28329
10917302841238962806.jpg
  • szanics
    #1078
    Azért figyelj, Take!

    FRA, ESP, ITA, SWE, CRO, ENG, GER, POR, CZE, NED, UKR, RUS, rom, BUL, SCG, TUR, GRE, SCO, DEN, BEL.
    ARG, BRA, PAR, ECU, USA, URU, MEX.
    AUS.
    NIG, SEN, CAM, RSA.

    Ez már 32, akik tuti jobbak nálunk, és szerintem sokat kihagytam.
    És esküszöm, 5 percen belül voltam... Sajna ez a realitás.
  • franco
    #1077
    most nézem a női EB meccseit.....
    nos, a svéd,dán,angol női válogatott szvsz eséllyel állna ki a férfiválogatottunk ellen....

    ráadásul dekoratívabbak is. honosítsuk őket:D
  • Takezó
    #1076
    elég sokról gőzöd sincs, hogy jobbak-e ;)
  • Ramore
    #1075
    urbán azért fröcsögött olyan gusztustalanul, mert mezey "mester" tanítványa, de mondhatnám a kis bérence, lehet, hogy volt egy füles a fülében és mezey onnan osztotta az észt.
  • forza milan
    #1074
    örülj hogy a saját nemzeted válogatottja idáig eljutott!
  • mesor
    #1073
    Szerintem jól válogat a kapitányunk!
    Aki 5 meccsen keresztül jól játszik azt hívjuk be mert hát sajnos nincs egy olyan megbízható csapatmag akik mindig megbízhatóan játszanak!
  • szanics
    #1072
    nem kell ahhoz 5 perc, ha elég gyorsan gépelsz... :D
  • DJ Bee18
    #1071
    ez az, hát a VB-n 32 csapat indul, magyarul a világ 32 legjobbja közé meg se érdemelnénk hogy bekerüljünk. Szerintem 5 perc alatt simán fel tudnánk sorolni 32 csapatot, amelyek jobbak nálunk.
  • skristof
    #1070
    mindig is tudtam, h az vagyok :D
  • Gorvik #1069
    És aki remél?
  • franco
    #1068
    persze higy nem.......


    aki még valóban hisz abban hogy van esély a kijutásra, az elmebeteg
  • Frank99
    #1067
    a széptől a tegnapi mecss qva messze volt, de megnyertük!

    nem vagyunk a VB-re valók.....
  • franco
    #1066
    :D
  • Gorvik #1065
    Amúgy nem tudom mit izgulunk, lesz még a magyar foci rosszabb is.

    Minap néztem a 19 éves válogatott meccset az olaszok ellen. Hááát, nem tudom, hogy fórumozótársaim közül ki hogy tud focizni, de állítom, nem vesztett volna sokat a csapat velünk.
  • szanics
    #1064
    Komlósi a legnagyobb favágó, ha valaki nem válogatott szintű játékos...
    Sándor Tamás egy görény, mert ő maga mondta le, az ilyen köcsög a szememben nem ember...
    Füzi nem egy nagy wasistdas szerintem.
    Éger, Juhász, Böőr szerintem is rendben van.
  • franco
    #1063
    pff
    Urbán is egy faszjóska már elnézést....amit levág ott szakkomentálás címén...
  • skristof
    #1062
    mondjuk ha a fél debrecen lemondja a válogatottságot akkor nehéz
  • Ramore
    #1061
    Stark és Vanczákkal egyet értek, én kiegészíteném Bodnárral mindenképpen, ellenben Balog nagyon jól tartotta Cisse-t, és abban a paliban több van szerintem, mint amit eddig letett az asztalra. Takács nem volt rossz választás annak ellenére sem, hogy tegnap nagyon halvány volt.

    Komlósi, Juhász teljesen egyre megy Starkkal, egy szinten vannak a korábbi Mátyus, Sebők, Dragoner trióval. Egyszóval NULLA!

