22902
Battlefield Vietnam
  • Borg
    #666
    De nem is látod a DX9 effekteket...
  • traXion
    #665
    Mert a BF reggelire 2*256 DDRt eszik.
  • Ben C
    #664
    Miéé? Far Cry megy highon egész jól...
  • Cobra.
    #663
    Ha ez a configod, akkor felejtsd el a Vietnamot, ez még a sima BF-nek is csak SP-ben elég.
  • Ben C
    #662
    A gépem elég felemás képet fest: -Intel p4 2400 mhz northwood magos
    -256 MB DDR Ram
    -128 Mbos Ati RADEON 9200 SE
  • soldier
    #661
    én tudom.megöli a gépet :D
  • Cobra.
    #660
    Azért kíváncsi lennék, hogy 256 Mb ram mellett mit csinál a játék, főleg egy 1Ghz alatti processzorral
  • Borg
    #659
    Naja ez valszeg kb annyit jelent majd, mint FarCryban.

    Minden highesten a 9600PRO elég-elég, de a 100FPS már csak egy 9800PRO-n jönne ki belőle, főleg AA meg AF mellett, amelyek ma már elég általánosak.
  • traXion
    #658
    Gamestar.de - BF-V test eredmények

    Akkor összefoglalva a fontosat:
    PC MINIMUM
    800 MHz CPU
    256 MB RAM
    2,0 GB Festpl.
    Geforce 3/3 Ti


    PC STANDARD
    1,2 GHz CPU
    256 MB RAM
    2,0 GB Festpl.
    Radeon 9500


    PC OPTIMUM
    2,0 GHz CPU
    512 MB RAM
    2,0 GB Festpl.
    Radeon 9800 Pro
  • traXion
    #657
    Mingyárt előkeresem a cikket, ha nem hiszed el.
  • Valen
    #656
    csak 80k HUF :)
  • Mr Manson
    #655
    Az árával van egy kis gond!
  • Borg
    #654
    Szerintem hosszabb távra terveznek, nem mostanra csak. És lesz high a mostani kártyáknak, highest meg a holnapiaknak:) Ezért ajánlott a 9800. Másrészt a videókártya gyártók is bejelentették már, hogy ritkul a termékciklus, szóval nagyobb lépések lesznek ezentúl, de ritkábban.
    Persze az egész *feltéve* hogy igaz a 9800as ajánlás:)
  • Punker
    #653
    tudom de szerinted az a legelterjedtebb vga?
  • traXion
    #652
    9800 már kijött.
  • Punker
    #651
    igen persze de mivel még nem jöttek ki az új kártyák gusztustalan lenne ha már arra lennének optimalizálva.
  • Borg
    #650
    Sebességileg nem, de ha belegondolsz, technológiailag megtehetik, mert már több mint másfél éve kint van az R3x0.
    Ráadásul amik most jönnek, 2x gyorsabbak lesznek és a 9800 simán a középkategóriába szorul majd. Magyarán a "highest" beállítás, csakúgy mint farcry-ban bőven jelenthet 9800-as ajánlást is.
  • traXion
    #649
    update
  • Punker
    #648
    akkor gáz, (és nem a te válazsodra írtam)
  • soldier
    #647
    Hát ez kicsit nagyobb mint a BF-é nem?(remélem szebb is lesz :) )
  • traXion
    #646
    Mondom ajánlott!
  • Punker
    #645
    R 9800 szerintem túlzás nem szoktak a "legerősebb" kártyára game-t fejleszteni.
  • traXion
    #644
    "Ajánlott"

    A minimal Gef 3-mas, 900 mhz, és 256 mb
  • Ben C
    #643
    R 9800? jujj

    ez a minimal?
  • traXion
    #642
    2000 MHZ
    R 9800
    512 MB

    Gamstar.de test-je szerint.
  • Ben C
    #641
    Lesz egy gépigénye... 2004es évben már sürgetni kell a fejlesztést, mert a Far Cry ha nem fut rendesen sírógörcsöt fogok kapni
  • zotyesz
    #640
    Ez teljesen új, különálló játék lesz.

    Most néztem meg a Katonák voltunk hivatalos oldalát, és a film az 1965. november 14-én a Ia Drand völgyben kezdődött ütközetet dolgozza fel.
  • Borg
    #639
    Egyre jobban kezdek ráállni erre a BFV témára én is.
    Ez most kiegészítő CD lesz, tehát rá kell rakni a BFre, vagy teljesen külön installálható játék?
    Jó lenne utóbbi, mert a BF-em már 4GB, le akarom gyalulni:)
  • Petko
    #638
    hasnolónak tűnik, de hogy konkrétan a film ihlette e azt nemtudom... bár általánosan az egész játék koncepciója filmekből van összerakva, ugyhogy bizonyára így van ahogy mondod
  • zotyesz
    #637
    Sziasztok!
    A Katonák voltunk ha jól láttam a BF:V-ben is megjelenik. A Ia Drang Valley lesz az, ugye?
  • Forrest Tomee
    #636
    Hogy ne lennének különbségek Az kettő annyiban hasonlít, hogy vietnámi a témája ;o)
  • Forrest Tomee
    #635
    Azt azért érdemes tudni, hogy akik elkezdték fejleszteni az EoD-ot azokat megvette az EA,tehát nem olyan rossz. ( ha jól tudom ) Egyébként egy du. lenn van a mod, nem értem miért nem bróbáljátok ki. Még egy hét szvsz míg lesz BFV. Addig is van egy magyar szerver ott lehetne mókázni.
  • Cobra.
    #634
    Bár még nem próbáltam az EOD-ot, de szerintem vannak különbségek a kettő között. Azért inkább én is megvárom a BFV-t.
  • Fritz Von...
    #633
    Pedig érdemes. Én is azt tolom ezerrel. Jó az EOD, ha nem a legjobb mod.
  • soldier
    #632
    Már nem érdemes leszedni EOD-ot sztem:)1 hét mulva kinnt a game.De ISO már előbb is szokott lenni(vagy nem? :) )
    1 hét aztán BANGBANGBANG im Dschungel :D
  • Petko
    #631
    én nagyon gondolkodtam hogy az eoddal játszok még elötte, de mivel márcsak néhány nap kérdése, mostmár nem...
  • Forrest Tomee
    #630
    Tudom, hogy nem . BFV, de addig is hangulatkeltés:
    Az EOD-ban van egy map a Katonák voltunk c. film ihlette a készítőt ( a címe is az a mapnak) és nagyon hangulatos. Az amcsi oldal csak helikoptereken spawnolhat és nincs ejtőernyő, tehát a heli pilótákon rengeteg múlik, hogy jól tegyék le a gépeket. Komoly mészárszék szokott lenni nagyobb szervereken :o)
  • traXion
    #629
    És nekem?
  • Crem
    #628
    Még 8 napot várnod kell...
  • traXion
    #627
    update