192
  • traXion
    #31
    A fegyverből is látszik, hogy az egy M4-es, tehát nem lehet orosz katona....
  • traXion
    #30
  • traXion
    #29
    Ezt a képet nem tudom honnan szerváltad, de azok a búvárok nem oroszok, hanem amerikai SEAL-ek, vagy tegnerészgyalogosok.
  • DJ Skyline
    #28
    kis off...
    valaki tudja hogy a MOHAA Rising Sun mikor jön ki a boltokba?
  • DJ Skyline
    #27
    azt láttam...nekem nem tetszik mert kb 1 perc felirat!
  • DJ Skyline
    #26
    na látod ez lehet,mert abban a sorozatban csak oroszországban voltak bevetések...ebből gondoltam azt hogy mit is keresnek pl. Iránban!
  • hykao #25
    Ja egy rövid 7 megás videó letölthető - többek közt - az oldalukról, amiből mondjuk sokminden nem derül ki (azon kívül, hogy messze van még a kész állapot), de azért érdemes megnézni, mert FPS-hez képest elég érdekes perspektívákat láthatunk benne.
  • hykao #24
    Amúgy az oldaluk elég igényesnek tűnik, legalábbis sok lényeges infó van rajta a játékkal kapcsolatban (pl. történelmi háttér, küldetéshelyszínek, fegyverek), képekkel, térképpel illusztrálva.
  • hykao #23
    Én úgy tudom jelenleg ez év végéről van szó. A szlovák fejlesztők csak nemrég találtak kiadóra.
  • hykao #22
    lehet, hogy az vezetett félre téged, hogy ezek az oroszok bizony bevetik a specnaz-t olyan esetekben is, amit mondjuk az amerikaiak a SWAT-el, és nem a deltásokkal oldanak meg...
  • DJ Skyline
    #21
    egyszer volt a Spektrumon 1 dok.film sor. a Specnazról!Nagyon brutál 1 egység!
  • antijedi
    #20
    majd... :)
  • zaki
    #19
    megjelenés? :)
  • antijedi
    #18
    hmm, csak csinálják meg jól, még uygsem volt specnazos game :)
  • DJ Skyline
    #17
    jó nem vagyok 1 waros ember...inkább WWII mint a mai alakulatok!
  • Tikal #16
    ezek a területek részben mind szomszédai, és régen hozzátartoztak, vajon mit keres ott? :D

    SWAT rendőr alakulat, specnaz katonai...
  • DJ Skyline
    #15
    wow...veszek 1-et!:dd
  • Punker
    #14
    nem :)
  • hykao #13
    Ti láttatok már fehérponyvás UAZ-t???
  • Punker
    #12
    pl az Afganisztáni háburú is az ő akciójukkal kezdődött, amúgy a S.W.A.T a rendőrség része, a Specnaz inkább a SEAL&Delta Force keveréke és eredetileg a KGB parancsnoksága alá tartozott.
  • grebber
    #11
    Azta ez a képek alapján jó lesz de remélem a valóságba is!!!!
  • DJ Skyline
    #10
    jó lesz ez csak 1-et nem értek...
    tudtommal a Specnaz az az Oroszok speckó serege mint az USA-ban a SWAT...akkor mit keres a Specnaz Iránban, Jemenben, Afganisztánban, Burmaban,és Üzbegisztánban...?
  • hykao #9
    jó kérdés...
    szerintem amolyan delta force-os móka lesz.
    de nézz szét a készítők lejjebb belinkelt oldalán, elég sok infó megtalálható rajta.
  • hykao #8
    Bannernek:
  • Punker
    #7
    ez sima FPS lesz vagy olyan mint a Ghost Recon ahol 1 szakaszt kell irányítani?
  • hykao #6
    A készítők SPECNAZ Project Wolf oldala
  • hykao #5
    A küldetések helyszínei: Irán, Jemen, Afganisztán, Burma, Üzbegisztán.
  • hykao #4
  • hykao #3
  • hykao #2
  • hykao #1
    a játék hivatalos oldala