28329
10917302841238962806.jpg
  • Rudee
    #998
    De mégis jogosan fikáz.
  • torrente
    #997
    Csak a meccs végén közölték, hogy régi felvételt adtak le Szepesi közvetítésével.
  • Christiansen
    #996
    Majd Kerekes Zsombi betékel eggyet.
  • torrente
    #995
    1-12
    fényévekre tőlünk
  • franco
    #994
    nem hittem volna hogy itt ma lesz ezres ték...
    igaz, Gabber?:D
  • Kaplan
    #993
    :) nem szóltam de akkor is én nem fikázom a őket de akkor ő se tegye csak azért mert most ez a divat?
  • franco
    #992
    nem ez volt a lényeg a mondanivalóban...:)
  • gabber_saviola
    #991
    ehh :D
  • Rudee
    #990
    A jugoszláv (szerb) válogatott jóval előttünk jár. Most is vezetik a csoportjukat többek közt a spanyolok előtt.
  • szanics
    #989
    Persze, a szemptemberi Málta-meccsre akarsz már most mezt venni, mi?
    Rádión hallgattad a meccset, és meggyőztek a fiúk ezzel a csodálatos játékkal...
  • Gorvik #988
    mocsok

    jó akart lenni
  • Kaplan
    #987
    Jah van egy jugoszláv származású barátom és folyamatosan fikázza a magyar válogatottat amikor a yugo csapat HOL VAN???
    meg azért bírom , hogy ahhoz képest , hogy jugoszláv kiment ukrán - nem tudom milyen csapat meccsére az ukránoknak csápolni :P
  • gabber_saviola
    #986
    www.lionsport.hu
  • torrente
    #985
    Kó neki!
  • gabber_saviola
    #984
    csöcs Szanics!

    nyertünk és boldog vok én is, de siralmas ez a válogatott ...
  • franco
    #983
    ráadásul divat a fikázás.
    azok is jártatják a pofájukat, akik még stadiont se láttak még kívülről se.
    külföldön mi is van? egy holland fiatal kimegy az Ajax meccsre, pedig még focizni se tud, lehet még meccset se látott...
  • Gorvik #982
    Félre értettél valamit, nem nevettelek ki. Bocs, ha félreérthető voltam.
    Én is tudom milyen a magyar csapat, mégis mindig csalódom. Mindig. Ez van. Ezért mondtam, hogy kó neked, hogy nem csalódsz.
  • torrente
    #981
    Na, első lépés megtörtént a fogadalmamban: nem néztem meg a válogatott meccsét. Apám mondta a meccs után, hogy én jártam jobban, mert megint hányás volt, amit foci néven bemutattunk.
    Más téma:
    2 hónap múlva kimegyek külfölldre és a srác, aki fogad, megkért, hogy vigyek neki egy magyar válogatottas mezt. Hol lehet ilyet vásárolni? Bolt címet és net elérhetőséget is írhatnátok! Csak mai játékosok mezét lehet kapni vagy van mez az Aranycsapat tagjaitól is?
  • Rudee
    #980
    A magabiztos játékhoz megfelelő körülmények is kellenének, arra pedig várhatunk.
  • Kaplan
    #979
    jaja :P
  • Rudee
    #978
    És érdemes megjegyezni, hogy a hazai meccsen szinte ugyan ilyen volt a 2. izlandi gól. Lehet ez az specialitásuk :D
  • szanics
    #977
    Na, ha már sokan összegeztek:

    Borzasztó játék, hajmeresztő védelem, érthetetlen szövetségi kapitány.
    DE!!!
    Megvan a három pont, aminek nagyon örülök, mert legalább rúgtunk három gólt idegenben, ami nem tudom, mikor sikerült utoljára a magyar válogatottnak.
    A középpályát el is tudnám képzelni hasonló összeállításban bármikor.
    Király Gabi végre védett is párat...
  • Kaplan
    #976
    Figyelj én tudom mit várhatok ettől a válogatottól és utálom amikor az embert azért röhögik ki mert szereti a hazáját és annak a fociát miattad nem fogom szitkozódni a magyar focit
    CSAK AZ NB1-t :P
  • franco
    #975
    oltásHEGYEK:D:D:D
  • Kaplan
    #974
    vicces.... :P
  • Gorvik #973
    "nem szoktam csalódni.."
    jóóóó neked
  • Laffite
    #972
    én a magabiztos játékra gondoltam, de azért örülök, hogy ilyen titkokat megosztasz velem
  • szanics
    #971
    Nem az a baj, hogy gól lett belőle (2. izlandi gól, ha valaki nem olvas vissza), hanem az, hogy a kurvaéletbemár. Lehet, hogy a Király Gabi laza gyerek, de azért nehogy már csak az egyik kezét emelje föl, ha az ellenfél éles szögből kapura lő!!!
  • franco
    #970
    kimenjek rájukD:

    [sry mocskos a fantáziám]:D
  • Kaplan
    #969
    mostani vb selejtező!
    Bár kintvoltam a magyar-brazilon a magyar-olaszon s még egy pár meccsen.
  • Kaplan
    #968
    mi a bajod vele? :O
  • Kaplan
    #967
    mindig újra és újra csalódni???
    nem szoktam csalódni..
    Vedd figyelembe , amióta azért itt van mattheus sokkalta szervezettebb a magyar válogatott na jó nem annyira de legalább ő próbálkozik és szeretné ha télleg kijutna a csapat a vb-re tartja mindenkiben a remény stb.
    És a többi régi eddző mit csinált??? mondott egy-két cseszd meg arra menj utasítást felvette a milliókat és kurvára nem érdekelte mivan a magyar nemzeti válogatottal.
  • Gregorius
    #966
    Eddig, vagy az Izlandi meccs előttig?
  • franco
    #965
    Szevasz szakértő!:D
  • franco
    #964
    szépen megszerkesztett mondat volt:D
  • szanics
    #963
    Nám szígyen, háver! Szar volt az izlandi közvetítővonal! De a 2. félidőre megjavították!
    Ezek a buzi RTL-es reflexek... :DDD
  • franco
    #962
    most lesem a Seadan-Auxerre francia kupadöntőt.

    nos, az Auxerre papíron nem egy európai élcsapat, de a magyar válogatottat szanaszét alázná....
  • Gorvik #961
    Milyen érzés mindig újra, és újra csalódni?
    [gondolkozik, hogy kimegy a köv. mecsre]
  • Kaplan
    #960
    S jelentem tudom, hogy enm a legjobb a magyar csapat de én szeretem a hazám fociját és tartom annyira őket , hogy kimenjek rájuk
    CSAK BODNÁRT NEM :P
  • Kaplan
    #959
    ÉN! Kintvoltam eddig az összesen ami a mostani vb selejtezők voltak.