192
  • hykao #71
    Na a legújabb megjelenési dátum: 2006 első negyedév...
  • ChevyG #70
    további képek?
  • hykao #69
    Ez van vele:

    "Release Date: Coming Soon!"

    ...azaz megjelenés: hamarosan!
  • #68
    Ez a kiadója de nemigazán találtam, hogy mi van vele kiadó
  • grebber
    #67
    Most néztem az oldalát elvileg már meglehet venni régóta.
    Érdekes.
  • grebber
    #66
    E3-ról még semmi hír hogy viszi-e vagy sem.
    Én bizom benne hogy ott lesz.
  • hykao #65
    Na végre valami...már régóta nagy volt a csend...
  • grebber
    #64
    Hát én ugy tudom hogy dátum még nincs :(
  • #63
    Mikor várható megjelenés nem tudod?
  • grebber
    #62
    Új képek
  • hykao #61
    ja, sajnos...
  • weine
    #60
    de csend van errefele
  • Nyers
    #59
    Múvi a Gamershellről - Nem is rossz
  • grebber
    #58
    Nagyon jó lesz a game tetszik ahogy a velünk lévű embereket lehet irányitani.
  • Braveheart
    #57
    Hehe én anno a www.ogrish.com-ról letöltöttem egy videót nemtom ismeri-e vki az oldalt) amiben a specnazok kiképozése látható, nagyon állat! :)
  • grebber
    #56
    NEW TRAILER!!

    The second SPECNAZ: Project Wolf movie (44.6MB)
  • Doma #55
    System Requirements
    Pentium III 733 MHz
    128 Mb RAM
    16MB Graphics Card
    900 Mb of hard disk space
    Windows 98 / Windows 2000 / Windows ME / Windows XP
    DirectX 9

    Ez a dolog fogott meg leginkább a hírek között :)
    A grafikát nézve kicsit kevésnek tűnik de remélem tévedek :))
  • antijedi
    #54
    pangás rulz :)
  • weine
    #53
    valami fejlemény?
  • hykao #52
    Ühüm...
    Kukk kettővel lejjebb!!!
  • grebber
    #51
    Képek

    Nem lesz annyira rosz a grafika de tényleg ,a füvet elcseszték de nagyon.
  • hykao #50
    Specnaz: Project Wolf farkasok!
    Sogun, 13:04 - Játék: Akció - (5 komment)

    (Gamers Hell) A GMX Media elkészült katonai dzsip modelljével és fotókat hozott nyilvánosságra a csapatszállító terepjáró eszközről. A taktikai akciójátékot a Byte Software fejlesztgeti, saját készítésű AMOEBA 3D motorjával.

    Az 'orosz' reguláris hadsereg rendkívül kis százalékát kitevő Specnaz válogatott emberekből áll. Kivétel nélkül olimpiai atléták között is megállnák helyüket. A specnaz katona kedvenc fegyvere az ásója, amelyet a nindzsák ügyességével dob célba és kezel. A Specnaz alakulatoknál nincs katonabarátság. Foggal-körömmel rivalizálás megy a magasabb pozíciókat jelentő hatalomért. Ezért hasonlítják magukat a farkasokhoz. A tajgában élő igazi szakértők szerint a farkasoknak sokkal fejlettebb agyuk van, mint a kutyáknak és a szabadban élő falkák meglepően intelligens viselkedést produkálnak, távolról sem azt, amit a média szakértői terjesztenek róluk. Falkában tökéletes összhangban dolgoznak, lábuk fáradhatatlan. Mély hóban is képesek nagy sebességgel futni órákig. Napokig üldözik, s így kifárasztják ellenfelüket. A farkas igazi fegyvere a lába, kitartása, és kevésbé a ragadozófogakkal teli állkapcsai. A Specnaz kommandósokat a farkasfalka kitartására és támadó taktikájára nevelik. Minden egyes specnaz katonába belenevelik azt a meggyőződést, hogy Ő magasabb rendű az ellenfeléhez képest. A katonának ezen hite az életveszélyes edzések túlélése és az önrekordok állandó megdöntögetése miatt egyáltalán nem áll távol a valóságtól. Az meg, hogy másoknak erről mi a véleménye, az élet-halál harcban küzdő specnaz kommandóst egyáltalán nem érdekli.

    A Specnaz kommandósok napi négy óra alvással is beérik és minden körülmények között maximális teljesítményt várnak el tőlük feletteseik. A nőstény farkas mikor világra hozza kicsinyeit, arra ösztönzi őket, hogy a kölykök tépjék szét a gyengébb testvéreiket. Az anya így biztosítja vérvonalának tisztaságát és erejét. Ez a fajta mentalitás a Specnaz egységein belül is létezik. Békeidőben a gyengébbnek bizonyuló specnaz kommandósokat átirányítják a reguláris hadseregbe. Éles bevetésen, mikor a küldetés teljesítése élet-halál kérdése, a gyengeséget mutató bajtársukat a Specnaz kommandósok kíméletlenül kivégzik, ezzel biztosítva a Specnaz mindenkor tisztelt hírnevét és rendkívüli hatékonyságát. Victor Suvorov: Spetsnaz-The Story Behind the Soviet SAS című könyvét mindenkinek ajánlom elolvasásra.
    Visszatérve a játékra, 60%-ban fogod használni a különleges Specnaz-farkas képességeket összes küldetésed során.
    Megjelenés: ősszel

    forrás: Hardwired
  • hykao #49
    Új képek!!!
  • HuAn82
    #48
  • hykao #47
    Veszek is!!!
  • antijedi
    #46
    szerintemis valahogy igy van :P
  • kisbruno
    #45
    van benne valami...
  • weine
    #44
    Végre valami a "másik" oldalról is...
    Tudom, jó nagy vitát generálhatok ezzel a kijelentésemmel, de sztem sokkal katonább katonák, mint a Nato ilyen olyan egységei.
  • kisbruno
    #43
    Akkor vegyél magadnak egy fehér ponyvás UAZ-t! LOL!
  • hykao #42
    ...de nekem nem.
  • HuAn82
    #41
    Nekem8 milyen a banner.
  • hykao #40
    Ha csináltok jobb bannert, nem sértődöm ám meg!
    Én ezt hoztam össze 5 perc alatt.
  • HuAn82
    #39
    valódi Specnaz képek:











  • HuAn82
    #38
    8 a kedvenc számom,de azért köszi!
  • hykao #37
    Ja. -> #25
  • HuAn82
    #36
    Sajna elég rövidecske video.
  • traXion
    #35
    Más nincs.
  • traXion
    #34
    Sehol, csak így furcsa a kép.
  • hykao #33
    ...de, hogy egyértelmű legyen: a játékban pl. a Burmai pályán amerikai egységekkel is kooperálni fogunk, akik többek közt M4-esekkel is fel vannak szerelkezve.

    ...egyéb???
  • hykao #32
    Ki hitte volna???
    Hol írtam, hogy azok specnazosok a képen???