273
Én anyám jelentkezett!és a tiéd?
  • Marki
    #113
    asszem az eltartást, amíg ott vannak, levonják :P
  • holleanyó
    #112
    Hát, ez úgy van ,hogy a nyeremény felét elviszi az akit kisorsól a számítógép a betelefonálok közül. Nem tudtad? Sajnos ,szegények stresszelnek mások meg telefonálnak :)) De hát ez az új játék szabálya
  • Super Mario
    #111
    Az adó az rendben van, de hova megy a másik fele?
  • Marki
    #110
    Eleve csak a felét nyerik, plusz a nyereményből levonnak egy csomó járulékot..
  • Super Mario
    #109
    Hogyhogy???
  • Marki
    #108
    Úgy tudom a felének a 60%-a csak :-c
  • holleanyó
    #107
    De ezekből a nyereményekből mennyi marad meg a játékosoknak?
    Felét elviszi a telefonosjátékos, és még az adó is . Hát elég sokat elvesznek tőlük .
  • Marki
    #106
    mi volt a mai (vagyis mindjárt tegnapi) adásban? nem láttam, csak hallottam pár rossz dolgot :c
  • Marki
    #105
    Ja, jó lenne :) Kíváncsi vagyok, mi alapján döntenek, ki kerül be :Ð
  • Super Mario
    #104
    Azért ne add fel. Ki tudja? Lehet, hogy te vagy a kiválasztott?
  • Marki
    #103
    Jaja. És végre kevesebb lesz a drámázás :Ð
    Gundi viszont megijesztett... Elég esélytelen bekerülni, dehát ha meg se próbálom...
  • Super Mario
    #102
    Figyelitek? Ica játszott most és 10 000 000 forintot nyert. A jó Isten áldja meg ezt a szent asszonyt! :-)
  • Marki
    #101
    Az enyém is jóval fölötte van, bár Dávid 140-esétől még messze van :)
    Szerintem is a legtöbb játékos őszinte, viszont a játék menete nem tűnik mindig annak. Például a tegnapi sem..
  • Super Mario
    #100
    Hát, biztos. Bár én lehet, hogy nem izgulnék, és az IQm is jócskán 100 fölött van :-P és nagyon szeretnék ott játszani :-)
  • Super Mario
    #99
    Azt nem láttam, de nekem nagyon bejön az a szeretetáradat, ami odabent van. Nekem őszintének tünik.
  • Marki
    #98
    Hááát, engem néha irritál.. Főleg az a tegnapi tánc -.-
  • Marki
    #97
    Hozzáállás kérdése :) Gondolom nem azokat vállogatják be, akik izgulnak, meg az IQ-juk 100 alatt van...
  • Super Mario
    #96
    Tényleg, Ica. Nem értem, hogy lehet valaki ennyire érzékeny, szegény... :-)
  • Super Mario
    #95
    Na, menjél! Igaz, nincs sok esély, hogy bekerülj, de mit veszítesz egy próbával? :-)
  • Marki
    #94
    Ica a negyedik.
    Basszus, ma tényleg jelentkeznem kéne... Hétfőn akartam, de mindig közbejött valami :Ð
  • Super Mario
    #93
    Igen, a Tibi Bácsi, az Adrienn, meg talán a Boglárka is a kezdetektől ott van. Meg még valaki.
  • Marki
    #92
    Jah, igen.. És 21 közül már csak 4...
  • Super Mario
    #91
    Hé, te! 20 emberből 1 választódik ki, akkor 5% esélye van :-)
  • rage
    #90
    Érdemes elolvasni az Indexen ugyanennek a műsornak a fórumját
    Oda ír be néhány játékos is
  • Marki
    #89
    Végülis arra, hogy azt a játékost sorsolja a gép,akinél az 50 milla van, 20:1, azaz 14% esély van. Feltéve, ha mindenki jól válaszol. Ha az 50 millás elrontja, akkor 0 :)
  • holleanyó
    #88
    Igen az is lehet, én erre nem gondoltam
  • Super Mario
    #87
    Az is lehet...
  • iko
    #86
    Szerintem nem csalás. Csak jó kis valószínűségszámító progijuk van...
  • Super Mario
    #85
    Mondasz valamit
  • holleanyó
    #84
    Nekem tetszik, az áll az alku c műsór, na most ez egy játék és szó sincs igazságról, mikor milyen kedve van az igazgatónak, és ki milyen szimpi neki.
  • Koszinger
    #83
    Szerintem is csalás az egész mndig tudják kinél mi van. Ezt a közjegyzőt meg nem is engedném hogy dolgozon csaló az egész banda
  • Vlala #82
    Ezt már én is észrevettem, hogy nagyon ügyesen terelgetik az embert a cserével és az ajánlatokkal is. Kimondjuk a cinkelést?
  • Vlala #81
    Ez egy játék. Nyugi...
  • REALista
    #80
    Faszt a seggébe vazzeg!
  • PeeTeR
    #79
    es ezt azert mert O is bankba dolgozik? lofaszt volt nemes gesztus!
    szemetseg volt akarhogy is nezem. de csak keruljek be a musorba, lealazom mindegyik gyokerarcot
  • Super Mario
    #78
    Akárhogyis nézzük, nagyon nemes gesztus volt tőle a tegnapi ajánlat.
  • PeeTeR
    #77
    menjen a gecibe, 75.000HUF es 750.000HUF -ra megkapja a 750.000HUF -ot a kurva 50.000.000HUF -nal meg a kibaszott kertilocsolonal meg kiszurta a faszi szemet szaros 2.500.000HUF -al...

    jo ember az igazgato ur!

    jol szet kene baxatni a segget egy megvadult gorillaval
  • Crazygirl
    #76
    nekem is ez az erzesem... Fuuu annyira utalom azt az allitolagos igazgato urat... ! Amugy szerintem scak egy kis kocsog jatsza az igazgatot aki benn dolgozik a TV2-nel...

    Amugy azert irtam hogy legalabb 12,5 millat kellett volna adnia, mert az uj jatekban mar ugy csinalja hogy ha ket taska van benne (kb. 50 milla ertekben) akkor nem 25millat hanem meg annak is a felet tehat 12,5 szokott adni. Ez megfigyeltem mar... De hat szar az egesz musor. A regi sokkal jobb volt.. !!!
  • Super Mario
    #75
    Dehogy 12,5-öt! 25 milliót!!! Hiszen gyakorlatilag az 50 milliót kellett volna megfelezni. De éreztem, hogy a kerti locsoló lesz az övé. Mivel a gép választja ki a játékost, ezért szerintem soha nem fogja azt a játékost kiválasztani, akinél az 50 milliós táska van. Van egy olyan megérzésem, hogy az illetékesek tudják, hogy melyik táskában hány forint van.
  • Crazygirl
    #74
    Bassza meg az igazgato ur ebben a musorban! Hat hogy lehet valaki ilyen szemet hogy 50 millio meg egy kerti locsolo melle 2,5 millio adott? Elmeletileg minimum 12,5millat kellett volna adni! B****** ki onnan azt a szarhazi igazgato urat!!!