277
Budapesti Orvos Pecsétjével...
  • ThePartyFace
    #1
    Fontos lenne, hogy egy, a cimben szereplo "dokumentumrol" mintat szerezzek. Lehet, kicsit gyerekes a keres, de nekem eletbevago:
    Barki, aki tud a neten ilyen mintat, ertesitsen!

    Koszi!
  • ThePartyFace
    #4
    Csak nem vagom a szoveget...:/
    Nem nagyon csinaltam meg ilyet. Ha be tudnad irni, az is eleg lenne.
  • ThePartyFace
    #6
    Vicces...
  • A nick nevem
    #7
    Hu, fejből nem tudom, már 'régen' volt, amikor ilyet kellett csinálnom...
    Egy pecsét az ellenőrződbe, oszt kész. Nekem anno el sem fogadták külön papíron.
    Vagy testnevelés alóli felmentés kéne? :)
    Egyébként elárulom, hogy a beutalókat is ilyen papírra írják, azt meg kérsz az orvostól, mert mintha rosszul hallanál a szélső füledre...

    Tanittónéni: Ok, csak nyugodtan! :)
  • A nick nevem
    #8
    Nagyszüleidnek is lehet, hogy van egy el nem használt beutalója... :)
  • ThePartyFace
    #9
    Köszi, igy mar van kiindulasi alapom:)
    Tovabbra is varom, hatha eloherul a minta.
    Ha megtalalnam, belinkelem!
  • 2XP
    #10
    Azért vigyázz ezzel. Nekem az ofó az eredetit is alig akarta elfogadni, majdnem visszaküldött az orvoshoz, mert a lap hátulján volt vmi :DDD De egy kisebb tanári megbeszélés után efogadta :D
  • ThePartyFace
    #11
    Most indulok "beutaloert"...:)
    Ez en ofom full naiv, raadasul nem is nagyon foglalkozik a dologgal, csupan beirja az igazolatlan oraimat:PP
  • A nick nevem
    #12
    Akkor eredj a szemészetre, oda nem kell még beutaló sem, nem csinálnak semmit, csak olvasnod kell a számokat, és ha szerencséd van ad igazolást is. Nekem is egy ilyen átkozott osztályfőnököm volt majdnem 2 évig...
    "Szülő aláírása? Hmm ez a pecsét... Felfogom hívni dr. Ikszipsz Ilonkát, tényleg ő adta-e..."
    Hányingerem van, ha eszembe jut!
  • ThePartyFace
    #13
    Siker...
    Hallas vizsgalatra kertem beutalot.
    Photoshopot elo es maris kesz.
    Köszi az otletet!
  • A nick nevem
    #14
    Szivesen, de ebből ne csinálj rendszert, mert "Elvisz a rendőr, sittrevág egyből..." (Fürgerókalábak) :)

