828
Tribes 3 !!!
  • Borg
    #1
    Asztem dobok egy hátast mikor ezt megláttam:) Nem gondoltam hogy ennyire gőzerővel készül már a következő rész...


    "The next installment in the multiplayer action series is being developed by Irrational Games and will include a full single-player campaign."






    2004 télre igérik, valamiféle tuningolt unreal enginere épül, a képek alapján meglehetősen ütős lesz...
  • Timber
    #2
    azt a ku ... akkor most hivatalosan bejelentem, hogy a .clan>>code Magyarorszag Tribes 3 klanja ^.^

    Anno meg a tribes 1-el nyomtuk LANon ... es azota sem ertettem meg, hogy miert nincs magyar tribes kozosseg ... mert kurva jo a gaaaaameeee ^.^
  • Timber
    #3
    marmint elso Tribes3 klanja ^.^ kohh kohh ^.^
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    akkor bejelentem hogy elkéstél! :))
    lévén én TRibes 2-ztem és hát eldöntöttük hogy ha lesz 3 akkor megyünk oda klánostul :))))
  • Borg
    #5
    Hé!

    Volt Tribes magyar klán!

    Egészen konkrétan a HTD, Hungarian Tribes Division.

    Kb 17-20 tag volt, és komoly laddereken nyomtuk a Tribes2-t, eredményekkel.
    A www.tribes.hu is a mienk volt, de az azóta már nem működik, csakúgy mint a klán sajnos.
    Egykét ember még játszogat T2-vel, de nemsokan.

    Amúgy anno T1el is rengeteget nyomtuk 98-99 környékén, online-only.

    Ha sikerül nekik a vengeanceben ezt a feelinget tartani, akkor iszonyat jó lesz, és remélem feléled a magyar scene is kicsit.

    PS: Szal a többi klán csak a HTD után, vagy legalábbis akkor már ebbe tömörüljünk, legalább van neve már Tribes scene-ben.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    jah magyarok meg az onlány only de azért remélem most má menni fog :o)
  • Timber
    #7
    10 perccel kestel ^.^

    Na jo akkor a .clan>>code az egyik elso magyar T3:V klan ^.^ na?
  • Borg
    #8

    Ime a bizonyiték, hogy csak semmi elso magyar klánozás... az a HTD ;)
  • Timber
    #9
    de ez T2 ... mi T3rol beszelunk ^.^
  • Timber
    #10
    amugy kik voltak a HTDben?
  • dikki*yysw
    #11
    Kircsi!
  • Borg
    #12
    Lényegtelen, a klán élt, halott, és élni fog:)))

    Amúgy tagok kb:
    helczy
    omega
    blackmoon
    rholas
    locutus (én)
    tewe (asszem azota is nyomja)
    tomper

    Többihez be kéne logolnom Tribes2be, ott van online nyilvántartás... csak ez most egy 70 megás peccset akar nekem lehuzni a belépéshez:)
    Amúgy euro-tribesplayers.com-on talán még jegyezve vagyunk valahol...
  • dikki*yysw
    #14
    De azért az első két képre 29% complete van írva, a 3. az 21%. Kell még neki egy kis idő, mire kijön :()
  • Inquisitor
    #15
    Hehehe. 66 perces agyontömörített bemutatót néztétek?
    (Hirtelen felindulásból megjelenésig megvettem gyakorolni a Tribes 2-t, erre látom a szép magyar dobozon az Alien vs Predator1 screenshotok vannak!)
  • chuck
    #16
    Ez ev vegere igerik a jatekot. T1 anno 98-ban pont karacsony napjan jott ki - a ripp verzio -,remelem most is okoz akkora feelinget, mint regen :-).
    Az egy is itt figyel a polcon a ketto mellet :-D
  • Borg
    #17
    Hja, az 1-nek nagyobb volt a feelingje, mint a 2-nek. Igy visszaemlékezve.
  • Hamlet
    #18
    Na jó! Mi ez a Tribes és én miért nem hallottam még róla? :) Sima Quake, unreal klónnak tűnik, mi az extra?
  • cifuatwork
    #19
    Az, hogy a Quake és az UT egyszerű, populáris multival rendelkezik (DM, TDM, CTF). A Tribes-sorozat pedig kifejezetten csapatjátékra összpontosít. Emlékeim szerint van 3 kaszt, akik közül lehet választani (egy gyors felderítő, egy átlag katona, meg egy nehézfegyveres), a két csapatnak van egy-egy bázisa, ahol vannak command console-ok, amelyeken keresztül a csapattársaidnak tudsz parancsokat adni. LAN-on az első részel játszottunk párat, nem volt rossz játék. A kettőt csak offline próbáltam, annyira nem jött be senkinek, inkább OFP-ztünk. :)
  • cifuatwork
    #20
    Most rákerestem, de csalódnom kellet... Tényleg nincs hivatalos oldala?!
    Csak a Sierránál találtam EZT...

