22902
Battlefield Vietnam
  • Damned One
    #2870
    Hy!
    Csapatmunka azért van... tegnap az agyam szétröhögtem, tesómat egymás után lötték le a csapattársai, 7* :) nem volt semmi...
    JA, azt akartam kérdezni, gogy használ valaki teamspeak-et?
    Mert így nem túl könnyű komunikálni... mondjuk elég kevés ember van, akivel érdemes lenne, pedig ez a játék szerintem ettől lenne jó. Tisztelet a kivételnek.
  • Forrest Tomee
    #2869
    Azért külföldön ha szólsz előbb-utóbb átállnak, illetve a legtöbb szerveren már be van lőve az autobalance, pont e miatt.
    Egyébként ezért érdemes megvenni a játékot, ha idegesít egy szerver, mész a következőre.
  • spacepunk
    #2868
    külföldön is ez a trendi.
    játszottam már DC-t amerikai szerveren...
  • ghost cb
    #2867
    Hogy orvosolná?
    ATB meg a maradék csapatmunkát ami klántagok között folyik is szétb@ssza. Ugyhogy jobb ha megszokod: Ez a magyar ember...
  • arty
    #2866
    igy egy honappal a megjelenes utan szomoru vagyok ... meg mindig problema, h joval tobben vannak az amerikaiak allandoan, mert a belepo kis hulyegyerekek allandoan atallnak amcsinak.

    helikopterrel, hajoval, csapatszallitoval szinten egyedul menekulnek a LEGTOBB esetben :(

    tapasztalataimat kb. fel ora JW utan szereztem.

    nem tudom a megjeleno elso pecs mennyiben fogja ezt orvosolni...
  • Instict
    #2865
    telepítsd a cd-ről a punkbustert elötte, lehet úgy sikerülni fog. hármas cd-n találod.
  • BurnBaby
    #2864
    mert úgy működik :) amelyikre rányomsz az lesz a kezedben, amúgy meg pörgetheted :)
  • jerome
    #2863
    Köszi szépen a gegítséget. SIKERÜLT!!!!
  • Yan
    #2862
    az egérhez mellékelt drivert ne tedd fel!
  • CéZé
    #2861
    mivel láma vsgyok csak 3x telepítettem miatta újra a játékot mire rájöttem :)
  • CéZé
    #2860
    tegnap ugyan igy szívtam én is :)
    nekem fent van a RefreshForce progi és emiatt csinálta.
    mods/Bfvietnam/settings/VideoDefault.con ebben irt át renderer.allowAllRefreshRates 1 ezt ilyenre jó lesz :)
  • DonPapa
    #2859
    próbáld meg az itt lévő crackfix-et

    itt
  • jerome
    #2858
    Tudnátok segíteni? Amikor elindítom a játékot kiírja hogy, a bfvietnam.exe hibát észlet. És leáll. Mit lehetne tenni? A www.gamecopiworld.com ról már az összes törést kipróbáltam de nem indul el, mindegyiknél ezt írja ki.
  • Negwar
    #2857
    sziasztok tudnátok segiteni? nem tudok fellépni egy serverre se mert nem tudom kipiopálni a punkbustert, mindig valami hibaüzenetet ir ki. nem tudjátok mi lehet a gond?
  • Cobra.
    #2856
    Milyen egér ? Ha Genius, akkor nagy valószínűséggel nem fog működni.
  • Madmaxx
    #2855
    ha szerencsés vagy akkor megkapod a szükséges fegyvert :)
  • Serpa
    #2854
    egér görgőjével akarok fegyvert váltani, de elkezd pörögni jobb oldalt a fegyvertár, mint a "félkarú-rabló".
    miért ?

    továbbá, parancsokat lehet vhogy változtatni ?
  • GHOST7
    #2853
    http://bfhelp.try.hu/
  • olasz
    #2852
    Felraktam a gamet multiba azt írja ki hogy cd-kódot kér segítsetek. mit lehetilyenkor csinálni?
  • Trespasser
    #2851
    Hi!

    Miert nincs semmi hangom jatek kozben? A menuben megy a zene, de jatek kozben semmi hang.

