkro kezdhetem elorol a csatat ugyanis olyan nincs nalam :(
  • Fenrir
    #1855
    Sajnos őt a hagyományos lőszer nem sebzi, kénytelen leszel energialövedékkel lőni rá.
  • geCCo33
    #1854
    osszefutottam egy sg cloud nevu vilagito moly lepke kupaccal es nem tom megolni minden talalat 0-as meg a granat is
    mit kell velle csinalni?
  • Fenrir
    #1853
    Jaja, annyit kapnak a katonák ami a végén ott ki van írva. Azt hiszem, hogy az eszméletlen után nem kapsz xp-t, viszont az felhasználható a kutatások során. A hullákat csak boncolni lehet.
  • Agamemnon
    #1852
    Azt hiszem, hogy mindenki annyit kap, amennyit kiír. Nincs differenciálva. És ha minden igaz nem azt a pontot osztja szét, amit kiírt, hanem, minden ott lévő annyit kap.

    Majd az UFO: Afterlight -ban lesz szétosztva a kapott XP. Lásd [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1136190602#142]itt.[/URL] #142
  • geCCo33
    #1851
    ugye ugy van az xp hogy mindenki annyit kap amennyit a kuldetes vegen kiirt?
    vagy szamit hogy ki lovi le az ellent?
    es van jelentosege hogy eszmeletlenul hagyom oket vagy agyonlovom?
  • Agamemnon
    #1850
    Hát a lehetőség szerintem számodra is adott volt, hogy elfoglalj jó sok területet. Amúgy, nem is kell az egész földet elfoglalni, mert úgysem engedi a gép... De ha a 3/4-ét elfoglalod, azzal már el lehet lenni.
  • peter01
    #1849
    Külömbe ti könnyen voltatok akiknek majdnem az egész föld el volt foglalva. Írtátok hogy csak tekerje az ember az időt, meg hogy vagy 20 területet elvesztettetek, úgy könnyü de nekem volt vagy összesen 20 területem.
  • BBalee
    #1848
    Kifejlesztettél mindent?
    Különösen a Laputa fejlesztések a fontosak. Ha igen, akkor csak tekerd az időt :)
  • geCCo33
    #1847
    ilyenkor mi van?!
    neha jon egy kuldetes es ennyi, nem tortenki semmi,vmit csinalnom kene csak nem tok rola?
  • peter01
    #1846
    Nekem van 1 szájborgom 5600 HP-val.
  • TreDoR
    #1845
    Hát, nekiálltam a gamenak másfél hónap kihagyás után és egyből felajánlotta az űrhajó építést, meg megérkeztek az sgk. Kiri a játékban, hogy 10 évig semmi sincsen utána meg egyszerre 10000 dolog szakad a nyakamba. Remélem az afterlightban is lesz legalább 5 különböző pálya, hogy ne legyen túl monoton. Meg azt is remélem, hogy ugyanilyen hosszú lesz... Ezek az ufo részek egy rosszabbak lesznek, pedig az 1. rész egész élvezhető volt.
  • geCCo33
    #1844
    van 1 cyborgom 4000folotti HP val :)
    gunman3-as, csak nem tom h mit tanuljak melle
    van vmi tippetek?
  • Agamemnon69
    #1843
    És ajánlott, hogy legyen még egy 3.as medic is az egységeid között, mert (bár nekem sosem kellett feltámasztanom senkit, de állítolag tud) felgyorsítja a többiek gyógyulását...
  • Cobra.
    #1842
    Sajnos már nem emlékszem a skillekre, hogy hogy vannak és most nem találtam leírást róluk, de az biztos, hogy a leadershipet meg a scoutingot tudták a snipereim.
    Commando mellé meg Rangert érdemes szerintem, főleg Cyborgnál, így elég durva egységet kapsz.
  • geCCo33
    #1841
    mit erdemes tanulni a sniper melle?
    ill a comando-t mi melle erdemes tanulni?
  • BBalee
    #1840
    Glossary / Trainings
  • geCCo33
    #1839
    hol tom megnezni a tanulhato skilleket, marmint hogy mint tud pl a ranger3?
  • Agamemnon69
    #1838
    Lehet, hogy azért pánikoltak be, mert valami psi dolgot is tett.