1068
  • franco
    #147
    mikor kerül a kezedbe a gáma?
  • franco
    #146
    elég derűlátó vagy. úgy legyen!
  • franco
    #145
    most látom csak hogy van rivális tápik:)
  • Neville04
    #144
    Crusi magyar bajnokság lesz benne? nem tudzs semmit?
  • Grusi
    #143
    Ja, a játék megjelenése _előtti_ demónak tényleg lőttek, abban teljesen igazad van :)
  • szanics
    #142
    Ne izgulj, Grusi!
    Én nem a játékról, hanem a demóról beszélek. Szerintem annak lőttek.
    Szerettem volna kipróbálni, mielőtt megszerzem, mert vannak fenntartásaim a játékkal kapcs., viszont osztom azok véleményét, akik szerint az FM-ben vannak idegesítően rossz dolgok.
  • Grusi
    #141
    Ajánlom figyelmetekbe ;)
  • Grusi
    #140
    Mar miert lottek volna? :DD Jon 18-an, mar sokszorositjak. Nem kell itt kongatni a veszharangokat. Amugy ma megy ki az elozetesem a HC.Gamerre CM5-rol. :)
  • szanics
    #139
    Na az érdekes, hogy lesz, de a március 18-i release előtt két héttel még nincs hír sem róla...
    Szerintem ennek lőttek.
  • Csacsi
    #138
    Erre egyelőre ennyi válasz van a hivatalos faq-ból.

    Will there be a playable demo of CM5?
    But of course! Not until it is ready you understand!
  • szanics
    #137
    Demót nem adnak ki ezek? Miért nem?
  • Rudee
    #136
    Igen.
  • Drizzthsz
    #135
    Annyira nekem se. De nekem már a 0304 se. A 4 annál inkább.
  • Takezó
    #134
    ki bántja itt Zakit?
  • bestGP
    #133
    mit bántyátok zakit!44
    keciek ^^
  • tfhdevil
    #132
    mert egyikünk csinálja a szervert a másik meg az ő ip címére csatlakozzon? Vagy hogy?
  • tfhdevil
    #131
    De csak simán arra az ipre kell csatlakozni amit a kiszolgálótól kap?
  • Rudee
    #130
    Akkor valószinű tűzfal védi a szervert és ezért nem tudsz csatlakozni hozzá.

    FM-mel is ugyan úgy lehet mint CM03-04-gyel.
  • tfhdevil
    #129
    Ja és akkor valószínű én mondtam rosszul, az fm 2005re gondoltam :D
  • tfhdevil
    #128
    És hogyan? Mert ip címet keres, de nem igazán találja a másikat.
    Kell hozzá vmi patch?
  • Rudee
    #127
    CM03-04-gyel tudsz jáccani online, az 5 még nem jelent meg.
  • tfhdevil
    #126
    Sziasztok!
    Most kezdem csak a játékot megismerni, kérdésem az lenne hogy online játékra van-e lehetőség cm 03-04-el vagy cm5-el, kell vmi patch?
  • nick név
    #125
    már alig várom, az fm2005 nem nagyon jött be...

    jol hangzanak ezek az újítások , de a legjobban ez tetszik: "much faster loading and gameplay" :)
  • Takezó
    #124
    húúúúúúú, de jóóóóóóóóóóóó jejejejejeje:)
  • Csacsi
    #123
    Ha a felsoroltak fel is teljesül, akkor is a legjobb manager lesz amivel valaha is játszottunk.
  • Csacsi
    #122
    Azthiszem ehhez nem kell különösebb comment. Már alig várom.

    Eidos and BGS are delighted to announce that the eagerly-awaited Championship Manager 5 for PC will hit retail on Friday 18th March in the UK, and Friday 1st April internationally. PS2 and Xbox versions will follow later this Spring.

