192
  • reaper4
    #111
    a bannerben lévő kép 1000x szebb, mint a játék :D
  • reaper4
    #110
    az a poén, h ez a graf 4-5 éves minimum és így játszani.... szal rögtön nyomtam 1 uninstall-t!!
  • DJ Skyline
    #109
    én a tréningen próbáltam! és nekem is úgy akad,hogy megakad kicsit,majd megy, és így tovább!
  • reaper4
    #108
    én amit lehet fullra raktam (1280*1024) és nem megszokottan akad, hanem mintha kevés lenne a ram. megáll és újra megy. biztos kevés a 2gb.. így qrva nehéz célozni. ki is nyírtak...
  • DJ Skyline
    #107
    igen! nálam is akad! semmit nem futtatok,ami enné a gépet...előszőr mindent maxra állítottam,és 1024*768-ra,és akad...mondom jó,lejjebb veszem a beállítást! 800*600,medium,pár dolog kikapcsolva! ugyanúgy akad!
  • reaper4
    #106
    ez a game vmi iszonyat!!! és még akad is... igaz töltök le , de akkor is! a just cause-t is most próbáltam, de az nem akad... szal..
  • grebber
    #105
    Nem egy szép game ,de ez várható is volt!
  • Hellsing47
    #104
    nemtom nem láttam(bár nem is nagyon figyeltem lol) megyek el itthonról...ha hazajöttem ujra elinditom és megnézem
  • Serpa
    #103
    és hol az MP opció?
  • Hellsing47
    #102
    wazz hova lett????:OO
    nah akkor még egyzser hogy látszodjon is xD





  • Serpa
    #101
    most itt kéne látni vmit?
  • Hellsing47
    #100


    csak ennyire volt idöm(elinditottam majd kiléptem ),és nincsen minden fullon...
  • grebber
    #99
    Na várom az első észrevételeket!Képeket tegyen majd be aki leszedte!
  • Serpa
    #98
    remélem nem problémás rílíz.
  • Gabe18
    #97
    Nem feltétlen,csak Nforce kissé beteg mostanában.ITT már kirakták.
  • z0ty4
    #96
    üdv.

    Torrenten már tölthető a cucc

    fake lenne ?
  • Hellsing47
    #95
    mint látom nem sok embert érdekel ez a gém

    vagy csak egyszerüen meguntátok a várakozást??? xD
  • Hellsing47
    #94
    Specnaz Project Wolf-PROCYON
  • hykao #93
    Dobozterv:
  • hykao #92
    ITT van 112 kép, és két korábbi videó. A második mutat többet...
  • f2d
    #91
    Nekem tetszik így elsőre. Remélem nívós játék lesz, akkor a graf egyáltalán nem számít.
  • Pretorian
    #90
    Nem egy szépség, de ha összehoznak egy Flashpoint-szerű játékmenetet, akkor nagyon boldog leszek. Képek alapján nagyon a Flashpointra hajaz.
  • hykao #89
    Hazai megjelenésről még semmi hír, de számos helyen már előrendelhető, pl: Game.co.uk.
    18 fontért nem is vészes, persze, ha nem valami nagyon gagyi. Jó lenne valami demó, de szerintem nem nagyon lesz...

    Addig is itt van pár specnaz videócska: KATT (persze nem a játékból...:D)
  • Serpa
    #88
    fizikáról ennyit találtam

    "Realistic shooting (ballistics)"
  • toza #87
    huje vagy?!ennek jot jo a grafikaja...hangulat meg nyilvna jo lesz mert kushados becserkeszos sunnyogos lovoldozos lesz...szal faja
  • Serpa
    #86
    szép lett.
  • hykao #85
    Na ennek örömére kicseréltem a bannert, a mögötte lévő link pedig a játék oldalára mutat.
  • csoola
    #84
    remélem fizika lesz benne meg jo MI mert a graf az eléggé szutyok, szal ha amugy nagyot alakitanak akkor lehet belöle jo game
  • hykao #83
    Hát meglátjuk. Végülis ha hoz egy Black Hawk Down szintet, én már elégedett leszek. Grafika terén szerintem kb. ott van - a képek alapján -, ha a küldetések érdekesek lesznek, s a játékmenetet sem basszák el, lehet ez még jó.
  • toza #82
    gyanus hogy ja.de kar erte,meg hat specnaz os sracoknak is ego= lesz ez rendesen..
  • Serpa
    #81
    engem csak a Specnaz miatt érdekel.
    ha egy sima terrorista-antiterrorista játék lenne, magas ívből tennék rá.
  • hykao #80
    Egen? Nocsak! Bár tartok tőle, hogy legjobb esetben is valami B kategóriás buli lesz, olyan nagy a csend körülötte...
  • grebber
    #79
    Akit érdekel a game!

    GOLD!!!

    Hamarosan a boltokban!
  • Gfreiter
    #78
    Na, kijött mán a game? Már 2 éve megnyílt a topik :)
  • ChevyG #77
    v forditva
  • Kashim
    #76
    a snipa majdnem olyan mint a Stalkerba DE LOL
  • toza #75
    nyilvan de..csak a gagyibb kepeket rakjak ide hogy majd jol meglepodjel ha kijon
  • hykao #74
    Ezek szerintem már nem fognak rágyúrni a grafikára, ha 3 év alatt nem sikerült... :)
  • hykao #73
    Pár új kép a készítők oldalán
  • grebber
    #72
    Addig még van kis idejük gyurni rá, pl a grafra.