1068
  • grebber
    #27
    További képek itt:

    Tehát itt!
  • Tono34
    #26
    Rájöttem, hogy ezt ide nem kellett volna. Bocs
  • Tono34
    #25
    HC Gamer-en van pár kép róla.
  • zaki
    #24
    CHAMPIONSHIP MANAGER 5 HONLAP - elég szegényes a tartalma egyelőre, de majd csak beindul vmikor
  • zaki
    #23
    Az Eidos Germany a mai napon, ünnepélyes keretek között hozta hírbe Beautiful Game Studios nevű felesztőcsapatukat. A London északi részén székelő stúdió kimondottan futballjátékok fejlesztésére specializálódik, ami kiváló lehetőség lehet az anyacég részére, hogy hosszútávon, de kilábaljon a csöppet sem rózsás anyagi helyzetéből.

    A cég 30 embert foglalkoztat, akik összesen 60 különféle foci és 30 egyéb játékon dolgoztak eddig. Jelenleg a 2004 harmadik negyedében debütáló Championship Manager sorozat következő részét fejlesztik, s egyben céljuk, hogy a lehető legeredetibb futball szimulátorral rukkoljanak elő. Ennek érdekében felbéreltek egy kimondottan a játékosok adataival és statisztikáival foglalkozó céget, hogy segítsék a játék munkálatait és valós, a világ legnagyobb klubjai által is használt adatbázissal lássák el a csapatot.

    info: hardwired
  • zaki
    #22
    ok, én annak néztem. sorry
  • rushman
    #21
    ez nekem szólt?
  • rushman
    #20
    nem kötekedésnek szántam, ne szívd mellre...
  • Grusi
    #19
    Wilson hulyeseget irt, a Beautiful Game Studios nem uj ceg... Leghitelesebb informaciot a gurugamer.com-on talalhattok, azt en irtam, en pedig nem tevedek :DD
  • Coco
    #18
    ha van róla info mért ne :)
  • Rudee
    #17
    2004 4. negyedévében.
  • Matthewpamer
    #16
    tudod mi az a manager?
  • zaki
    #15
    nem tudom mi közöd van hozzá(m), de te inkább maradj csendben
  • rushman
    #14
    tőled megszoktuk, nem akarod mindjárt a 6-ot is megnyitni?
  • zaki
    #13
    2004/01/30 16:26 - Wilson
    Championship Manager 5

    Miután az EIDOS nemes egyszerűséggel kihúzta a szőnyeget a legendás Championship Manager szériát életre keltő SIGames feneke alól, a franchise ötödik és az azt követő epizódok fejlesztési munkálatai az angol illetőségű Beautiful Game Studios-ra hárultak. A 30 főt számláló, pár nappal ezelőtt alakult team tagjai nem kispályások, összeségében eddig több mint 90 programot jegyeznek, ebből 60 a focival kapcsolatos. A CM licensz így (remélhetőleg) jó kezekbe került, s bár az idén ősszel megjelenő Championship Manager 5 nem ígér forradalmi változásokat, a jelentősen lerövidült töltési idők és az eddig is bombasztikus adatbázis kibővítése újabb álmatlan éjszakákkal kecsegtet az elvakult rajongók számára.

    Info :HC.Gamer
  • Grusi
    #12
    nemtudni, olvasd el talan a hireket.
  • Matthewpamer
    #11
    de mikor jelenik meg???
  • ricsi1
    #10
    majd.
  • donpedro
    #9
    Kezdj a magyar másodposztályban, valami csóró csapattal, akkor garantálom, higy 2008-ig nem nyersz meg mindent :)
  • grebber
    #8
    Csak ezekben a játékokban hát nem tudom ha összeteszek egy jó gárdát akkor nincs esélyük ellenem és már egy idö után mondjuk 2008-ra unalmas hogy mindent én nyerek!
  • Matthewpamer
    #7
    de ez lesz az utolsó????????
    utána mivel játszunk???:(
  • grebber
    #6
    Kit érdekel hogy korai volt az a lényeg hogy lesz egy ujabb folytatása és kész!
  • akoska
    #5
    Sztem elég korai volt ez most zaki
  • Matthewpamer
    #4
    mikor jelenik meg kb.?
  • zaki
    #3
    CM5 infók
    PC - 2004-01-30 13:40:00
    Mint tudjuk az Eidos és a Sports Interactive szakítását követõen a Championship Manager szériát megalkotó gárda külön utakra lépett, míg a licensz továbbra is a kiadónál maradt. Ennek fényében Eidos-ék igyekeznek méltó utódot állítani a focimenedzser játékok terén etalonnak számító CM-nek, egy olyan fejlesztõstúdiót szerzõdtetve, amely talán fel tud nõni a hatalmas kihívást jelentõ feladathoz. A sorozat következõ részéért tehát az a 30 fõs londoni Beautiful Game Studios felel majd, amelynek háta mögött közel 60 futballjáték van, így tapasztalatban biztosan nem lesz hiány. A legfõbb problémát azonban azon kellemetlen tény jelenti, hogy a játék motorját, illetve kincset érõ adatbázisát a SI Games magával (õk egyébként szintén új, még bejelentetlen projekten munkálkodnak) vitte, így gyakorlatilag a csapatnak egy teljesen új koncepciót kell majd kidolgoznia. Éppen ezért egy futballisták szerzõdtetédére szakosodott ügynökség, valamint egy tapasztalt európai edzõ lesz a stáb segítségére a következõ hónapok folyamán, minél pontosabb adatokat belegyúrva ezáltal a CM5-be. A leplet vasárnap rántja le a Beautiful Studios az új produktumról, méghozzá ezen a címen.

    info: 576 Online
  • zaki
    #2
    Championship Manager 5
    [2004. január 30. @ 13:28 - Mantis]
    Lippi, Ancellotti, Cooper, Trapattoni, Wenger, Ferguson, Camacho. Hogy csak egy pár nevet említsünk a futball-edzők nagyjai közül... Valószínűleg mindenki belebújna a sztárgárdák edzőiének bőrébe. Ebben nyújt segítséget a Championship Manager 5, mely a sorozat utolsó tagjának készül. A fejlesztő egész pontosan a BGS, azaz a Beautiful Game Studios. Ezen az oldalon február 1-től megtalálhattok érdekességeket, valamint információkat mind az új fejlesztőről, mind a managelős sorozat utolsó tagjáról, mely ismét készül arra, hogy felejthetetlen órákat szerezzen a virtuális trénereknek, csapat tulajdonosoknak.

    info: Gamestar
  • zaki
    #1
    na szóval, lehet hogy kicsit korai a témenyitás, de nem baj, a CM 4 és a CM 03-04-nek is én nyitottam, szal folytatom a hagyományt :)