22902
Battlefield Vietnam
  • Loco
    #2910
    1. buba, egy haverom is ugyanezt szopjam, ő se érti, neki is ezt vágja ki a pukbuszter, legális szoftverrel, a reinstall segített neki.

    2.el tudom képzelni a melletted élő emberek véleményét rólad. egy szipla tétnélküli játékban anyázol, akkor a való életben is valószínű minden kis szarér anyázol, kiabálsz, csapkodsz, és ezzel a körülötted élők hangulatád rontod. szar lehet nekik. szerintem alapvető emberi dolog, hogy képesek vagyunk kezelni az érzelmeinket, nem önzőzve másokon levezetni. meg ne sértődj, ez egy folyamat, mindenki átesik ilyen időszakon, több kevesebb sikerrel. reméljük neked hamar sikerül.(nem tudom, lehet hogy csak lealacsonyodni próbálsz, akkor bocsi).
  • Buba007
    #2909
    űűű , de láma vagyok!! Yan! Nagyon jó, hogy beírtad a 2880-t, mert első ránézésre nem is vettem volna észre egy jelentős dolgot. Ugyanis én csak két neven jelentkeztem be!!! <[TDC]> Buba-n és EVO néven. Akkor vajon mit keres ott az a Gurulokocka valami?? Lehet, hogy feltörték a számítógépemet??!!
  • Buba007
    #2908
    Yan! Ez egyszerű. Azért írtam át a nevemet, mert azt hittem, hogy a nevemmel volt valami problémája a PB-nek!
  • FiReBoY
    #2907
    Pfff... Én ugatok mikor én se tok írni...
  • FiReBoY
    #2906
    Oh bocs. FElkiáltójel kellett volna... :-D
  • FiReBoY
    #2905
    Mi az hogy tudsz? Olvassd már el mit írt? :-D
  • Yan
    #2904
    mit kell ezen magyarítani, angolul nem tudsz lőni?
    Buba: nem tettél fel semmit akkor mért próbálkoztál több néven? #2880 mielött még tagadnád.
  • Buba007
    #2903
    Rendben! Igazából azthiszem ez az "incidens" az Operation Irving nevezetű pályán volt! Ahol csak az amcsiknak van helikopterük! Az az igazság, hogy én "helikoptermániás" vagyok, úgyhogy valószínűleg ezért nem vettem figyelembe a csapatokat! Mostantól jobban oda fogok figyelni. Egyébként nem szoktam egyből anyázni csak akkor, hogyha engem is bántanak és ha valaki olyan viszi el a helikoptert aki nem tudja vezetni. Ilyenkor nagyon be tudok pöcenni, de ne vegyétek komolyan azt amit mondok olyankor, mert csak a düh beszél belőlem!!!
  • arty
    #2902
    NA, emlekszem. Buba volt pl. aki bejott, 3al tobben voltak az amcsik, automatice vietnek rakta a szerver...

    Erre atall, immar 4-el tobben vannak. Kerdezem, h miert all at? Valasz: mert o amcsi akar lenni... az gondolom nem zavarja, hogy a tobbiek jatekat kiss elk*rja :(

    Egyetlen pozitivum, hogy legalabb normalisan beszeltunk a jatekben :) Nem kuldott az anyamba, mert szolni mertem :) volt mar olyan is ...

    Buba: kerlek maskor oda allj, ahol kevesebben vannak. Biztosan lesz, hogy az amcsikhoz sorsol a szerver ...
  • FiReBoY
    #2901
    Hello!!! Megújult a [HBTC] klán oldala! Új rendszer, sok újdonság és persze a Battlefield Vietnam. Gyertek Ti is tagnak, jó móka lesz!
    [HBTC] klán
  • Mr Manson
    #2900
    Uninstall / Reinstall
    És töröld le a konfigokat is utánna kézzel!
    próbát megér
  • Buba007
    #2899
    Figyelj!! Bevallom őszintén az ilyen csítelés, meg ilyesmikhez nem nagyon értek! Tényleg nem csalok! Semmit nem raktam fel a játékhoz csak magát a játékot, a Punkbustert a játékhoz, meg a crackfix-et a Multiplayer-hez! Próbáljatok meg segíteni!
  • Bercy #2898
    tettel fel vmi add-ont a jatekhoz???
  • Crem
    #2897
    Mégha nem is Direkt, de valami van a gépeden ami nem oda illik...
  • Buba007
    #2896
    Segítség!!! Az a hír ami rólam terjedt el az nem igaz! Valamiért a PB mindig, kidob aztán azt írja ki, hogy gamehack! Örülök, hogy játszani tudok, nem, hogy még csalnék is! Kérlek ne higgyétek, hogy csaló vagyok, mert nem vagyok az! Egyszerűen valami gáz van a Punkbusteremmel és GAMEHACK-et ír ki miután kidob! Tudna nekem valaki segíteni? Megértéseteket köszönöm! <[TDC]> Buba
  • Bercy #2895
    nem biztos h mindegyik csalt. elofordulhat az is h valamilyen "kiegeszites"(magyaritas stb) nem teccik a punkbusternek es amiatt hiszi csalonak oket!
  • Serpa
    #2894
    nem tudok semelyikre se rábökni.
  • Serpa
    #2893
    akkor nem működik a görgő.
  • Serpa
    #2892
    igen.

