192
  • hykao #152
    Ha multiplayerre gondolsz, akkor nem.

Egyébként érdekes, hogy a főmenü tanúsága szerint ez a verzió valami 0.9.5 vagy valami ilyesmi...és a fejlesztés pedig 2001-től 2005-ig zajlott...kérdés vajon ez most a teljes verzió vagy mi? Illetve ha 2005-ben befejeződött a fejlesztés, akkor miért csak most adták ki, és ha csak most adták ki, akkor miért nem hegesztették tovább még egy kicsit 2006-ig? ... Aztán lehet, hogy azóta már a Specnaz második részén fáradoznak.

Idézet a játék ReadMejéből:
    "Specnaz: Project Wolf
    October 10, 2005"

A multi hiánya engem annyira nem izgat, az viszont igen, hogy tegnap végigcsináltam az első iráni küldetést...lol módon úgy, hogy beültem egy UAZ-ba, és akit csak lehetett elütöttem, és ezek csak bambán nézték, nem lőttek ki!!! Pedig még a videóban is az van, hogy a végén kilőnek minket ahogy az UAZban ülünk!!! :O
    Szóval kinyírtam az összes megsemmisítendő területen lévő terroristát, leraktam az összes szatyrot a helyére: a 2 üzemanyagtartály, a főhadiszállás, a 2 barakk és a lőszerraktár (zárójelben jegyzem meg, hogy tök üres helyiségek fogadtak mind az állítólagos főhadiszálláson, mind a barakkokban és a lőszerraktárban is - töküres: még egy asztal vagy szék vagy doboz sem volt sehol :DDD), naszóval minden megvan, elkocsikáztam egy biztonságos helyre, előveszem a távirányítót, hogy felrobbantsam az egész kócerájt...erre amikor megnyomtam a gombot a progi elszállt egy hibaüzenettel... :)))

Vajon most mi a fene van, a tört verzió miatt vannak a hibák vagy ez egy kiszivárgott béta vagy mi lehet?! Mert ha már a több évvel ezelőtti videóban is kilőtték a fószert az UAZból, akkor én, hogy a fenében tudtam végigtarolni a tábort, anélkül, hogy egy lövést is leadtak volna a járműre?! :OOO

Azt hiszem belevetem magam a készítők vagy a kiadó fórumába, hátha okosabb leszek.
  • Serpa
    te találtál benne MP?
  • hykao #150
    Mire gondolsz? Nekem nincs semmi bajom a műholdas térképpel. A társak meg csinálják, amit mondasz nekik, de úgy vettem észre, hogyha hülye parancsot adsz, akkor felülbírálják. Pl. ha tűzvonalba vezetnéd őket vagy valami. Amúgy ha TACTICAL helyett a GEROY-t választod, akkor nem kell a társakkal bajlódnod, hanem a magányos hős szerepében tetszeleghetsz. :) Egyébként most mentem egy kicsit többet az UAZ-zal, és el is ütöttem 3 ellent vele... :)))
  • Shep
    Jaaa, de a társak akkor is gázosak, ráadásul nekem bugos a térkép.
  • hykao #147
    Mostmár nekem is, csak át kellett állítanom a játékmódot TACTICAL-ra. Járműveket persze, hogy lehet használni. Ugyanazzal a módszerrel, ahogy a fegyvereket veszed fel, kiszállni pedig az eldobás billel lehet. Be is pattantam az UAZ-ba, igaz nem sokat mentem vele, mert akkor kiszúrhattak volna. :)

• Shep
    nekem bejön a menü élesben is, mozognak is a társak csak nem pont oda ahova mondom, de mondjuk a közelébe. Járművek, lehet velók menni vagy mi?
  • hykao #145
    Na látod ez még egyelőre nekem is rejtély. :) A tutorialt megcsináltam, és ott elő tudtam hozni a parancs opciót, és ki is tudtam adni a parancsokat, de az éles bevetésen, legalábbis az első iráni küldetésen már nem tudom előhozni.
    A járművek fizikája is egész életszerűnek tűnik.

• Shep
    Ja nem rossz nem rossz, csak hol vannak a társak, nem találom őket a térképen, pedig ott vannak.
  • hykao #143
    A config.def fájlban be tudod állítani manuálisan többek között a képfelbontást és a képfrissítést is.
    Alapértelmezett elérési útvonala: C:\Program Files\Byte Software\Specnaz\config.def

A nekem szükséges értékeket is csak így tudtam beállítani, mert a menüben csak 4:3-os képfelbontások állíthatóak be, nekem meg 1440x900x75 kell.

Egyébként szerintem a lehetőségekhez képest azért nem olyan rossz a játék, csak meg kell szokni, legalábbis egyelőre nem tudok jobb játékról, amiben oroszul beszélő orosz specnazosokat kell irányítani... :)

• horst
    Esetleg van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
  • horst
    helló.
    Nekem egy "fatal error: can not set display mode" uzenettel indít, és itt vége is a játéknak :(
  • hykao #140
    Én nem értem, hogy nálatok miért szaggat, szvsz kurva gyors a játék, ha már egyszer nem olyan szép.

