22902
Battlefield Vietnam
  • Crem
    #585
    Tényleg ritka, hogy ilyen pontosak legyenek!:)
  • Forrest Tomee
    #584
    Átteték a gumiba, mert a moderátorokkal összeakadt a bajusz :o(
  • Crem
    #583
    Szóval, ha még megvannak a lírtak akkor copy ide pls!:)
  • Crem
    #582
    Lehet, hogy korán van, és még alszok, de nem találom a Battlefield 1942 topicot...
  • Cobra.
    #581
    Mert kétbalkezes
  • ghost cb
    #580
    Ha balkezes fegyver mért tartja a jobb kezében?
  • 505thZajcev[PT]
    #579
    Szivesen maskor se
  • Borg
    #578
    Kérném elolvasni, figyelembe venni, és betartani (és nem itt lereagálni:) a Battlefield 1942 topic #73745 hozzászólásában leírtakat!

    Köszi!
  • Mr Manson
    #577
    15.

    1. EA azt mondja: megjelenés 19. (titkos forrásból hallottam :D )
    2. 15. nálunk ünnep vagy mi, ugyse szállít akkor a kutya se ide hozzánk stb... stb...
    3. Elötte lehet warez is, bár nem hiszem!
  • [NST]Cifu
    #576
    Ha jól értem, már csak 11-et kell aludni? Végre, egy olyan eset, amikor nem a csúszás a fő téma egy játékkal kapcsolatban... :)
  • Crem
    #575
    Vietnam Goes Gold

    EA is pleased to announce that Battlefield Vietnam has officially gone gold for the PC. The game is set to ship nationwide to retailers under the EA GAMES brand on Monday, March 15.

    The Battlefield franchise is entering a new era with more firepower and beautiful yet ferocious new combat settings. Offering an arsenal of weapons and vehicles authentic to the Vietnam conflict, players will battle in first-person perspective. Staying true to the over-the-top, action-packed multiplayer style that gave Battlefield 1942 its critical and commercial success, Battlefield Vietnam will drop players into some of the Vietnam War's fiercest battles. Fighting in theatres from jungles surrounding the Ho Chi Minh Trail to the city streets of Hue, players will choose from two well-equipped forces, the United States or the North Vietnamese Army (NVA) and Vietcong. All of this action will be accompanied by the sounds of an authentic Vietnam era soundtrack to immerse the player into an experience similar to that of a Hollywood film.
  • Crem
    #574
  • ubi
    #573
    Battlefield Vietnam GOLD!!!
  • Forrest Tomee
    #572
    Elnézegetve a képeket, nem lettek kicsit nagyobbak az ember alakok?
    (jó lenne)
  • Crem
    #571
    Off:

    ...\Local Settings\Application Data\IM\Identities\{A5484716-9219-48A6-8C88-8FF3D7670C13}\Message Store\Attachments\your_picture.pif - Win32.Netsky.D worm. Deleted.
    ...\Local Settings\Application Data\IM\Identities\{A5484716-9219-48A6-8C88-8FF3D7670C13}\Message Store\Attachments\{DCD70405-A604-49B2-88B1-3DE4F1752FAE}\your_picture.pif - Win32.Netsky.D worm. Deleted.

    Hi emberek!

    Páran szerepeltek a lev. listán. Sorry, ha tőlem kaptátok el.
    Nézzétek át ti is a gépeteket!!!


    Ui:
    Bassz! Egyszer nem várom meg az AV frissítést...
  • Crem
    #570
    Végre!:)

    Balkezeseknek tervezett fegyver!:)
  • Petko
    #569
    érdekes, én még ilyenekre nem is figyeltem... ha belegondolok nem is lenne jó ha látványosan jobbról balra töltényhüvelyek repkednének, mert nem lehetne látni tőlük mit lősz:)
    egyébként szerintem ez nem olyan durva probléma... bárcsak ez lenne a legnagyobb "arcadosító" aspektusa a játéknak:(
  • Cobra.
    #568
    a balra dobás nagyon jó, főleg, ha az oldaladnál tartod a jobb kezedben
  • Yan
    #567
    lehet, hogy balkezes fegyver :))
  • [NST]Cifu
    #566
    LOOOOOOLLLLL!!!!

    Ba'meg ezen már tényleg ki tudok borulni...

    Aki már fogott kezében bármilyen éles lőfegyvert, az tudja, hogy a legtőbb lőfegyver JOBBRA veti ki a lőszert, ergo a fegyver jobb oldalán van a hüvelykivető nyílás! Erre itt (is) mit látni, azt, hogy a játékban az összes fegyver BALRA veti ki a lőszert, és a bal oldalon van a hüvelykivető nyilás!!!
    Ez mondjuk nem egyedi esett - a STALKER fórumban tünt fel egy illetőnek, hogy a STALKER-nél is (!!!) tükörmódban van ábrázolva a fegyver.

    Persze nagyon látványos, ahogy a töltényhüvelyek jobbról-balra elcikáznak elöttünk (val'szeg ezért csinálták így), de azért ennyire nem kellene arcade szintre sülyedni, mert ez már kínos...
  • traXion
    #565
    update
  • Frankie
    #564
    most kaptam egy fülest hogy lehet hogy júniusban lesz BF Nam LAN :))
  • Crem
    #563
    Na...

