273
Én anyám jelentkezett!és a tiéd?
  • REALista
    #193
    Mi bajod volt a tegnap előtt játszó csajjal???
  • REALista
    #192
    Szerintem nem a nyertes 50 millájából fizetik a 25 milliót!!!vagy igen?
  • Super Mario
    #191
    Bizony, bizony elvitték. És tényleg nagyon szimpatikus ember. Nem mindenki érdemli meg. És cserét. Nagyon nagy szerencséje volt. Azért akár tudják, hogy mi van a táskában, akár nem, azért nagyon jó ötlet a cserelehetőség, mert ha cserél, senki nem tudja, hogy mit választ. És ha azt választja véletlenül, akkor ehetik a kalapjukat, hogy milyen hülyék voltak cserét ajánlani
    Amúgy számoljunk csak: 50 millából fizetik a telefonálót, marad a játékosnak 25, azt leadózza. Ha 15 millát kap, már akkor is nagyon jól járt.
  • Marki
    #190
    Tegnap végre megnyerték az 50 milliót, Gratulálok hozzá, és olyan ember nyerte, aki megérdemelte.

    Ha a tegnapelőtt játszó csaj nyerte volna meg, széttörtem volna a TV-t
  • Marki
    #189
    pedig nem :c
  • REALista
    #188
    Tibi bácsi mit keres még mindíg a játékban???Úgy emlékszem már játszott!
  • Voltan
    #187
    Nekem elsőre 0.1 dolcsi, másodjára 25. A miliót, meg a 750 ezret mindkétszer sikerült az első körben kiejtenem. Megy ez nekem. :D
  • Super Mario
    #186
    Nekem másodjára sikerült kifogni az 1000000 dollárosat! A 10-es táskában volt. De gazdag lennék most...
  • wesker24
    #185
    én is kipróbáltam a játékot és elsőre 750. 000 $-t nyertem mindvégig kitartottam a
    kiválasztott táskám mellett és tessék szerencsém lett.
  • _Vegeta_
    #184
    Okok :)
  • Voltan
    #183
    Szerintem ez alapján telesen egyértelmű a dolog. Vagy nézd meg a gúglin! Vagy azt sem kell, tessék.
    Ezt is licenszeltük, mint mindent. Semmi ötlet nincs a TV-ben.
  • _Vegeta_
    #182
    Egy flash jatek alapjan arra a kovetkeztetesre jutottal hogy ezt nem mi taltaltuk ki. Szep.. :D Amugyis kit erdekel ki talalta ki. :D
  • Super Mario
    #181
    De jól elszórakoztam vele! Köszi szépen a játékot! Elsőre sajnos csak 50 dollár sikerült, de soha ne adjuk fel, ugye ;-)
  • Voltan
    #180
    Áll az alku (Ergo ezt se mi találtuk ki.)
  • Super Mario
    #179
    Elethu volt :-)
  • Marki
    #178
    De kicsit megsértődött rajta, pedig nem volt miért...
  • Super Mario
    #177
    Jaj, azon en is betegre rohogtem magam :-D
  • _Vegeta_
    #176
    :D
  • Marki
    #175
    Gundi jól utánozta Zsuzsát, majdnem lefordultam az ágyról..
  • Marki
    #174
    nekem nagyon :) Az intellektuális típust szeretem ;)
  • Super Mario
    #173
    Ezt jol megaszontad :-D
  • _Vegeta_
    #172
    Es a szoke csaj Anita asszem kinek volt az ízlése? ;)
  • Super Mario
    #171
    Hat, nekem nem o az izlesem. En a Boglarka-tipusu lanyokat szeretem.
  • Marki
    #170
    De szép volt az a lány, aki ma játszott :)
  • Super Mario
    #169
    En mondom is, hogy azontul, hogy sokat kovetelt, meg az a kijelentese, semmi bajom nem volt vele. Emberileg szimaptikus.
  • Marki
    #168
    Aha, ő :) /nekem amúgy szimpi volt/
  • Super Mario
    #167
    Az a szakallas ember, akirol mondtam, hogy a tanarom volt? Ugy kell neki :-P
  • Marki
    #166
    József volt :)
    1,4 millát nyert, mer elfogadta az alkut, pedig 3 milla volt nála
  • Super Mario
    #165
    Nem tudom nezni az All Az Alkut. Valaki legyszi mondja, hogy ki jatszott ma, es mennyit nyert.
  • Bucser
    #164
    Igazából leszoktam a nézéséről mióta totál elment a véletlen szinte minden lehetősége a műsorból... Aki nem látja be, hogy a műsor tökéletesen kontrollált és a "bankigazgató" (szerintem ő az igazi játékmester) ajánlataival motiválják a játékost arra hogy továbblépjen vagy kitartson az elvei mellett az egyszerűen vak. NAgyon jól mutatja a műsor, hogy ki mennyire határozott a játékosok közül és hogy a zsugoriság mekkora befolyásoló tényező lehet. Azt pedig egész egyszerűen nem hiszem el, hogy a bankigazgató ne tudná, hogy melyik táskában mi van...

    Szerintem is a "Legyen ön is milliomos a király". Ott sokkal inkább múlik valakinek a felkészülésén hogy nyer-e vagy nem. Itt meg csak azon hogy kit akarnak hogy nyerjen... (milyen furcsa, hogy a végére mindig benntmarad egy nagy összeg meg egy kicsi/felettébb érdekes.. ennek az esélye felettébb kicsi)
  • Super Mario
    #163
    En egyre kevesbe erzem eroltetettnek a humorat.
  • nihillus
    #162
    A Gundelnek nagy a pofája, de humora semmi...
  • Jhon Balu
    #161
    talán mondhatom,hogy az első vetélkedő műsor amit néha nézek de ez a gundel nepofázna annyit benne még jó is lenne...
  • nihillus
    #160
    Az áll az alku az egyik legszarabb vetélkedő műsor, amit életemben láttam. A Gundel egy buzi, aki erőltetetten próbál nevettetni és elcsépelt poénokat mond.
    Hihetetlen nagy szar az a műsor.
    Legyen Őn is milliomos a király!!!!
  • _Vegeta_
    #159
    Hihetetlen mien cuki a kis Bogi.
  • Super Mario
    #158
    Basszus, 10 millát nyert!!!
  • Super Mario
    #157
    Hát nem, hát nem, hát nem! És kimegy az 50 000 000! És még Tibi bácsi is sír.
  • Super Mario
    #156
    Drága Bogika játszik! Egyem meg a kis szívét, annyira aranyos! Nyerje meg az 50 millát!
  • Super Mario
    #155
    Semmi baj nem volt vele, mert jól tanított, meg jópofizott, csak mi ezt a kijelentését nagyon komolyan vettük. Amúgy tényleg jó fej, csak túlon túl sokat követelt :-S
  • Marki
    #154
    Elnézve a műsorban, tuti viccelt akkor :)