192
  • Dj Tommy
    #192
    Elég régen írtak ide, a Specnaz 2 végigjátszása után, muszáj ide írnom
    Szóval először azzal kezdeném, hogy a Specnaz PW-vel nem játszottam, ezért nem tudok véleményt mondani, hogy jobb-e a 2, de amit leírok, abból úgyis az jön ki, hogy az 1 sokkal jobb

    Tudom ez nem a warez helye, de én ezt a verziót próbáltam ki:
    SpecNaz 2-SKIDROW

    A képek alapján jónak igérkezett a játék, de sajna a valóság ettől nagyon is eltér
    Az nfo alaján is jónak tünt: sajna a 19 küldetésből csak 7 van benne.
    -nem lehet járműveket vezetni,
    -5 tipusú fegyver + 3 fajta gránát van benne a 40 igért helyett,
    -a 2 mód helyett egy van.
    Most lehet én szedtem le rossz verziót, vagy esetleg az nfoba a Project Wolfról van szó
    Jópár elemet átvettek a készítők az Übersolider 2-ből
    Én nem szólom le más munkáját, mert én még ilyen játékot sem tudnék csinálni, csak annyit mondok, játszottam már jobbal is
  • weine
    #191
    vili:) én is másodikra kérdeztem rá.
  • hykao #190
    Ez a játék már rég megjelent, a második rész az, amiről egyelőre semmi hír.
  • weine
    #189
    ? Van valami hír erről a játékról?
  • hykao #188
    Hát mostanság nem sok hírt halalni róla, az biztos...
  • weine
    #187
    ez megcsuszott egy evvel minimum....
  • xmacx
    #186
    megnézem.
    köszi
  • hykao #185
    Én nem láttam itthon, viszont a Game.co.uk-ról potom pénzért (~8 font) házhoz jön...
  • xmacx
    #184
    nagy a csend a Specnaz2-ről eddig..
    amúgy itthon eredetiben meg lehet venni az 1-et?
    köszi,


  • xmacx
    #183
    reménykedjünk,
    aztán nehogy 2009 legyen belőle :~
  • ibrik
    #182
    2007 januárra ígérik a 3DGamers szerint.
  • hykao #181
    Azt még én sem tudom, de szvsz tuti, hogy 2007 előtt nem.
  • xmacx
    #180
    vajon mikor jön ki?
  • hykao #179
    Kis előzetes videó a Specnaz2-ből.
  • hykao #178
    2 CD-s.
  • xmacx
    #177
    mekkor amúgy?
  • hykao #176
    Nincs íróm.
    x2600+AMD, 1GB RAM, 7800GS AGP és alaplapi hangchip.
    Patch egyelőre nincs (engem ez mondjuk nem is zavar), és annyit állítottam a cfg fájlban, hogy átírtam a felbontást a nekem megfelelőre, mert azt a játék alatti menüből nem tudtam (1440x900).
  • xmacx
    #175
    [email protected]
  • xmacx
    #174
    ki tudád nekem írni?
    milyen géppel nyomod?
    patch vagy egyéb config-os beállításon állítottál?
    hangkártyád?
    köszi,
    üdv:
    Mac
  • hykao #173
    Persze, hogy elvagyok vele! Nem akadozik sem a kép, sem a hang. A hatalmas , szabadon bejárható terek tetszenek a legjobban.
  • Serpa
    #172
    láttom te egész jól elvagy vele ^^
  • hykao #171
    Új vezethető járműre bukkantam Üzbegisztánban... :)
  • ChevyG work
    #170
    úgy gondolom, hogy megfeleő játékélmény pótólhatja 1 játék grafikai hiányosságait. Forditva erröl már nem beszélhetünk.
  • hykao #169
    Szó esett erről is. Azonban az a baj, hogy az ilyen dolgok nem rajtuk múlnak, hanem a kiadón. Ha jól vettem ki, akkor minden jog a kiadóé. (Mondjuk nem meglepő. A kisebb, kevésbé ismert és tőkeerős fejlesztők esetében általában ez a helyzet)
    Bár ígéretet tettek, hogy ha a kiadó megengedi, akkor átadják a lokalizáláshoz szükséges kitet. Viszont felmerül még az a dolog, hogy mégha meg is lesz a kit és elkészül a magyarítás, a szövegállomány ki-be rakása ettől még nem lesz megoldva...hisz ahogy néztem a szövegállományok több darab többszáz megás fájlokban vannak.
  • ibrik
    #168
    És esetleg nem cseverésztél velük arról, hogy lehetővé tennék-e a játék magyarítását? Esetleg támogatnának-e minket egy ilyen célra is használható mod-tool-al?
  • ChevyG work
    #167
    KÖSZI!!!!
  • hykao #166
    Nálam nincs probléma az oldallal.

    TACTICAL: csapattársak is a rendelkezésedre állnak, akiket irányíthatsz.
    GEROY: magányos hős vagy, csapattársak nélkül.

    A többi kérdésre már válaszoltam a #157-es hozzászólásban.

