22902
Battlefield Vietnam
  • Madmaxx
    #2950
    www.bfvietnam.hu a letöltések között
  • Serpa
    #2949
    a zeneszámokat mivel tudom meghallgatni ?

    eseteg letudom tölteni vhonnan ?
  • 0Fritz0
    #2948
    Majd legközelebb hatalmas neonnyilakat fogok tenni amik a bohócfej felé mutatnak. Még a végén lelki gondjaid lesznek és befizethetlek Dr. Csernushoz...
  • Glasses
    #2947
    Köszi,jó
  • CéZé
    #2946
    pass : bfvhu többnyire :)
  • Glasses
    #2945
    Sziasztok tud valaki egy magyar szervert és ha igen akkor jelszót is tudtok hozzá?
  • Yan
    #2944
    úgy gondolod, ez meglep
  • FiReBoY
    #2943
    Az még haggyán, de én egyszer láttam jáccani és kb egymás után 20-szor az ő neve volt...
  • Bat
    #2942
    Ha TeamSpeaket használsz hát hogyne
  • FiReBoY
    #2941
    Hát nem volt a régi sem jobb. Csupa fehérség. Ezt könnyű adminisztrálni aztán csók. :-D
  • Police88
    #2940
    Lehet headsettel is komunikálni játék közben??
  • arty
    #2939
    Tényleg korrekt dolog, hogy itt normális vagy, de én pl. legszivesebben azokat TKznám le, akik nem a csapatért játszanak, azaz:

    miközben mi a csatatéren 3x elesünk, többek csak a helik közt rohangálnak, nem csinálnak semmit a csapatért... helizni szingliben is lehet, botok ellen, ha érted mire gondolok :) Néha énis elinditok egy EOD ot és repkedek és ölök és káromkodok és ölök vér vér vér :D

    Egyébként az dobja az első követ, aki még sosem anyázott vagy káromkodott ;) A folyamatos TKzás engem is idegel (nem a véletlenszerü, hanem amikor tudatosan csinálják, többször, ugyanaz) ... és volt már h a TKst nem, de engem anno kikkeltek DCből mert egy bazmeg kicsuszott :)
  • 0Fritz0
    #2938
    OKÉJ!
    A bibi csak az, hogy idáig messze te vezeted a mezőnyt!
  • Bat
    #2937
    Bubbára reagálva.
    Az dícséretreméltó, hogy itt a fórumban rendesen elnézést kért meg iesmi. Az "én helikopterem, mer te nem tudsz vezetni". Pfft...
    Ki tudja... Miből lesz a cserebogár?
    A föld népességére vonatkoztatva véges számú embertől eltekintve mindenkinél van jobb játékos - értsd ez alatt, hogy adott helyzetben eredményesebb -, annak valószínűsége, hogy bármelyikőtök benn legyen ebben a véges embercsoportban elég csekély (de nem nulla) tekintve, hogy sokan lehetnek jó játékosok (lehet, hogy Afrikában egy fekete kiscsákó a legjobb csak ő még nem tudja mi aza BF...).
    Magyarul egyszercsak mindenkinél bekopogtat egy másik player aki kegyetlenül lealázza. Tehát Bubba lehet hogy a másik szarul vezet (még), de lehet, hogy te is máshoz képest aki épp jácott, szóval ez nem érv :p

    Amúgy soxor be van ienkor kiabálva, hogy "gyakorojj szinglibe", csak azzal meg az a bja, hogy tapasztalatom szerint durván máshogy müxik 0 pingel és 30-50 pingnél a heli.
    (Például én úgy vettem észre, hogy lasabban is emelkedik...)
  • Yan
    #2936
    :DD remélem nem olyanokat mondtál neki, mint a #2912
    majd teljes gyűjteményt is várunk töled, csinálunk rangsort, és a legjobbak közt kisorsolunk egy kéthetes bant félpanzioval. :D
  • 0Fritz0
    #2935
    Biza, néha ki kell baszni a lámerekkel. :) (És azzal akin nincs sapka)
    Egyébként ha nincs anyázás, akkor nincs is mit lefotózni.
  • FactorG
    #2934
    Mivan fényképész Úr? Paparazzizol? Folyton a szarkeverés mi?
  • FactorG
    #2933
    őőő...te szemét, téged láttalak amikor...olyan sárga csíkot húzott a tankod... Honnan lehet letölteni azt a csítet heeee????

