28329
10917302841238962806.jpg
  • Shep
    #1118
    hát nem hiszem, az elején talán mert rácsdálkoznának a stadionra de aztán a mivel a játék uolyan sz%r megint üres lenne, nem a stadion miatt nem járnak ki az emberek a meccsre, hanem azért mert nincs színvonala a játéknak, inkább megnézi a nép a tvben az aktuális spanyol/angol stb liga meccset és nem verik hülyére, nem idegeskedik, hogy hú de szarul játszanak ez ott lent a pályán stb.
  • pilboy
    #1117
    ha én valaha meccsre fogok járni (újra), akkor nem valószínű, h a stadion miatt lesz...
    csak a jobb fociért fogok kijárni meccsre
  • gabber_saviola
    #1116
    nem lenne üres a stadion, mindenki újra kijárna ....
  • Shep
    #1115
    hát igen nagy üres stadionban a játék is más :)
  • szanics
    #1114
    dehogy jó...
  • gabber_saviola
    #1113
    hidd el , ha szép európai stadionjaink lennének, akkor más lenne a játék is ...
  • Shep
    #1112
    na jó de a fociban nem célszerű kézzel játszani, neki meg inkább az megy :)
  • Shep
    #1111
    na ez tényleg pénz kérdés, bár ettől a játék nem javulna, viszont az is igaz, hogy azért nincs erre lóvé mert nincs nézőszám, de azért nincs nézőszám mert nincs színvonal a játéknak, meg a biztonság sem túl nagy, szóval itt alapjában kellene megváltoztatni a dolgokat. kb 100év?
  • franco
    #1110
    Carlos Perez - Magyarország
  • Shep
    #1109
    amúgy neked is igazad van, mert mint 1 lappal odébb írtam betelepítünk az országba jó pénzért Ronaldokat, adunk nekik állampolgárságot, és azokat rakjuk a válogatottba.
  • gabber_saviola
    #1108
    azt szeretném, hogy olyan stadionok lennének nálunk mint ami a belgáknál vagy a hollanoknál vannak ...
  • Shep
    #1107
    a fenét, a játékosok ha kikapnak akkor is kapnak lóvét ha nyernek akkor is, akkor minek hajtson, minek vája tönkre magát egy nemzeti 11-es meccsen, hogy aztán a klubbjában ne tudjon játszani és ne legyen annyi lóvéja, nincs bennük akarás, nincs ami ösztönözze őket, amíg ez nem változik addíg ilyen szrok maradunk. régen /'50-es évek/ azért fociztak mert élvezték, persze a pénz is jól jött nekik, de látszott, hogy élvezik és azért hajtanak, nem csak a pénzért, de ez ma már nállunk nem így van sajnos, és valahol igazuk van minek hajtson ha így is úgy is megkapja a pénzét.
  • forza milan
    #1106
    hát de nem igy van?ha lenne pénz,lenne játék,lenne vb-re kijutás,lenne minden!valami van a hátterébe a dolgoknak.nem maguktól ilyen bénák az biztos!
  • franco
    #1105
    aham

    értem

    biztoss....
  • forza milan
    #1104
    az igaz,hát igy történt,kár már rágódni rajta!megérdemeltük volna a 3 pontot!
  • forza milan
    #1103
    ezt nem igy kell felfogni!hát nem igaz hogy nem lehetne egy jó válogatottat összehozni vazze!itt valami van a háttérben,a pénz is,mert nem veti fel a pénz a válogatottat,meg ugy egyébként!hát ha 30 évvel ezelött qva jó volt a válogatott,akkor most mivan?azvan hogy leépült minden!nincs egy qva vas se!ezért béna az egész!
  • Takezó
    #1102
    persze, de játékban jobbak voltunk szvsz azon a meccsen
  • forza milan
    #1101
    jó,az se volt rossz!én meg azt mondtam hogy örülhetünk annak az 1pontnak is!
  • Takezó
    #1100
    Mátyás egyáltalán nem jó!!!