Egyébként a Specnaz 2-nek nekem semmivel sem tűnik jobbnak a grafikája ennél a képek alapján.
  • Serpa
    télleg jobban nézz ki.
    kicsit Stalkeres.
  • DJ Skyline
    link! :)
  • Serpa
    link?
  • Hellsing47
    készül amugy a 2 is :D
    jobb grafja lesz:)
    képek szerint...xD
  • Serpa
    most van benne MP, v nincs?
  • csoola
    vigyázz, az opflashben már voltak jármüvek, meg minden... jah és nem szaggatott 3 éve sem, nemhogy most ez, ami a rondább...
  • csoola
    hát haljátok ez még a delta force 2 szintjét sem éri el... az legalább jo volt... nemhogy emlitsek egy 5 (!!!) évvel ezelötti operation flashpointot... durva 2006-ban elöállni egy ilyen "játékkal"... ez volt az egyetlen Specnaz néven futó game, emléxek egy tps-re is, vagy abbol lett ez a kaki?? vki mondjon már nekem okosat
  • Shadi
    nagy kaka a game kár érte
  • toza #131
    ha grafra gondolsz akkor inkabb df2 ..ami annyit tesz hogy igi boven megvan,csak nem oan szep szines...sztem..
  • bgabor
    Van olyan minőségű, mint az IGI2 volt?
    Mert akkor egy próbát megér.
  • toza #129
    terkepet egerrel meg kurzorral tod babralni..egyebkent en is 2 orat birtam kb,de trening sokat segit...kb az volt masfel ora :D szoval kar erte...de azert aranyos...
  • steweee
    az irányítása is opflash? mert akkor tényleg para.
  • a.carkey
    Ez nem más mint egy OpFlash, csak elszúrták. Az legalább jó volt, sőt, modokkal, patchekkel még a grafikája is kifényesedett mára. Ugyanezt láttam már x éve abban is, amit itt, csak ott jól volt megcsinálva, itt meg nem.

Egy órát bírtam ki ezzel, aztán leszedtem ...
  • hykao #126
    Szerintem nem olyan szar, csak kicsit szokni kell, meg nem kell túl sokat várni...és akkor egész jó. :) UAZok mindenfele, hatalmas terek, stb. :)
  • steweee
    szal akkor szar, mert úgy nem töltöm le
  • Shep
    Na jó én is besokaltam, a retek térképet nem tudom kicsinyíteni, ráadásul bugos és a kezdőontotn túlugrik és utánna nem is lehet oda visszahúzni, a trasak pozíciójára nem lehet automatikusan ráugrani így azt sem tudom hol vannak, így hogy adja nekik normális parancsot, áá szar az egész.
  • Shep
    Á rájöttem, hogy nem vagyok egyedül a társakat lehet irányítani, egy gondom van csak, marhára nem tudom melyik hol van :)
  • teddymac
    Feltelepitem,2 perc , leszedem ennyit ért
  • Shep
    Óriási ez a game, kúszok fent a hegygerincen, erre a völgyből már lőnek rám, hát mondom mi van ezek átlátnak a sziklán, ettől már csak az jobb, mikor 4-500 mről olyan pontosan kiszednek, hiába fekszek, hogy még. 3 mentési lehetőség van és kész. Én leginkább önkínzóknak ajánlanám a gamet, aki hasonlót akar az inkább DF2.
  • hykao #120
    Mondom, hogy tuti kodek probléma lesz. A videók különben nem akadnának. Majdnem biztosra veszem, hogy akinek akad, az a hang miatt van. Amúgy, ahogy már lentebb írtam a játék ha már nem túl szép, legalább gyorsan fut. Akinél akad, az nem a játék gépigénye miatt van, az tuti.

IGI-hez pedig azért hasonlítottam, mert az sem egy hent játék volt. Delta Force-hoz lehet, hogy csapatorientáltsága miatt hasonlít, viszont emlékeim szerint azért a DF-ben a realizmus kisebb volt, mint az IGI-ben.
  • Serpa
    "kimész egy nyílt terepre és egy lövésből meghalsz..."

akkor úgy tűnik, h a realizmussal nincs gond.
  • toza #118
    viszont geci lol hogy jatek mappajaban levo intro meg tobbi video is alapbol szaggat meg akad! szoval nyilvan fejleszotk is leszartak egy ido utan aztan gyorsan kidobtak jatekot mert minnel tobbet varnak vele annal "egobb" lesz graf meg no fizika miatt,vicces a mocsoknagy port kavaro lovedek becsapodas megoldasa is..es 2,3 felekeppen ossze eso katonak is viccesek..de a kushados lopakodos filing feledteti egeszet..sztem
  • toza #117
    akadas megvan nallam is,de ettol fugetlenul sztem tactical modban izgalmas a jatek..jo nehez,tenyleg sunnyogva kell vegigtolni,nem igen lehet lerohangalni ellenseget,inkabb becserkeszos bujkalos..csapat munka is lehecseges vmijen szinten,szal erdekes..tutorial kotelezo nyilvan,mert jopar dolog nem egyertelmu elsore pl eldobott fegyver felvetele stb...sztem jo lesz ez..csak kene vmi akadas ellen...en felraktam drivert,akad ez mindenkeppen,graf sztem elmegy..nincs ezzel nagy baj.

bar igi hez en nem hasonlitanam,inkabb deltaforce,de eros operation flaspoint beutessel..sajnos ez grafban nyilvanul meg...tul realisztikusra eroltetik mindig,es a kulcsinyre ado kozonsegnek ez nyilvan nem eleg...
    csak hangulatra epitkezes jelekszerint nem kifizetodo..
  • DJ Skyline
    én sem tettem fel azt a kodeket!
  • abonyitomz
    gagyi játék , rossz optimalizáció , a grafika 6 évvel ezelőtti , túl nehéz ( kimész egy nyílt terepre és egy lövésből meghalsz....
  • teddymac
    valaki betenne 1-2 képet a játékból
  • hykao #113
    Nálam egyáltalán nem akad, sőt még 8x-os élsimítás mellett, 1440x900-ban sem vettem észre lassulást. Szerintem akinél akad, az tuti valami hangprobléma lesz. Én egyébként nem engedtem, hogy az install végén felrakja azt a kodeket...

Egyébként így első blikkre talán az IGI sorozatra emlékeztet leginkább.
  • toza #112
    :(