    Na ezt csak a sok kis buzi lámernek szántam. Játsz és egyszer megéred, hogy 2 percig maradsz életben egyhuzamban. Csak pár év kérdése. Jézusom! ;)
  • 0Fritz0
    #2932
    Nah beszólt a főcsíter...
    (flém?) :)
  • 0Fritz0
    #2931
    Sajna nem lehet, Yan tanácsára megtartottam anyucinak a szidalmakat és most legalább két hétig no gém... (Rohadt nagyot tud ám ütni ez a sodrófa!)
  • FactorG
    #2930
    Fel vagyok háborodva. ...ööö képzeljétek... valaki lelőtt úgy hogy nem is láttam honnan...őőő...csíter...csíter...
  • Loco
    #2929
    ikább menünk lövöldözni nem? na viszlát a harctéten!!!
  • Yan
    #2928
    Több* el lett mondva: a káromkodást tartsuk meg otthon anyucinak, mert nem látni töle a fontos(abb) infokat!
  • 0Fritz0
    #2927
    Most furcsát fogok mondani, de: Public szerveren nincs olyan, hogy "ez az enyém, te meg húzz a pi**ába!"
    Már számtalanszor elküldtél az anyámba azért mert "elloptam" a TE helide és persze véletlenűl utánam is röpült egy egész tár a fegyveredből. (Biztos selejtes)
    Ha zavar, hogy rajtad kívül más is játszik a szerveren, akkor menj single-t nyomni.
    Egyébként lehetsz te akár az istencsászár is a játékban, mert senkit sem fog érdekelni ha egy 15 éves gyerek pofátlanúl köpköd mindenkire. Már jó pár suttyót gyomláltunk ki a gémerek közül és még mindig nyugodt az álmunk (Talán éppen ezért).
  • Buba007
    #2926
    Akkor fordult ez elő amikor 3-szor egymásután tk-ztak le és amikor lespawnoltam órát vártam a helire erre odajött egy srác és elvitte!
  • Mr Manson
    #2925
    ... hogy pezseg az élet ...
  • Police88
    #2924
    2914#??
  • Yan
    #2923
    Fritz: szép gyűjtemény ;)
    FiReBoY: ? /végig gondoltad mit akarsz mondani?/
    Buba: a kettö is több az 1-töl; de ne haragudj mert nem tok kedves lenni az ilyenekhez.
    Javaslom vedd fel a kapcsolatot a PB készítőivel, ha annyira igazad van. /és utánna bocsánatot kérek/
  • Police88
    #2922
    néha rád tör a káromkodás?...........
  • Buba007
    #2921
    Meglesz!
  • Loco
    #2920
    Hajrá:)
  • Mr Manson
    #2919
    Kézzel is töröld utánna szerintem ami marad!
  • Buba007
    #2918
    Huh :DD Kicsit elszaladt velem a ló... Hogy lehettem ennyire primitív?! Meg kell változnom! Nem sokat tévedtél Loco, tényleg 15 vagyok! Ilyen, mint amit most belinkelt itt valaki, ritkán fordul velem elő, de ha a közeljövőben előfordulna (remélhetőleg nem fog) előre elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam. Loco megpróbálom újrainstallálni!
  • Police88
    #2917
    2914#??
  • Mr Manson
    #2916
    Ezzel nem csak magát de a klánt is égeti!
    Nem csak ő, minden igy viselkedő EMBER!
  • Loco
    #2915
    van egy pszihológus ismerősöm, ilyenekből írja a szakdoliját:)
    szerinte két fő ilyen csoport van: elkényeztetett gyerekek(10-15év) és a megállapodott friss családapák (27-35 év).

    na mindegy nem akarok offolni, társadalmunk része, rájukcsodálkozni lehet, megnevelni őket lehetetlen, idő kérdése az egész:)
  • Police88
    #2914
    Lehet Headsettel is nyomulni?
  • Police88
    #2913
    Kultúrcsávó..........
  • 0Fritz0
    #2912
    Néhány kedvesség
    (Természetesen ez csak egy elenyészően kis része)
  • Police88
    #2911
    nekem az előző jobban tetszett mert mostmár mindenhol PHP NUKE van és olyan uncsi,bár mind1 mert a célnak megfelel.......