22902
Battlefield Vietnam
  • Gugger
    #3030
    JW1 nem tom, hogy admin kick-elt vagy sem most, de ha igen akkor inkább foglalkozott volna azzal hogy ne 5 vs 10 legyen a TEAMS elosztás ! Valóban nem volt szép tőlem átmenni a másik csapetba TK-zni, de más megoldás nem maradt hiába kiabáltam hogy TEAMS
  • Gugger
    #3029
    TEAMS
  • FiReBoY
    #3028
    Jah lehet...
  • Yan
    #3027
    nem úgy vettem,
    csak borzasztó lagok vannak máshol is.
    biztos közeledünk európához, és ez annak a jele.
  • Mr Manson
    #3026
    Most ezzel nem a JW-t akartam bántani. Ha lagol hát lagol de legalább megy!
    Nekem EA UK-n is lagolgat manapság! Mióta megvettem az ATI-t!
  • Yan
    #3025
    ezen a 7en tényleg nagyon akad :(
  • Mr Manson
    #3024
    áááá... nem értem miért szaggat ez a BFV, igaz már megszoktam de akkor is!
    800x600 ban, asszem itt már nem az én gépemről van szó!
  • Yan
    #3023
    lehet hogy nem csal, csak felrakot vmi okosságot, és néha használja
  • FiReBoY
    #3022
    És még itt magyarázkodik!!!
    Jó nagy szarba keverte magát...
  • FiReBoY
    #3021
    Jaja. Azért lehet, hogy nem csal, de hogy a káromkodást minek kell ebbe a gamébe is behozni!!! Nem értem...
  • bazza
    #3020
    A magyarítás már 80%-nál tart!
  • Serpa
    #3019
    már tiszta.
  • maggi
    #3018
    koszi
  • arty
    #3017
    azokon a mapokon van igy, ahol az amcsik oldalán is vietnami szerepkörben játszol. ok? voltak komcsi és amcsihaver vietnámiak.. ;)
  • Bercy #3016
    tedd fol a crack fix-et!!! bfhelp.try.hu itt megtalalod
  • maggi
    #3015
    sziasztok,
    a kaloz cd-keyyel nem megy halozatban a bf vietnam ? van erre megoldas ?
  • Bercy #3014
    Buba a kedvenc emberem :D KB egy honapja esett meg velem h beultem a helijebe, o vezetett es eppen egy amcsi zaszlonal szaltunk le ahol orkodott egy amrikai. en kiszalltam a gepbol h lelojjem, de o is kiszallt es pont a loveseim ele...veletlenul TK-tam, es bocsanatot kertem tole, erre o meg elkezd osztani. mondom jovan nemszamit, igaza van. a poen az h a kovetkezo mappon atallt amerikainak, beult egy helibe es szinte csak ram vadaszott...
  • Serpa
    #3013
    naa.
    de komolyan ez van, némely mapokon.