    Nem tudja vlki miert?
    elore is kosz!
    bye
  • Serpa
    #2850
    parancsokat lehet vhogy változtatni ?
  • Police88
    #2849
    Majd jön egy Medal of honos is pc-re mely szintén a vietnami haborút dolgozza fel.......LOPÁS!!!
  • Tibor
    #2848
    na mivan?
  • Mr Manson
    #2847
    A Battlefield Vietnam után ezúttal a konzolfrontot célozza be a háborús széria méltán ismertté vált Digital Illusions, készül ugyanis a PS2-re ősszel megjelenő Battlefield: Modern Combat. A címből értetődően a modernkori hadviselés, illetve fegyverarzenál kerül majd terítékre a 30 járművet és 70 fegyvert felvonulató produktumban. Az EA égisze alatt megjelenő játékból nem maradhat ki a többjátékos módusz sem, melyben 24 harcos feszülhet egymásnak. A DICE egyébként roppant grandiózus tervekkel vág neki a konzolos piacnak, a Modern Combat-ot ugyanis további tételek fogják követni, ráadásul a PS3-re való fejlesztés ötletét sem vetették el a fejlesztőstúdiónál. Az E3 alatt bizonyára többet hallunk majd a Battlefield széria újabb részeiről.

    http://576.hu/
  • 0Fritz0
    #2846
    Nézd meg itt
  • Police88
    #2845
    Miért akkor mi jó neki?
  • 0Fritz0
    #2844
    Sajna már a Sima BF-nek is megabites vonal kellett. Hiába van 3Ghz-s procid és giga rammod, mert nem lesz elég a sávszél. Pontosan az adminok tudnák megmondani, hogy hány giga forgalmuk van egy hónapban, de nem kevés.. :)
    "Otthoni szélessáv" mellett nem érdemes próbálkozi.
  • BurnBaby
    #2843
    erre a problémádra is hasonló a megoldás, mint az előzőre

    www.google.com --> battlefield menu editor
    láss csudát, találsz segédeszközt bfhez, bfvhez, bármihez.

    (ha még emlékszel, alig pár napja az előző problémádnál azt írtam be a keresőbe h lexiconall.dat editor. erre építve legközelebb próbáld EGYEDÜL beírni a google be az "editor" elé az épp vágyott kulcsszót...)

  • Mas-Thief
    #2842
    Bármilyen játékot 4-en játszva csello szolgál ki és nem lagzik. Kösz a választ, de mivel minden embernek 1023 (max) pinget mutat, és erről már fórumoznak küldöldi fórumokon is, ezért kérdezem itt... mivel a hiba szoftveres. Csak nem találtam megoldást sehol.
  • ghost cb
    #2841
    Csello 1 emberrel necsodálkozz ha lagzik...
  • Mas-Thief
    #2840
    HELP!
    Vietnam miért laggozik?

    chello, 2 ember hozzám kapcsolódva simán megy, 3 ember jön, már laggozik... 1023 ping. ????

    Plíz help!!!
  • bazza
    #2839
    Én csináltam....még nem teljes...de nem biztos hogy felrakom a netre, majd ha minden kész lesz. Ja meg azt hallottam már készíti egy másik manus...Meg az a szar, hogy a menüt, nem lehet magyarítani (nem tudom)...
  • DonPapa
    #2838
    aszem volt már ilyenről szó itt a topikban
  • DonPapa
    #2837
    próbáld meg te is a crackfix-et

  • berczy #2836
    Mégegy! Nekem crackolás után is azt irja, hogy nem találja a CD-t! Ez miért van?

    Berczy
  • berczy #2835
    Bazza nekem kellene!
    Hol találom?
  • Sephi
    #2834
    Amikor feltelepitem a jatekot akkor miert van az hogy a harmadik CD vege fele amikor telepit akkor kiir valami errort es megal a telepites?

    Valaki tudna segiteni!?
  • DonPapa
    #2833
    lehet hogy nem egészséges dolog felrakni mert a PB nem szereti
    a BF1942-nél ez volt
  • bazza
    #2832
    Kéne vkinek BFV magyarítás?
  • Bercy #2831
    tudna valaki ajanlani nekem oldalakat ahonnan bfv palyakat lehet letolteni mindenfele bejelentkezes nelkul?