    Neked is azt javaslom: először csináld végig a kiképzést az éles bevetés előtt! ÉS TÜRELEM!!!

  • ChevyG work
    #165
    mi az a taktikal mod? (és akkor mi a másik?)
    hogyan lehet járművekbe beszálni?
    hogyan lehet fegyvert felvenni?


    az agyamra megy ez a bejelentkezős, jelszókérős baromság!!!!
  • ChevyG work
    #164
    a játékmenet is DF!!!


    "probléma az oldallal"
  • hykao #163
    Ja. Nekem Delta Force + IGI2 hangulatot idéz. Grafika és a csapatirányítás inkább Delta Force-os, Játékmenet pedig inkább IGI2 (hatalmas, nagy terek és az ellenfelek messziről, fedezékből egyenkénti levadászása...)

    Csináltam jópár képet a játékból, és felnyomtam a putfile-ra: KATT IDE (sajna a putfile minden kép méretét a felére csökkentette, ráadásul elég gány módon, hogy az élsimított képeken recések lettek az élek...de azért a környezet jól kivehető maradt)

    Egyébként cseverésztem a minap a fejlesztőkkel. Már javában készül a Specnaz 2, amiben igyekeznek az előző rész gyengeségeit korrigálni.
  • ChevyG work
    #162
    nekem teccik a játék! a régi delta forse-os hangulatot idézi
  • hykao #161
    Akkor nem jól nézted. A kiadó nem tudom milyen, de a fejlesztők szlovákok.

    Tessék, szép telihold textúra: KATT :D
  • bgabor
    #160
    Ha jól láttam, orosz a kiadó és a fejlesztőcsapat is.

    Nem vagyok türelmetlen ember, de ez a játék tényleg elég rossz.
  • hykao #159
    Mi köze az oroszoknak a Specnaz játékhoz? :O (azon kívül, hogy oroszokat irányítunk...)

    Amúgy szvsz a játék nem olyan rossz a lehetőségekhez képest, de persze nem türelmetlen embereknek.
  • bgabor
    #158
    Megnéztem én is. Azt hiszem erre mondják, hogy kontár munka.
    Talán a hat évvel ezelőtti Delta Force: Land Warriorhoz tudnám hasonlítani a színvonalát, bár az ennél simábban futott.
    Orosz barátaink nemigazán tudnak játékot fejleszteni, ez a most megjelent Age of Pirates és a Specnaz kapcsán beigazolódott. Játéktól függően 4-6 év a lemaradásuk a jelenlegi nyugati színvonaltól.
  • hykao #157
    Ugyanazokkal, amelyekkel pl. a járművekbe szállsz be vagy az iratokat veszed fel stb. Alapértelmezésben nem tudom melyik bill., mert én átkonfiguráltam, de a menüben QUICK MODE a neve - ezzel jelölöd ki, majd mialatt lenyomva tartod, a tűzgombbal aktiválod a cselekedetet.
    Ezért érdemes végigcsinálni a kiképzést, mert ott minden ki van írva a képernyőre, így éles bevetésen nem fog meglepetés érni.

    Mondjuk én a GROZÁT részesítem előnyben, lőszer pedig van bőven egy-egy küldetés végrehajtásához, nem érdemes felvenni új fegyvert (legalábbis az eddigi iráni küldetések alapján), kellenek a fenének a terroristák AK47-esei... :)


    Amúgy végre sikerült felszállnom a helikopterrel... :)
  • Shadi
    #156
    megtudná nekem mondani vki a fegyvereket melyik billentyűvel lehet felvenni
  • hykao #155
    Sikerült kivégeznem a második iráni küldetést is, most vagyok a harmadikon. Ez egy éjjeli küldetés, és már eljutottam egy MI24-ig, bele is ültem, csak még felszállni nem tudom hogyan kell vele... :O



    Amúgy jó hosszú a játék a maga 39 küldetésével. (10 Iránban, 10 Jemenben, 6 Afganisztánban, 4 Üzbegisztánban és 9 Burmában - ez utóbbiban az amerikai deltásokkal kooperálva... :D)
  • hykao #154
    Na végre sikerült túljutnom az első küldetésen. Akit tudtam elütöttem az UAZ-zal, akit nem, azt lelőttem, majd felrobbantottam minden objektumot, amit kellett, aztán beszóltam a parancsnokságra, hogy végeztem, azok meg visszajeleztek, hogy irány a kimenekítési pont, ahol már várt a MI24-es...


    Amúgy állítólag vannak vezethető légi járművek is a játékban. Kíváncsi leszek ezekre.
  • hykao #153
    Na végre sikerült túljutnom az első küldetésen. Akit tudtam elütöttem, akit nem, azt lelőttem, majd felrobbantottam minden objektumot, amit kellett, aztán beszóltam a parancsnokságra, hogy végeztem, azok meg visszajeleztek, hogy irány a kimenekítési pont, ahol egy helikopter várt...

    Amúgy állítólag vannak vezethető légi járművek is a játékban. Kíváncsi leszek ezekre.