273
Én anyám jelentkezett!és a tiéd?
  • PJack
    #273
    fú hát ha kovács áron fogja vezetni a következőt akkor tuti nemnézem :|
    régen pedig szinte az összes részt láttam, gundel takács gábor sztem jó műsorvezető, de áron... pfff ... :|
  • winnie
    #272
    hivatalosan azt mondják, hogy pihentetik, de valszeg vége lesz, pláne, hogy elmegy a műsorvezető. persze, ha a helyére jövő 1 vs 100 is pihentetésre szorul, akkor 2008-ban visszahozhatják.
  • Zoli007
    #271
    Nem is emlékszem, h. mondták volna.
  • wesker24
    #270
    aha tényleg vége nem lessz többé !!!!!
  • Zoli007
    #269
    Most akkor vége lett?
  • Trisztin
    #268
    Az utobbi időben gyakrabban nézem az olasz változatott,mint a magyart ... vannak különbségek...

    Ott például aranyos kék dobozokban vannak a számok és viasznak látszó pecséttel vannak lezárva... Jah és a műsorvezető kicsit több dolgot megenged ...

    Jah és amit imádok,az utolsó két táskát egyszerre nyitják :)
  • Super Mario
    #267
    Túl sok mindent veszünk át a nyugattól. Ezek ott mind menök.
  • Super Mario
    #266
    Jaj, itt most nem az intelligencián van a hangsúly, hanem a szórakoztatáson.
  • Marki
    #265
    Ész hiányában a lakosság nem igényel ilyen játékokat :(

    Volt arról szó nyár előtt, hogy meg fog szűnni a Legyen Ön is Milliomos? nem. Sajnos a köznép azóta tovább primitívült. Senkinek aszemét nem szúrja a sok agyatlan játék, ami egész nap rombolja az ember idegeit? Melyik gyufaszálat kell elmozdítani; milyen értelmes szót lehet kisakni egy Ó és egy S betűből, stb. Dehát akinek cool tv kell, meg hasonlóak, azoknak ez már nem számít. Hol érdekelte őket a Kapcsoltam Vitrayval; az IQ kaszinó, meg a Legyen Ön is Milliomos? Sehol. Sajnos ezt a korszakot éljük :(
  • Marki
    #264
    Nem, miért lennék? Csak örülök, hogy nem az egyik balázssóba illé hülye bunkó nyert ennyi pénz, hanem egy értelmes srác.
    Már csak azért sem lehetek az öccse, mert 4 évvel idősebb vagyok tőle :)
  • ugot2know
    #263
    netán te lennél az egyik öccse?
  • SlayR
    #262
    szerintem az a legyen ön is milliomos hiába volt észjáték nekem már inkább ölte az agysejtjeim de legalább jót röhögtünk a sok hülyén akinek félórába telt egy alap kérdés megválaszolása de nembaj hogy már ninc s
  • Marki
    #261
    Gratula! Ismét megérdemelten nyert valaki :)
  • Magoo
    #260
    Azért azt gondolom, hogy ha játék akkor az ember az eszével játszon. Ez a játék a hülyék játéka. Nem kell hozzá általános műveltség csak ismerd a számokat 1-től 21-ig. Ez szégyen...
    A legyen Ön is milliomos meg a jakupcsek féle műsor lazán veri inteligenciával...
  • BRobee
    #259
    Nekem a régebbi, komor áll az alku jobban tetszett. Ez túlságosan családias, felét nyeri csak meg az ember stb. Túl van játszva, de azért van ott, mert nézitek:)
  • Super Mario
    #258
    Ha valaki meg tudná mondani, hogy honnan tudnám megszerezni a Gladiátor Siratódaát, ami a játékban is felhangzik, hihetetlen boldoggá tenne.
  • REALista
    #257
    Egy rakás szar ez a játék egy csomó bunkóval!Ha nem Gundel vezetné sehol sem lenne...
  • adsa
    #256
    ne hagyjuk h kihaljon ez a topic.... lécci
  • adsa
    #255
    vki emlékszik arra amikor a közönség kérdés az volt h melyik nem mértékegység, a láb vagy a kéz? de hát mind a kettő az!!!(angolszász mértékegység)
  • Super Mario
    #254
    De vajon Pisti tudta-e? Ez itt a kérdés? Mert ahhoz képest eléggé meglepődött.
  • Marki
    #253
    Gundi is megmondta. A locsolócső sem véletlen volt ott :D
  • Super Mario
    #252
    Szerintem ez előre meg volt tervezve, hogy hadd ők sorsolják ki Pistit.
  • Marki
    #251
    Kicsit túl volt játszva.. Jobb lett volna, ha a számítógép sorsolja ki 'véletlen' Pistit, aztán meg mindenki nagyon meglepődik :Ð
  • Super Mario
    #250
    Milyen jó műsor volt. Végre szórakoztatnak :-)
  • Marki
    #249
    Joker (2,1 milla)
  • REALista
    #248
    Mennyit nyert a végén?
  • Marki
    #247
    De, meret ez egy ilyen adás volt, mondták az elején.
    Amúgy a nyakamat tettem volta rá, hogy Pisti játszik :P
  • REALista
    #246
    Aki most játszik az nem játszott már egyszer????
  • Super Mario
    #245
    1 500 000 és 10 000 000
  • REALista
    #244
    De milyen összegek estek ki a végefelé???
  • Super Mario
    #243
    De még mekkorát! Bokszkesztyű. Amúgy az igabá felajánlotta neki mindkettőt, és elfogadta
  • REALista
    #242
    Nagyott bukott a csaj???Nem láttam csak a végét!
  • REALista
    #241
    Ruhanemű vagy bokszkesztyű?Bokszkesztyű vagy ruhanemű?
  • Marki
    #240
    Az a Zsuzsi nekem is, de a másik nem |:
  • Super Mario
    #239
    Ebben egyetértünk. Tényleg, de hiányzik az izgulós Zsuzsi! :-D
  • Marki
    #238
    Nekem sem volt szimpi, de inkább ő nyert volna milliót, mint az a Zsuzs, akinek vonalzó kellett volna >:c
  • seriesfanatic
    #237
    De buta volt el kellet volna fogadnia a 1.900.000 Ft-ot (persze utólag könnyű okosat mondani)
  • Super Mario
    #236
    Végül csak egy krumplinyomót nyert :-P
  • Super Mario
    #235
    Hát, hogy mekkora beképzelt, ribanc ez a nő! Remélem keveset fog nyerni! Látom, már csak 6 000 000 lehet a legnagyobb nyereménye
  • Super Mario
    #234
    Hát, nem irigyellek. Pont ezért választottam olyan sulit az érettségi után, ahol nem vizsgáztatnak év végén.