273
Én anyám jelentkezett!és a tiéd?
  • REALista
    #73
    Áhhh ez szemétség!!!!Az 50 millió és egy locsolócső maradt bent és a bank 2.5milliót ajánlott!!!!!HÁT NEM TOM?
  • Super Mario
    #72
    Nekem nagyon megtetszett a műsor. Ugyan, nyálasnak tűnhet, ami odabent van, de látszik, hogy tiszta, őszinte a szeretet, ami köztük van. Fantasztikus emberek játszanak!
  • Super Mario
    #71
    Miért, ha tényleg ennyire megszerették egymást, meg tényleg ekkora az összetartás, akkor nagyon szép tőlük.
  • djukel
    #70
    Mekkora nyalas omlengo szar. A jatekosok fogtak egymas kezet, (mint a kibaszott Valo Vilagban) mikor az uccso borondot keszultek kinyitni.
  • Super Mario
    #69
    Án is ismerek 1-2 ilyet. Sajnos nem ritka. OK, off vége!
  • pilboy
    #68
    pedig annak képzeli magát
    de most már ne offoljunk :)
  • Super Mario
    #67
    Tényleg, nem szép, ebben igazad van!
  • pilboy
    #66
    nem fogadom el, mert igazi jómódú családból származik (tudtommal), amihez jön a "nagyképűsége" és nagyon megjátsza magát (azt nem tudom, h mire, mert nem is szép csaj)
  • Super Mario
    #65
    Ne szomorkodj miatt. Ő ilyen, őt így kell elfogadni.
  • Super Mario
    #64
    Tényleg? Habár most így visszagondolva van benne valami.
  • pilboy
    #63
    kicsit sokat képzel magáról
  • Super Mario
    #62
    Miért nem kedvelted?
  • Super Mario
    #61
    Pedig tök szimpi csaj!
  • pilboy
    #60
    Zsófi szakközépben oszt.társam volt
    nem kedveltem
  • Super Mario
    #59
    És jól teszik! Nagyon jó volt a tegnapi játék! Szegény lányt, azért sajnálom, hogy nem sikerült neki, de hát mit is kezdene ő 50 Misivel?
  • DJ Bee18
    #58
    Tegnap majdnem elvitték az 50 misit !!! Mondjuk ehhez a bank is hozzájárult, mert legalább 25 milliót kellett volna ajánlania 8 helyett, idén ezzel ösztökélik játékra az embert.
  • Super Mario
    #57
    Jaj, az úgy szíven vágott, amikor tegnap este Ilona harmadszor nála volt az 50 000 000-s táska és úgy sajnálta Mónikát, hogy elsírta magát. És Mónika megölelte. Ez nagyon szép jelenet volt, soha nem felejtem el.
  • DJ Bee18
    #56
    eleinte nekem se jött be, de az előző két adás sztem nagyon jó volt
  • DJ Bee18
    #55
    Barom, nem is kvizjáték, csak egy kérdés van az egész műsorban...
    Istenem
  • Super Mario
    #54
    Na, a tegnapi műsor alaposan rácáfolt eme állításodra. 6 000 000-t nyert a csaj, és 1 500 000-s volt a másik táska, és az igazgató 2 000 000-t ajánlott. Úgy tűnik, méegsem tudja, csak a közjegyző.
  • Super Mario
    #53
    Inkább maradtak volna meg annál, hogy a játékos válassza ki a táskát.
  • Super Mario
    #52
    Lehet tovább fokozni, hogyha a bank tudja, akkor a helyes válaszolók között is azt az embert választja ki, akinek a táskájában kevesebb pénz van. Nagyon el lett rontva ezzel.
  • Super Mario
    #51
    Látjátok, csak annyi kell, hogy többször nála legyen az 50 000 000-ós táska, máris országos ismerettségre tesz szert. Lásd Tibi bácsit!
  • Super Mario
    #50
    De az a lényeg, hogy Gundel nem tudja.
  • Super Mario
    #49
    Nem mondasz hülyeséget... Van benne valami!
  • Pharaoh
    #48
    Nagyon úgy tűnik, hogy a bank tudja, melyik táskábabn mi van. Ma is az utolsó kettő táska a 300.000 és a 1.500.000 volt erre a bank ajánlott 350.000-t, ezzel mondjuk úgy rákényszerítve a játékost a folytatásra, és nem ez az első eset.
  • Botond #47
    Ez nem vetélkedő,hanem show. Szórakoztató műsor. A humor meg az inteligencia fokmérője. Szóval öngól.
  • schrank
    #46
    ki a ...szom néz vetélkedőt ha van netje max az aluliskolázottak így próbálnak valami ismeretekre szert tenni aztán másnap menőzbek vele hogy " teee tuttad hogy csincsilla nem egy név hanem egy állatfaj"
  • Super Mario
    #45
    Most így harmadjára nézve egész jónak tartom.
  • Super Mario
    #44
    Tényleg jobb volt a régi, de nem annyira rossz az új! Csak szokni kell, szerintem.
  • Botond #43
    Sajnos egyetértek.
  • djukel
    #42
    Ez az egesz jo pelda arra, hogy lehet egy kiraly vetelkedobol egy istentelen szart csinalni.
  • Super Mario
    #41
    Így másodjára tetszik a műsor. Meg kell szokni.
  • tigeroo
    #40
    le van budítva
  • winnie
    #39
    ó, gyarló emberek.

    eljutottunk odáig, hogy a díszlet miatt búsongunk? ez annyira megalázó.

    mindjárt jön valaki, hogy neki gundel takács múltkori nyakkendője jobban tetszett, de ez a mostani teljesen elrontja a műsort:)
  • InterestingGirl
    #38
    Tegnap csak az elejét láttam a műsornak...de nagyon nem tetszett. Sokkal jobb volt az előző díszlet szerintem is!
  • Mike
    #37
    ez nem másolás, hanem licensz
    minden kész és adott
  • Mike
    #36
    hát ez az új műsor, ami ehelyett van, egy kaki
  • Super Mario
    #35
    Én is mostanában néztem a Rai Unón az olasz verziót, tényleg tök ugyanaz.
  • Super Mario
    #34
    Szerintem is.Engem valahogy nem kötött le. A kvízkérdésekben otthon én is tippelgettem :-)