    Itt a következőt írják (csak a lényeg):

    -Lesz egyjátékos mód (na ez minek?! - Cifu)
    -Dinamikus mozgás, lesz jetpack (ez eddig is volt), futás (?! - Cifu), sí (Biathlon?! :) - Cifu) valamint járművek vezetése
    -A klasszikus Tribes fegyverekhez és járművekhez újak csatlakoznak
    -Pár új pálya helyszine: Földalatti barlang, kihalt város, savas wasteland (senki földje?) és egy colisseumhoz hasonló hely
    -Az egész alapja az Unreal Warfare motor
    -Szerverek 32 játékosig
  • TneX
    #21
    32 játékos,bravó!

    Ha jól tudom már a 2 is képes volt 64 játékosig elmenni,bár lehet ez csak papiron? :)
  • cifuatwork
    #22
    Elméletileg már a Quake esetén sem volt lehetettlen a 128 játékos szerver, csakhát a sávszélesség...

    Szerintem egy átlag, 512kbit/s eléréssel olyan 32 fő az, amit mér reálisan elbírhat egy jó netkód.
  • grebber
    #23
    Mikor adják ki a gamet?
  • grebber
    #24
    Nekem tetszik ez a game!


  • Borg
    #25
    Volt 64 játékos BarrysWorld szerver. Kb 4 db összesen, és mindig fullon volt az összes. Netkód tekintetében a Tribes kapcsán szinte ismeretlenek voltak azok a gondok, mint pl a CSben, vagy más multi gameben. Egyszerűen iszonyat jó netes motorja van. És ráadásul olyan map szisztéma van benne, ami által még egy új map is lejön pár mp alatt a szerverről, nemúgy mint CS-ben volt pl, hogy mire egy új mapot letölött, vége is volt a meccsnek:)

    Anno a Tribes1 fénykorában (1998-2000) sokszor több ember volt összesen a Tribes1 masteren, mint CS-ben.

    A Tribes2-ről valszeg azért hallottak kevesen itthon, mert meg kellett venni ahhoz, hogy a master szerverre (tehát online) mehessen vele az ember. Ez pedig itthon ugye még mindig nem divat:)

    A HTD clan kb 15 emberből áll(t), mi megvettük anno ahogy megjelent, a Tribes1 sikerén felbuzdulva.

    Nem tudom igazából, hogy a Vengeancenak jót fog e tenni az Unreal motor, mert eddig a Tribes mindig is unique játéknak számitott, nem egy populáris FPS volt. Itt stratégiára, gondolkodásra, és csapatmunkára van szükség. És az utolsó nem csak olyan divatos kifejezés értelmében, mint a többi mai multi játékban, hanem Tribes2-ben az ember csapatmunka nélkül tényleg nem ment semmire. (többszemélyes járművek, stratégiák stb)

    Egyébként szerintem a Vengeance nemes egyszerűséggel a Tribes2 lesz, csak éppen UW motorral, nem pedig azzal a Torque romhalmazzal, ami ugyan szép volt, SOKKAL SZEBB, mint a korabeli játékok, csak éppen súlyos bugokkal tele. Max egykét újdonság lesz benne, egységek és fegyverek terén.

