22902
Battlefield Vietnam
  • Mr Manson
    #3194
    Ez egy alap baj.... mert ugye a team munka és a kultura, inteligencia az alap lenne.

    Ezért beszéltem én annyit anno a "KOR"-ról!
  • Zs0lt1
    #3193
    Hát igen, ez így van.
    Ráadásul Sunz nem is írta, hogy a Mi8-as heli a kedvence.
    Ezt onnan is észre lehet venni, hogy azokon a pályákon amelyikenm nincs Mi8, azokon végig US oldalon M60/LAW-nal nyomul, a többin pedig Mi8-al helizik.
  • Cobra.
    #3192
    Hamed, igazad van, csak a BFV játékosok 80%-a nem tud erről, mert tavaly azt se tudta, mi az a BF
    Úgyhogy minden kezdődik előlről.
  • Hamed
    #3188
    Ez kész kabaré baze, lehet elkezdek vietnamozni:DD

    Ezek a dumák a bf közösség kezdeti stádiumaira emlékeztetnek. Von Weisch, cigánygyülölö, x-ray, meg hasonló formák szállóigéi. Nosztalgia rulz
  • Sunz
    #3187
    Manson: Ennyire ne keserdj el, nem olyan rossz ez, így is meg lehet élni M60-LAW mellet..:)

    Lamekiller: Nem fogok vitát nyitni, csak egyszer fogok ide beírni. Utálom a gerinctelen alakokat, akik egyszer mondanak valamit, utánna meg az ellenkezőjét cselekszik. Hiába is tagadod te vagy TDC Buba, ezt azt hiszem be is bizonyítottuk neked a szerveren. (Pest, Billes-helivezetés, Hasings kedvenc, ugyanolyan irásstílus) Te undorítónak és megvetendőnek nevezted a BC-t, most a névváltoztatás után, meg miután kiterült, hogy TDC Buba egy csíter, BC-s tag vagy. Nem érdekel semmilyen magyarázkodásod, és semmi ami veled kapcsolatos. Sajnálom Chestert Gandit meg a többieket, hogy téged és hozzád hasonló IQnullákat bevettek maguk közé. És akkor még te neveztél minket a war után csíternek, te tizenéves senkiházi.

    A GENERAL témát meg magánügynek tekintem (klánügy) és meg fogom hozni a megfelelő intézkedéseket.

    Köszönettel

    .:uHs:.Sunz
  • Mr Manson
    #3186
    Az ilyenek miatt, meg a lag miatt nem jatszom én sem napok óta. Vissza BF1942!
    Ha kijön a patch akkor re... de csak felhuzom magam!