    TÉK
  • franco
    #1099
    mateusz jó és punktum

    illetve már néha sajnálom is. a helyében már biztos itthagytam volna ezt a pancser bandát
  • forza milan
    #1098
    de egy dolgot qvára nem értek!az ok,hogy arany ászok ligában játszó játékos is kell a válogatottba,de hány magyar légios is van,akik azért nem annyira rosszak?elég sok!én inkább azokat rakosgatnám a keretbe!nekem ez a véleményem!
  • franco
    #1097
    úgyérted szerencsénk volt...
  • Takezó
    #1096
    a játékról besézlek
  • forza milan
    #1095
    örülhetünk hogy nem kaptunk ki.rajczi ügyessége kellett ahhoz is!
  • forza milan
    #1094
    én igen!én hiszek abban hogy még van esély!remélem bejutnak.most azért egy kicsit más válogatottat látok!de én sem pártolom matthaus-t!olyan játékosok kellenek a válogatottba,akik igazán ügyesek,és felmutattak valamit!
  • Takezó
    #1093
    Igen, az izlandiak ellen megszerzett 6 pont az szép, a bulgárokkal szemben meg balszerencsénk volt, hogy döntetlen lett...
  • forza milan
    #1092
    mért akár hiszed akár nem,azt lehet mondani,hogy a bulgárok most szarbbak mint mi,ugyanis ök már biztosan nem juthatnak be!de nekünk még van esélyünk!reménykedni kell!én nem csalódtam naon most a válogatottban.2 vereség 1 döntetlen 3 gyözelem.ez azért nem olyan reménytelen,borzalmas helyzet!
  • szanics
    #1091
    Ez az egészséges hozzáállás, bár én már nem hiszek benne a sorsolás óta... :(
  • forza milan
    #1090
    én hiszek!de nem vok elmebeteg:D:D:D
  • forza milan
    #1089
    loooool,lehet!én nem is tudom,de sztem vannak olyanok akik ezerszer jobban jáccanának mint a mostani keret,csak nincs rá lehetöségük.tudjátok,pénz,vagy egyéb!
  • szanics
    #1088
    Éppen ezért írtam le, hogy ha 10-szer játszanánk velük, 7-szer tuti kikapnánk, tehát jobbak, mint mi. Sajnos a kinti meccsen ki fog derülni az is, hogy mennyivel jobbak (ne legyen igazam).
    Ugyanez van a belgákkal.
    Mindenesetre 5 csapatról lementünk kettőre, ez már szép. :DDDD
  • mesor
    #1087
    Bulgária igen, Dánia nagyon is, Belgium is, Románok nem annyira de kitudja cipruson se sikerült megverjük őket pedig az félig U21-es Román csapat volt,
    A Dél-amerikaiak pedig bármikor simán megvernek minket bárhol!
  • Takezó
    #1086
    bazz, láttad a meccsünket a bulgárokkal??? a belgák miben jók?
  • szanics
    #1085
    Sztem Bulgária IGEN, Dánia SOKKAL, Belgium IGEN, románia NEM :DDDDD, Ausztrália IGEN!
    Úgy értem, hogy egyszer lehet, hogy elkaphatnánk őket, de ha 10 meccset oda-vissza játszanánk, nem mi jönnénk ki belőle jól.
    De ezeken kívül is van sok kérdéses sajnos...
  • Takezó
    #1084
    Talán nagy betűvel kéne a ROM-ot is
    Bulgária NEM, Dánia KÉRDÉSES, Belgium LOL, Románia kérdéses, Ausztrália kérdéses
    Dél-amcsikat nem igazán láttam mostanság focizni, szal ööö, fogadjuk el, hogy jobbak :D
  • gkeeper
    #1083
    Mindegy, ha te így gondolod!
    DE akkor már inkább a mi Öcsi báscink nyerjen!
    ÉS tényleg nem láttam, de szerintem te sem!Ezért az elmondottak alapján döntök!
    Tehát tuti sztár volt!
  • skristof
    #1082

    :D
  • franco
    #1081
    egyébként ki nem szarja le ezt a szavazást?

    más

    ennyi idősen te hány meccsen láttad Puskás-t?
  • gkeeper
    #1080
    Szavazzatok Puskásra a www.bestfootballer.com -on!!!!SOKAN!!!!
  • franco
    #1079
    rom:D:D:D:D:D::D:D::D