277
Budapesti Orvos Pecsétjével...
  • Xboxman
    #37
    Muki:kiproszáltad ,hogy megy-e?
  • Xboxman
    #36
    Lol én meg már megint nagy szarba vagyok!51% hogy kibasznak mostmár(15 nap igazolaltan),fegyelmi 8napon belűl.Ha valami kibaszott nagy mázlim van és sikerűl megolvasztanomn anyám,osztályfőnököm és a dokim szívét talán ki tudok jönni belőle csupán egy 50.000forintos bírsággal(ilyenem má vót eccer:)

    Szal ne lógjatok emberek mert kurvára be lehet szopni(pedig én profi vagyok ma')
    Valaki nyugtasson meg ,hogy neki is volt ilyen és sikerült kijönnie belőle mert kurvára parázok:(

    on:ezt a nyomtatott igazolást mennyire lehet eredetire csinálni?Jah és a leosztályzott napokat nem eggyeztetik az orvossal az ilyen kamuk elkerülése végett?

  • mukika
    #35
    ÁZ! azt az igazolom, hogy... is azzal van... :)
  • traXion
    #34
    Photoshop power!
  • Lacc
    #33
    Azért itt Miskolcon néznének nagyot ha beállítanék egy igazolással amin budapesti pecsét van :DD
  • mukika
    #32
    Nem mutatom meg! :)
  • 0ppika
    #31
    Na mutasd!
  • Lacc
    #30
    Hát nem nehéz találni, DC-n is van egy csomó :) De én még az ilyen .jpg-s igazolásokat sose próbáltam ki, de úgy látom nálatok beveszik a tanárok.
  • mukika
    #29
    mi és??? gondoltam akinek nincsen, annak szívesen feltöltöm. de úgy látom sokaknak van!
  • Match
    #28
    Nekem van Doc-ban (pecséttel) és JPG-ben is.
    Nekem is van orvos ismerősömm...bemegyek, már cask azt kérdezi mikorra kell az igazolás...én meg mondom hoyg mettől meddig....így nem voltam múlt héten sulib (vagyis, az még ehét)
  • magus
    #27
    nekem van socban, jpgben, szerkesztheto verzioban orvosi igazolasom
  • Lacc
    #26
    És?
  • mukika
    #25
    nah van egy igazolásom rendesen megcsinálva!
  • The Garrett
    #23
    Én bementem ma a tüdőszűrőbe... odamentem az ablakhoz,( előző nap voltam ott vizsgálaton)
    És kaptam mára is és tegnapra is egész napos igazolást :DDDD
  • cSuwwi
    #22
    Az igazolást még keresem...
  • cSuwwi
    #21
    Ez orvostól függ. Akinek van orvos ismerőse (mint nekem is), az jár ilyenkor jól, nem muszáj háziorvosnak lennie, lehet szakorvos, sőt még fogorvos is :) Nekem a fogdoki igazolását is elfogadták anno...
  • Xboxman
    #20
    Lehet ,hogy visszamegyek avval ,hogy szarúl vagyok.Egyre rosszabbúl érzem magam ,ahogy közeledik a suli,de már beírta az igazolást:/
  • Xboxman
    #19
    Uhh ennyi volna egy szövegben...
  • Xboxman
    #18
    Na én pont most lógtam 3napot!Bementem szépen az orvoshoz és úgy csináltam mintha beteg lennék,és simán kaptam igazolást!Sőt ha akartam volna még pár napot otthon maradhattam volna,de az már kcsit gyanús lett volna,nameg évet se szeretnék ismételni:)
  • cSuwwi
    #17
    Nekem pont van egy, ami tökéletes. A ki van ugyan töltve, de a dátum pecsét nincs rajta, csak azt kell rányomni, és jobb mint az eredeti. A név, stb. nincs kitöltve, csak a sablonszöveg van rajta: Igazolom, hogy xy a mai napon orvosi vizsgálton megjelent, meg valamilyen háziorvos pecsétje van rajta...
    Ha megtalálom beszkennelem :)
  • A nick nevem
    #16
    Kérj az osztályfőnöktől, vagy iratkozz be a Gábor Dénes Főiskolába, kérj halasztást...
  • nemcsakfél
    #15
    Iskola látoghatási igazolást keresek...
  • A nick nevem
    #14
    Szivesen, de ebből ne csinálj rendszert, mert "Elvisz a rendőr, sittrevág egyből..." (Fürgerókalábak) :)

    Egyébként én 4-nél többször nem csináltam meg egy évben ezt a "gazságot". Tudod, 4 matek nagydolgozat. ;)))) Bár az utóbbi időben sajnos nem használtam ki ezt a lehetőséget, mert utána úgyis megíratják annyi különbséggel, hogy "nehezebb feladatsor"...
  • ThePartyFace
    #13
    Siker...
    Hallas vizsgalatra kertem beutalot.
    Photoshopot elo es maris kesz.
    Köszi az otletet!
  • A nick nevem
    #12
    Akkor eredj a szemészetre, oda nem kell még beutaló sem, nem csinálnak semmit, csak olvasnod kell a számokat, és ha szerencséd van ad igazolást is. Nekem is egy ilyen átkozott osztályfőnököm volt majdnem 2 évig...
    "Szülő aláírása? Hmm ez a pecsét... Felfogom hívni dr. Ikszipsz Ilonkát, tényleg ő adta-e..."
    Hányingerem van, ha eszembe jut!
  • ThePartyFace
    #11
    Most indulok "beutaloert"...:)
    Ez en ofom full naiv, raadasul nem is nagyon foglalkozik a dologgal, csupan beirja az igazolatlan oraimat:PP
  • 2XP
    #10
    Azért vigyázz ezzel. Nekem az ofó az eredetit is alig akarta elfogadni, majdnem visszaküldött az orvoshoz, mert a lap hátulján volt vmi :DDD De egy kisebb tanári megbeszélés után efogadta :D
  • ThePartyFace
    #9
    Köszi, igy mar van kiindulasi alapom:)
    Tovabbra is varom, hatha eloherul a minta.
    Ha megtalalnam, belinkelem!
  • A nick nevem
    #8
    Nagyszüleidnek is lehet, hogy van egy el nem használt beutalója... :)
  • A nick nevem
    #7
    Hu, fejből nem tudom, már 'régen' volt, amikor ilyet kellett csinálnom...
    Egy pecsét az ellenőrződbe, oszt kész. Nekem anno el sem fogadták külön papíron.
    Vagy testnevelés alóli felmentés kéne? :)
    Egyébként elárulom, hogy a beutalókat is ilyen papírra írják, azt meg kérsz az orvostól, mert mintha rosszul hallanál a szélső füledre...

    Tanittónéni: Ok, csak nyugodtan! :)
  • ThePartyFace
    #6
    Vicces...
  • ThePartyFace
    #4
    Csak nem vagom a szoveget...:/
    Nem nagyon csinaltam meg ilyet. Ha be tudnad irni, az is eleg lenne.
  • ThePartyFace
    #1
    Fontos lenne, hogy egy, a cimben szereplo "dokumentumrol" mintat szerezzek. Lehet, kicsit gyerekes a keres, de nekem eletbevago:
    Barki, aki tud a neten ilyen mintat, ertesitsen!

    Koszi!