22902
Battlefield Vietnam
  • Lifeforce
    #545
    Igen de az rendesen megmódosítva.
  • Mr Manson
    #544
    hm... ezt honnan?
  • Petko
    #543
    háát szerintem azon még elmegy jól, talán a memoriára készülj föl hogy kevés lessz neki már a fél giga is... és kicsit nagyobb prockó.. de szerintem még így is elfut jól
  • Adam5
    #542
    isten király game lesz!
    kérdés:
    512sdram
    1700mhz proci
    ati radeon 9600xt alatt kb hogy fog futni szerintetek?
  • ubi
    #541
    nem lesz más a grafikus motor, a bf1942-é lesz
  • Petko
    #540
    hát azért ez a gyalogságos dolog nem teljesen igaz a DCben, ugyanis vannak kifejezetten jó kommandós pályák, ahol csak a gyalogságnak van szerepe
    Bár azt én is remélem hogy a BFV ben, egyszerre lesznek a pályák gyalogosoknak és járműveseknek is játszhatóak.
  • Forrest Tomee
    #539
    Remélem, hogy az EoD-hoz fog közelebb állni mert a DC-ben sajnos a gyalogságnak nincs szerepe.
    Ellenben az EoD-ban lehet jókat huncutkodni gyalogosként a sűrűben :o)
  • Mr Manson
    #538
    Más lesz a grafikus motor és a feeling is!
    Igazad van Fritz hogy nem szabad összehasonlitani.
    Más-más-más mind, és ezért jó....
  • Fritz Von...
    #537
    Szólásügyileg: amikor fikázás van, az tényleg nem szép és jó dolog. Ám igaza van Misának abban, hogy egy-egy játékhoz tartozó fórum azért van, hogy meg lehessen beszélni MINDEN játékkal kapcsolatos ügyet. Na most ha teszem fel a FOP nem tudja, hogyan vélekedik róla egy-egy csapat, akkor meg sem tudja védeni magát. A másik oldalról szintén ez igaz. Az, hogy ki hogyan közli a mondandóját már nem mindegy. Anyázókat, szitkozódókat ki kell moderálni. Ám ha valaki kultúrált formában foglalkozik a másikkal, vagy épp csak csipkelődik, az ugyanúgy a játékhoz tartozik. A BF topic és az ottan i játékosok sem attól lettek olyan jó haveok és összetartó banda, mert csak játszanak, hanem mert megbeszélik az ügyeket. Harag és félreértés lehet természetesen, de ettől vagyunk különbözőek, hogy a véleményünk se legyen ugyanaz.

    BFV: én teszteltem már a játékot a GURUnál. A modellezés amennyire láttam, jó lesz. Ám előre óvok mindenkit attól, hogy összehasonlítsa a Vietnamot a DC-vel. Mert ha egyáltalán össze lehet valamivel, akkor az az EOD. Mondjuk a DC és az EOD között és és föld a különbség kidolgozottság és mapok terén. Az EOD javára.
  • Lifeforce
    #535
    És természetesen sok függ a pályák elkészítésétől is..
    Minnél jobban "bújkálósabb" (igazi vietnámos,) annál jobb.
  • Petko
    #534
    nyugalom, nem a szimulatorokat szoltam le vagy ilyesmi, de a bfben fizikai részletessékkel van lemodellezve ami ténleg elég profi. nem csak ugy hogy erre huzom a kart es erre megy, hanem ténleg a kollektiv dolesszoge alapjan indul el ahogy irtam is a #428 ban. Persze nem az a lenyeg hogy a valos helikopterekhez hasonlit e, mert persze hogy nem, hiszen repulogepbol csinaltak, csak ez a zseniális, hogy ténleg lefele irányuló "légáram" ot modellez, és szárnyakat.. nem pedig egyszerű scriptelt kölcsönhatások

    A második bekezdésekben irtakban 100% osan egyetértek veled. Én az előbb az összegyurtat magára a mod kivitelezési minőségére értettem nem a játékmenetre.
    Egyébként sajnos erre ne várj sok gyógyszert a BFVietben mert az is hasonló lesz, ezzel a részével nem nagyon foglalkoznak a fejlesztők:(
  • [NST]Cifu
    #533
    He?!?!