    nálatok nem ?
  • Bat
    #3012
    :)))
    És az milyen jó, amikor, foglalsz egy jenki bázist, elcsórod az m60-ast, a amcsik vigyorogva spawnolnak, hogy itt egy könnyű kong célpont, aztán kiosztod őket a saját m60-jukkal meg law-al
  • Zs0lt1
    #3011
    Nna én mondok ennél súlyosabbat.
    Múltkor, nem tudom már melyik magyar szerveren, aszzem jw1-en, Hue mapon, az egyik vietkong azért tk-zta le a másikat, mert fel akart előle venni egy lelőtt amcsi m60-asát.
    Nna ez nem kicsit lol.
  • Yan
    #3010
    Tegnap, v az elött szintén megfogta a PB és ki is dobta,
    ma meg a hátam mögött nekem üzenget a .
    Remélem más szerverről is eltávolitják.
  • FiReBoY
    #3009
    Szerintem érdemes lenne leállítani a srácot...
  • 0Fritz0
    #3008
    Azért vág ki, mert nem tud frissiteni a PB. Próbálkozz türelemmel, vagy keresd fel a PB oldalát és töltsd le a legújabb verziót magad. (Akkor is csíter vagy!!! )
  • CK1
    #3007
    ja: nem csitelek
  • CK1
    #3006
    lehet volt már kérdés, de visszaolvas nincs időm sajna: neten 2 perc jáccás után ledob a pb, miért?
  • Yan
    #3005
    Bubának mondanám: ne a szerveren üzengessen nekem, mert a végén még megtalál!!!
  • Instict
    #3004
    oks, csak azt hittem már, hogy rám célzol, amikor én olyan jól viselkedem mikor fentvagyok:) helikoptert sose viszek el, és ha meghalok valami társam miatt, akkor is csak mosolygok egyet és kész. :)
  • DonPapa
    #3003
    nem te rád gondoltam én sem
    hanem álltalánosságban beszéltem és a JW szerveren tapasztalt dolgokat irtam le
    ha megnézed akkor az általad feltett kérdésre válaszoltam csak az elején és a többi az én megjegyzésem volt
  • Instict
    #3002
    mi bajod van velem? úgy írsz, mintha én csináltam volna. én speciel olyan esetekre gondolok, mint amit Bercy is mondott, nem azért lövik, mert egy embert ült be, hanem azért, mert nem ülhetett ő benne.
  • FiReBoY
    #3001
    Megoldás: a patchben minden sarokra helit kell rakni :-D
  • DonPapa
    #3000
    jaja meg
    mire valo az a lángos izé ?
    mik azok a tüskés bigyok ?
    és azok a fadarabok ?
    a lehetőségek és a kérdések tárháza nagyon bő
    és arrol ne is beszéljünk hogy sokan nem birják visszafogni magukat és néha csak ugy repkednek az anyázások és egyébb jelzők
    a másik amikor az xxx-es filmek letőltése melett jönnek be játszani és a pingjükkel totál élvezhetetlenné teszik a többiek játékát is
  • Frankie
    #2999
    szerintem a legjobb kérdés:

    "hogyan kell az ásót használni?" :)

    Ezt napjában 4-5 ember kérdezi meg, egy-egy szerveren :))

  • Bercy #2998
    en a napokban azt lattam egy serveren h ketten beulnek egy helibe(2szemelyes heli) es folszallnak, erre mellolem az egyik srac rajuk kuld egy raketat. mondom neki h ne lojje, azok a mieink, erre o azt mondja h dogoljenek meg elvittek az Ő helijet...
  • DonPapa
    #2997
    persze hogy lehet
    de a maximális erejét mégiscsak 2 emberrel éri el főleg ha azok komunikálnak is egymással
    amugy pedig a Cobra dolog csak egy a sok közül van még a játékban bőven lehetőség amit nagyon sokan ( sajnos ) nem használnak ki
  • 0Fritz0
    #2996
    Cobrával lehet egy emberrel is aratni: Amikor enemy-t látsz átváltasz lövésznek, rakéta el, vissza pilótának. Nekem már elég jól megy lezuhanás nélkül. :)
    Az más kérdés, hogy ez mennyire reaisztikus... :)
  • DonPapa
    #2995
    lehet hogy egyedül viszi el talán a csapatszállito helikoptert és tán azt sem kéne ?
    sajnálatosan hogy még mindig sokan nincsenek tisztában sem a jármüvek sem a fegyverek hogyan-mikéntjével
    pl elkezd egyedül repkedni a Cobrával ami ugyebár eleve 2 személyes és ha van benne lövész akkor nagyon hatékony tud lenni , vagy mint emlitettem elviszi a 6 személyes csapatszállito helit egyedül, vagy bent ül valaki a ZSU-ban és védi a légteret erre valaki beurgik és ezerrel elkezd hajtani egy befoglalando zászlo felé és mivel a ZSU páncélzata elég karcsu igy nem jut messzire vele, de sajnos nagyon sok ilyen előfordul
    nap mint nap látható ilyen és ehhez hasonlo eset pl a JW 1-en is jopárszor elöfordul még az is hogy játék közben kérdezi hogy is kell és mit mit mivel lehet szal van még mit olvasgatni és gyakorolni

  • DonPapa
    #2994
    vagy beépitett ember
  • Instict
    #2993
    erről az jut eszembe, hogy még a mai napig látom, hogy ha valaki elviszi a helikoptert, akkor a csapattársai elkezdik lőni. azt hittem ez 2-3 hét után el fog múlni, de tegnap is láttam ilyet JW1-en.
  • Instict
    #2992
    jah, vagy még a stressz is közrejátszhat:))
  • Madmaxx
    #2991
    megtanulta a nyelvet, vagy csak félrebszél :)