    Még bő 13 nap és minden kérdésünkre választ kapunk!:D
  • Crem
    #562
    Azért, az is benne van, hogy nem annyira a grafikára figyelsz, hanem a játékélményre...:)
  • Fritz Von...
    #561
    Egyébként működés közben sokkal szebb a játék. Már észrevettem, hogy az állóképek közel sem adják vissza a játék látványát.
  • Lifeforce
    #560
    Az úgy élmény ha csak a saját embereid felett látod a nevet.
    Be lehet ezt állítani a szerveren, úgyhogy ez biztosan be is lesz állítva... :)
    Lesz hent az biztos.... :D
  • Punker
    #559
    nem a legszebb grafika de az AK tetszik :)
  • Punker
    #558
    ez elég meggyőző

  • Forrest Tomee
    #557
    Jelenleg az EoD-ban van olyan pálya ahol valóban el lehet bújni az aljnövényzetben, csak ha lassan pásztázod az irányzékkal a füvet akkor írja ki az ellenség nevét. ( mondjuk ennek kikapcsolása egy éjszakai pályán elég érdekes, mindenki lő mindenkire )
  • traXion
    #556
    Elküldöm mingyárt privátba a linket.
  • Petko
    #555
    azt még nem láttam, de akkor utánnanézek és kihírezem
  • traXion
    #554
    Ez a legújabb? Mert ma kijött egy újabb interview.

    Azt az érdekességet találtam benne (nekem), hogy az emelést úgy oldották meg, hogy a helikopterrel a tárgy fölött kell lebegni egy ideig, amíg a jobb gombbal a csörlőt leereszti, ha odaért, akkor automatikusan rákapcsolódik, és mehet az emelés. Repülés közben pedig bármikor elereszthetjük a járműveta jobb gomb újboli megnyomásával.
  • soldier
    #553
    ekkora baklövést csak nem csinálnak
  • Fritz Von...
    #552
    Tököm tudja. Végülis mindegy, hogy mennyiben javítottak, vagy cseréltek ki dolgokat. Láttam, játszottam vele és azt tudom mondani, hogy a BF-hez képest sztem legalább annyival előrébb lesz, mint a BF a CS-hez képest.
    Szóval megéri várni rá.
  • traXion
    #551
    update
  • Lifeforce
    #550
    Én egy kicsit félek ettől a kijelentéstől:
    "Az új engine azt is lehetővé tette, hogy sűrű aljnövényzetet rakjunk be"
    Sokan emlékeznek még a The jungle nevű pályámra, ami igen hangulatos volt de a gépeket nagyon leterhelte.
    Traxion olyan képeket mutatott miszerint a növényzet mennyiségét, méretét lejebb lehet venni.
    Sajnos nem derült ki, hogy szerver vagy kliens szinten.
    Ha kliens szinten, akkor nagy problémák lesznek, mivel te azt hiszed, hogy a fűben fekszel "láthatatlanul" míg a másik leirt mert neki egy nyilt fedezetlen terepen fekszel :(
  • Petko
    #549
    egyébként ennek ellenére azt mondom hogy csak kb. 10-15% nyi változás lesz az enginebe
  • Petko
    #548
    a <a href="http://bfvietnam.unisoftnet.hu">hq</a> oldalon a faq ban van egy interju AJ Marinivel... abban ezt írja:

    · Miben változott az új engine a Refactor2-höz képest? Vannak lényeges változások a grafikában vagy a fizikában?
    A fizikai rendszer már így is nagyon kidolgozott és komplex volt, úgyhogy nem láttuk sok értelmét újracsinálni. A grafikai engine viszont teljesen szét lett szabdalva, hogy egy teljesen újat tudjunk belőle kihozni. Ahogy már korábban említettem, van normal mapping, bump mapping, specular lighting, és minden puccos dolog amit valaki egy DX9 játéktól elvár. Az új engine azt is lehetővé tette, hogy sűrű aljnövényzetet rakjunk be, ami elengedhetetlen a Vietnámi Háború hangulatának hiteles lefestéséhez. Amikor azt mondom sűrű az tényleg sűrű. Van olyan térkép, ahol a semmi közepén körbe-körbe csak fákat és bokrokat látsz ameddig a szem ellát. Ehhez a vékony fű is hozzátesz. Nagyon látványos.
  • ubi
    #547
    külföldi csatornán tesztelték, és ott mondták, hogy ua motor csak több effekt+fény! nekem végülis teljesen mindegy
  • Fritz Von...
    #546
    Alapjaiban teljesen más lesz, hidd el. Pár olyan grafikai ügyességet meghagytak, amit jól bevált. De kb 85%-ban új lesz a graf. motor is.

    Hát itt sztem a jól megtervezett gyalogos hadmozdulatoknak óriási szerepe lesz. Az az igazság, hogy akármilyen tankban ülsz, egy jól szervezett gyalogos attack ellen szinte semmi esély nem marad.

    A susnyásban kell majd sokat okoskodni. :))

    A gépigényről nemtok sokat mondani, a tesztgép egy 2000-*es proci volt, 512 DDR-rel és egy GefFX5900-zal. Na most ezen jószerével játszhatatlan volt. Be lehet tudni ezt annak, hogy még csak optimalizálás nélküli béta verzió volt. De az tény, hogy ajánlottak 1 GB RAM-ot és egy jó VGA-t.