    Fizikailag lemodellezve?!?! Ez most vicc? Ültem már helikopterben, mégha nem is egy UH-60-ban, de azért egy "kicsit" másképpen viselkedik a helikopter az életben, mint amit a DC-be beraktak. Akkor már inkább az OFP-féle kissé lebutított módszer (némi auto-rásegítés a kollektív karnál). Vagy ott az FS2004, meg az Apache Longbow.
    Ez a "viszont sokkal jobban le van modellezve mint bármely szimulátorban... " szöveg nagyon erős, játszottál már a fent említett játékokkal?

    A DC-nél azért írtam az "összegyúrtabb"-at, mert erős homlokráncolásra ad okot, amikor mindenki vagy repülővel, vagy helivel, vagy tankal nyomul a szélrózsa minden irányába, gyalog meg senki. Elég nevetséges...
    Kellene valami korlát, valami, ami összetartja az egész csapatot, nagyobb egymásra utaltságot várnék én egy csapatjátéktól (ami nem annyit tesz, hogy eggyüt rongyol 2 Abrams és 2 Bradley...).

    Az alapjátéknál ez bizonyos szintig szerintem jobban volt megcsinálva (persze ez erősen pályafüggő is), de az tény, hogy egyes dolgokban a DC messze lekörözi az alap BF-et.
  • Petko
    #531
    hat igazad van, bar az arcade kifejezes csak felig igaz, mert fizikailag viszont sokkal jobban le van modellezve mint bármely szimulátorban... inkább bizonyos kezelőfelületek hiányoznak, altimeter, normalis hud stb.
    azzal nem ertek teljesen egyet hogy a dc nem összegyúrt, és játszható mert jelenleg már túlszárnyalta sok tekintetben az alapjátékot... de persze én is remélem hogy a Vietnám még annál is jobb lesz
  • [NST]Cifu
    #530
    Hát nagyon LoL, ami flame terén itt megy...
    Olyan jó ős-CS-utánérzés...

    Na, ontopic: a helikopterirányítás terén félek attól, hogy maradnak az ultra-árkád irányításánál, ami nekem nagyon nem jön be. Azért ész nélküli ökörködésre, funplayre kitűnö lesz - ideje lesz végre lecserélni a CS-t, és remélem a BF:V beváltja ezirányú várakozásaimat, csak remélem, hogy kicsit játszhatóbb, összegyúrtabb lesz, mint pl. a DC...
  • Borg
    #529
    Akkor most én húzom meg a határt itt.

    A továbbiakban kitörlöm a faszba az összes nem bf-vietnamhoz kapcsolódó, hanem flame, vagy cb vs fop megnyilvánulást.

    Vegye személyeskedésnek aki akarja, csak picit undorító ami itt megy, MINDKÉT részről! (ezt sem kell kommentálni)
  • Petko
    #524
    sajnos az ilyen fontosabb abrobb dolgokkal nem foglalkoznak, csak a latvanyos nagy dolgokkal ami miatt a jatekot sokan megveszik:(
    pl. a beepitett voice kihagyasa oriasi hiba, ugyanigy nem volt szo hogy az objekt objekt fizikan javitottak e, mert ezzel lehetne meg magasabb szinre emelni a jatek fizikajat, es a kesobbi modok lehetosegeit, a repulokbe is elvártam volna pl. valami magassagmerot stb. ilyen kis aprosagok
  • Fritz Von...
    #523
    Na akkor egy témába illő okosság. Nekem gáz volt a BFben is, hogy a tankoknak pont az a fogaskereke nem mozog, ami az egész lánctalpat hajtja. Most megnézegettem az összes Viet trailert. És ezek a nyomik most sem javítoták ki. Világosan látszik, hogy a tanknak nem mozog a hajtókereke... Miért nem lehet ilyen dolgokra figyelni?
  • traXion
    #522
    De tényleg ápdét! :)
  • PiszkosFred
    #507
    thx
  • Petko
    #506
    persze, márc 16.-n van kint hivatalosan:)
  • PiszkosFred
    #504
    Ahaha, szanalmas...