    ... no meg lassan BF2
  • Madmaxx
    #3185
    HUN General az gyöngybeszédű :)
  • Zs0lt1
    #3184
    Figyelj én mondtam, hogy nem akarok vitafórumot itt kialakítani. Nem is fogok.
    Az m60-assal való kempelés bc sajátosság.
    Egyébként is bagoly mondja verébnek.
  • Lamekiller
    #3183
    uhs Agent -->>> "Generál helyett is bocsánatot kérek mindazoktól akikett megsértett, már párszór szóltunk neki hogy mellőzze a trágár kifejezésekett, dehát nekem is néha elborul az agyam amikor ugyanaz az ember öl meg huszadjára m60-nal kempelés közben." És még ti mondtátok nekünk, hogy ne magyarázkodjunk miután Chester anyázott, közben ti is most itt magyaráztok.
  • Zs0lt1
    #3182
    Hát ezt éppen te mondod.
    Fasza.
    Tizszer több képet lehet összegyűjteni csak rólad.
    Ja és ha már rólad beszélünk, elég sok hasonlóság van közted és a mindenki által közkedvelt Buba között.
    Ennyi.
  • Zollee.
    #3181
    Sziasztok! az miért van , hogy ha felmegyek a játékszerverre 2 perc után kirak??
  • Madmaxx
    #3180
    ezek tök jó gyüjtemények! :)
  • FiReBoY
    #3179
    Na hello!
    Írok egy kis jelentést a [HBTC] klánról.
    Jelen pillanatban 13 ember akadt össze. Legnagyobb része 20 év körüli ember és azt hiszem inteligensnek nevezhető csapat vagyunk, nem úgy mint egyesek. :) Ezt bizonyítja az is, hogy van köztünk egy orvos is.
    A lényeg az, hogy rendkívül értelmes embereket ismertem meg és remélem még jönnek sokan és kerekebb lesz a kör.
    Várunk még tagokat!
    Üdv: FiReBoY
    Hungarian Battlefield Terminator'Z Clan
  • Lamekiller
    #3178
    Az .:uHs:. klán újabb intelligens taggal büszkélkedhet!
    Kép
    Kép
  • Mr Manson
    #3177
    Jöhetne már az a fránya patch... már jatszani sincs igy kedvem!
  • Zs0lt1
    #3176
    +Rendben, légyszives mond meg meg a csapattársaidnak, mert szinte mindíg megy a flém.
    Kösz.
  • Yan
    #3175
    ha nincs meg a 10 fő, mért nem kértek kölcsön más klánból?
  • Scorpionn
    #3174
    Zsolt!
    -Azért nem tudtunk felsorakoztatni 10 ember mert 8 vs 8 volt megbeszélve.
    -Mi se akarunk vitát
  • Zs0lt1
    #3173
    Figyelj, nem akarok vitafórumot kialakítani, de:
    - Milyen dolog már, hogy egy klán nem tud felvonultatni legalább 10 embert. Ha meg nem tud, akkor miért áll ki.
    - Mivel az uHs-nek MÉG nincs saját szervere, a team-de -től kellett elkérni(köszi érte), ami nem volt egyszerű, mert alíg lehetett elérni őket.
    - Mi sem nagyon tudtunk gyakorolni, mert pl. én félnégykor tudtam meg, hogy 6-kor war lesz.
    - Lag-ra bármit rá lehet fogni.
    - Bármikor szivesen kiállunk ellenetek egy visszavágóra. Alap feltételek mellett.
    - Én nem szeretnék ellenségeskedést a két klán között, szal légyszi Ti se tegyétek ezt.
    Kösz.
  • Scorpionn
    #3172
    Na hy!
    Zsolt csak egy két dolgot szeretnék megemlíteni:
    1. Az uHs hívta ki a BC-t
    2. Nem 10 vs 10-be hanem 8 vs 8-ba egyeztünk meg mert nem akartunk azért felvenni senkit
    3. Megegyeztünk hogy 6-kor lessz a war ami sikeresen elkezdődött 1:40 percel később
    4. Gyakorolni sem tudtunk mert sokaknak váratlanul jött a war
    5. Laggolt pl. Transporternek (nem csak neki) és
    6. Gyakwar volt de mind1

    Nagyjából ennyi.

    Scorpion
  • Zs0lt1
    #3171
    Ez jó.
  • Mr Manson
    #3170
    tudom,
  • Yan
    #3169
    ne az elsöket próbáld!
    kattingassál párat a generátorba :)
  • bazza
    #3168
    reinstall gém, felrak CRACK, megpróbálsz multizni, kiírja, hogy DATA DIFF..., kilépsz, felteszed a CRACKFIX-et, és így próbálj játszani, nekem bejött.
  • Ottto
    #3167
    drága :(
  • Mr Manson
    #3166
    Bolt
  • Ottto
    #3165
    Nem műxik.
    Sztem a cdkey miatt, de megváltoztani nem tudom. Legalábbis nem működik :(
    Továbbra iss kiírja hogy "invaild cd key"
    Pedig próbálgattam :-/
  • Ottto
    #3164
    THNX
  • FiReBoY
    #3163
    Crackfix.
    http://bfhelp.try.hu
  • Ottto
    #3162
    Hali.
    Játszanék én is interneten, de nem az eredeti verzió van meg. Nincsen multiplayer crack vagy patch a játékhoz?
  • Yan
    #3161
    grat mind2nek,
    biztos komolyan vették a pálya nevét azért flémeltek.
  • Yan
    #3160
    sajnos nem,
    az adsl-nél nincs fix ip. :(
  • Bat
    #3159
    Mongyuk eccer sikerült, alacsonyan szállt egy helikopter, felugrottam és rádobtam :)
  • Bat
    #3158
    Vagy aknákkal helikopterek ellen :)
  • Zs0lt1
    #3157
    AZ! :)
  • 0Fritz0
    #3156
    Kiskés?!
  • bazza
    #3155
    HA vki FUN GAME-et akar játszani, az menjen a JW1-re!
  • Mr Manson
    #3154
    grat mindkét csapatnak
    Ahogy nézem uHs saját mapot tudta szépen hozni 336 pontal!
  • Zs0lt1
    #3153
    Még valami, egy találóskérdés.
    Mikor a bc us oldalon játszott, milyen fegyverrel voltak kivétel nélkül?
  • Zs0lt1
    #3152
    Jah és azt elfelejtettem említeni, hogy a csata 8vs8 volt, mert bár a BC volt a kihívó, nem tudtak felsorakoztatni 10 embert.