    Championship Manager 5 is the most realistic and engaging version ever, using a completely new code-base which offers major advances in the match engine, tactics and training. CM5 will deliver the same depth and detail as before, yet with much faster loading and gameplay. The simulation uses multiple data sources – fan scouts, internal researchers and professional agencies including OptaTM – to ensure greater objectiveness and accuracy of data than ever before.

    New features:

    • ‘Constant Gameplay’ means that the front end does not 'grey-out', therefore allowing you to access all screens as the simulation processes
    • Player attribute scores out of 20 or 100 for more fine tuning
    • View target players’ individual performances in matches with ‘Playercam’
    • More realistic transfer negotiations take into account other factors than just fees or wages offered
    • New training ‘Create Schedule’ wizard to automatically generate more complex training plans for you
    • More default tactical formations
    • Greater customisation of formations on the tactics board - place your players anywhere on the pitch by dragging and arranging to your preferred shape
    • Moving players around changes their position in-line with their role
    • Instruct players to play feeds as well as make runs
    • More player / team instruction options including time-wasting and ruffing up
    • Tilted pitch adds ball height perspective
    • More match speed options in the match engine
    • View performance stats for home and away sides in real-time whilst watching the match
    • Highlight individual players
    • Increased number of Action Zones (9) provide more information on where the game is being played and which side is winning in each area


    Championship Manager 5 is speeding your way soon.


    The Champ Man Team
  • Drizzthsz
    #121
    Azt is nyomom, de a CM4 egyszerűen jobb. Egy dolog a gond vele: a mérkőzés nézetén nem lehet gyorsitani. Ha azt meg tudnám oldani, még mindig cm4-eznék. Szerintem néhány dolog feleslegesen, s legfőképp hátrányára lett változtatva a cm4-hez képest. A média persze, meg a hét csapata, meg a magyar u19 csapatok persze hatalmas előrelépést jelentenek nekem.
  • nick név
    #120
    sztem biztos hogy nem május lesz, az már k*rv* nagy csúszás lenne és talán nemis érné meg nekik kiadni a régi adatbázissal...
  • Takezó
    #119
    figyu mááár, Zaki nélkül hogy fog élni ez a tápig? :|
  • Piko888
    #118
    Ha neked a CM4 a császár akkor miért nem a Fm2005-öt nyomod mivel azt a SI csinálta. A CM5 csak a név az alkotok teljesen mások.
  • szoltan
    #117
    mindenesetre kiváncsi leszek a játékra
  • szanics
    #116
    Igaz, addig simán elmegy az FM. Akkor legalább csináljanak egy igényes, normális játékot (lehetőleg valami normális alapskinnel, mert ez olyan k. ronda, hogy elveszi a kedvemet a játéktól...)
  • Drizzthsz
    #115
    Sajnos tényleg messze van még. De azért én még nagyon várom, mert nálam egyelőre a sima CM4 a császár...
  • zaki
    #114
    május??? na menjenek a picsába, akkor inkább adják ki szeptemberben, mikor az új szerzon kezdődik friss adatbázissal

    régebben mindig október-november körül jöttem a cm-ek (igaz legutóbbi is márciusban jött )
  • Csacsi
    #113
    Bár van ahol márc 25, vagy 24.

    Szóval a fene se tudja.
  • Csacsi
    #112
    This item will be released on May 27, 2005

    Az amazonon ezt olvastam, szóval még azért jó messze van a megjelenés :(((
  • grebber
    #111
    Nehogymár megmond nekem mivel játszak.

    Én nem szoktam görcsölni a meccsek elött és kész,ha te 15 perceket állítgatsz akkor annyit én összeteszem a csapatot oszt jó.
    Ennyi ezen nincs mit vitatkozni.
  • Csacsi
    #110
    Akkor miért nem játszol olyan játékkal, ahol csak nyomkodni kell a gombolkat, és nem kell gondolkozni? Az szerintem inkább Neked való.
  • grebber
    #109
    Élvezem,mert jó.Csak nem szoktam sokat baszakodni vele.
  • grebber
    #108
    Na azért ott már lol kitalált emberek vannak és én úgy nem tolom.