2062
  • HuAn82
    #24


    Rise Of The Machines
  • Blasta
    #23
    Methos: Ki is mondta, hogy a magyarok nem tudnak jót alkotni??????

    DNS5000:
    Biztos van benne feeling, de azért ismerjük el: az a játék nem való a nemzetközi piacra, abban a formájában. nem véletlenül az Activision Value adta ki. Elöttem az Invictus leszerepelt rendesen. Majd meglássuk, mit "alkottak" most...
  • Dns5000
    #22
    igaz hogy szar a grafika es meg igy is szaggat a varosban. De a teszt palyan letesztelhete a megepitett autodat es a tuningos reszben minden mast felulmul. Van benne valami feeling. Nem veletlen hogy 15000 hozzaszolasos a topicja, es mar kint is van a 2 resz ami remeljuk legalabb jatszhato is lesz , nem csak tesztelin lehet.
  • kisficege
    #21
    Mikor fog megjelenni kb.?
  • Methos from GH
    #20
    Hát ez nem igaz, hogy a magyarok nem tudnak jót alkotni. Emlékezzünk csak vissza az Imperium Galaktika 2-re... vagy a nemérg megjelent Haegemononiára... Azért tudnak jó játékot csinálni, csak hát nincs annyi zseton mint a külföldi fejlesztőcégeknél...
  • HuAn82
    #19
    Theocracy?A Philos nem ezzel a játékkal kezdte és jutott jelentős anyagi haszonhoz?!Akkor csak nem volt "olyan nagy bukás"!
  • HuAn82
    #18
    A Street Legalt még nem próbáltam,de a lelkesedést látva lehet nem is fogom...
  • HuAn82
    #17
    Ha a nadrágodban mocorgásra vágysz,akkor nem hiszem,hogy a terminátor képeket kellene nézegetned!
  • Blasta
    #16
    Igen, én is láttam, konkrétan a Street Legal-ra gondolok itt.

    A T3 game meg szerintem sem lesz akkora pukk, mint azt gondoljuk. Csak a címe fogja elvinni.
    Reméljük, hogy nem így lesz. Mindenesetre a képektől nekem nem kezdett el mocorogni semmi a nadrágomban...:-D
  • I.C.ram
    #15
    Hát én már látam nem kevés szar magyar játékot :) Ami nem is inkább szar de abszolút bukás volt. Pl.: Theocracy, Street Legal... stb. Ezek a magyarjátékgyártás, ha van egyáltalán ilyen nagy bukásai.
  • HuAn82
    #14
    Úgy őszintén..Magyar készítők kezei közül láttál már rossz játékot kijönni?"a játék BIZTOS hogy kurvaszar lesz, mivel a fejlesztőknek egyáltalán nem kell megerőltetniük magukat, a neve fogja eladni"<---Ezt következtetést mi a szent szar alapján vontad le?Ennyi erővel azt is írhattad volna,hogy a STALKER,DOOM3,HL2,stb...is kurvaszar lesz.lol!
  • Braveheart
    #13
    A Rise of the Machines az a külföldi program, a War of the Machines az a magyar fejlesztés.
  • Methos from GH
    #12
    Ez most melyik? Amit a magyarok fejlesztenek?
    Mert kettő van: a T3: Rise of Machines meg ez...
  • Braveheart
    #11
    Szerintem azért nem lesz szar a játék, mert a fejlesztők tudják, hogy mekkora fába vágták a fejszéjüket, és a hírnevüket nagyban fogja befolyásolni ez a játék.
  • Coco
    #10
  • Grave Digger
    #9
    éljen az optimizmus
  • Cat #8
    mert?
    a játék BIZTOS hogy kurvaszar lesz, mivel a fejlesztőknek egyáltalán nem kell megerőltetniük magukat, a neve fogja eladni
    ne higyjétek már hogy az éveken át fejlesztett játékokkal versenyre kellhet egy ilyen dívatcím... addig tart a dicsősége amig a mozifilm körüli hype le nem cseng, no meg utána biztos jön dvdn terminator trilogia is
    ha egy stalkerre, doom3ra vagy hf2 re várnátok azt megértem, de ezt...
  • HuAn82
    #7
    Vagyunk még egy páran igy!
  • Braveheart
    #6
    egy demonak igen örülnék :)
  • Kandurex
    #5
    nosza,...csak a gond, hogy semmi infót nem szivárogtatnak a fejlesztők :((
  • Braveheart
    #4
    Nem jutottam géphez egy hete, így nem tudhattam... Na mind1, akkor ez a topic szóljon csak a játékról
  • HuAn82
    #3
    lol...
  • Cat #2
    átkerult általánosba, valószínűleg azért mert köze nem volt a játékhoz :)
  • Braveheart
    #1
    Hali! Hová tűnt a másik T3 topic?