1068
  • gery88
    #67
    Mikor fog megjelenni?
  • sheldon
    #66
    MOst láttam: az amazon.co.uk -n árulják a CM5 -öt 22 Fontért, október 29-i megjelenéssel. És ide a championshipmanager.co.uk -n keresztül jutottam.

    Azért most már végre elhatározhaznák magukat. :)
  • sheldon
    #65
    Ez a válasz?
  • Hentes Bill #64
    Késik a CM5
    PC - 2004-10-18 11:33:00 Szólj hozzá!
    A múlt hét folyamán felröppent szóbeszédekre reagálva az Eidos ma délelõtt megerõsítette a Championship Manager 5 csúszását, azaz e hónapban már egészen biztosan nem érkezik meg az új alapokra helyezett széria következõ tagja. A Beautiful Game Studios továbbra is keményen dolgozik, hogy a focimenedzser még a karácsonyi szezon kezdetére elkészüljön, azonban a kiadó szerint a 2005-ös megjelenést sem lehet kizárni. Egy ilyen jelentõs késés csak fokozhatja az Eidos gondjait, hiszen a Championship Manager angliai népszerûsége hatalmas bevételt hozott az utóbbi esztendõkben, így pedig egy újabb jelentõs anyagi kiesés van kilátásban.

    info: 576 Online

  • sheldon
    #63
    Az egész micsoda? Nem tudnál 3nál több szóban válaszolni, leírva benne a problémádat?
  • Hentes Bill #62
    az egész. :P
  • nick név
    #61
    jah de várd is meg :D
    jövö március
  • sheldon
    #60
    Mi volt szar elsőre???
  • grebber
    #59
    Én is de már régóta CM powa!!!
  • Hentes Bill #58
    az lehet, de elsőre qrva szar volt. én sztem maradok a cm-nél
  • sheldon
    #57
    A gold demo letölthető a sigames.com -ról.
  • sheldon
    #56
    Inkább az FM2005-öt várjátok. Az a hivatalos folytatás.
  • grebber
    #55
    A francba. :(
  • Hentes Bill #54
    Késik a CM5?
    PC - 2004-10-13 17:19:00 Szólj hozzá!
    Vészjósló hírek érkeztek a fejlesztõt váltott Championship Manager széria következõ felvonásának háza tájáról, egyes angol forgalmazok ugyanis tudni vélik, hogy a CM5 idén november helyett csak jövõ márciusban jelenik majd meg. Ha az információ hiteles, akkor az Eidos hatalmas hátrányból indulhat a futballmenedzser piacért folytatott küzdelemben, mivel a nagy rivális SI Games alkotása, a Football Manager 2005 már november elején a boltokba kerül Angliában, ahol továbbra is óriási népszerûségnek örvendenek a menedzserjátékok. A hír hatására egyébként hatalmasat zuhantak az Eidos részvényei tegnap délután.

    info: 576 Online
  • Hentes Bill #53
    ehh, ez a cm5 topic, ha nem tűnt volna fel :P

    és a demo már tegnap megjelent
  • grebber
    #52
    Nagyon várom már!
  • Rudee
    #51
    Elvileg november 5.
  • marsu
    #50
    Mikor jelenik meg??
  • Rudee
    #49
    Na most megindult, igaz valami ritka kis sebességgel (8Kb/sec).
  • Rudee
    #48
    Van egy download link is, de onnan nem jön egyenlőre.
  • Rudee
    #47
    The Football Manager 2005 beta demo was created on September 2nd, since that time a number of enhancements and fixes have been made to the game. The idea of the beta demo is to give people a taster of the game and some feedback on the general playability of the product. Sigames also use it to help diagnose any problems that people have with hardware, drivers and other programs prior to the release of the game to ensure the final product will run as smoothly as possible.