    csere ?
  • Yan
    #2891
    Manson, Retek: remélem az ilyen "ember" visszamegy SoF2-zni!
  • 0Fritz0
    #2890
    Kétségtelen, hogy a BFV-re még ráférne pár javító peccs.
    Pl. egy hír a
    www.battlefield.hu -ról:
    Vietnam teljesítményproblémák

    2004. Április 06. - FreddyHawk | BFV Hírek


    Battlefield Vietnam teljesítményproblémák

    Megjelent egy közlemény a BFV hivatalos oldalán, amely talán közérdeklődésre tarthat számot :

    "A játékosközösség több tagja jelezte nekünk, hogy problémáik akadtak a BFV teljesítményével. Sajnálatos módon ezekben az általuk felvettett hibákban nem találtunk közös nevezőt, amely alapján egyértelműen azonosítani tudnánk, hogy mi okozza a grafikai teljesítmény problémákat. Kérünk ezért mindenkit, akinek hasonló gondja akadt, hogy küldje el nekünk a hiba leírását a [email protected] címre. A hibajelentésben szerepelnie kell :
    - a probléma pontos leírása
    - a helyzet, ahol a probléma jelentkezett
    - a szerver, ahol játszottál
    - a géped paraméterei - melyeket a Start Menü/program files/EA Games/Battlefield Vietnam/EAsy Info segítségével gyűjthetsz le.

    A jelenlegi kérésünk csupán információgyűjtésre szolgál, nem válaszolunk egyenként a felmerült problémákra."

    Na, akkor hajrá, lehet küldözgetni nekik az ANGOL nyelvű hibaüzeneteket .... De legalább foglalkoznak vele !
  • Mas-Thief
    #2889
    Hidd el nekem, hogy ez nem sávszélesség probléma. Kb 5 percig mindenki megkapja a saját kis pingjét. Aztán hipp-hopp... nem közöl adatot. 1023-ra ugrik a ping. Ennyi. Szoftveres probléma. Írnak róla más fórumokon is. Bf és minden kiegészítője DC-vel együtt tökéletesen játszható 4-en chelloval. Ki nem hiszi próbálja ki. 3 embert elbír. Ezt még a Faqba is beírták. Úgyhogy köszi a segítséget, úgy látszik ti sem tudtok többet a problémáról.
  • ReTeK
    #2888
    egy <[TDC]> klán SOF2-ben nyomta nem is olyan régen
  • Mr Manson
    #2887
    hát az... kiváncsi leszek milyen néven térnek majd az ilyen "emberek" vissza!
  • Yan
    #2886
    és szomorú
  • Yan
    #2885
    az ellen tankját próbáld hegesztgetni vele, ha ülnek benne ;)
  • Vlala #2884
    Na ez az agame, amelyet tényleg csak multiban érdemes játszani. Úgy viszont iszonyat jó...
    A mérnöknél a lángvágó mire jó? Jómunkásember módjára egy ellenséges tankba próbáltam bejutbni vele, nem ment :-)
    Lehet, hogy a repülőgép hajtóművét kell vele begyújtani?
    Vagy azzal kell erdőtüzet borítani a dzsungelharcosokra?
    Egyéb hüle ötlet?
  • [negativ] Les
    #2883
    HELLO NEM TUD VALAKI MAGYAROSITÁST A JÁTÉKHOZ. THX
  • Mr Manson
    #2882
    LoL
    ... allig ciki
  • Mr Manson
    #2881
    JELENTKEZNI!
  • Lekai
    #2880


    nem semmi
  • CéZé
    #2879
    TAGFELVÉTEL :)
  • Mr Manson
    #2878
    re...
    2 nap után végre gép elött
  • Yan
    #2877
    akkor én sem tom mire? :D
  • ghost cb
    #2876
    Auto team balance, egyébként Yan a fegyverek kiegyensulyozatlansága még nem jelenti, hogy nem lelőhetetlen az amcsi... De sztem Arty sem erre gondolt (#2875).
  • arty
    #2875
    miaza ATB ?? :)

    amugy a fegyverek kiegyensulyozatlansaga egy dolog, attol meg az m60asost is le lehet loni, max nehezebb ;)

    kulfoldon is ez megy, de pl. bf42 ill dc eseten, ha a TEAMS szocska vagy az alljatok at elhangzott, akkor rendbejottek az allapotok... itt volt h 5 percig TEAMSeztem, es a palya vegere sem allt at SENKI! hihetetlen ...
  • Damned One
    #2874
    ok thx :)
  • Yan
    #2873
    itt próbáld:
    http://cb.hungs.hu/modules/Forums/index.php?act=ST&f=1&t=28&s=a36f5c9f48f8ee00e9545b931000cb58
    :)
  • Damned One
    #2872
    Egyébként megmondaná valaki hogy hogyan lehetne 1 klánhoz csatlakozni?
    Mert ahogy elnéztem pl a cb-sek egész jól összedolgoznaK :)
  • Yan
    #2871
    sztem arty a fegyverek egyenlötlenségére gondolt.