    Egyebkent van mar valami konkret idopont meghatarozva a jatek kapcsan? Vagy mar meg is jelent csak en vagyok lemaradva? (remelem nem..)
  • Petko
    #485
    ilyen szerintem nem lessz:(
  • Fritz Von...
    #484
    igy. igy. Nemakarok hejesen irnise mmit.
  • traXion
    #483
    update
  • traXion
    #482
    Fain.

    Üdv.
  • Kovács legény
    #481
    Ide még be sem nem irtam még sose nem.
    Most megteszem.
    Ime!
  • traXion
    #465
    Hát nem!
  • AirborneRanger
    #464
    nem arra gondoltam h hátulról 2 kell szemből mittomén mennyi hanem pl ha ellövik a lánctalpát akkor nem tud mozogni etc?
  • Crem
    #451
  • Petko
    #450
    de az van, jarmuveknel a sima bf ben is volt
  • Valen
    #449
    akkor egy rhust az 500-ra
  • AirborneRanger
    #448
    Tankoknmál se nincs? :(
  • Crem
    #447
    Pedig nagy buli lenne,pl: ha el lehetne lőni a sniper kezét!:D
  • Petko
    #446
    a sebzésmodellen nem változtatnak semmit, ugyanaz ami a bf1942nel volt, nincs teruleti sebzes sajna:(
  • Cobra.
    #436
    Én lehet, hogy megyek, de biztos nem BF-ezni, csak körülnézni meg ha hozzáférek géphez, akkor kipróbálni a BFV-t, hátha abban már normálisan lőnek a tankok.
  • ghost cb
    #432
    Hát remélem lesz valami változás, mert a Bf-ben ha közvetlen közelről lövök fejen szemből egy embert piszollyal, akkor csak lemegy a felére az élete!
  • traXion
    #431
    Nincs infó róla, de ha kiszállsz a gépből, nem fog felrobbanni, ott marad, ugyan abban az állapotban, de nem erre kérdeztél rá... Szóval, nincs infó.
  • Forrest Tomee
    #430
    Van infó róla, hogy a sebzésmodell a BF-ből lesz áttéve vagy kicsit gyúrtak rajta?
  • Petko
    #428
    eod set nem ismerem, de a dcs szerintem mindig is franko volt, csak az hiányzik belőle, hogy valahogy lehessen vizszintbe állítani a kollektívot, vagy külön lebegtető gomb, mert nagyon instabil... kis mozdulat az egérrel/joyyal és a kollektiv máris megdől. A másik gond meg hogy az oldalkormány azaz a mellékrotor, nagyon lomha, nagynehezen belendül, aztán nyomni kell egy csomó ideig ellenirányba hogy leáljon. Egyébként szerintem fizikai modellezés szerint szinte tökéletes.
    A hqn már kihireztem egyébként hogy Marini vezeztő programozo mondta, hogy kulon irtak helikoptermodellt, mert a dc ben, meg eod ban is a repulo modelljet hasznaljak. Es elvileg eodban sokkal eletszerubb lesz. Remelem tenleg igy van es nem cseszik el.
  • Valen
    #426
    hát a Hui az egy katasztrófa az EOD-ban.

    megpróbáltam finoman megfordulni a levegőben, miközben mentemegyenesen és közben meg kisodróttam a pályáról :))

    az a gond az EOD-nál, hogy felemeled egy fix magasságra a helit és utánna ha síkban akarsz mozogni azt barommi furcsán lehet csak megcsinálni :((

    míg DC-ben ahogy nyomod a gázt, ugy emelkedsz/süllyedsz :))