828
Tribes 3 !!!
  • vadasz90
    #828
    Hello!!A Tribes Vengeance-hez tud nekem adni egy serialt, mert ugy szedtem le netröl és nem volt hozzá serial!!!PLS ME!!!
  • Balumann
    #827
    na most már több mint 1 órát játszottunk vele, tényleg nagyon jó multiba! Csak még többen kéne, mert még csak 3-an vagyunk... :( Senki nem jönne velünk? :(
  • Balumann
    #826
    senki? :|
  • Balumann
    #825
    kipróbáltuk multiba, megy hamachival, és játszottunk majdnem egy órát. És nagyon jó, most toborozzuk az embereket, már 3-an megvagyunk :)
    Jónak bizonyul, bár még az 5 játékmódból csak 3-at ismerünk, másik 2-ről csak tippem van hogy mi a feladat. Valaki nem akar csatlakozni? :D
    aki szeretne, MSN: [email protected]
  • Balumann
    #824
    biztos van benne valami about vagy help ahol bennevan hogy kell használni :/
  • grebber
    #823
    Nemtom hogy kell használni :(
  • Balumann
    #822
    na felrakjam, valakivel kitom próbálni a multit hamachival? :-(
  • Balumann
    #821
    ebbe a trainerbe sincs?
    dlh.net - tribes vengeance
  • grebber
    #820
    Ezek között nincs pályaugrás :(
  • Balumann
    #819
    http://www.gamerankings.com/cheats/914677
  • grebber
    #818
    Nemszoktam kodot használni,de ennél kéne valami pályaugrás kod mert hamarosan kényszerzubbonyba visznek el mert idegbeteg leszek!
  • Balumann
    #817
    ha valaki érdekelt vegyen fel msn-en: [email protected]
    nekem még fel kell rkani a játékot is ha valakivel tok multizni :/
  • Balumann
    #816
    uh én mikor a single-vel játszottam, már elég régen, akkor én eléggé az elején elakadtam... :D
  • Balumann
    #815
    neten nem lehet, mert kiszűri a cd kulcsot. De kipróbálnám hamachival LAN módba ^.¢
  • grebber
    #814
    Elakadtam :(

    Victoriával vagyok a The Past-Proof pályán.

    Állandoan lebombázzák a radarokat mert egyre csak jönnek ellenem a levegőböl meg bombáz az a szar.
    Azt olyan nehéz leszedni mert persze mozog nagynehezen leszedek egyett errejön még1 azt már nemtudom mert vagy kinyirnak vagy szétbombázza a radarokat :(

    Valakinek van valami tippje,trükkje hogyan kéne megcsinálni?
  • Gerisone
    #813
    nekem nem ment multiban! pedig teljesen más volt a ser.!
  • Balumann
    #812
    Valakinek megvan még ez a játék? Próbálta már valaki hogy megy-e hamachival lan-ba (persze nem eredeti game-val). Én nem ismertem akkor még a hamachit mikor ezzel játszottam. Szivesen kipróbálnám valakivel a multit.
  • Crazy Mate
    #811
    Milyen fajokkal lehet benne lenni?
  • k9duli
    #810
    Egész jó fragmoviefragmovie
  • Gerisone
    #809
    halli! tujja valaki mér nem megy a játék multiba? teljesen más seriallal tettük fel és azt irja ki h a cd key already in use! valaki?
  • Gerisone
    #808
    vedd lejjeb a felbontást vagy lehet h nem birja a videjókarid! uj driver?
  • Finci
    #807
    CSumi. Most sikerált felraknokm a gémet megy is meg minden addig a pontig amíg be nem rak az elején meg van a kép de tiszta fehér minden és csak akkor jön be a kép mikor a földet néze de akkor sem mindíg MI LEHET A PROBLEMA? HELP!!
  • Gerisone
    #806
    halli tujja valaki mér nem műxik a +7trainer? hogy lehet megoldani h ne fogyjon ki a jetpack?
  • grebber
    #805
    És miért ide rakod be? tedd be a moderátor topicba.
  • Mustang2005
    #804


    Be kéne tenni bannernek a heroes V fórumba!!!
  • grebber
    #803
    Számból vetted ki a szót mondom nemirom oda :)

    Nagyon zsír, most az Arénában vagyok.
  • Thanatos
    #802
    megkésve bár de törve nem... lol :P
  • grebber
    #801
    Na elkeztem vele tolni és nagyon bejön a game.
  • haxoror
    #800
    Nah, végigtoltam normálon de ennyi is elég volt :D
    Amúgy a single rész tetszett de a vége sztem el lett baszva, valahogy a sci-fis játékoknál ez van lásd Halo, Unreal2 :/
    De ettől függetlenül megérte a rászánt időt :)
  • haxoror
    #799
    Húúúú nagyon fasza kis game ez, most nyomtam le Mercury-val Jericot
    Sok van még hátra?
    ASE-ban néztem és csak 64 szerver van a világon és azon is csak 123-an játszanak pedig ez a game többet érdemelne...
  • Glpetyus
    #798
    Na bazz...fél napig szoptam ennél a résznél de semmi...
    Uninstall,ISO letöről a f.szba
    Pedig már vagy a 3/4 -énél lehettem,érzésem szerint...
  • antijedi
    #797
  • haxoror
    #796
    antííííjedíííí
  • antijedi
    #795
    i-t esetek 99%ban nem irok hosszúnak mert nem szoktam meg de nagyon,többi maygaros ékezetet még ugy ahogy használom de hossz i-t utálom :PPP
  • haxoror
    #794
    Igen de azt síelésnek írják, a rövid i-d miatt olvastuk félre :)
  • antijedi
    #793
    sielés...
    még mongya is a csajszi hogy ez megy neki mert sokat sielt az üdülései közben (nem pont ott asszem még elöbb)
  • grayfox
    #792
    lol. én is "sietni kell-nek olvastam" :D
    space=síelés-csúszás

    rofl
  • grayfox
    #791
    hm.. az alagút elején nyomj egy jetpacket (kapsz egy lendületet), és amikor a földre érsz nyomd a space-t (tartsd nyomva), ezzel a gombbal tudsz csúszni, így kb 1-2 másodperccel az ajtó becsukódása előtt be kell hogy érj :P

    -- amúgy -- a játék lebilincslően jó sztorival van felszerelve, a grafika nekem nagyon bejön, kár hogy nem szenteltek több pénzt a marketingnek, sokkal szarabb játékok ala fár kráj, dúúúm 3 nagyobb elismerést kaptak. Bár lehet hogy ez pont így jó. Én imádom :)
  • Glpetyus
    #790
    Nyomja valaki single-ben?
    Tegnap úgy febaszta az agyam,hogy majdnem kivágtam a monitort a kertbe :P
    Pedig tetszik a gém,de itt a végefelé(?) nehéz mint az "állat" ... :/
    Most ott vok,hogy 6 "tréninget" kell teljesíteni,...na ezzel szoptam vagy 4 órát,de qrvára nem sikerült :C
    Amúgy meg mi a f.sznak tréning a játék végén???
    (főleg ha már volt vagy 3x)
    Meg ezek a hülye arénák.... LOL
  • antijedi
    #789
    pfff... :P