22902
Battlefield Vietnam
  • Frankie
    #425
    szerintem meg pont inkább olyan legyen a heli control mint az EOD-ban, mert az helikopter szerű :) DC-ben nem tudsz úgy repülni egy helivel mint kéne, inkább egy furcsa repülőre emlékeztet :)
  • Danny
    #424
    Cobra egy kalap szar mert nem fordul, de szerintem a Hui az vezethető.
  • Valen
    #423
    csak a helikopter irányítása legyen inkább hasonló a DC-hez és ne az EOD-hez (azzal a cobrával harcolni, a Hui-val repülni fizikai képtelenség :))
  • Danny
    #422
    Ez a Lan party nem csak a játékról fog szólni, hanem tudjátok olyan emberi kapcsolatok izé vagy mi...

    Egyébként ha ez a vietnám csak annyira jó lesz mint az EOD (játékélményre gondolok) az már nekem elég is. :)
  • antijedi
    #421
    ott a pont... :)
    amire az eredeti bf-el felszerelkezet okosok nagy örömel bevetik magukat és csak bemutatot kapnak bfv-ből neten már napok óta kint lesz... :PPP
  • traXion
    #420
    Én azért nem, mert nincs eredeti BF-em. Pedig jó lenne egy riportot írni belőle, na meg nem az én stílusom a LAN-partee.
  • Petko
    #419
    nem, miafrancnak... addigra mi már nagyban játszani fogunk a bfvvel
  • Mr Manson
    #418
    Ti jöttök amugy LAN Party-ra?
  • Punker
    #417
    jöjjön már ki játszani akarok......
  • Mr Manson
    #416
  • Mr Manson
    #415
    Uj Offical Képek az EA lev.listan!
    Egy a pár közül!
  • traXion
    #414
    update
  • BurnBaby
    #413


    Március 14-én kerül megrendezésre az első hivatalos Battlefield 1942 LAN Party Magyarországon, mely egyúttal premierjéül is szolgál a Battlefield Vietnam hazai megjelenésének.
    Egész napos LAN Party keretein belül kerül Magyarországon első ízben bemutatásra az Electronic Arts legújabb programja, a Battlefield Vietnam. (...) a belépés szükséges előfeltétele az esemény regisztrációs oldalán való jelentkezés, valamint a helyszínen egy eredeti Battlefield 1942 program, vagy valamelyik kiegészítőjének felmutatása...


    A fentiek az EA általatok is bizonyára jól ismert magyar nyelvű Battlefield Vietnam honlapján találhatók.

    Úgy érezzük komoly bizalmat kapott a magyar közösség az EA-tól, amikor egy ilyen rendezvényt tartanak nekünk, és az a célunk, hogy be is váltsuk a hozzánk fűzött reményeket.

    Felhívom tehát mindazokat, akik örömmel kipróbálnák a BF Vietnamot, jöjjenek el a bulira.

    Sőt, ha már ott vannak gondolják, meg van-e kedvük indulni a lan keretében megrendezésre kerülő BF Conquest bajnokságon is, ahol az EA kb. 20 csapat részvételével számolt - mi pedig remélem nem okozunk nekik csalódást. Örömmel venném tehát, ha azok akik tervezték h megjelennek (vagy akik eddig nem tervezték de most tervezik mert jó fejek) megfontolnak h beszálljanak a versengésbe. Akár csak amiatt, mert a 200K elég vonzó nyeremény ,) avagy azért, hogy megmutassátok a bfeseknek, hogy hogy is kell ezt a játékot játszani, vagy pusztán azért, mert vicces :)) Csoportmérkőzésekkel kezdődik a buli, tehát minden csapatnak 4 meccs garantált.