    www.socceraccess.com
  • Rudee
    #46
    Végignéztem az eddig megjelent képeket, igazán kiadhatnák már.
  • grebber
    #45
    Továbbra is várom ,de addig itt a 4,meg a többiek :)
  • Hentes Bill #44
    Az Eidos úgy döntött, hogy konzol fronton is harcba küldi a jelentõs változásokon átesõ Championship Manager széria legifjabb tagját, amely néhány hónappal a Beautiful Game Studios által fejlesztett PC-s verzió után, azaz 2005 tavaszán kerülne forgalomba. A PS2-es és Xbox-os átirat munkálataiért a szintén szigetországi Gusto Games fog felelni. Ezen lépéssel a kiadó talán nagyobb szeletet hasíthat magának a futballmenedzser játékok piacából, hiszen PC-s fronton a SI Games fejlesztette Football Manager 2005, valamint az EA égisze alatt érkezõ Total Club Manager személyében igen komoly kihívója akadhat az új CM-nek.

    info: 576 Online
  • Neville04
    #43
    lol. a néven kivül minden a Sinél maradt!!!
  • Matthewpamer
    #42
    én eddig is cm-es voltam és maradok.az alapja tuti marad,és akkor már rossz nem lehet.fm-t is kipróbálom persze.
  • grebber
    #41
    Huh de várom már ezt a gamet eddig az összes tetszett!
  • Neville04
    #40
    Figy! Sztem az Fm 2005 sokkal jobb lett. az edigi cm-eket is a SI csinálta. sztem nagy bukás lesz ez az eidosnak
  • Matthewpamer
    #39
    Eddig is lehetett úgy hogy másolt a cd.
  • Csacsi
    #38
    Ne legyél már sügér. Én arra gondolok, hogyha nem eredetid van, akkor nem biztos, hogy tudod online nyomni.És itt nem hinném, hogy olyan sokán megvennék.
  • Matthewpamer
    #37
    Biztos lehetsz benne hogy lesz oline,ha nem akkor meg kiadnak hozzá olyan patchet!
  • Csacsi
    #36
    Azt sem tudjuk mikor jön ki, már előre multit tervezni egy olyan gamera, ami ki sem jött? Mi van, ha nem lesz hozzá normális törés, hogy lehessen nyomni online?Ráérünk még ezen gondolkodni.
  • Matthewpamer
    #35
    na?valami jelzés a #33-ra?
  • Matthewpamer
    #34






  • Matthewpamer
    #33
    Helo Mindenki!Azon gondolkoztam,hogy amikor kijön a játék,rá egy 2-3 hétre,amiko már bemelegedtünk és naggyából tudjuk hogy hogy s mint,csinálhatnánk egy online-t,minden este mondjuk 8-10-ig vagy amikor jó,és aktuális mentést(ha én lennék a szerver,mert viszonylag elég jó a gép) felraknám egy honlapra és mindenki letölthetné,megvizsgálhatná hogy esetleg csal-e valaki vagy valami gyanúsat lát,és ha igen akkor megbeszélnénk.Ha jó ötletnek tartjátok,jelezzétek.
  • zaki
    #32
    jó hírem van emberek: beindult a játék új hivatalos honlapja
  • zaki
    #31
    Szakért? segíti a CM5 csapatát
    PC - 2004-05-18 16:45:00
    Amíg a Sports Interactive-nál javában folyik az "új" menedzserprogram fejlesztése, addig az Eidos-nál a már befutott, nagy név hagyományaihoz méltóan próbálnak maradandót alkotni. Ebben nagy segítségre lehet a brit premier ligás Charlton edz?je, Mervyn Day, aki a frissen kötött kontraktus értelmében a jöv?ben a kiadó bels?s csapatát látja majd el szakmai tanácsaival, észrevételeivel. Day korábban edz?ként a Leeds-nél, míg játékosként a West Ham-nél és az Aston Villa-nál is megfordult.

    Info: 576 Online
  • Matthewpamer
    #30
    az fasza lesz.nemtom hogy melyikkel játszak majd.de valszeg a cm5-tel fogok
  • robotnyk
    #29
    mindkettő lesz decemberben
  • Matthewpamer
    #28
    most akkor cm5 lesz,vagy football manager 2005?és mikor?