    Egyébként én 4-nél többször nem csináltam meg egy évben ezt a "gazságot". Tudod, 4 matek nagydolgozat. ;)))) Bár az utóbbi időben sajnos nem használtam ki ezt a lehetőséget, mert utána úgyis megíratják annyi különbséggel, hogy "nehezebb feladatsor"...
  • nemcsakfél
    #15
    Iskola látoghatási igazolást keresek...
  • A nick nevem
    #16
    Kérj az osztályfőnöktől, vagy iratkozz be a Gábor Dénes Főiskolába, kérj halasztást...
  • cSuwwi
    #17
    Nekem pont van egy, ami tökéletes. A ki van ugyan töltve, de a dátum pecsét nincs rajta, csak azt kell rányomni, és jobb mint az eredeti. A név, stb. nincs kitöltve, csak a sablonszöveg van rajta: Igazolom, hogy xy a mai napon orvosi vizsgálton megjelent, meg valamilyen háziorvos pecsétje van rajta...
    Ha megtalálom beszkennelem :)
  • Xboxman
    #18
    Na én pont most lógtam 3napot!Bementem szépen az orvoshoz és úgy csináltam mintha beteg lennék,és simán kaptam igazolást!Sőt ha akartam volna még pár napot otthon maradhattam volna,de az már kcsit gyanús lett volna,nameg évet se szeretnék ismételni:)
  • Xboxman
    #19
    Uhh ennyi volna egy szövegben...
  • Xboxman
    #20
    Lehet ,hogy visszamegyek avval ,hogy szarúl vagyok.Egyre rosszabbúl érzem magam ,ahogy közeledik a suli,de már beírta az igazolást:/
  • cSuwwi
    #21
    Ez orvostól függ. Akinek van orvos ismerőse (mint nekem is), az jár ilyenkor jól, nem muszáj háziorvosnak lennie, lehet szakorvos, sőt még fogorvos is :) Nekem a fogdoki igazolását is elfogadták anno...
  • cSuwwi
    #22
    Az igazolást még keresem...
  • The Garrett
    #23
    Én bementem ma a tüdőszűrőbe... odamentem az ablakhoz,( előző nap voltam ott vizsgálaton)
    És kaptam mára is és tegnapra is egész napos igazolást :DDDD
  • mukika
    #25
    nah van egy igazolásom rendesen megcsinálva!
  • Lacc
    #26
    És?
  • magus
    #27
    nekem van socban, jpgben, szerkesztheto verzioban orvosi igazolasom
  • Match
    #28
    Nekem van Doc-ban (pecséttel) és JPG-ben is.
    Nekem is van orvos ismerősömm...bemegyek, már cask azt kérdezi mikorra kell az igazolás...én meg mondom hoyg mettől meddig....így nem voltam múlt héten sulib (vagyis, az még ehét)
  • mukika
    #29
    mi és??? gondoltam akinek nincsen, annak szívesen feltöltöm. de úgy látom sokaknak van!
  • Lacc
    #30
    Hát nem nehéz találni, DC-n is van egy csomó :) De én még az ilyen .jpg-s igazolásokat sose próbáltam ki, de úgy látom nálatok beveszik a tanárok.
  • 0ppika
    #31
    Na mutasd!
  • mukika
    #32
    Nem mutatom meg! :)
  • Lacc
    #33
    Azért itt Miskolcon néznének nagyot ha beállítanék egy igazolással amin budapesti pecsét van :DD
  • traXion
    #34
    Photoshop power!
  • mukika
    #35
    ÁZ! azt az igazolom, hogy... is azzal van... :)
  • Xboxman
    #36
    Lol én meg már megint nagy szarba vagyok!51% hogy kibasznak mostmár(15 nap igazolaltan),fegyelmi 8napon belűl.Ha valami kibaszott nagy mázlim van és sikerűl megolvasztanomn anyám,osztályfőnököm és a dokim szívét talán ki tudok jönni belőle csupán egy 50.000forintos bírsággal(ilyenem má vót eccer:)

    Szal ne lógjatok emberek mert kurvára be lehet szopni(pedig én profi vagyok ma')
    Valaki nyugtasson meg ,hogy neki is volt ilyen és sikerült kijönnie belőle mert kurvára parázok:(

    on:ezt a nyomtatott igazolást mennyire lehet eredetire csinálni?Jah és a leosztályzott napokat nem eggyeztetik az orvossal az ilyen kamuk elkerülése végett?

  • Xboxman
    #37
    Muki:kiproszáltad ,hogy megy-e?
  • Xboxman
    #38
    egyébként mi a frászért kell bejárni suliba minden nap?Miért nem tanulhat a gyerek otthon ha akar vagy csinál amit akar?Aztán bemegy leviszgázni és ha nem sikerűl bukta de ez a mostani rendszer pöcsség
  • Xboxman
    #39
    rohatt tanárok
  • Tiboy
    #40
    nekem is volt egy ilyen esetem par honapja de meg mindig huzodik. az volt hogy haverom allandoan NYOMTATOTT igazolast az ellenorzombe, datumot is rairta minden ok volt, osztalyfonok elfogadta. aztan egyszer mentem orvoshoz mert valoban beteg voltam, eszrevette a hamis igazolasokat, rogton hivta az orvosnot, mutert berendelte(aki tudott rola). suliban 33 igazolatlan, 3as magaviselet, az orvosno meg feladott a zsaruknak mert "meg kell kapnia a pecsetet ami diak kezen forog". azt meg nem mondhatom hogy nem pecsetelve hanem nyomtatva volt, mert nem mondtam meg hogy kitol van.4 eve padtarsam az illeto, nem kophettem be. meg mindig nem tudom mi lesz belole rendorsegileg, szoval eleg veszelyes ez. a "hasznalt" ellenorzot azonnal eldobni, ez aranyszabaly
  • mukika
    #41
    nekem müködött, de rendes az ofőm, lehet hogy vsak azért!!! :)))
  • The Garrett
    #42
    hehe rám mosolygott a szerence az új szomszéd képében!
    Fiatal orvos házaspár költözött a szomszéd lakásba. Tegnap átmentem hozzájuk, mert le kellett igazolni nekem pár napot... meg kellett tesi felmentés. És szó nélkül leigazolták! :D szal asszem nem lesznek ilyen gondjaim :)
  • Dzenu
    #43
    Hát te aztán nem cécózol!
  • csabawarchief
    #44
    egy üreset kérj scannelj és sok sok iskolásnak segitesz ;))