    Én Matthaus helyében tovább keresgélnék, ha kell még 60 embert kipróbálnék, mivel egy ígéretesnek tünő magyar játékost csak élesben lehet letesztelni, klubbszinten cssinálhat bármit, ha mondjuk Málta ellen összecsinálja majd magát.
  • BADE
    #1060
    Matthäus jobban tenné,hogyha olyanokat hívna be a válogatott keretbe,akik rászolgáltak a válogatott tagságra!Takács 5 jó meccs után a válogatottban találta magát.Egyébként addig nem lesz a magyar válogatottal semmi sem,ameddig csak az a cél,hogy el tudjunk adni játékosokat külföldre!Jól mondta Urbán Flóri a szünetben,hogy van egy pár játékos,aki nem idevaló.
    Szerintem,akik mehetnek:Stark,Vanczák,Takács,Balog
    Akik kellenek:Éger,Komlósi,Juhász,Sándor Tamás(ő nemigen hiszem,hogy valamikor is válogatott lesz),Böőr,Simek,Füzi
    Tudom,hogy közülük sokan sérültek,de akkor is lehetett volna alkalmasabb embereket beválogatni a csapatba,mint a tegnapi.
  • Nadi
    #1059
    Van egy Gera topik:D
  • Ramore
    #1058
    Egy ultragyenge és egy harmatgyenge csapat összecsapásán az ultragyenge csapat nyert erős mázlival. Ismét Bodnárt tudnám kiemelni, ő volt a leggyengébb, még a kommentátor is megjegyezte, hogy egy pontos passza nem volt még.
    Egy a lényeg, megvan a 3 pont, jöhet a világverő Málta elleni kínkeserves győzelem.
  • OPM
    #1057
    lol

    Hristo Stoichkov: 9078 votes ( 54.9 % )
    Ferenc Puskas: 1669 votes ( 10.1 % )
    Michael Ballack: 1560 votes ( 9.4 % )
  • Andyyyka
    #1056
    http://www.bestfootballer.com/

    Szavazzunk a Puskásraaaaaaaaaa:)
  • mesor
    #1055
    Hát nem :D
  • franco
    #1054
    ilyen testtel mint johnny bravo ::D:D:DD
  • mesor
    #1053
    Én szoktam kijárni válogatott meccsekre és nyugodtan kijelenthetem hogy egyáltalán nem életveszélyes pedig mindig kapu mögött ülők!
  • szanics
    #1052
    Naaaaaaa, azért Máltától itthon csúnya lenne kikapni :DDD
  • Sheva
    #1051
    igaz hogy a játékunk a béka segge alatt volt de nyertünk és ez a lényeg...
  • forza milan
    #1050
    ja,szép volt!
  • Sheva
    #1049
    szép volt fiúk..de Királynak gratulálok azért a gólért megint...
    Husztinak is szép okos gólja volt...

    egyszóval SZÉP VOLT FIÚK!!!
  • forza milan
    #1048
    hát én örülök hogy megnyertük!én nem nevezném ezt szánalmasnak,inkább mázlink volt!most láttam törekvést a fiúkban,az oké hogy egy rohadt gyenge válogatott ellen,de a nehezebb csapatok ellen nem látom hogy nagyon törekednének!attól még hogy pl egy válogatott csapatnak bombaerös védelme középpályája,és világhires csatárja van pl.,attól még lehet pontos passzot adni,lehet elöre jáccani a labdát.aaz izlandiak ellen nagyon szép játékot láttam mind a két csapat részéröl!vagy ez most ugyvan hogy ami gyengébb tölünk azt leverjük,ami meg erösebb attól be vannak fosva?mert olyan nincs,hogy ne lehessen kijátszani egy erösebb válogatottat,olyan nincs hogy nem lehet mindent beleadni egy nálunknál jóval erösebb válogatott ellen!izland ellen láttam a törekvést,és ennek eredménye volt!de pl metzben nem törekedtek,nem láttam azt az igyekezetet!törekedni kéne,kijátszani az ellenfelet,és nem az elsö kapott gól után szinte feladni!nekem ez a véleményem!
  • Ibron
    #1047
    max jön1harmadik felkiáltó jel is a nickem mellé:DD.




    Ibron
  • Ibron
    #1046
    aha...biztos,nekem 8..de nem értem:D.




    Ibron
  • franco
    #1045
    itt álljunk le mer megbasznak offér'
  • Ibron
    #1044
    aha...nekem fociba külföldi és hazai jöhet,kosárba NBA csak....de néha bele nézek a magyarba is.



    Ibron
  • franco
    #1043
    dumáljál hisz azért vagy:P

    hokin én is filoztam, de max akkor ha NHL
    ez az európai style nekem szoft
  • gabber_saviola
    #1042
    én a jégkorongot és a labdarúgást

    [má bocs hogy beledumálok]
  • franco
    #1041
    labdarúgás/snooker
  • Ibron
    #1040
    miért,melyik lenne?nekem foci és kosár.meg Forma-1.De Forma-1 csak hétvégén van.




    Ibron
  • franco
    #1039
    amúgy ha rá lennék kényszerítva hogy melyik sportágat nézzem a nap 24 órájában, az tuti nem a vízilabda lenne...