273
Én anyám jelentkezett!és a tiéd?
  • Super Mario
    #153
    Ez az új játékos, ez a József. Ez tanárom volt a gyulai Karácsonyi János Katolikus Gimnáziumbam! 9.-ben tanított nekünk földrajzot. Nem szerettük, mert mi voltunk az első C osztály a gimiben, és azt mondta ránk, hogy vannak az A-sok, a B-sek, meg a maradékok.
  • Marki
    #152
    Ő volt a kedvenc játékosom :|
    Kár hogy a végén "keveset" nyert...
  • Monoton
    #151
    volt :DDDDDDDD
  • Monoton
    #150
    most a műsort !! hát ez a srác iszonyat mázlista!
  • DJ Bee18
    #149
    csak 10000 db SMS 20 millió, és 100ezren biztos játszanak minimum
  • DJ Bee18
    #148
    ugyanmár, ha félévente 1x-2x eviszik, egy reklám 1-2 milla, meg ott az SMS játék. Adásonként 50 milla bőven bejön
  • Super Mario
    #147
    5% :-) Szóval azért be kell vállalni egy kis kockázatot a nézetség érdekében, és ha elvitték az 50 millát, akkor szopás.
  • DJ Bee18
    #146
    nameg miért érné meg nekik, hogy keveset nyerjenek? Nem nézné senki a műsort, meg amúgyis kicsi az 50 millióra az esély
  • sufnituning
    #145
    Hali, nem olyan rég volt a játékban egy tök aranyos csaj. Biztos tudjátok ki, Zsuzsi, a kis kaszkadőr lány! Ő hová tűnt? Miért nincs már ott?
  • Super Mario
    #144
    Azért lehet hogy tudják, hogy melyik táskában mennyi van, de akkor nagy kockázatot vállalnak azzal, hogy 4 táskára cserét ajánl úgy, hogy benne van még az 50 000 000-s összeg.
  • Marki
    #143
    Hát, nemtudom pontosan, mert csak a srác egyik haverja mesélte.. A legtöbb adást láttam, szerintem kisebb összeg volt a másik táskában.. De nem biztos
  • DJ Bee18
    #142
    az nem az a csaj volt, amikor 6 meg 50 milliós táska maradt benn, és 8 millás ajánlatot kapot?
  • Marki
    #141
    Jajjj >:@ 3 millát, csak elírtam :c
    6 millát a játékos nyert..
  • DJ Bee18
    #140
    azt nem hinném, amikor a csúcs 11 milla eddig...
  • Marki
    #139
    Ja, azt hitték, hogy az április 1-jei adás felvételén vannak :o
  • Super Mario
    #138
    Hogy Gundelt megvicceljék.
  • Marki
    #137
    Meg azt sem értem, minek kellett az a színjáték az elején, hogy senki nem adott jó választ...
  • Super Mario
    #136
    lehet...
    De a Köröst hosszú ő-vel írni, ez a viharsarkinak felháborító.
  • Marki
    #135
    Az ellenpélda jól megszervezett álca szerintem :)
  • Super Mario
    #134
    Azért volt már ellenpélda, de ezek után tényleg van benne valami.
  • Marki
    #133
    Na, Adrienn mexívta :|||

    De a mai adás után kár tagadni, hogy tudják, mi van a táskákban.
  • Super Mario
    #132
    Komolyan? Az igen. gratula neki. Abban lehet, de ne legyen nyári szünet.
  • Marki
    #131
    Egy volt iskolatársam apja nyert korábban 6 milliót sms-sel.
  • Marki
    #130
    5 nap alatt vesznek fel 25 adást, az1 hónap + 1 hét. A sugárzásban biztos lesz szünet.. Legalábbis, gondolom itt is..
  • Super Mario
    #129
    Igen, de úgy tudom, hogy a telefonáló nyereményét is ebből a pénzből fizetik.
  • Super Mario
    #128
    Komolyan? Akkor megpróbálom, majd egyszer. Remélem, itt nincsen nyári szünet.
  • Pharaoh
    #127
    35% az adója.
  • Marki
    #126
    hülyeség, belejön az ember. előtte gyakorolnak is úgy tudom..
  • Super Mario
    #125
    Én is szeretnék játszani, csak nem vagyok biztos, hogy a viselkedésem kamerakompatíbilis. Inkább nem égetem magam.
  • Marki
    #124
    Pedig én is úgy akartam, hogy két egyforma maradjon :€
    Na mindegy, előbb válogassanak be :)
  • Super Mario
    #123
    Az elejét néztem. Untam is, ezért aludtam el, de hogy 10 000 000-t nyert az nagyon jó. Kap belőle kb. 3 000 000-t. De a tegnapelőtti adáson nagyot nevettem, amikor láttam Tibi bácsit, Bogit, és Adriennt súlyzózni. Meg amikor az utoljára két 1 500 000-s táska maradt.
  • Marki
    #122
    Amúgy elég lapos adás volt :|
  • Super Mario
    #121
    De kár, hogy elaludtam
  • Super Mario
    #120
    Komolyan? Az nagyon jó.
  • Marki
    #119
    10 milla
  • Super Mario
    #118
    Tegnap nem néztem végig az adást. Mennyit nyert a csaj?
  • Marki
    #117
    dehogynem tudja.. de a bankigazgatót is ki lehet cselezni, ha valaki elég ravasz ;)
  • Vlala #116
    Visszaolvasgattam... Szerintetek tényleg nem tudja a bank, mi van a táskákban? Nagyon ügyesen sakkozik a cserékkel és az ajánlatokkal...
  • holleanyó
    #115
    Tudod sose történik semmi értünk (emberekért) csak a rizsa van elhintve.
    De másrészt valamennyi még is zsebbe marad szegény kis emberek vagyunk és minden kicsi pénz, pénz.Ezt mindenki tudja és ki is használják a helyzetünket,
    legyen az egy játék , vállalkozó, vagy állambácsi stb...
  • Super Mario
    #114
    Erre gondoltam, de csak nem már a játékostól veszik el! Mekkora szemétség! Hány millió forint jön be nekik nap, mint nap az SMSekből, és nem képesek abból kifizetni!!!