    10 fős csapatok szervezésére (klántól, nemtől és bármi mástól függetlenül) felajánlotta a FoP klán a fórumát, de persze nekünk mindegy hol - a lényeg, hogy gyertek el és játsszunk együtt :)

    Regisztárció és bővebb info a fenti bannerre kattintva. Ha kérdésetek van azt feltehetitek a bf.hu fórum vonatkozó topikjában, ahol az EA képviselője és a szervezésben résztvevők igyekeznek mindent megválaszolni
  • Forrest Tomee
    #412
    Mivel TraXion nem jár erre, ezért UP!
  • traXion
    #411
    Mondtam ma már hogy update?
  • AndrewCB
    #410
    Az lehet, de mióta ATIm van (kb 2 hónap) minden játék faszábban megy! :) Amik kifejezetten Nvidiás játékok, azok meg még annál jobban! :)
  • Robbb
    #409
    Köszi mégegyszer Petko!
  • Forrest Tomee
    #408
    Hangulatkeltés képpen tegnap felraktam a 0.3-as EoD-ot.
    Isteni a sötét pályákon a hangulat. Mekkorákat lehet kempingelni a bokrokban! Ott rohangálnak el mellettem az ellen katonái és nem veszek észre...én szépen megfordulok előveszem az rpg-t és ...BUMM
  • Petko
    #407
    the trashman - surfin' bird
  • Robbb
    #406
    Sziasztok!A legutólsó hivatalos trailer alatt mi lehetett az a mókás zene?Előadót,címet tudna valaki írni?Köszi szépen!
  • Mr Manson
    #405
    Na! Végre pezseg az élett itt is!

    Amugy COD tényleg ilyen hirel indult, de ha megnézed EA oldalt ott csak egy bazi nagy NV logo van!

    De remélem mindenen nagyon jól megy majd!
  • Cobra.
    #404
    Az Unreal Tournament 2003/2004 is elvileg nVidia-ra van optimalizálva, mégis gond nélkül megy ATI-n
  • Petko
    #403
    irajtok mar a hq forumaba, az sokkal kiralyabb:)
  • Crem
    #402
    Ezt szinte minden jobb gaménál felhozzák... CSAK ATI-ra csak NVidiára...

    AZ RVS ugyan olyan jól vut NV-n mint a COD Ati-n.

    Szóval. Hülyeség...
  • Crem
    #401
    320x280 ban...


    NVidiA powa
  • traXion
    #400
    És ha az optimalizálást úgy értik, hogy CSAK nVidia kártyákon megy jól?
  • Cobra.
    #399
    Ha NV-s DX9-re optimalizálnak, akkor ATI DX9-es kártyákon gond nélkül fog futni
  • ghost cb
    #398
    Ajjaj... ATI Rulezzzz
  • traXion
    #397
    Akkor dobjam ki a Randeont?
  • Mr Manson
    #396
    őőőőő, nem!

    Most került a kezembe egy papir amin azt olvasom, hogy DX9re optimalizálnak, és szigoruan NVidia kártyákra! Valami szerződés köti az EA-t! (nem 100% lehet cáfolni) Bár ha megnéznük ott a nagy NV logo a lap alján!
  • traXion
    #395
    update
  • ghost cb
    #394
    Nem bizony. De tudok ajánlani egy topicot ahol szeretettel várnak, és azt fogják mondani neked is!
    Tudod melyik?
  • traXion
    #393
    Itt ilyet nem szabad. :)
  • Mr Manson
    #392
    Jóóóóóóóó reggggggelt Vietnam!
  • Mr Manson
    #391
    (( ... valaki már játékot is! ))
  • antijedi
    #390
    szvsz ha 14. én magyarországon lesza kkor warezban már pár nappal elöbb kint lesz szal nem sok uj infot fogsz tudni mondani... :)
  • seAke
    #389
    Márc 14-én megyek az EA promóciós bemutatójára és majd szerzek egy két hasznos infot!
  • Mr Manson
    #388
    Hát premier az 14. ugyhogy akkor már magyarországon lesz! De hogy forgalmazzák is, azt nem tudom!
  • traXion
    #387
    Pár nappal a megjelenés elött. Legalábbis ezt hallottam.
  • Forrest Tomee
    #386
    Mikor hívnak fel az 576-ból, hogy mekkora a méretem?