    A skying meg egyszerűen az, mikor domboldalban csúszva közlekedsz, esetleg jetpack rásegítéssel:) Ez egy ilyen Tribeses kifejezés.
  • grebber
    #26

    A többi kép!
  • toMpEr
    #27
    nekem a tribes2 sok tekintetben csalodas volt, bar tenyleg szep volt, de a voodoo kartyamat nem nagyon szerette valamint C&H-s szerver se nagyon volt, ctf meg nem jott be annyira.
  • grebber
    #28
    Új karakterek:
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
    kép6
  • dronkZero
    #29
    Hm. Új Tribes? Az első résszel játszogattam neten, a másodikat megnéztem csak...

    A hangulata/világa nagyon jó, de szerintem ez a "síelés" dolog rettentőmód elbaszta a multi fílingjét. Nehézpáncélban sem tartott tovább gyalog a másik csapat bázisára érni, mint könnyűben... Ezért aztán a csapatszállítók is értelmüket vesztették...
    Kedvencem a völgyben lévő bázison áthussanó, zászlót felkapó nehézpáncélos volt... :(

    Ha ezt igérik a 3-ban... Asszem azt meg sem nézem. :(
  • chuck
    #30
    Sielés király volt benne :-). Nagyon sokat dobott a feelingen. A járműveket is lehetett ettől még nagyon jól használni, főleg a modokban (mikor pl. nem lehetet a talajhoz hozzáérni, talán TAC mod volt) milyen csatákat nyomtunk ! :)
    2-nek számomra már közel se mvolt olyan játék élménye, teljesen más lett a mozgás, és azal már nem tudtam megbarátkozni.
    3. rész remélem lesz olyan jó, mint első volt, akkor annak a darabnak is itt a helye a polcon az első két rész mellett.
  • toMpEr
    #31
    kijott egy trailer, szerintem egesz korrekt, majd meglatjuk mi lesz belole, elegge tribes2 szeru jatekmenetnek tunik.
    torrentes link
  • toMpEr
    #32
    van gamestar.hu-s link is
  • Borg
    #33
    Hááát... pedig én inkább az 1-et szeretném viszontlátni :(
    Abból is főleg a Renegades stílusát..
  • grebber
    #34
    Tribes 3 Beta

    [2004-06-08 @ 22:10 - ZeroCool]

    Mondjuk még egy picinként távol vagyunk a Tribes: Vengeance megjelenésétől, a mai naptól kezdve bárki jelentkezhet a béta verziójának tesztelésére. Nem is kell olyan sokat tenned érte, csak kitöltöd az itt található ívet, majd összekulcsolt marokkal drukkolsz, hogy kapj kódot :)
    Itt van az ív.
  • Borg
    #35


    A vengeance beharangozására a cég elérhetővé tette a Tribes1-et, mint ingyen letölthető FULL játékot!

    Az SG letöltések között is kint van!




    Kérdés: Van még T1 master szerver? Nyomja még valaki? Ha igen, simán letöltöm... évekig nyomtam, best taktikai fps ever...
  • Lacc
    #36
    Hát ha vannak elegen akkor leszedem én is, régen én is toltam egy darabig.
  • Borg
    #37
    Én már húzom lefele. Lesz ami lesz:)

    Max inditok majd szervert, aztán játszunk úgy!

    Előkeresem az egyik forint előtti írt CD-met is, azon van renegades mod.
    Wááá rákattantam teljesen a témára:)

    A jowood meg bassza meg a Transport Giantot :D
  • Borg
    #38
    Van master:)
    És több mint 220 szerver! Legalább ugyanennyi emberrel.

    Van 80 playeres szerver is! Vannak 60-100 ping közötti fullos külföldi szerverek. Kurva jot játszottam :D
  • Lacc
    #39
    Hohó akkor jövök én is! :D
  • Borg
    #40
    Holnap felrakok egy renegadest, aztán megnézem, hogy azzal mennyi szerver van.
    De ez a base is bazi jo:) Nem gondoltam, hogy ennyien nyomják még, és főleg, ekkora beleéléssel... Fullra visszaköszön a régi jó teamplay feeling, a jellegzetesen tribeses hangokkal :)
  • Lacc
    #41
    Én inkább a 2. résszel játszottam, kíváncsi vagyok ez az első milyen. Már nem nagyon emlékszem, régen próbáltam ki a demóját csak, igaz multiban. Mindenesetre a 2. nagyon bejött, remélem ez is be fog :)