828
Tribes 3 !!!
  • Tatyla
    #708
    nekem nem akarja feltenni a patch-et!és a listában is vagy 4 ugyanolyan nevü szervert hoz le!
  • Borg
    #707
    Nekem oda be sem hozza a hungs.hu -t.

    De szerintem a tűzfalammal lesz a gond. Ugyanis a CS:S is detto ugyanezt a problémát produkálja. Letiltom a tűzfalat, és megjavul. Mindjárt kipróbálom ezzel is.
    Valamiért szerintem beszart a NIS-em adatbázisa, és ahelyett, hogy az újonnan telepitett programot konfigurálni allow/permitre, csak elszáll mssql stack overflow-val.
  • antijedi
    #706
    én a listábol connecteltem
  • arty
    #705
    najo, tovabb nemtok varni... L valami tömegsportra ;)
  • arty
    #704
    egyedül sux .... azt sem értem, külföldek hogyhogy nincsenek ???

    meg h az összes listázott szerveren játszik kb 30 ember !!!???
  • Borg
    #703
    Nem jo. Ugyanaz. Hiába csináltam profilt, Player néven léptet be a szerverre. Utána egyből kiteszi az ikont jobb felülre, és semmit sem tudok csinálni.

    Ti hogy léptek be a szerverre? consolba open hungs.hu nem?
  • Borg
    #702
    Egy pár perc és újra megpróbálom.
  • Borg
    #701
    patch, minden megvolt.
    Tűzfal van, de nem tilthatja, mert akkor be sem engedne a szerverre...
  • arty
    #700
    mért nem jön senki?

    borg: 1.1 ?

    én bent vagyok! tuzfal?
  • Borg
    #699
    Nektek működik a hungs.hu ? Nekem belép, de onnantól csak kiteszi jobb felülre a kapcsolati probléma ikont, és kész...
  • Borg
    #698
    Na részemről felraktam, ha minden ok akkor lassan felmászok a szerverre egy kicsit...
  • arty
    #697
    ha valaki dvd verziot szeretne magának, a CDk tartalmát másolja egy könyvtárba, akár onnan is installálhato, ill. kiirhato egy dvd-re, akár alkönyvtárba is :) (ha még mást is akarunk mellé irni)

    kiprobáltam, 1.0, 1.1 is megy (persze a tört.exe-vel)
  • Borg
    #696
    MI AZ ISTEN 4.7GB EBBEN??? Eszem megáll.
    Helyem sincs felrakni.
  • Borg
    #695
    Na leért végre a cucc, talán ma még időm is lesz játszani... (kb 7-8 között)
  • arty
    #694
    1 orát voltam, sehol senki ... :( natalán délután :)

    a labdás gamemod naon alat, nameg a kötél, a spiderman2nek is ilyennek kellett volna lenni ;)
  • Lacc
    #693
  • antijedi
    #692
    jade mégis csak nem ismerte fel magától..., érdekes :/
  • antijedi
    #691
    őőő érdekes mert nekem még nincs rendes tribes veng filter... :/
  • haxoror
    #690
    Nekem két olasz és egy osztrák szervert mutat most az ASE Tribes:Vengeance alatt (nem a demoról beszélek) szóval filter már van.
  • antijedi
    #689
    akkor rakd abc sorrendben...
    jah és légy türelmes várd meg amig beszedi összes szervert mer telég sokat tököl vele :)
  • Tatyla
    #688
    Nekem nem hozza elő ott se!
  • antijedi
    #687
    a játékéban, igen
  • Tatyla
    #686
    A játék keresöjében mert az Ase nem támogatja még!?
  • antijedi
    #685
    ha csak aknakereső lenne akkorse mennék cs-zni, több okból is de azt itt nem taglalom mert offtopic... :)
  • Lacc
    #684
    ...és lehet jönni cs-zni :D
  • antijedi
    #683
    mongyuk szerintem én végignyomom singlet és ha addig se jön össze valami (min 2 hét mert nem tul sokat van időm singlezni :P) akkor kiirom cd-re azt be a sarokba..., és lehet temetni ezt a gamet is többek között :/
  • antijedi
    #682
    pont emiatt nem lessz ebből semmi..., én se fogok egyedül vagy 1v1ben szarakodni sokat igy emg ha senki nem kezdi el halott az egész...
    de ez még nem ok arra hogy cs-t részesited előnyben mert ott sokan vannak... :P
  • antijedi
    #681
    szerverkeresőben megkeresed a hungs.hu -t 8ha ping szeirnt rendezed elvielg elsőnek kéne raknia) és rákatt kettőt :)
    meg hasznos betenni kedvencek közé is :)
  • Lacc
    #680
    Kiváncsi leszek összejön-e azért valami csapat. Én is örülnék neki, de nem nagyon bizakodok, a béta alatt is csak mérsékelt volt az érdeklődés. Ha lesztek sokan, jövök én is :D
  • Tatyla
    #679
    Hogyan kell csatlakozni?
  • antijedi
    #678
    mégse, lelépett az illető :P
  • antijedi
    #677
    nah vagyunk fent ketten jöhetne valaki még :)
  • arty
    #676
    naa, azéert volt, h voltunk vagy 8-10en (pár külföldivel...) ;)

    holnap napközben feltelepitem, bekéreckedek hungs.hu ra :) előtte idejövök bejelenteni :)
  • antijedi
    #675
    mind1 én tudtam hogy ez lesz, amikor bétánál kihalt a hungs.hu-hu már akko mondtam hogy ez a game meghalt :/
  • antijedi
    #674
    nagy a game lsuták az emberek letölteni
  • Xian
    #673
    Meg milyen szánalmas már,
    hogy az összes szerveren alig van 200 játékos.
  • Xian
    #672
    Hi

    hungs.hu helyett Hungarian Cracked Server
    Igy lenne rajt nep.

    Vagy valami de a cracked kellene bele hogy
    lassak megy tort game el is.
  • haxoror
    #671
    Már tényleg nevetséges hogy mindenki a "Mennyei CS"-hez viszonyít minden fps-t
  • Borg
    #670
    Nekem ha több időm lenne erre az egész "számítógépes jáccásosdira":), biztos, hogy szerveznék valami komolyabb csapatot. Akár tribes1-be is.
    Ehhez nem kell sok ember. Ha csak 4-8 ember összejönne, már magunkban is jókat tudnánk játszani.
  • antijedi
    #669
    amugy nem tom miért baj az neked hogy van itt 5 ember akit esetleg jobban érdekel a tribes mint a csoda cs-d :PPP