273
Én anyám jelentkezett!és a tiéd?
  • Marki
    #233
    köszi; meg, csak a 3 vizsgán majdnem szétment a fejem :-€
  • Super Mario
    #232
    Hát, utólag is sok sikert a vizsgákhoz. Megérdemelted a felhőtlen bulizást akkor.
  • Marki
    #231
    nem voltam otthon :( Ma volt 3 vizsgám, előtte szórakoztam egy kicsit :Ð
  • Super Mario
    #230
    Pedig most tényleg érdemes lett volna megnézni.
  • Marki
    #229
    nem láttam :-C
  • Super Mario
    #228
    Ma Suhi játszott, és másfél millió forintot nyert. Fantasztikus volt az egész műsor, olyanokat mondott ez a gyerek, hogy komolyan, férfi létemre majdnem megkönnyeztem. Hihetetlen, hogy egy férfiban ekkora lelki érték legyen.
  • Marki
    #227
    NEm vagyok vak, csak volt már gyakszim plasztikai sebészeten, és ismerem, milyen nyomokkal járnak egyes beavatkozások.
  • vg
    #226
    Hát bakker, te vak vagy!
  • Super Mario
    #225
    Erről van szó. És ha valaki csak 1 forintot nyer, annak 30 fillér a nyereménye.
  • Harly18
    #224
    Ez úgy szemétség ahogy van, mert hogy azt nem hangoztatják, hogy mennyi az adó rá az még elmegy, de hogy még a telefonálót is ő fizeti ki, aki lehet csak eyszer telefonált, a játékos pedig ott volt számtalan sok adásban :( Mennyit kaphatott az aki néhány százezer forintot nyert??!! :(
  • Pharaoh
    #223
    Vagyism ha nyer 20 millát, ebből 10 milla az övé, amiből lejön a 37%-os adó vagyis 6,7 millát kap a 20-bó?
  • Super Mario
    #222
    HOgyne. Ott van Ica, Bogika, Viorika a példának kedvéért.
  • REALista
    #221
    A játék elején nem így mondták!Biztos hogy az igazi játékosok mondták?
  • Super Mario
    #220
    Számtalanszor leírtuk már, hogy sajnos ez így van. Az Index fórumon szoktak a volt játékosok írni, és ők mondták, hogy az ő nyereményünből fizetik ki a telefonálót.
  • Pharaoh
    #219
    Ez szerintem nem így van.
  • Super Mario
    #218
    30% az a 47% ;-)
  • TNormi
    #217
    Nem az a vicc hogy csak a felét hanem 47% os adót is vonnak a nyereményből !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Marki
    #216
    Szerintem túl sok éhenkórász még nem volt abban a műsorban, mégis sokan nyertek nagy összeget.
  • Super Mario
    #215
    Nincs feltétlen agyonplasztikázva, de hogy nem kell sorban állnia ingyen kajáért, az is fix.
  • Harly18
    #214
    Ez már régóta megy az olasz csatornán.....
  • Marki
    #213
    Nem volt agyonplasztikázva, az látszott volna rajta... Ismerek én 40-es nőt, aki 30-asnak alig néz ki..
  • Harly18
    #212
    Ebben az a szemétség, hogy a nyereményeket megfelezik. Lehet a csaj 20 millát nyert, de csak 10-et visz haza, mert a telefonáló kapja meg a másik felét. Eddig azt hittem, hogy a játékos megkapja a 20-at, s a telefonáló külön 10-et ,de ez, hogy a játékos csak a felét kapja meg????!!!! Akkor a főnyeremény nem is 50 milla, hanem csak 25 :( Nagyon megtévesztő ez az egész.....
  • seriesfanatic
    #211
    pfff ezt nem is tudtam
  • vg
    #210
    Inkább az a durva, hogy egy agyonplaztikázott csaj(40 éves volt...), akinek láthatóan nem volt szüksége erre a pénzre nyerte meg a 20milliót! Ráadásul "shopingolásra" költik majd...!
  • seriesfanatic
    #209
    Az mekkora VÉLETLEN hogy tegnap volt a 100. adás és a csaj 20.000.000 Ft nyert
  • Marki
    #208
    Gyanúsan magasak mostanában a nyeremények ;)
  • Marki
    #207
    Dehogy van! Véletlenszerű permutáció az egész, meg szerencse..
  • Super Mario
    #206
    Az igaz, mert véletlenszerűen helyezik el az összegeket.
  • REALista
    #205
    Most komolyan!Tényleg nincs értelme!A statisztikának van értelme de az sem segít túl sokat!!!!
  • Super Mario
    #204
    Van értelme a számmisztikának. Most komolyan.
  • REALista
    #203
    Ha tényleg ezt csinálta akkor inkább ő nyerte volna az 50 millát!Utálom a sok barmot aki ott okoskodik fél órát hogy mi lehet a táskájában a számmisztika meg egyébb bromságok szerint mikor senki sem tudhatja!!!
  • Super Mario
    #202
    Hát, legalább. :-D
  • Marki
    #201
    Aztán meg a fenekére csapni a vonalzóval a hanyag magaviselete miatt ;)
  • Super Mario
    #200
    Nem mondod :-D Hát, megérdemelte volna
  • Marki
    #199
    Végig azért szurkoltam, hogy a vonalzót nyerje
  • Super Mario
    #198
    Akkor még jobb. Kap belőle 20 000 000-t, azt érezze jól magát vele.
  • Super Mario
    #197
    főleg, hogy szimpatikus ember. Tényleg bunkó módon viselkedett. mindenkit siettetett, hogy nyissa már ki a táskáját, ne mondja a hülyeségét, és Gundelra is többször rászólt, hogy nem kíváncsi rá.
  • Marki
    #196
    Én azt az újítást vezetném be, hogy a játékos a játék megkezdése előtt szabadon cserélhessen, és utána hagyják békén.. Így jobban hasonlítna a régi játékra.

    Szerintem 25 millából nem 10 milla az adó. max. 5-7 között.
  • Marki
    #195
    Enyhén nagyképű volt. És a játékvezetőre nehesztelni különösen nem szép dolog.
  • Super Mario
    #194
    De igen, ez így van, sajnos. Az Index fórumon szoktak írni volt játékosok, és alátámasztották ezt a sajnálatos tényt.